Trudne pożyczki dla zadłużonych

Trudne pożyczki dla zadłużonych

Masz kłopot z otrzymaniem kredytu w banku? Odpowiedzią mogą być tak zwane trudne kredyty, czyli produkty dostępne dla osób w trudnej sytuacji finansowej. Maksymalna kwota kredytu to nawet 200 000 zł, bez dodatkowych zabezpieczeń i spłatą do 10 lat.

author
Autor
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
author
Ekspert finansowy
Łukasz Guzek
Sprawdzone przez eksperta
author
Ekspert finansowy
Ekonomista, absolwent Kolegium Ekonomicznego UG oraz Wydziału Zarządzania UG. Ukończył Studia Doktoranckie z Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Wieloletni Członek Rady Wydziału Ekonomicznego UG. Praktyk i wykładowca akademicki.
author
Prawnik
Kornel Siwiec
Weryfikacja prawna
Prawnik, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trójmiejskich kancelariach prawnych. Ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie na UG oraz studia Lean Six Sigma Black Belt na Politechnice Gdańskiej.
Ostatnia aktualizacja 23.05.2024
Ranking tworzony według najczęściej wybieranych ofert

Trudne kredyty - oferty

Spis treści:

  1. Trudne kredyty - oferty
  2. Trudne kredyty bankowe – co to jest?
  3. Trudne kredyty – kto może otrzymać?
  4. Wymagania i lista dokumentów do trudnych kredytów
  5. Jak otrzymać trudny kredyt?
  6. Trudne kredyty – czym się charakteryzują?
  7. Sposób na przekredytowanie
  8. Bardzo trudny kredyt gotówkowy
  9. Pytania i odpowiedzi
Zwiń spis treści

Trudne kredyty bankowe – co to jest?

Trudno wskazać jednoznaczną definicję trudnych kredytów. Nie znajdziemy ich ofertach największych banków czy firm pożyczkowych. Czym zatem są? Trudny kredyt to potoczne określenie dla produktów finansowych dedykowanych osobom zadłużonym, z negatywną historią kredytową lub niską zdolnością kredytową. Często używa się wobec nich także nazwy “trudne kredyty dla zadłużonych”. Uzyskanie takiego kredytu może okazać się trudne, nieraz koniecznie może być przedstawienie swojej sytuacji finansowej. Należy zwracać szczególną uwagę na całkowity koszt kredytu. Często po tego typu oferty sięgają Klienci, którzy wcześniej otrzymali już negatywną decyzję kredytową i chcą uzyskać finansowanie przy niskiej zdolności kredytowej.

Szczegóły oferty:

Kwota kredytu:od 1000 zł do 200 000 zł
Spłata: od 3 miesięcy do 10 lat
Także dla zadłużonych:tak
Gdzie można wnioskować:Kasa Stefczyka, Bancovo
Wniosek online:tak
Oprocentowanie:od 1,64%
RRSO:od 6,23%

Trudne kredyty – kto może otrzymać?

Trudne kredyty mogą otrzymać przede wszystkim osoby, które ze względu na swoją złą sytuację finansową mają problem z uzyskaniem kredytu. Osoby, które przede wszystkim spełniają uniwersalne warunki uprawniające nas do zaciągnięcia jakiegokolwiek zobowiązania finansowego. Uzyskanie trudnego kredytu jest możliwe przy spełnieniu pewnych warunków. Aby wziąć kredyt bankowy, należy:

– mieć co najmniej 18 lat,
– być obywatelem RP,
– dysponować pełnią czynności prawnych,
– posiadać numer telefonu,
– posiadać adres zamieszkania na terenie Polski.

Przy kredytach, które nazywamy trudnymi, nie obowiązują natomiast w większości typowe ograniczenia związane z problemami finansowymi osób ubiegających się o dodatkowe pieniądze. Większość kredytodawców akceptuje zatem brak zdolności kredytowej oraz to, że dany Klient w ostatnim czasie uzyskał odmowy udzielenia kredytu w innych miejscach.

Z reguły akceptowana jest także niska punktacja w BIK oraz fakt posiadania przez Klienta innych kredytów, pożyczek oraz chwilówek. Przeszkodą do uzyskania trudnego kredytu nie powinien być także fakt posiadania opóźnień w spłatach zobowiązań w granicach do 30 dni. Dlatego taki produkt jest znany jako kredyt dla zadłużonych.

Jeżeli chodzi natomiast o zatrudnienie Klienta, oczywiście na jego korzyść działa posiadanie stałej pracy, najlepiej w oparciu o umowę o pracę. Na plus będzie także praca w oparciu o umowę śmieciową (o pracę albo o dzieło). Z niektórych ofert będziemy mogli jednak skorzystać nawet wtedy, kiedy po prostu nie posiadamy żadnego zatrudnienia.

Wymagania i lista dokumentów do trudnych kredytów

Trudne kredyty z założenia mają być produktami, które dostępne są także dla osób mających problemy finansowe. Nic więc dziwnego, że wymagania oraz lista dokumentów skrócone są w ich przypadku do minimum.

Jedynym dokumentem, który właściwie będzie nam bezwzględnie potrzebny, będzie nasz dowód osobisty. Z tego powodu mówi się często “pożyczki na dowód“. W gruncie rzeczy nie chodzi jednak o sam dowód, a o dane z niego. Kredytodawca będzie zainteresowany przede wszystkim numerem naszego dokumentu oraz jego datą ważności. Oczywiście musimy posługiwać się swoim dokumentem, nielegalne jest składanie wniosku kredytowego w imieniu osoby bliskiej (np.: rodzica, partnera).

Poza tym będziemy także potrzebowali:

– numeru telefonu,
– adresu e-mail,
– numeru konta bankowego.

Ważne jest to, żeby nasz numer telefonu i adres poczty elektronicznej był aktualny. Nie podajemy bowiem tych danych ot tak – kredytodawca może próbować skontaktować się z nami drogą telefoniczną oraz przesłać nam nasze dokumenty kredytowe na e-mail. Numer konta bankowego jest natomiast potrzebny do tego, by kredytodawca wiedział, na jakie konto przesłać pieniądze, które wypłaci nam w ramach kredytu. Na  podobnej zasadzie działają pożyczki bez BIK.

Jak otrzymać trudny kredyt?

Na szczęście wszystkie trudne kredyty z naszego rankingu dostępne są online, dlatego też wnioskowanie o nie jest bardzo proste. Nie musimy nawet wychodzić z domu, by pieniądze z kredytu trafiły bezpośrednio na nasze konto. Trzeba liczyć się z tym, że banki sprawdzą nas w biurze informacji kredytowej. Do otrzymania kredytu wystarczy wypełnić kolejno kilka prostych kroków:

1. Zapoznajemy się z dostępnymi ofertami pożyczkowymi.

Oferty możemy przejrzeć na przykład w rankingach takich, jak ten, który prezentowany jest na tej stronie. Różnorodne oferty prezentowane są także w popularnych porównywarkach online (chociażby w SolCredit).

2. Wybieramy najkorzystniejszą dla nas ofertę.

Wybór najkorzystniejszej oferty obecnie jest dość prosty, ponieważ banki i firmy zobowiązane są do tego, by przy swoich propozycjach kredytowych podawać wartość RRSO, czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. Z punktu widzenia Klienta ocena RRSO jest bardzo miarodajna – im niższe RRSO, tym tańszy będzie nasz kredyt.

Uwaga! Pamiętajmy, by nie porównywać ze sobą tych RRSO, które podawane są w przykładach reprezentatywnych. Nas zawsze interesuje to RRSO, które wyliczone jest dla parametrów, które nas interesują (dla konkretnej kwoty i okresu spłaty). Tylko po ustaleniu, jakie jest RRSO dla tych samych parametrów w różnych ofertach, możemy porównywać je ze sobą. Jeżeli żadna oferta nie będzie nas satysfakcjonowała, warto sprawdzić ranking nowych chwilówek dla zadłużonych.

3. Składamy wniosek.

Złożenie wniosku następuje zazwyczaj poprzez kliknięcie “złóż wniosek”. Jeżeli taki banner klikniemy na stronie pośredniczącej w sprzedaży kredytów, przycisk przeniesie nas bezpośrednio do strony danego kredytodawcy.

4. Wskazujemy kwotę pożyczki i okres spłaty.

Te wartości z reguły wybieramy na suwakach. Kalkulatory kredytowe zazwyczaj od razu pokazują nam szacowaną wysokość miesięcznej raty.

5. Wypełniamy formularz pożyczkowy.

We wniosku musimy zawrzeć przede wszystkim nasze dane osobowe oraz dane kontaktowe (telefon, e-mail, adres). Ważnym elementem wypełniania wniosku o kredyt jest również potwierdzenie własnej tożsamości. Do jej potwierdzenia wykorzystywany jest zazwyczaj przelew weryfikacyjny albo aplikacja typu Instantor. Oba sposoby pozwalają na błyskawiczną weryfikację danych osobowych i są praktycznie bezpłatne (czasami jedynie zdarza się, że przelew weryfikacyjny jest bezzwrotny, ale wtedy kwota, którą tracimy, i tak jest nieduża – wynosi z reguły grosz lub złotówkę).

6. Czekamy na potwierdzenie naszej tożsamości.

Oczekiwanie na potwierdzenie naszej tożsamości może trwać zaledwie kilka sekund. Maksymalnie etap ten powinien zająć od kilku do kilkunastu minut. O wyniku weryfikacji zostaniemy poinformowani przez e-mail albo telefon.

7. Czekamy na decyzję pożyczkową.

Decyzja pożyczkowa wydawana jest szybko – z reguły również w ciągu kilkunastu minut. Jeżeli w biurze informacji kredytowej nie ma o nas złych wpisów, decyzja powinna być pozytywna, a środki są od razu przelewane na nasze konto. Otrzymamy je natychmiast (jeżeli posiadamy konto w tym samym banku, co nasz kredytodawca albo jeżeli przelew zostanie wysłany trybem ekspresowym) albo najpóźniej w następnym dniu roboczym. Warto wiedzieć, że na decyzję pożyczkową trzeba również czekać w przypadku pożyczek online. W przypadku decyzji negatywnej, warto spojrzeć na takie oferty, jak gwarantowana pożyczka dla zadłużonych.

Trudne kredyty – czym się charakteryzują?

O trudnych kredytach mówimy w sytuacji, kiedy Klientowi naprawdę trudno jest uzyskać kredyt w zwykłym banku. Klienci poszukujący takich produktów najczęściej mają za sobą już (nawet niejedną) odmowną decyzję kredytową – a co za tym idzie, ich ocena zdolności kredytowej może pozostawiać wiele do życzenia. Klienci wskazują, że najbardziej pożądane są trudne kredyty oddłużeniowe oraz trudne kredyty hipoteczne. Z negatywną historię kredytową bardzo ciężko jest uzyskać takie finansowanie, ponieważ biura informacji kredytowej zbierające informacje o sytuacji finansowej Klientów indywidualnych, według Klientów, blokują takie produkty.

Trudne kredyty są dostępne dla tych, którzy mają:

– niewystarczającą zdolność kredytową,
– niską punktacją w BIK,
– zaległości w spłacie innych zobowiązań,
– inne niespłacone kredyty i pożyczki.

Do trudnych kredytów Klienci najczęściej zaliczają kredyt pod hipotekę (dla zadłużonych).

Wszystkie te uwarunkowania są dużym utrudnieniem przy ubieganiu się o tradycyjny kredyt. Dlatego też osoby, które mają tego typu utrudnienia, muszą poszukiwać konkretnych ofert, które będą dla nich dostępne. By uzyskać trudny kredyt, trzeba po prostu znaleźć odpowiednią – dostępną dla nas – ofertę.

Przy nieustannych odmowach kredytowych warto jednak, zamiast wnioskować bez końca, zastanowić się, co jest powodem odmowy. Często bowiem usunięcie głównego powodu uzyskiwanych przez nas odmów kredytowych jest prostsze niż nam się wydaje. Może się na przykład okazać, że wystarczy, że spłacimy nasze chwilówki i nasza zdolność kredytowa znacząco się poprawi.

Naszą sytuację może także poprawić regularne spłacanie naszych zobowiązań, które już posiadamy. Nawet bowiem, jeżeli teraz mamy negatywną ocenę punktową w BIK, zawsze możemy zmienić ją powróceniem do regularnego spłacania. Dobrym sposobem na uniknięcie zadłużeń jest natomiast kredyt oddłużeniowy.

Sposób na przekredytowanie

O przekredytowaniu słyszymy najczęściej wtedy, kiedy mamy jednocześnie zbyt wiele:

– kredytów,
– pożyczek,
– limitów na koncie,
– kart kredytowych,
– kart debetowych.

W takiej sytuacji bowiem często trudno poradzić sobie ze spłatą wszystkich zobowiązań. O osobach, które są w takiej sytuacji, mówimy jako o przekredytowanych. Ratunkiem w takiej sytuacji może być właśnie wzięcie jednego większego kredytu, jakim jest często łatwo dostępny kredyt konsolidacyjny online. Warto wiedzieć, że nikt nie może zmusić dłużnika do zawarcia umowy kredytu konsolidacyjnego, ale warto skorzystać z tej opcji, bo rzadko zdarzają się trudne kredyty konsolidacyjne – z reguły konsolidacja to najłatwiejszy sposób na wyjście z problemów ze spłatą zbyt wielu zobowiązań.

Dlaczego? Ponieważ pozwala na to, by spłata naszych długów została rozłożona na dłuższy okres (przez co kwota raty jest niższa). Dodatkową korzyścią z konsolidacji długów jest to, że zamiast spłacać wiele różnych rat różnych zobowiązań, możemy zacząć spłacać jedną ratę w stałej wysokości. Osoby nadmiernie zadłużone, zamiast zaciągać kolejny trudny kredyt, mogą więc skorzystać z konsolidacji albo z produktu, jakim jest kredyt refinansowy. Obie opcje są dostępne dla tych, którzy mają problemy ze spłatą swoich długów – nie powinny mieć one trudności w uzyskaniu trudnego kredytu.

Trudny kredyt to pomoc dla zadłużonych

Poza konsolidacją i refinansowaniem, to właśnie trudne kredyty mogą być ratunkiem dla zadłużonych. Osoby z problemami finansowymi potrzebują przede wszystkim wsparcia w procesie kredytowym i to właśnie wsparcie mogą otrzymać w ofertach z naszego rankingu.

W każdej z tych propozycji oferowane jest wsparcie konsultanta na praktycznie każdym etapie ubiegania się o trudny kredyt. Rozmowę z doradcą możemy przeprowadzić jeszcze na etapie wyboru najlepszej oferty, a także potem w trakcie wypełniania wniosku. Jeżeli mamy problem z wypełnieniem któregokolwiek pola, zawsze możemy zadzwonić na infolinię kredytodawcy i uzyskać merytoryczną pomoc. Wsparcie oferowane jest nam także już po uzyskaniu kredytu – wtedy, kiedy rozpoczynamy go spłacać. Jeżeli szukasz pewnych ofert, sprawdź pożyczki bez odmowy.

Bardzo trudny kredyt gotówkowy

Najczęstszym rodzajem trudnego kredytu jest zwykły kredyt gotówkowy – teoretycznie tak łatwo dostępny, a w praktyce związany z koniecznością spełnienia wielu warunków. Niestety nie wszyscy Klienci spełniają wymagania stawiane zazwyczaj przy tego typu kredytach, jednakże uzyskanie takiego kredytu jest dosyć proste. Udzielenie kredytu przez bank zależy oczywiście od indywidualnej sytuacji Klienta.

Brak spełniania wymagań związany jest najczęściej z tym, że nasza historia kredytowa jest negatywna i nie wzbudzamy zaufania jako potencjalni kredytobiorcy. Nie powinniśmy dziwić się, że banki czy firmy obawiają się pożyczyć nam pieniądze, jeżeli widzą w bazach dłużników, że ze spłatą swoich innych zobowiązań po prostu od dłuższego czasu zalegamy. Zastanówmy się bowiem sami, czy chcielibyśmy pożyczyć pieniądze komuś, o kim wiemy, że innym nie oddał ich na czas? Zapewne też mielibyśmy obawy. Banki i firmy pożyczkowe tak samo mają obawy przed pożyczaniem tym osobom, które swoich dotychczasowych obowiązań nie spłacają.

Inną trudnością przy kredycie gotówkowym może być na przykład brak dochodów u osoby, która chce otrzymać kredyt. Taka sytuacja zachodzi najczęściej wtedy, kiedy potencjalny kredytobiorca pracuje na czarno. Banki i firmy pożyczkowe dochodów uzyskanych bez umowy nie biorą pod uwagę. Z tej sytuacji łatwo jednak wybrnąć – wystarczy zacząć pracować w oparciu o legalną umowę i nasza sytuacja kredytowa od razu się poprawi.

Trudne kredyty – podsumowanie

1. Trudne kredyty są kierowane głównie do osób, które mają problemy z uzyskaniem finansowania. Przy tego typu ofertach szanse na pieniądze są większe niż w innych miejscach.
2. Uzyskanie kredytu jest możliwe także dla osób zadłużonych.
3. Kredyty online charakteryzują się bardzo dużym stopniem dyskrecji – wszystkie formalności możliwe są do załatwienia w całości bez wychodzenia z domu.
4. Pieniądze z trudnych kredytów online są wypłacane nawet w ciągu 15 minut.
5. Kredyty online umożliwiają nam uzyskanie gotówki na dowolny cel – nigdzie we wniosku nie musimy deklarować, na co przeznaczymy otrzymane pieniądze.
6. Pieniądze w ramach trudnych kredytów wypłacane są jedynie na konto, nie ma możliwości wypłaty pieniędzy w gotówce.
7. Z trudnych kredytów mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie mieszkające na terenie Polski.
8. Otrzymanie kredytu jest bardzo proste – cała procedura może zająć nam zaledwie kilkanaście minut.
9. W trudnych kredytach oferta kredytowa jest tym korzystniejsza, im niższym RRSO się charakteryzuje.
10. Do otrzymania trudnego kredytu potrzebujemy właściwie tylko dowodu osobistego. Takie oferty cechuje minimum formalności.
11. Trzeba mieć na uwadze, że banki badają zdolność kredytową Klienta, dlatego w przypadku osób, które posiadają negatywne wpisy, uzyskanie kredytów może okazać się niemożliwe (niewystarczająca zdolność kredytowa).
12. Trzeba zwracać uwagę na całkowity koszt kredytu.
13. Osoby posiadające komornika mogą skorzystać z pożyczki z komornikiem lub pożyczek pozabankowych.
14. Pieniądze z kredytu mogą pomóc w spłacie dotychczasowych zobowiązań.
15. Kredyt konsolidacyjny może mieć niższą ratę, niż suma posiadanych obecnie rat.
16. Jeżeli szybko potrzebujemy gotówki, warto wziąć pod uwagę takie oferty, jak np. pilna pożyczka dla zadłużonych online.

Uzyskanie kredytu może, lecz nie musi, zależeć zdolności kredytowej Klienta. Trudnego kredytu nie dostanie każdy, chociaż jest także skierowany do osób z problemami finansowymi. Przy zwykłym kredycie konsumenckim sprawa wygląda nieco prościej, lecz osoby, które charakteryzuje niska zdolność kredytowa również mogą nie otrzymać zobowiązania. Wówczas Klienci szukają pożyczki dla zadłużonych lub chwilówki dla zadłużonych.

Kredyt nie dla osób negatywnie zadłużonych

Kredyty nie są udzielane lub bardzo rzadko są udzielane osobom, które często zapominają o spłacie kredytu. Kredyty bankowe należy spłacać – w innym przypadku możemy spodziewać się, że banki zaczną odrzucać nasze wnioski. Z kolei trudne kredyty wymagają wiedzy. Trzeba wiedzieć jakie warunki należy spełniać, aby takie zobowiązanie wziąć. Banki zaczynają często od oceny zdolności kredytowej Klienta – zarówno przy kredycie gotówkowym, jak i w sytuacji z trudnym kredytem. Dla osób bez zdolności kredytowej polecamy pożyczki bez zdolności kredytowej.

Spłatę zobowiązań należy traktować jak priorytet. Łatwo jest złożyć wniosek kredytowy, podpisać umowę kredytową i wziąć pieniądze – niełatwo jest jednak czasami spłacać kredyt. Niespłacanie zobowiązania to najgorszy możliwy wybór.

Pytania i odpowiedzi

Na przykład w spłacie dotychczasowych zobowiązań. Jeżeli chcemy, aby nasze nowe zobowiązanie odgrywało rolę konsolidacji, możemy je przeznaczyć na poprzednie kredyty.

Wszystko żależy od konkretnej oferty. Aby porównać koszty zobowiązania, warto skorzystać z kalkulatorów kredytowych lub porównywarek kredytowych. Takie narzędzia mogą pomóc w wybraniu i uzyskaniu kredytu.

Bank sprawdza przede wszystkim zdolność kredytową oraz historię kredytową Klienta. Należy zaznaczyć, że niska zdolność kredytowa może sprawić, że kwota kredytu nie będzie zbyt wysoka.

Najpewniej tak. Warto podliczyć swoje raty i zainteresować się ich konsolidacją. Może okazać się, że kredyt konsolidacyjny odciąży nasz budżet.

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ile zarabia behawiorysta?

Praca behawiorysty jest idealna dla osób, które charakteryzują się empatią wobec zwierząt. Prawda jest jednak taka, że bardzo często wiąże się ona z pracą również z ludźmi. Sprawdziliśmy, ile zarabia behawiorysta.

author
Sandra Tessmer
11 listopada 2019
Jej obszarem zainteresowań w ramach pracy na stronie zadluzenia.com są pytania typu "ile kosztuje" oraz "ile zarabia," a jej teksty dostarczają czytelnikom wglądu w koszty różnych usług i życiowych wydatków, oraz średnie zarobki w różnych zawodach.

Promocja: „Blik i po reklamie” w PKO BP i Interia.pl

Serwis Interia.pl wraz z bankiem PKO BP przygotowali promocje, w której płatność BLIKiem obniża cenę za wykupienie płatnego konta na portalu interia.pl. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 roku lub do momentu wykupienia 1534 Płatnych Kont.

author
Patryk Byczek
18 grudnia 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Promocja: „Łap voucher i leć na zakupy do H&M” w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska przygotował promocję dla osób pełnoletnich, które nie ukończyły jeszcze 27 lat. Wystarczy wyrobić kartę kredytową SBP, żeby zgarnąć dwa vouchery o łącznej wartości 100 złotych do sieci sklepów H&M. Promocja trwa do 31 stycznia 2019 roku.

author
Patryk Byczek
21 listopada 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

ING Bank Śląski sesje przychodzące i wychodzące

Chcesz sprawdzić, kiedy przelew zostanie wysłany z konta w tym banku lub kiedy pieniądze dotrą na konto? Zapoznaj się z godzinami sesji w ING Banku Śląskim.

author
Dominika Byczek
26 lutego 2024
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Bank Pekao w Łomży

Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Łomży – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
02 sierpnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Credit Agricole w Garwolinie

Credit Agricole jest jednym z największych banków uniwersalnych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Garwolinie – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
17 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj