Toyota Bank z płatnościami Google Pay

Toyota Bank z płatnościami Google Pay

author
Patryk Byczek
25 marca 2020

W oficjalnym komunikacie Toyota Bank poinformował Klientów o wprowadzeniu do swojej oferty nowej formy płatności – Google Pay. Dzięki usłudze Klienci, którzy posiadają kartę płatniczą wydaną przez Toyota Bank mogą w bardzo prosty sposób dokonywać transakcji za pomocą smartfona.

Płatności mobilne są kolejnym, po wprowadzeniu nowego systemu bankowości internetowej i mobilnej autoryzacji, krok rozwijający usługi mobilne w Toyota Banku. Dzięki Google Pay Klienci banku mogą szybko, wygodnie i bezpiecznie płacić telefonem za każde zakupy. Usługa pozwala na tradycyjne płatności w lokalach handlowo-usługowych, jak i płatności w Internecie. W drugiej opcji podawanie danych zastępuje zatwierdzenie transakcji w usłudze Google Pay  na urządzeniu mobilnym.

Google Pay w Toyota Banku

Google Pay to bardzo popularny wśród Użytkowników urządzeń mobilnych z systemem Android sposób płatności. Karty dodane do wirtualnego portfela działają w sposób automatyczny. Oznacza to, że podczas płatności wystarczy zbliżyć telefon do terminala i zatwierdzić transakcję, co znacznie skraca czas trwania płatności. wszystko dlatego, że Klient nie musi szukać w portfelu odpowiedniej karty.

Dodanie karty do Google Pay jest bardzo proste. Wystarczy pobrać i zainstalować dedykowaną aplikację z Google Play. Następnie, poprzez wypełnienie rubryk wszystkimi danymi z karty należy dodać kartę do aplikacji. Kolejnym krokiem będzie zatwierdzenie transakcji dodania karty w aplikacji banku

Koncentrujemy się na wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań ułatwiających Klientom korzystanie z naszych produktów. Wprowadzanie usług płatności mobilnych, jest naturalną reakcją na trendy związane z digitalizacją usług bankowych oraz wpisuje się w obecne zalecenia rezygnacji z płatności gotówkowych, na rzecz zbliżeniowych. Z uwagi na większy udział w rynku urządzeń z systemem Android, w pierwszej kolejności zdecydowaliśmy się na Google Pay. Jednak już niebawem udostępnimy także usługę Apple Pay. Jednocześnie, będziemy rozwijać naszą autorską aplikację Tankuj Korzyści, do której planujemy dodać możliwość płatności za bilety komunikacji miejskiej, parkingi, autostrady oraz inne usługi związane z mobilnością.

– mówił cytowany w komunikacie Bartosz Suchecki, Kierownik Wydziału Rozwoju Produktów Bankowych w Toyota Bank Polska.

Toyota Bank

Toyota Bank Polska działa na polskim rynku od 2000 roku. Właścicielem instytucji jest Toyota Kreditbank GmbH, niemiecka spółka z siedzibą zlokalizowaną w Kolonii. Oferta banku skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Bank oferuje przede wszystkim pomoc przy zakupie samochodów marki Toyota oraz Lexus.

Aktualnie Toyota Bank oferuje również konta osobiste, oszczędnościowe, pożyczki, lokaty i karty płatnicze. Od 2007 roku Klienci mogą również korzystać z bankowości elektronicznej. Dzisiaj Toyota Bank obsługuje przez Internet, SMS oraz telefon.


źródło: https://www.toyotabank.pl/o-banku/dla-prasy/artykuly-prasowe/wpis/n/toyota-bank-udostepnil-platnosci-google-pay/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Credit Agricole w Mielcu
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 lipca 2019

Credit Agricole w Mielcu

70% polskich par kłóci się o pieniądze
Blog
author
Aneta Jankowska
13 sierpnia 2018

70% polskich par kłóci się o pieniądze

Santander Bank Polska w Żarach
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 maja 2019

Santander Bank Polska w Żarach

Ile wynosi wkład własny w 2017 roku
Wpisy
author
Aneta Jankowska
05 stycznia 2017

Ile wynosi wkład własny w 2017 roku

TechBlog – propozycja od ING Banku Śląskiego
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
20 marca 2019

TechBlog – propozycja od ING Banku Śląskiego

Porównaj