Apple Pay w Allegro

Apple Pay w Allegro

author
Patryk Byczek
08 lutego 2019

Największa platforma aukcyjna w Polsce, Allegro, poinformowała, że Klienci korzystający z mobilnej wersji platformy mogą płacić za zakupy za pomocą Apple Pay.

Klienci mobilnego serwisu Allegro mogą zapisać swoją kartę bezpośrednio w Allegro i dokonywać płatności tylko jednym kliknięciem. Apple Pay dołączyło do takich rozwiązań mobilnych, jak Google Pay oraz BLIK.

Przyszłość zakupów przez Internet

Serwis Allegro jasno stwierdził, że wszelkie możliwości dokonywania płatności związane z urządzeniami mobilnymi to przyszłość dotycząca zakupów przez Internet. Wszystko dlatego, że urządzenia mobilne towarzyszą Klientom o każdej porze dnia i nocy. To właśnie dzięki temu zakupy w internecie możliwe są z każdego miejsca na świecie. Allegro dąży do tego, żeby zrównać łatwość kupowania przez smartfony z zakupami dokonywanymi przez komputer. Ze statystyk platformy wynika, że 60% odwiedzin Allegro pochodzi z urządzeń mobilnych. Użytkownicy systemu iOS pobrali mobilne Allegro ponad 900 000 razy, natomiast 40% osób z tej grupy kupuje wyłącznie z poziomu smartfona.

Prezes Allegro, Francois Nuyts mówił, że Użytkownicy Allegro bardzo przywykli do sytuacji, w której łapiąc za swój telefon mają dostęp do jednego ze swoich ulubionych sklepów. Ta sytuacja ma znaczenie również podczas organizacji swojego dnia. Zakupy w Allegro można pogodzić z napiętym grafikiem w pracy oraz wygospodarowaniem czasu wolnego w ciągu dnia. Obecnie najdłuższym etapem zakupów będzie znalezienie jak najlepszej oferty. Płatności powinny być niezauważalne. Allegro cały czas pracuje nad jak najlepszymi rozwiązaniami dla swoich Klientów.

Allegro spełnia oczekiwania Klientów

Wprowadzone Apple Pay, które pozwala na przechowywanie karty oraz wszelkich danych jest dla Klientów bardzo wygodne. Płatności metodą one-click jest przede wszystkim ekspresowa, ale również bardzo bezpieczna.

Ponadto Allegro w ciagu ostatnich dwóch lat dodało do swoich usług rozwiązania, które w pełni spełniają oczekiwania Klientów. Tworzone były one z myślą o Użytkownikach mobilnej wersji Allegro.

Jedną z usług są na przykład Allegro Finanse, które są zbiorem rozwiązań tworzonym we współpracy z wieloma partnerami kupującymi w Allegro. Allegro oferuje:

raty 0%,
ubezpieczenia,
leasing.

Wszelkie rozwiązania mają być intuicyjne, proste w obsłudze oraz całkowicie dostępne z poziomu Allegro. Platforma cały czas szuka możliwych partnerów biznesowych, z którymi mogłaby stworzyć ofertę przyjazną dla Klientów. Maciej Biniek, dyrektor do spraw płatności w Allegro podkreślał, że obecne czasy to bardzo dobry moment dla fintechów.

Allegro

Allegro jest największą platformą w Polsce oferującą zakupy przez Internet. Serwis powstał w grudniu 1999 roku. To właśnie od tego czasu przyjmuje się, że w Polsce powstał e-commerce. W 2003 roku Allegro odnotowało milion zarejestrowanych Klientów, natomiast jest to 20 000 000 pełnoprawnych Użytkowników. Allegro pozwala na zarówno kupowanie, jak i sprzedawanie produktów. Użytkownicy platformy kupują średnio milion produktów dziennie, spośród 90 000 000 dostępnych ofert. Allegro zatrudnia ponad 1500 pracowników, którzy pracują w Krakowie, Poznaniu, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ING Bank Śląski w Krynicy-Zdroju
Oddziały
author
Patryk Byczek
10 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Krynicy-Zdroju

Kredyt hipoteczny Swarzędz
Kredyty miasta
autor wpisu
Marta Janusz
20 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Swarzędz

W którym państwie najlepiej żyje się kobietom ?
Blog
author
Aneta Jankowska
09 listopada 2017

W którym państwie najlepiej żyje się kobietom ?

Pożyczki bez zaświadczeń Suwałki
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
24 kwietnia 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Suwałki

Porównaj