Firma Uber wprowadziła możliwość wsparcia oraz docenienia kierowcy, u którego zamówiliśmy przejazd. Jeżeli jesteś częstym użytkownikiem aplikacji na pewno zorientowałeś się, że po każdym kursie możesz uraczyć prowadzącego napiwkiem.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 05.04.2018
Udostępnij:

Od 27 marca bieżącego roku oprócz miłych słów i gwiazdek za przejazd można wesprzeć swojego kierowcę napiwkiem. Ustalone w aplikacji kwoty nie są duże, lecz sami możemy wpisać taką sumę, jaką chcielibyśmy przeznaczyć naszemu „szoferowi”.

Napiwek

Kwoty, które możemy podarować kierowcy w ramach napiwku, to:
 

  • 2 złote,

  • 3 złote,

  • 5 złotych,

  • kwota dowolna.

Każdy napiwek można przekazać po zakończonym przejeździe, wybierając lub wpisując sumę w aplikacji oraz zatwierdzając napiwek przyciskiem „Gotowe”. Przyznanie dodatkowej sumy może być zrealizowane w ciągu 30 dni od momentu zakończenia przejazdu.

Warto pamiętać, że napiwki są dobrowolne. Każda dodatkowa wpłata jest przypisana do określonej podróży, dzięki czemu kierowca będzie wiedział, że napiwek został mu podarowany,

Uber

Uber jest aplikacją, która oferuje usługi transportu samochodowego. Na terenie Polski przedsiębiorstwo działa od sierpnia 2014 roku, a pierwszym miastem w którym świadczone były usługi, była Warszawa. W 2015 roku Uber poszerzył lokalizację działania o Kraków, Trójmiasto, Poznań, Wrocław, Łódź oraz Śląsk.


 

Komentarze (3)

Jupiiii ;D

napiwki to bardzo miła rzecz 😉

zostawiam napiwki kelnerom to mogę i kierowcy