Kredyt 700 tysięcy zł – gdzie wziąć?

Kredyt 700 tysięcy zł – gdzie wziąć?

Chcesz wziąć najlepszy kredyt na 700 tysięcy zł? Sprawdź, w jakim miejscu taką ofertę, jakie może być oprocentowanie oraz jak wysoka będzie ewentualnie rata kredytu. Czy udzielenie kredytu jest problematyczne? Dowiedz się także, jakie trzeba spełnić warunku, aby otrzymać 700 000 zł kredytu oraz jaki jest najtańszy kredyt hipoteczny.

author
Patryk Byczek
15 marca 2023

Kredyt 700 tysięcy złotych - ranking

Kredyt 700 tysięcy złotych - opłaca się?

Jest to pytanie z grupy pytań, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli potrzebujemy tak dużej gotówki to oczywiście warto wziąć taki kredyt hipoteczny, jeśli jest to dla nas jedyne dostępne źródło finansowania. Jeżeli jednak nie potrzebujemy takich pieniędzy, to kredytu hipotecznego nie warto brać.

Kredyt 700 tysięcy złotych to kredyt hipoteczny lub kredyt dla firm. O wiele częściej słyszy się o tym pierwszym. Warto wiedzieć, że tak wysokiej kwoty nie uzyskamy w ramach kredytu gotówkowego, ponieważ jego maksymalna kwota to 255 000 (kredyt konsumpcyjny). Weźmy pod uwagę fakt, że w przypadku jakiegokolwiek kredytu, bank zacznie od sprawdzenia naszej zdolności kredytowej. Sprawdź, czy warto brać kredyt gotówkowy na wkład własny.

Kredyt 700 tysięcy złotych to zobowiązanie, do którego należy się bardzo dobrze przygotować, i w które trzeba się zaangażować. Mimo, że produkt ten można zaliczyć do grupy kredytów online, to na pewno wszystkich kroków nie uda się przejść przez Internet, jak np. w przypadku kredytu gotówkowego. Dlaczego? Ponieważ przy kredycie hipotecznym wymagane są różnego rodzaju dokumenty, wniosek analizują specjaliści (może to trwać nawet kilkadziesiąt dni), a sam Klient musi spełniać szereg konkretnych warunków. Czy zatem opłaca się przechodzić przez obszerną procedurę tylko (lub aż) po to, żeby uzyskać finansowanie? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Tak wysokie kwotowo zobowiązanie jest napewno bardzo poważnym krokiem, które wymaga bardzo konkretnego przemyślenia. Należy wziąć pod uwagę głównie to, że taki kredyt hipoteczny zaciągamy na wiele lat i przez wiele lat będziemy musieli być gotowi na to, aby w ustalonym terminie spłacać raty kredytu hipotecznego. Jeżeli chcesz wziąć niższy kredyt, sprawdź nasz ranking kredytów gotówkowych.

Kredyt 700 tysięcy złotych - jak do niego podejść?

Na samym początku musimy bardzo dokładnie przemyśleć to, czy tak wysoki kredyt hipoteczny jest nam na pewno potrzebny. Czasami warto kupić np. mniejsze mieszkanie za mniej pieniędzy, aby swobodnie poradzić sobie z wysokością miesięcznej raty kredytu. Pamiętajmy, że kredyty hipoteczne są udzielane na wiele lat i w ciągu tego czasu trzeba o kredyt dbać. W przypadku samego kredytu hipotecznego warto przejść przez kilka teoretycznych kroków:

Po pierwsze: określmy cel kredytu. Musimy wiedzieć na co chcemy wydać (ewentualnie) uzyskane od banku pieniądze, ponieważ składając wniosek o kredyt hipoteczny musimy uwzględnić cel wydatkowania pieniędzy. Bank musi wiedzieć na co pożyczamy, ponieważ to również elementem oceny kredytowej. Pożyczka 700 zł – sprawdź najlepsze oferty.

Po drugie: zbadajmy swoją zdolność kredytową. Można tego dokonać w banku, czy w firmie, która pośredniczy w udzielaniu kredytu. Warto zrobić sobie takie „badanie zdolności kredytowej”, aby chociaż wstępnie ocenić nasze szanse na kredyt, który chcemy wziąć. Może w porę postanowimy zmienić parametry kredytu i dzięki temu szanse na pozytywna decyzję kredytową wzrosną, a udzielenie kredytu będzie, w dużym uproszczeniu, formalnością. Osoby, które wiedzą, że mogą mieć problemy ze zdolnością kredytową, mogą zajrzeć do rankingu pożyczek bez zdolności kredytowej.

Po trzecie: przeanalizujmy rynek kredytów hipotecznych. Banki oferują kredyty hipoteczne, które są bardzo do siebie podobne, lecz mogą różnić się naprawdę niuansami. Istnieją kalkulatory kredytów hipotecznych, rankingi kredytów hipotecznych czy pośrednicy kredytowi, którzy mogą nam naprawdę bardzo pomóc w wybraniu odpowiedniej oferty. Bardzo ważne jest to, aby wybrać dopasowaną do nas ofertę, ponieważ będziemy z niej korzystać przez wiele najbliższych lat.

Po czwarte: dokonajmy oceny naszych finansów teraz i w przyszłości.Fakt, że teraz stać nas na spłatę raty kredytu nie oznacza, że w najbliższej przyszłości będzie podobnie. Bardzo dokładnie zastanówmy się, czy w przypadku starty aktualnej pracy będziemy wstanie znaleźć nową, aby zapewnić ciągłość w spłacaniu kredytu. Jest to bardzo ważne, ponieważ banki nie dopuszczają myśli, że Klient nie będzie spłacał rat zobowiązań w terminie. Ponadto w przypadku opóźnień w spłacie kredytu mogą czekać nas niemiłe konsekwencje.

Kredyt 700 tysięcy złotych - na co zwrócić uwagę?

Podchodząc do kredytu hipotecznego musimy zwrócić szczególną uwagę na kilka kwestii czy parametrów dotyczących zobowiązania, o które chcemy wnioskować.

Na samym początku zwróćmy uwagę na to, czy wydłużając okres spłaty kredytu hipotecznego, całkowity koszt kredytu znacząco się zwiększai na odwrót. Jeżeli jesteśmy w stanie pozwolić sobie na mniejszy okres kredytowania – skorzystajmy z tej możliwości.

Kolejnym elementem jest oprocentowanie kredytu hipotecznego. Banki pozwalają wybrać Klientowi między oprocentowaniem stałym a zmiennym. To pierwsze jest bezpieczniejsze (chociaż może być droższe), drugie bardziej ryzykowne. Ostatnie lata pokazały nam, że gdy stopy procentowe bardzo szybko zaczynają wzrastać, oprocentowanie zmienne sprawia, że nasza rata kredytu hipotecznego może przerosnąć możliwości naszego budżetu domowego. W związku z tym wielu Klientów banków zdecydowało się zmienić oprocentowanie zmienne na stałe. Oznacza to, że przez najbliższe 5, 7 lub nawet 10 lat rata kredytu nie wzrośnie, a po tym okresie rata kredytu zostanie na nowo wyliczona.

Warto również mieć na uwadze rzeczywistą roczną stopę oprocentowania (RRSO), która szczególnie wpływa na koszt kredytu. Mówi się, że im wyższe RRSO, tym droższy kredyt. W bankach znajdziemy różne oferty z różnymi parametrami kredytowymi, dlatego postarajmy się wybrać najtańszy kredyt hipoteczny. Nie oznacza to jednak, że najniższa w tym przypadku ma być rata. Najtańszy kredyt hipoteczny to ten, którego całkowita kwota do spłaty będzie najniższa.

Kredyt 700 tysięcy złotych - potrzebuję wkładu własnego?

Oczywiście, że tak. Kredyt hipoteczny wymaga od Klienta wkładu własnego. Banki wymagają najczęściej 10, 20 lub 30% kwoty, o którą wnioskuje Klient. Dla przykładu, wnioskując o 300 000 złotych Klient musi „wnieść w kredyt” 30 tysięcy złotych, 60 tysięcy złotych lub nawet 90 tysięcy złotych.

Oczywiste jest to, że Klienci cieszą się w momencie, gdy wymagany wkład własny jest jak najniższy. Wkład własny jest dla banku pierwszym sygnałem informującym o tym, że Klienta stać na kredyt hipoteczny. Z drugiej strony jest tak, że im wyższy wkład własny, tym niższa całkowita kwota kredytu. Wnosząc w kredyt jak najwięcej własnych pieniędzy możemy również liczyć na promocyjne (indywidualne) warunki kredytu. Wkład własny jest częścią całego zobowiązania, nie są to puste pieniądze, które nie odnajdują pokrycia w kredycie hipotecznym.

Kredyt 700 tysięcy złotych - jakie warunki?

Każdy Klient, który chce skorzystać z kredytu hipotecznego musi spełnić warunki postawione przez bank. Banki mają zbliżone do siebie wymagania co do Klientów, ale czasami mogą zdarzyć się pewne niuanse. Klient, który chce wziąć kredyt hipoteczny 700 tys zł musi przede wszystkim:

Być pełnoletni. Wiek gra bardzo ważną rolę, ponieważ osoby nieletnie nie otrzymają kredytu hipotecznego (lub jakiegokolwiek innego) w żadnym banku. Ważna jest również górna granica wieku. Są banki, które udzielają kredytów hipotecznym osobom w wieku maksymalnie 75 lat, a inne w wieku maksymalnie 80 lat. Trzeba zwrócić na to uwagę.

Wykazać wysoką zdolność kredytową. Bez zdolności kredytowej Klient na pewno nie otrzyma kredytu hipotecznego. Na zdolność kredytową wpływają np. zobowiązania finansowe, które podjęliśmy w przyszłości. OSoby, które spłacały swoje kredyty i pożyczki na czas nie muszą martwić się o swoją zdolność, ponieważ nie jest ona w żadnym stopniu zagrożona. Nie oznacza to jednak, że każda kwota kredytu jest dla takiego Klienta dostępna. Z kolei kredyt hipoteczny może być niedostępny dla Klienta, który generował opóźnienia w spłacie kredytów hipotecznych, gotówkowych czy pożyczek lub w ogóle ich nie spłacał. Wówczas możemy być niemalże pewni, że taki kredyt hipoteczny 700 tysięcy złotych nie zostanie udzielony.

Posiadać wkład własny. Tak jak pisaliśmy wyżej, wkład własny jest „kluczem dostępu” do kredytu hipotecznego. Bez włożenia własnych pieniędzy w kredyt hipoteczny nie otrzymamy finansowania. Trzeba posiadać 10, 20 lub 30% kwoty, o którą wnioskujemy – wszystko zależy jednak od oferty banku.

Mieć stałą pracę i dochód. Udokumentowane zatrudnienie oraz dochód z niego wynikający to bardzo ważny element podczas wnioskowania o kredyt hipoteczny. Bank na pewno będzie wymagał od Klienta wyciągu z konta bankowego, w którym widoczne bedą wpływy z tytułu wynagrodzenia za pracę. Bank może wymagać wyciągu z 3,6 lub 12 ostatnich miesięcy – tutaj również wszystko zależy od banku i jego wymagań.

Kredyt 700 tysięcy zł - jak wziąć?

Aby wziąć kredyt należy krok po kroku przejść od decyzji o kredycie, po wniosek kredytowy. Chcąc wziąć kredyt, należy:

 • Określić cel zobowiązania. Jeszcze przed zebraniem informacji o cenach kredytów zastanówmy się nad tym, na co potrzebne są nam pieniądze. Czy jest to zakup mieszkania, budowa domu, kupno działki pod budowę? Musimy znać cel kredytu hipotecznego, ponieważ później we wniosku również należy go podać.
 • Porównaj oferty kredytów hipotecznych dostępne na rynku. Jest to bardzo ważny moment podczas starania się o kredyt hipoteczny. Ofert na rynku może być naprawdę sporo, ale np. tylko jedna może spełniać nasze wymagania. Warto przyłożyć się do poszukiwań, a w razie potrzeby warto skorzystać z kalkulatora kredytu hipotecznego, rankingu kredytów hipotecznych czy finalnie pomocy pośrednika kredytowego czy też doradcy kredytowego.
 • Zorganizuj wymagane dokumenty. Przez wnioskowaniem dowiedz się, jakie dokumenty może wymagać od Ciebie bank, w którym chcesz zaciągnąć kredyt hipoteczny. Znacznie przyspieszy to całą procedurę wnioskowania o kredyt. Dokumenty czasami organizuje się nawet kilka dni więc jeżeli przyjdziemy do banku z gotowymi dokumentami, doradca kredytowy będzie mógł od razu przejść przez pewne kroki wniosku.
 • Złóż wniosek o kredyt hipoteczny. W niektórych bankach można rozpocząć wniosek przez Internet, a dokończyć w oddziale banku. Wielu Klientów decyduje się na to, żeby od samego początku wniosek składać przy jednoczesnej pomocy doradcy kredytowego. Możemy mieć wówczas (teoretyczną) pewność, że we wniosku nie pojawią się żadne niechciane błędy.
 • Cierpliwie czekać. Po dostarczeniu wszelkiej wymaganej dokumentacji i złożeniu wniosku przychodzi czas na to, aby analitycy i specjaliści kredytowi dokładnie przeanalizowali nasz wniosek.
 • Dokładnie przeczytać i podpisać umowę kredytową, oczywiście w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej.

Jeżeli jednak spotkamy się z decyzją odmowną, czym prędzej dowiedzmy się w banku o powodach takiej decyzji. Jeżeli poznamy powód, dla którego bank dorzucił nasz wniosek, będziemy mogli go jak najszybciej wyeliminować i ponownie zawnioskować o kredyt hipoteczny. 

Kredyt 700 tysięcy złotych - na co wydać?

Jak już wspominaliśmy, kredyt hipoteczny to kredyt na cel. Z pieniędzy uzyskanych w ramach kredytu hipotecznego można:

 • kupić mieszkanie, 
 • kupić dom,
 • kupić działkę pod budowę domu,
 • wykończyć mieszkanie,
 • wykończyć dom,
 • wyremontować dom. 

Wiele osób bierze kredyt hipoteczny inwestycyjnie. To znaczy, że za pieniądze z kredytu kupują oni mieszkanie lub dom na wynajem. Dzięki temu, można powiedzieć, że „kredyt sam się spłaca”.

Pytania i odpowiedzi

Niestety nie. Jest to już na tyle zaawansowane zobowiązanie finansowe, że Klienci są bardzo szczegółowo sprawdzani. Poza tym osoby zadłużone z negatywnymi wpisami w BIK czy osoby bezrobotne szczególnie nie mają szans otrzymać takiego kredytu.

Tak. Każdy jeden bank wymaga od Klienta wkładu własnego przy kredycie hipotecznym. Banki wymagają najczęściej 10, 20 lub 30% kwoty, o którą wnioskuje Klient.

Jeżeli jest to jedyne dostępne źródło finansowania, dzięki któremu możemy kupić mieszkanie czy dom, to tak – warto skorzystać z takiego produktu. Trzeba jednak bardzo dokładnie przeanalizować, czy będzie nas stać na spłatę takiego zadłużenia.

Tak. Ważny dokument tożsamości jest wymagany przy wnioskowaniu o kredyt hipoteczny. Bez ważnego dokumentu nie otrzymamy kredytu hipotecznego.

Tak. Jest to podstawowy obowiązek Klienta związanego z kredytem hipotecznym. W przypadku braku spłat rat w terminie nasza zdolność kredytowa może ucierpieć.

Tak. Bardzo uproszczając mówi się, że im wyższe RRSO, tym wyższa kwota do spłaty kredytu.

Kredyt 700 tysięcy złotych - przykłady reprezentatywne

Poniżej prezentujemy przykłady reprezentatywne oferowanych kredytów hipotecznych:

1) PKO BP

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla wypłaconego jednorazowo kredytu Własny Kąt hipoteczny w PKO Banku Polskim zabezpieczonego hipoteką wynosi 9,78% przy następujących założeniach: okres obowiązywania umowy: 25 lat; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 259 300 zł, LTV (kwota kredytu do wartości zabezpieczenia) 66,5%, oprocentowanie zmienne 8,32%/rok – w pierwszym roku oraz 8,85%/rok w kolejnych, na które składa się wskaźnik referencyjny WIBOR 6M 7,22% wg stanu na dzień 14.12.2022 r. oraz marża 1,1% w pierwszym roku oraz marża 1,63% w kolejnych latach; całkowity koszt kredytu 399 591,57 zł, w tym: prowizja 0%, tj. 0 zł, odsetki 383 746,48 zł, ubezpieczenie nieruchomości 5 186 zł (za cały okres kredytowania, dla ubezpieczenia oferowanego za pośrednictwem PKO Banku Polskiego); ocena wartości nieruchomości mającej stanowić zabezpieczenie kredytu 400 zł, PCC 19 zł; ROR (Konto za Zero) 0 zł (za cały okres kredytowania; w związku z deklaracją systematycznych wpływów minimum 3 000 zł na ROR); karta kredytowa (Przejrzysta Karta Kredytowa) 1 812,84 zł (za cały okres kredytowania), ubezpieczenie spłaty kredytu na wypadek utraty źródła dochodu, poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku 8 427,25 zł (za 4 lata), całkowita kwota do zapłaty 658 891,57 zł, płatna w 300 ratach annuitetowych (równych) miesięcznych przy czym pierwsze dwanaście rat wynosi 2 058,18 zł, w pierwszym roku oprocentowania. Od drugiego roku kolejne raty wyniosą po 2 148,76 zł i ostatnia rata wynosi 1 654,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 14.12.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

RRSO dla wypłaconego jednorazowo kredytu Własny Kąt hipoteczny w PKO Banku Hipotecznym SA zabezpieczonego hipoteką wynosi 9,76% przy następujących założeniach: okres obowiązywania umowy: 25 lat; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 355 061 zł, LTV (kwota kredytu do wartości zabezpieczenia) 65,80%, oprocentowanie zmienne 8,32%/rok – w pierwszym roku oraz 8,85%/rok w kolejnych, na które składa się wskaźnik referencyjny WIBOR 6M 7,22% wg stanu na dzień 14.12.2022 r. oraz marża 1,1% w pierwszym roku oraz marża 1,63% w kolejnych latach; całkowity koszt kredytu 546 338,39 zł, w tym: prowizja 0%, tj. 0 zł, odsetki 525 465,82 zł, ubezpieczenie nieruchomości 7 101,25 zł (za cały okres kredytowania dla ubezpieczenia oferowanego za pośrednictwem PKO Banku Polskiego), ocena wartości nieruchomości mającej stanowić zabezpieczenie kredytu 400 zł, PCC 19 zł, ROR (Konto za Zero) 0 zł (za cały okres kredytowania; w związku z deklaracją systematycznych wpływów minimum 3 000 zł na ROR); karta kredytowa (Przejrzysta Karta Kredytowa) 1 812,84 zł (za cały okres kredytowania), ubezpieczenie spłaty kredytu na wypadek utraty źródła dochodu, poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu w następstwie nieszczęśliwego wypadku 11 539,48 zł (za 4 lata); całkowita kwota do zapłaty 901 399,39 zł, płatna w 300 miesięcznych ratach annuitetowych (równych), przy czym dwanaście pierwszych rat wyniesie po 2 818,28 zł w pierwszym roku oprocentowania. Od drugiego roku kolejne raty wyniosą po 2 942,31 zł i ostatnia rata wyniesie 2 264,49zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 14.12.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

2) Bank Pekao

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) mieszkaniowego kredytu hipotecznego wypłaconego jednorazowo wynosi 10,38% i wyliczona została przy założeniach: całkowita kwota kredytu 300 126 złotych (zł) (nieobejmujących kredytowanych kosztów), kredyt zaciągnięty na 25 lata, 300 miesięcznych rat do spłaty, wniesiony wkład własny klienta: 27% całkowitego kosztu kredytowanej inwestycji (m.in. koszt dokumentacji, wartość działki gruntu oraz wszystkie nakłady dotyczące robót budowlano-inwestycyjnych), zmienne oprocentowanie kredytu 9,52% w stosunku rocznym, równa rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości 2 677,99 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 811 547,91 zł, całkowity koszt kredytu 511 421,91 zł przy uwzględnieniu następujących kosztów: odsetki 497 369,88 zł oraz koszty z tytułu: ubezpieczenia kredytobiorców kredytów mieszkaniowych udzielanych przez Bank Pekao Spółka Akcyjna 5 899,28 zł (za 4 lata), ubezpieczenia nieruchomości (innego przedmiotu) obciążonej hipoteką od ognia i innych zdarzeń losowych za 12 miesięcy wg oferty proponowanej przez Bank Polska Kasa Opieki S.A. w imieniu Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń S.A. 306,03 zł, opłaty miesięcznej za kartę debetową MasterCard Debit FX wydaną do rachunku 4 zł, opłaty za sporządzenie operatu szacunkowego nieruchomości (innego przedmiotu) 479 zł, podatku od czynności cywilnoprawnych od ustanowienia hipoteki 19 zł. Kalkulacja dokonana na dzień 19 grudnia 2022 r., na reprezentatywnym przykładzie.

3) Citi Handlowy

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu mieszkaniowego, zabezpieczonego hipoteką wynosi 9,40% przy następujących założeniach: okres kredytowania 25 lat, całkowita kwota kredytu 400 000 zł, oprocentowanie zmienne 9,02%, w tym: stopa referencyjna WIBOR 3M 6,93% oraz marża 2.09%. Całkowity koszt kredytu 609 299 zł, w tym: prowizja 0%, tj. 0 zł, odsetki 608 680 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19zł, koszt wpisu hipoteki do Księgi Wieczystej 200zł, opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 400,00 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) 0zł (przy utrzymaniu warunku wpływów miesięcznych min 8000zł), całkowita kwota do zapłaty 1 009 899 zł, płatna w 300 ratach miesięcznych, równych w wysokości 3 362 zł po ustanowieniu zabezpieczenia (hipoteka zabezpieczająca spłatę kredytu będzie wpisana do księgi wieczystej nieruchomości w terminie 12 miesięcy od dnia uruchomienia kredytu). Do uzyskania kredytu niezbędne jest zawarcie umowy ubezpieczenia. Kalkulacja dokonana na dzień 27.01.2023 na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie za sobą ryzyko wysokiej raty, a tym samym całkowitej kwoty do zapłaty.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczka zimowa w Alior Banku

Pożyczka zimowa 0° to nowość w ofercie Alior Banku. Maksymalna kwota pożyczki to 50 000 zł, a wszystkie formalności załatwimy przez Internet. Sprawdzamy ofertę.

author
Dominika Byczek
28 listopada 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Bank Pekao w Pionkach

Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Pionkach – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
13 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Promocja: „Punkty powitalne – II edycja” w Getin Banku

W Getin Banku trwa promocja, w której Klienci instytucji posiadający kartę kredytową mogą w prosty sposób zgarnąć 6800 punktów Mastercard Bezcenne Chwile. Promocja trwa do 30 czerwca 2020 roku.

author
Patryk Byczek
13 grudnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Ulga prorodzinna 2023 za 2022 rok – ile wynosi i komu przysługuje?

Ulga prorodzinna, określana również jako ulga na dziecko, jest najczęściej wybieranym odliczeniem podatkowym w rozliczeniu PIT. Kto może odliczyć ulgę na dziecko w 2023 roku i na jakich zasadach?

author
Dorota Grycko
26 listopada 2022
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

MiiMove – ile kosztuje?

MiiMove to popularna firma udostępniająca auta na minuty. Sprawdzamy, ile kosztuje przemieszczanie się wynajętym autem i czy naprawdę się to opłaca. Poniżej znajdziesz aktualny cennik MiiMove we wszystkich dostępnych opcjach.

author
Dominika Byczek
10 czerwca 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Bank Spółdzielczy w Praszce – oddziały, kontakt, kod SWIFT, IBAN

Bank Spółdzielczy w Praszce to polski bank, który jest zrzeszony w Grupie BPS. Sprawdzamy oddziały banku, godziny otwarcia, kod SWIFT, infolinię oraz dane kontaktowe.

author
Patryk Byczek
06 września 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj