100 zł od Banku Pocztowego dla nowych posiadaczy kont

100 zł od Banku Pocztowego dla nowych posiadaczy kont

author
Dorota Cholewicka
13 maja 2023

Bank Pocztowy ogłosił promocję „Zyskaj 100 zł z Kontem w Porządku”. Oferta jest limitowana, a mogą z niej skorzystać wyłącznie nowi Klienci banku, którzy otworzą Konto w Porządku/Konto w Porządku Start za pomocą karty bankowej oraz bankowości internetowej lub mobilnej. W ramach promocji Klienci banku mogą otrzymać 100 zł na swoje konta.

Promocja trwa do momentu założenia 20 000 kont kwalifikujących się do nagrody, ale nie później niż do 31 sierpnia 2023 r.

Oferta „100 zł za założenie konta” dostępna jest dla Klientów, którzy otworzą konto z kartą w Banku Pocztowym. Co ważne, osoby te muszą być nowymi Klientami lub osobami, które w okresie 3 miesięcy (przed złożeniem wniosku) nie były posiadaczem lub współwłaścicielem innego rachunku prowadzonego lub obsługiwanego przez Bank Pocztowy. Aby otrzymać 100 zł, należy również wyrazić zgodę na marketing oraz podać aktualny numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

Wymagania

  • Otwarcie konta z kartą i dostępem do bankowości internetowej lub mobilnej. 
  • Wyrażenie zgód marketingowych. 
  • Aktywowanie bankowość internetowej lub mobilnej.
  • W okresie 2 miesięcy od otwarcia konta należy: 

dokonać dowolnych zakupów używając karty płatniczej Banku Pocztowego na Poczcie Polskiej S.A. na łączną kwotę min. 100 zł,

wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową w bankowości internetowej lub mobilnej (jeśli nie uda nam się spełnić tego wymagania, otrzymamy nagrodę o wartości 50 zł).

Uwaga! Wymagane płatność nie tylko muszą zostać dokonane w wyżej wymienionym terminie, ale również muszą zostać zaksięgowane na koncie w tym terminie. Nie ma znaczenia, czy żądany przelew wykonasz w bankowości internetowej, w aplikacji mobilnej, czy też do innego banku lub na konto w Banku Pocztowym. Transakcje bezgotówkowe w placówkach Poczty Polskiej mogą polegać na zakupie dowolnych towarów lub usług zgodnie z regulaminem.

Nagrody zostaną przekazane tylko wtedy, gdy Twoje konto będzie aktywne w dniu płatności, nie wycofałeś zgody udzielonej wcześniej przy zakładaniu konta i nie usunąłeś podanego numeru telefonu lub adresu e-mail. Wygrane z tej promocji można odliczyć od podatku i nie trzeba ich zgłaszać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Za udział w promocji możemy otrzymać 100 zł, które zostanie nam przelane na nowe konto do 15 dnia trzeciego miesiąca po dacie utworzenia nowego konta. Otrzymanie nagrody uzależnione jest od spełnienia wszystkich warunków promocji. W ramach akcji „Załóż konto i zyskaj 100 zł” nowy Klient może otrzymać tylko jedną nagrodę, niezależnie od liczby otwartych kont.

Konto w porządku

Zanim zdecydujemy się na przystąpienie do promocji, warto dowiedzieć się kilku istotnych informacji dotyczących Konta w Porządku w Banku Pocztowym.

Konto w Porządku – szczegóły

  • Konto bankowe wyłącznie dla osób powyżej 26 roku życia,
  • Konto osobiste z kartą i płatnością mobilną,
  • Dostęp przez bankowość internetową i mobilną,
  • Program lojalnościowy dla użytkowników kart,
  • Wyjątkowa usługa dostarczania gotówki do domu przez listonosza.

Źródło: https://www.pocztowy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Nowych Pieścirogach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
25 lipca 2019

PKO BP w Nowych Pieścirogach

PKO BP w Kalwarii Zebrzydowskiej
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
31 lipca 2019

PKO BP w Kalwarii Zebrzydowskiej

T-Mobile Usługi Bankowe w Pile
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Pile

Provident w Oświęcimiu
Oddziały
author
Patryk Byczek
07 marca 2019

Provident w Oświęcimiu

Nowa karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe
Pod Lupą
autor wpisu
Sienkiewicz
20 maja 2017

Nowa karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe

Porównaj