Toyota Financial Services wspiera polskie szpitale

Toyota Financial Services wspiera polskie szpitale

author
09 kwietnia 2020

Toyota Bank i Toyota Financial Services dołącza do grupy Banków, które przekazują polską służbę zdrowia we flotę samochodów w ramach akcji #jedziemyzpomocą. Instytucja przekaże 20 samochodów, które mają służyć szpitalom do celów transportowych.

Toyota Financial Service przekaże samochody szpitalom na okres trzech miesięcy zastrzegając sobie możliwość przedłużenia najmu, za który szpitale nie poniosą żadnych opłat. Samochody mają zapewnić personelowi medycznemu mobilność w załatwianiu spraw i czynności codziennych związanych z walką z epidemią koronawirusa w Polsce.

Toyota wspiera polską służbę zdrowia

Toyota Financial Services wesprze szpitale zakaźne w ramach akcji #jedziemyzpomocąktórą organizuje Toyota Motor Poland. Uczestnicy akcji przekazują placówkom ratowniczym flotę samochodów, a w tym konkretnym przypadku Toyota przekaże pojazdy własnej marki. Wszystko po to, aby udzielić polskiej służbie zdrowia wsparcie na rzecz walki z epidemią COVID-19. Toyota Bank planuje rozdysponować za pośrednictwem stacji dilerskich Toyoty 20 samochodów między szpitalami zakaźnymi na terenie naszego kraju.

Niezwykle ważnym elementem działań służby zdrowia w obecnym czasie pandemii, jest zapewnienie nieprzerwalności transportu. Nie chodzi tutaj tylko o przewożenie chorych, czy personelu medycznego, ale także o cały transport w celach administracyjno-zaopatrzeniowych. Staraliśmy się, aby nasza pomoc była maksymalnie uproszczona i dotarła do placówek w jak najszybszym czasie. Wówczas od razu będzie mogła służyć w niesieniu realnej pomocy Polakom.

– mówił cytowany w komunikacie Bogdan Grzybowski, Prezes Zarządu Toyota Bank Polska S.A.

Toyota Bank

Toyota Bank Polska działa na polskim rynku od 2000 roku. Właścicielem instytucji jest Toyota Kreditbank GmbH, niemiecka spółka z siedzibą zlokalizowaną w Kolonii. Oferta banku skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Bank oferuje przede wszystkim pomoc przy zakupie samochodów marki Toyota oraz Lexus.

Aktualnie Toyota Bank oferuje również konta osobiste, oszczędnościowe, pożyczki, lokaty i karty płatnicze. Od 2007 roku Klienci mogą również korzystać z bankowości elektronicznej. Dzisiaj Toyota Bank obsługuje przez Internet, SMS oraz telefon.


źródło: https://www.toyotabank.pl/o-banku/dla-prasy/artykuly-prasowe/wpis/n/toyota-financial-services-przekazuje-samochody-dla-szpitali-zakaznych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

mBank inwestuje w nowoczesne technologie
Wpisy
author
18 lutego 2017

mBank inwestuje w nowoczesne technologie

Lombardy w Dębicy
Lombardy
author
10 marca 2022

Lombardy w Dębicy

Szybkie pożyczki Świnoujście
Pożyczki miasta
author
23 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Świnoujście

Lombardy w Starachowicach
Lombardy
author
10 marca 2022

Lombardy w Starachowicach

Duży popyt na kredyty hipoteczne w 2017
Wpisy
author
26 stycznia 2018

Duży popyt na kredyty hipoteczne w 2017