8. edycja mPotęgi w mBanku

8. edycja mPotęgi w mBanku

author
Patryk Byczek
15 marca 2021

mBank poinformował w komunikacie prasowym o starcie ósmej już edycji programu grantowego mFundacji – mPotęga. Nabór do programu trwa od 15 marca 2021 roku i potrwa do 15 maja 2021 roku. Wnioski można składać całkowicie przez Internet. Sprawdzamy szczegóły.

mPotęga – ósma edycja

Na dotychczasowy sukces mPotęgi składa się ponad tysiąc projektów, ponad 1 000 000 Uczestników oraz prawie 6 000 000 dofinansowania. To krótki bilans siedmiu poprzednich edycji programu grantowego mFundacji. Ósma edycja programu, który odbywa się w bieżącym roku, w dalszym ciągu niesie pomoc zarówno uczniom jak i nauczycielom w oswajaniu matematyki w przyjazny sposób. mFundacja dostosowała formułę programu do panującej sytuacji epidemiologicznej oraz sytuacji w jakiej znaleźli się nauczyciele i edukatorzy. Wnioski do programu można składać przez Internet, natomiast dofinansowanie mogą otrzymać również pomysły uwzględniające nauczanie zdalne. Nabór do programu trwa do 10 maja 2021 roku.

Nauczyciele i wszystkie osoby, które chcą się dziś zaangażować w promocję edukacji matematycznej są w tej chwili w trudnej sytuacji. Podobnie dzieci, zmęczone brakiem zajęć w szkole. Wierzymy jednak, że kreatywność w nauczaniu może być na to receptą. I do tej kreatywności bardzo zachęcamy.

– mówiła cytowana w komunikacie Iwona Ryniewicz, prezes mFundacji.

Historia mPotęgi

W przeszłości odbyło się siedem edycji programu grantowego mPotęga. Każdego roku mFundacja przeznacza blisko 1 000 000 złotych na udzielenie wsparcia nowoczesnej, nieszablonowej edukacji matematycznej. Cała pomoc ma swoje odzwierciedlenie w tysiącach godzin nauki oraz tysiącach młodych osób, które mogą w pozytywny sposób podejść do “królowej nauk”. mPotęga jest programem, który ma popularyzować matematykę wśród Uczniów. Program ma pokazać Uczniom, że ten przedmiot jest dobrą przygodą, a co najważniejsze – jest bardzo przydatna w życiu codziennym. mPotęga zachęca również nauczycieli, rodziców i pasjonatów matematyki, żeby przezwyciężyli stereotypy.

mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.


źródło: https://pl.media.mbank.pl/131964-mpotega-po-raz-osmy-wnioski-rowniez-online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Elbląg
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
24 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Elbląg

Credit Agricole w Raciborzu
Oddziały
author
Patryk Byczek
28 lipca 2019

Credit Agricole w Raciborzu

Pożyczka online w Profi Credit
Promocje pożyczkowe
author
Dominika Sobieraj
07 listopada 2018

Pożyczka online w Profi Credit

Kredyt konsolidacyjny Kostrzyn nad Odrą
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
14 stycznia 2021

Kredyt konsolidacyjny Kostrzyn nad Odrą

Gdzie Polacy trzymają swoje pieniądze
Ekonomia
author
Halszka Gronek
30 kwietnia 2018

Gdzie Polacy trzymają swoje pieniądze

mBank pozbywa się mFinanse
Wpisy
author
Aneta Jankowska
29 listopada 2017

mBank pozbywa się mFinanse

Porównaj