Promocja: “Świąteczny czas” w BNP Paribas

Promocja: “Świąteczny czas” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
06 grudnia 2021

Bank BNP Paribas przygotował świąteczną promocję dla swoich Klientów, którzy mogą zgarnąć nawet 400 złotych premii w zamian za otworzenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie prostych warunków promocji. Promocja trwa do 21 grudnia 2021 roku. Pula wniosków promocyjnych wynosi jedynie 1700 sztuk. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas przygotował całkiem nową promocję dla nowych Klientów, czyli osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jak wziąć udział w promocji?

Osoby, które chcą wziąć udział w ofercie muszą do 21 grudnia 2021 roku zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie promocji, pamiętając oczywiście o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. W następnym kroku Klienci muszą zawnioskować o Konto Otwarte na Ciebie z kartą debetową oraz usługami bankowości elektronicznej. Rodzaj karty debetowej można wybrać indywidualnie. Zawnioskować o konto należy ze specjalnie wygenerowanego dla Klienta linku, zaznaczając tym razem jedynie te checkboxy, których wymaga wniosek.

Następnie do 4 stycznia 2022 roku Klienci muszą podpisać z bankiem umowę o konto oraz aktywować kartę płatniczą. Aktywacja karty to nic innego, jak nadanie jej kodu PIN. Narzędzie płatnicze dostarczy kurier.

Warto podkreślić, że pula wniosków promocyjnych dostępna w promocji wynosi 1700 sztuk!

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrody?

Nagrodę główną promocji, czyli 400 złotych, BNP Paribas podzielił na dwie części. Aby zgarnąć pierwszą część, czyli 150 złotych, Klienci muszą:

– założyć konto w promocji,
– otrzymać minimum 5 wpływów na konto w styczniu 2022 roku,
– wykonać przelewy z poziomu bankowości elektronicznej na kwotę minimum 1000 złotych w styczniu 2022 roku.

Druga nagroda, czyli 250 złotych trafi do Klientów, którzy w lutym, marcu oraz kwietniu 2022 roku:

– otrzymają na konto minimum 5 wpływów,
– wykonają przynajmniej dwie płatności BLIKiem,
– wykonają przelewy z poziomu bankowości elektronicznej na kwotę minimum 1000 złotych

Co można otrzymać?

Klienci, którzy w terminie spełnią wszystkie warunki promocji otrzymają nagrodę w postaci premii w wysokości 400 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank podaje, że wiadomość o pierwszej nagrodzie trafi do Klientów Klienci do 18 lutego 2022 roku a o drugiej do 24 maja 2022 roku. Wówczas Klienci otrzymają:

  • pierwszą nagrodę do końca lutego 2022 roku,
  • drugą nagrodę do końca maja 2022 roku.

Aby otrzymać nagrody należy pamiętać o uzupełnieniu danych do odbioru nagrody! Instrukcja wyjaśniająca jak tego dokonać będzie znajdowała się w wiadomości e-mail informującej o przyznaniu nagrody.

Regulamin promocji

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty przygotowanej przez BNP Paribas znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie: https://swiatecznyczas.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych.  Za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska. Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak przez Internet sprawdzić punkty karne
Wpisy
author
Aneta Jankowska
15 maja 2017

Jak przez Internet sprawdzić punkty karne

T-Mobile Usługi Bankowe w Wołominie
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Wołominie

10 milionów pasażerów LOT w roku 2019
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
28 grudnia 2019

10 milionów pasażerów LOT w roku 2019

Santander Bank Polska w Złotowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 maja 2019

Santander Bank Polska w Złotowie

PKO BP w Iłowej
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
16 października 2019

PKO BP w Iłowej

Bank Pekao w Ustrzykach Dolnych
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 lipca 2019

Bank Pekao w Ustrzykach Dolnych

Porównaj