zadluzenia.com
zamknij

American Express zatrudni w Warszawie

Portal „Puls Biznesu” podaje, że amerykański wydawca kart płatniczych American Express, planuje otworzyć swoje centrum usług w stolicy naszego kraju. Ze wstępnych informacji wynika, że przedsiębiorstwo ma zatrudnić początkowo 500 pracowników.

Pomimo faktu, że Polacy korzystają najczęściej z kart Visa oraz Mastercard, amerykański gigant chce spróbować swoich sił na nowym rynku. Nowojorska spółka planuje docelowo pozyskać nawet 2000 osób chętnych do pracy.Decyzja zapadła?

Chociaż w „konkursie miast” brane są także pod uwagę Praga i Budapeszt, to ostateczna decyzja prawdopodobnie już zapadła. Powołujący się na anonimowe źródło portal Puls Biznesu twierdzi, że to właśnie w Warszawie powstanie nowe biuro przedsiębiorstwa.

Oficjalne odniesienia do tematu dotyczącego wyboru lokalizacji nie zostały jeszcze wystosowane.American Express w Warszawie

Amerykańska spółka posiada już w stolicy naszego kraju dwa biura, w których zatrudnia 150 osób. To właśnie ten czynnik może być przeważający w podjęciu decyzji o wybraniu miejsca do stworzenia nowego centrum usług. Źródło PB poinformowało, że nowy punkt AE ma zostać otwarty do końca bieżącego roku.Warszawa miejscem inwestycji

Jako mieszkańcy Polski możemy jedynie cieszyć się z faktu, że zagraniczne firmy tak chętnie otwierają u nas swoje oddziały. Skutkuje to przede wszystkim sporą liczbą wolnych stanowisk, na które obywatele naszego kraju bardzo chętnie aplikują. Po JP Morgan i Standard Chartered, American Express jest kolejnym przedsiębiorstwem, które w ciągu roku zapowiedziało otworzenie swojej filii w Polsce.


 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY