Aplikacja Moje ING z wysokimi ocenami Użytkowników

Aplikacja Moje ING z wysokimi ocenami Użytkowników

author
Patryk Byczek
18 sierpnia 2020

ING Bank Śląski poinformował w komunikacie prasowym o bardzo wysokich ocenach dla aplikacji mobilnej Moje ING, które przyznali Użytkownicy programu. W sklepach App Store i Google Play aplikacja zdobyła najwyższe oceny wśród aplikacji bankowych na polskim rynku.

Zarówno w sklepie mobilnym App Store jak i Google Play aplikacja uzyskała średnią ocen na poziomie 4,9.

Cieszy nas wysoka ocena użytkowników naszej aplikacji bo to oznacza, że coraz lepiej spełniamy ich oczekiwania. Wspieramy klientów w bankowaniu i ogarnianiu finansów a nasza aplikacja umożliwia łatwe korzystanie z szerokiej palety produktów także spoza tradycyjnej oferty bankowej.

– mówiła cytowana w komunikacie Katarzyna Stawecka, dyrektor obszaru Digital Transformation w ING Banku Śląskim.

Moje ING

Aplikacja Moje ING jest narzędziem podpowiadającym Użytkownikowi, w jaki sposób zorganizować swoje finanse oraz przypomina oraz podstawia spersonalizowane rozwiązania. Aplikacja wysyła powiadomienia push, dzięki którym Klienci mają wiedzę na temat:

– kont swoich dzieci,
– pieniędzy posiadanych na kontach w innych bankach,
– poziomu wykorzystywania miesięcznego budżetu.

ING Bank Śląski jest pierwszym bankiem działającym na polskim rynku bankowym, który wprowadził do swojej ofert usługę pozwalającą na podgląd kont i kart z różnych banków w jednej aplikacji. Usługa „Dodaj konto z innego banku” pozwala Użytkownikom Moje ING na podgląd stanu kont osobistych i oszczędnościowych oraz kart kredytowych i przedpłaconych w innych bankach. Do aplikacji mobilnej ING Klienci mogą dodać zarówno konta i karty osobiste, jak i firmowe. Klient indywidualnie decyduje o włączaniu lub wyłączaniu widoku kont z innych banków.

ING Bank Śląski jest również pierwszym bankiem w Polsce, który umożliwił wnioskowanie o pożyczkę opierając się o historię kont z innych banków, które są dodane do aplikacji mobilnej Moje ING. Szeroka oferta zdalna instytucji pozwala także na założenie firmy z poziomu bankowości internetowej. Dodatkowo aplikacja wspiera Użytkowników w działaniach pozafinansowych. Bank udostępnił Klientom możliwości płatności automatycznych za przejazdy autostradami za pośrednictwem usługi Autopay. Użytkownik aplikacji musi jedynie dodać do narzędzia dane samochodu oraz wybrać rachunek, z którego ma być pobierana opłata za przejazdy autostradami.

Ponadto takie funkcjonalności jak Profil Zaufany czy mojeID pozwalają Klientom na załatwienie wielu spraw całkowicie zdalnie, dzięki czemu można uniknąć kolejek w urzędach i punktach obsługi. ING Bank Śląski rozwija również usługi w Doładowaniach Gier i Multimediów, gdzie do serwisów Google Play, Netflix i Sony Playstation dodał serwis Allegro.


ING Bank Śląski

Pod koniec 2019 roku ING Bank Śląskiego obsługiwał ponad 4 400 000 Klientów instytucji. Obecnie instytucja liczy nieco ponad 4 000 000 współpracujących z nią Klientów detalicznych oraz 71 900 średnich i dużych firm. Wypracowany zysk netto na koniec trzeciego kwartału ubiegłego roku wynosił blisko 379 000 000 złotych. Zysk osiągnięty w czwartym kwartale 2019 roku wyniósł około 450 300 000 złotych. Na koniec 2019 roku wynosiły 158 610 000 000 złotych. ING Bank Śląski posiada 351 placówek oraz 63 punkty ING Express. Bank dysponuje dodatkowo tysiącem bankomatów i wpłatomatów. Bank posiada swoje akcje na GPW od 1996 roku.


źródło: https://media.ing.pl/informacje-prasowe/926/pr/553940/moje-ing-liderem-mobilnych-aplikacji-bankowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jak wygląda aplikacja komornicza?
Poradnik
author
Dominika Sobieraj
26 września 2018

Jak wygląda aplikacja komornicza?

Kredyt samochodowy Wałbrzych
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
07 listopada 2017

Kredyt samochodowy Wałbrzych

Kredyt online w Inbanku
Kredyty
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
22 marca 2017

Kredyt online w Inbanku

Wieczorne dostawy od Allegro
Wpisy
author
Aneta Jankowska
07 października 2017

Wieczorne dostawy od Allegro

PKO BP w Kobylinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
12 października 2019

PKO BP w Kobylinie

Porównaj