Promocja: „400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019” w Citi Banku

Promocja: „400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019” w Citi Banku

author
Patryk Byczek
17 lipca 2019

Citibank wystartował z promocją, w której za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity i spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć voucher o wartości 400 złotych do sieci sklepów Biedronka. Promocja trwa do 3 października 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

W promocji mogą wziąć udział wyłącznie nowi Klienci banku, którzy od 1 stycznia 2017 roku nie posiadali żadnego produktu Citibanku. Ponadto bank stawia warunki dotyczące wieku i wynagrodzenia:

osoba fizyczna: minimum 18 lat, minimum 1200 złotych dochodu netto, zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
działalność gospodarcze: minimum 18 lat, minimum 2500 złotych dochodu netto, działalność gospodarcza od przynajmniej 2 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy wejść na oficjalną stronę promocji i złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity. Osoby podczas wnioskowania będą musiały udokumentować swoje dochody.

Jak zdobyć nagrody

Aby zdobyć nagrody w promocji należy spełnić bardzo proste warunki:

– zalogować się do bankowości mobilnej lub internetowej,
– dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 2000 złotych.

Klienci muszą spełnić powyższe warunki w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych, licząc od momentu zawarcia z bankiem umowy o kartę kredytową.

Co można wygrać?

Nagrodą w promocji jest voucher do sklepów Biedronka o wartości 400 złotych.

Przyznanie nagrody

Voucher trafi do Zwycięzców do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Pełny regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.online.citibank.pl/files/documents/credit-cards/Regulamin-oferty-simplicity-400-biedronka.pdf.


Darmowe konto internetowe – Citi Priority

Biorąc udział w promocji Klient nie otwiera tradycyjnego konta Citi Priority, tylko konto w wersji internetowej. Oznacza to, że rachunek będzie prowadzony całkowicie za darmo przez cały czas bez żadnych warunków dodatkowych. Jednakże wówczas Klient zgadza się na inne warunki.

Chodzi o opłaty w wysokości:

– 6 złotych za bankowość telefoniczną CitiPhone – wyłączenie tej opcji eliminuje płatność,
– 10 złotych za przelewy Express Elixir,
– 20 złotych za zlecenie przelewu u doradcy via CitiPhone – wykonywanie samodzielnie przelewów przez Internet eliminuje płatność,
– 20 złotych za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy nie korzystać z tego rozwiązania.

Podsumowując: Citibank daje Klientowi całkowicie darmowe konto oraz kartę debetową (oraz wypłaty z bankomatu), natomiast niektóre operacje wykonywane poza bankowością internetową będą płatne.


Karta Kredytowa

Na stronie promocji można wyczytać informację informującą, że rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 10,47% w skali roku. Wszystko to jednak przez wymogi prawne. Finalnie można ominąć wszelkie koszty w promocji. Wystarczy wybrać kartę Citi Simplicity oraz spłacać zadłużenie na karcie od razu. Korzystanie z katy jest całkowicie darmowe.


Citi Handlowy

Jest bankiem komercyjnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Od 1997 roku akcje instytucji notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Na koniec IV kwartału ubiegłego roku bank odnotował 163 400 000 złotych zysku netto. Zysk za pierwszy kwartał roku bieżącego był trzy razy wyższy niż rok temu. Pod koniec trzeciego kwartału bank odnotował około 158 000 000 zysków netto. Prezesem zarządu jest Sławomir Sikora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Jarosław
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
09 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Jarosław

Hakerzy atakują służbowe telefony
Blog
author
Aneta Jankowska
28 kwietnia 2019

Hakerzy atakują służbowe telefony

Lombardy w Stalowej Woli
Lombardy
autor wpisu
Marta Janusz
09 grudnia 2022

Lombardy w Stalowej Woli

Pożyczki Zielona Góra
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
20 stycznia 2022

Pożyczki Zielona Góra

PKO BP w Strzyżowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 października 2019

PKO BP w Strzyżowie

Darmowy Smartfon LG od Citibanku
Wpisy
autor wpisu
Wozniak
08 lipca 2016

Darmowy Smartfon LG od Citibanku

Porównaj