Helios idzie w ślady swoich konkurentów i startuje ze zbliżoną do nich promocją. Helios, sieć kin należąca do Agory proponuje swoim Klientom „Superwtorki”, czyli bilety w promocyjnych cenach w każdy wtorek.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 05.09.2018
Udostępnij:

W każdy ze „Superwtorków” cena biletów za seanse będzie wynosiła 14 złotych, natomiast podczas kupowania biletów na projekcje 3D trzeba będzie dopłacić 3 złote za okulary. Helios w Polsce dysponuje 45 punktami, w których filmy mogą być oglądane przez pięćdziesięciotysięczną widownię w 253 salach kinowych

Zniżki biletowe

Warto wiedzieć, że w bygoskim, sosowskim, i szczecińskim Heliosie będą kosztowały 14 złotych przez cały tydzień. Każdy, kto będzie chciał skorzystać z tańszego biletu, będzie musiał go zamówić przez Internet.

Klienci i fani kina cieszą się, bo dzięki promocjom mogą zaoszczędzić blisko 50% własnych pieniędzy. Podczas, gdy w niektórych placówkach kina seanse kosztują od 25 do 27 złotych, a na projekcje 3D należy doliczyć opłatę dodatkową, Klienci nie są zadowoleni, że aby spędzić czas z rodziną, czy znajomymi, należy wydać naprawdę sporo pieniędzy. Trzeba także nadmienić, że w przypadku seansów w weekend, ceny sięgają blisko 40 złotych.

To właśnie dlatego do gry weszły tanie wtorki oraz, w przypadku 3 miast, tanie tygodnie, z których skorzystać można przez Internet.

Promocyjne ceny ma również konkurencja. W multikinie za wtorkowy bilet zapłacimy 14 złotych 90 groszy, a Cinema City za środowy bilet należy zapłacić 16 złotych 50 groszy.


 

Liczba Klientów

Ze statystyk wynika, że w roku ubiegłym odnotowana została rekordowa liczba widzów wynosząca ponad 56 600 000. Niestety, jak poinformowała sieć kin Helion, wiosną bieżącego roku spadła o blisko 6,5%. Wpływ, między innymi, miały na to niedziele objęte zakazem handlu, czy dość wysokie temperatury powietrza. Wszelkie czynniki się łączą, lecz mimo wszystko ludzie nie rezygnują masowo z tej formy, jaką daje im wyjście do kina. Na przestrzeni ostatnich lat otwiera się coraz więcej obiektów. Tylko w Warszawie działa 14 kin, a w bieżącym roku przybędą jeszcze dwa nowe.


 

Komentarze