Allegro Pay – kontakt, infolinia

Allegro Pay – kontakt, infolinia

author
Aleksandra Gościnna
22 stycznia 2022

Chcesz skontaktować się z Allegro Pay? Sprawdzamy, jakie są możliwości kontaktu z usługodawcą. Zobacz, jak skontaktować się poprzez chat, rozmowę telefoniczną, formularz kontaktowy czy popularne komunikatory.

 

Spis treści:

  1. Allegro Pay Infolinia
  2. Allegro Pay formularz kontaktowy
  3. Allegro Pay Chatbot
  4. Allegro Pay kontakt przez komunikatory
  5. Allegro Pay kontakt pocztowy
Zwiń spis treści

Allegro Pay to usługa, dzięki której realizować można odroczone płatności za zakupy na platformie Allegro. Obecnie skorzystać można z kilku sposobów komunikacji z usługodawcą: Formularz kontaktowy, Czat Allegro, Rozmowa telefoniczna, Facebook Messenger, WhatsApp lub Allegro Gadane.

Allegro Pay Infolinia

Aby skontaktować się z usługodawcą poprzez rozmowę telefoniczną, wystarczy na stronie internetowej platformy przejść do sekcji “Allegro Pomoc”, a następnie jako formę kontaktu wybrać “Rozmowa telefoniczna”

Nie uzyskamy wówczas bezpośrednio numeru telefonu do kontaktu, ale możemy złożyć zamówienie na rozmowę. Należy tylko podać swój numer i preferowaną godzinę kontaktu, a pracownik sam się z nami skontaktuje.

Allegro Pay formularz kontaktowy

Allegro umożliwia także opcję kontaktu przez formularz kontaktowy, który również dostępny będzie po przejściu do sekcji “Allegro Pomoc”. Wystarczy wówczas kliknąć “napisz wiadomość” w polu formularza.

Przeniesiemy zostaniemy wówczas do pola formularza, w którym należy wpisać swój adres e-mail oraz treść wiadomości, jaką chcemy przekazać usługodawcy. W przypadku tej opcji istnieje także możliwość dołączenia maksymalnie 6 załączników do 4MB każdy.

Allegro Pay Chatbot

Inną formą uzyskania pomocy jest kontakt poprzez Chatbot Allina. Ta opcja także dostępna będzie po przejściu do sekcji “Allegro Pomoc”. Wystarczy wówczas kliknąć “Zapytaj Allinę”.

Wówczas pojawi nam się okno do rozmowy z botem, któremu zadać można jedno z gotowych pytań lub skonstruować własne.

Sprawdź także, jakie doświadczenia z usługodawcą mają inni użytkownicy. Przejdź do Allegro Pay opinie.

Allegro Pay kontakt przez komunikatory

Kontakt w sprawie Allegro Pay dostępny jest również przez popularne komunikatory, czyli Facebook Messenger oraz WhatsApp. Z pierwszej opcji możemy skorzystać bezpośrednio poprzez aplikację Facebook Messenger. Wystarczy wówczas wyszukać oficjalnego profilu Allegro. Możemy też jednak skorzystać z poprzednio wspominanej opcji, a więc wybrać sekcję “Allegro Pomoc”, a następnie interesującą nas opcję kontaktu przez komunikator.

Allegro Pay kontakt pocztowy

Dla osób, które są zainteresowane kontaktem tradycyjnym, dostępny jest adres pocztowy, na który można wysłać list do centrali Allegro:

Allegro.pl sp. z o.o.

Grunwaldzka 182,

60-166 Poznań

 

źródła informacji i zrzutów ekranu:

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/jak-sie-skontaktowac-z-allegro-XEr99PARkH2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Czeslaw Czopek
Czeslaw Czopek
2022-11-30 15:31:43

Pytanie o zakup WENTYLATOR KANAŁOWY ŁAZIENKOWY DOMOWY CICHY FIØ100 Ponawiam pytanie o zakup wentylatora. Na Allegro zakupilem wentylator kanalowy. Dokonalem zakupu, wplacajac na wyswietlone konto: 66 1240 6960 3496 0128 6664 7021 Pay US.A. Ul ´. Grunwaldzka186 60-166 Poznan ANK PKO W-wa Centrala -00R4 Sume: 49,96 zl. Przelew z mego konta zostal wykonany co potwierzone jest w transakcji z mego konta. Do wgladu na email..jesli bedzie mi wyslany. Uwazam ze dokonalem zakupu i oczekuje dostawy towaru.. Prosze o odszukanie wplywu, lub zwrotu sumy ktora wplacilem Czopek Czeslaw tel. 739521767

Podobne artykuły

Podstawowy rachunek płatniczy
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
29 maja 2018

Podstawowy rachunek płatniczy

Kredyt konsolidacyjny Jarocin
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
15 stycznia 2021

Kredyt konsolidacyjny Jarocin

Kredyt firmowy w Meritum Bank
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
02 listopada 2013

Kredyt firmowy w Meritum Bank

NOTUS Finanse – oddział w Słupsku
Wpisy
author
Patryk Byczek
06 września 2018

NOTUS Finanse – oddział w Słupsku

Porównaj