Toyota Financial Services wspiera polskie szpitale

Toyota Financial Services wspiera polskie szpitale

author
Patryk Byczek
09 kwietnia 2020

Toyota Bank i Toyota Financial Services dołącza do grupy Banków, które przekazują polską służbę zdrowia we flotę samochodów w ramach akcji #jedziemyzpomocą. Instytucja przekaże 20 samochodów, które mają służyć szpitalom do celów transportowych.

Toyota Financial Service przekaże samochody szpitalom na okres trzech miesięcy zastrzegając sobie możliwość przedłużenia najmu, za który szpitale nie poniosą żadnych opłat. Samochody mają zapewnić personelowi medycznemu mobilność w załatwianiu spraw i czynności codziennych związanych z walką z epidemią koronawirusa w Polsce.

Toyota wspiera polską służbę zdrowia

Toyota Financial Services wesprze szpitale zakaźne w ramach akcji #jedziemyzpomocąktórą organizuje Toyota Motor Poland. Uczestnicy akcji przekazują placówkom ratowniczym flotę samochodów, a w tym konkretnym przypadku Toyota przekaże pojazdy własnej marki. Wszystko po to, aby udzielić polskiej służbie zdrowia wsparcie na rzecz walki z epidemią COVID-19. Toyota Bank planuje rozdysponować za pośrednictwem stacji dilerskich Toyoty 20 samochodów między szpitalami zakaźnymi na terenie naszego kraju.

Niezwykle ważnym elementem działań służby zdrowia w obecnym czasie pandemii, jest zapewnienie nieprzerwalności transportu. Nie chodzi tutaj tylko o przewożenie chorych, czy personelu medycznego, ale także o cały transport w celach administracyjno-zaopatrzeniowych. Staraliśmy się, aby nasza pomoc była maksymalnie uproszczona i dotarła do placówek w jak najszybszym czasie. Wówczas od razu będzie mogła służyć w niesieniu realnej pomocy Polakom.

– mówił cytowany w komunikacie Bogdan Grzybowski, Prezes Zarządu Toyota Bank Polska S.A.

Toyota Bank

Toyota Bank Polska działa na polskim rynku od 2000 roku. Właścicielem instytucji jest Toyota Kreditbank GmbH, niemiecka spółka z siedzibą zlokalizowaną w Kolonii. Oferta banku skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Bank oferuje przede wszystkim pomoc przy zakupie samochodów marki Toyota oraz Lexus.

Aktualnie Toyota Bank oferuje również konta osobiste, oszczędnościowe, pożyczki, lokaty i karty płatnicze. Od 2007 roku Klienci mogą również korzystać z bankowości elektronicznej. Dzisiaj Toyota Bank obsługuje przez Internet, SMS oraz telefon.


źródło: https://www.toyotabank.pl/o-banku/dla-prasy/artykuly-prasowe/wpis/n/toyota-financial-services-przekazuje-samochody-dla-szpitali-zakaznych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak sprawdzić, czy jestem w BIK?
Biuro Informacji Kredytowej
author
Aleksandra Gościnna
01 marca 2023

Jak sprawdzić, czy jestem w BIK?

Nowa siedziba mBanku
Wpisy
author
Patryk Byczek
27 lutego 2018

Nowa siedziba mBanku

Open Finance w Ełku
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
21 sierpnia 2014

Open Finance w Ełku

Zasiłek rodzinny
Świadczenia socjalne
author
Halszka Gronek
10 lutego 2020

Zasiłek rodzinny

„Trade Finance bez tajemnic” – webinar w ING
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
16 lipca 2021

„Trade Finance bez tajemnic” – webinar w ING

Porównaj