zadluzenia.com
zamknij

12 czerwca spotkanie „frankowiczów” z RPO

12 czerwca 2017 w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie poświęcone kredytom frankowych, zorganizowane przez Rzecznika Praw Obywatelskich, Rzecznika Finansowego oraz UOKiK.

 

Do tej pory w całej Polsce odbyło się 9 spotkań z „frankowiczami”, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na każde z nich przychodziło po kilkaset osób. Z tego względu warszawskie spotkanie zostanie zorganizowane w dwóch terminach.

 

Spotkanie "frankowiczów" z RPO

 

Kiedy: 12 czerwca 2017 o godzinie 11:00 i 16:30

Miejsce: Warszawski Dom Technika, Tadeusza Czackiego 3/5

Czas: około 3 godzin

Koszt: spotkanie jest bezpłatne

Gdzie się zarejestrować: na stronie Rzecznika Praw Obywatelskich

Spotkania są darmowe, konieczna jest jednak rezerwacja na stronie Rzecznika Praw Obywatelskich: https://www.rpo.gov.pl/formularz/?q=Kredyty_Warszawa

 

Liczba miejsc jest ograniczona, na każde spotkanie może przyjść maksymalnie 400 osób. Istnieje możliwość zadawania indywidualnych pytań, nie będzie można natomiast uzyskać porady „w cztery oczy”.

 

Dodatkowo po przesłaniu rezerwacji, uczestnicy otrzymają na wskazany adres e-mail podstawowe informacje o prawnych możliwościach kredytobiorców.

 

Plan spotkania

 

Część pierwsza (1,5 godziny) będzie dotyczyła tematu „Po co i jak napisać dobrą reklamację banku”. W czasie prelekcji istnieje możliwość zadawania pytań.

 

Temat części drugiej (również 1,5 godziny) to „Po co i jak napisać wniosek o interwencję do Rzecznika Finansowego”.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY