Darmowa dzierżawa terminala w Banku Pekao SA została wydłużona. Opierając się o Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, bank proponuje swoim Klientom sześć dodatkowych miesięcy bez opłat. Oznacza to, że łącznie z dofinansowaniem ze strony Fundacji Polska Bezgotówkowa, które trwa dwanaście miesięcy, Klienci dostają osiemnaście miesięcy z terminalem zupełnie za darmo.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 16.04.2018
Udostępnij:

Z oferty mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy przez ostatnie dwanaście miesięcy nie wprowadzali płatności kartą lub nigdy nie posiadali terminala. Oferta skierowana jest w głównej mierze do małych i mikro przedsiębiorstw

Nowi Klienci, którzy w ciągu ostatniego roku akceptowali płatności kartą, mogą skorzystać z oferty „terminal POS za 1 zł”. Oznacza to, że przez rok korzystania z terminala od zawarcia umowy opłata miesięczna wynosi przedsiębiorcę jedynie złotówkę.
 

Warunki oferty

Przedsiębiorcy, w firmach których obrót na pojedynczy terminal w ciągu dwunastu miesięcy nie przekroczy 100 000 złotych, nie zapłacą prowizji od obrotu bezgotówkowego. Każda firma może posiadać maksymalnie trzy terminale. Ponadto nowi Klienci, którzy zdecydują się skorzystać  z oferty zaproponowanej przez Bank Pekao, przez osiemnaście miesięcy nie poniosą opłat za kartę debetową oraz prowadzenie rachunku. 

Przedsiębiorcy, którzy spełniają powyższe kryteria i podpiszą umowę z Bankiem Pekao S.A., przez 12 miesięcy nie poniosą żadnej opłaty za akceptację kart oraz przez dodatkowe sześć miesięcy nie będą ponosić opłaty za dzierżawę terminala, pod warunkiem co miesięcznego wykonywania przelewu do ZUS lub KRUS z rachunku Banku. Liczba terminali w firmie nie może przekroczyć trzech. Nie zapłacą również prowizji od obrotu bezgotówkowego, pod warunkiem, że obrót na każdy terminal nie przekroczy kwoty 100 tys. zł (w ciągu 12 miesięcy). Oferta w zakresie terminali płatniczych POS dotyczy także obecnych klientów Banku, którzy zamierzają rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych” – poinformował bank w swoim komunikacie.

Pekao

Grupa Pekao w ubiegłym roku odnotowała ponad miliard złotych skonsolidowanego zysku netto. Akcje banku notowane są na GPW od 1998 roku. W 2017 roku instytucja została przejęta przez PZU oraz Polski Funfusz Rozwoju, które na chwile obecną posiadają już jedną trzecią udziałów w banku.
 

Komentarze (1)

Ale co w tej ofercie jest takiego niesamowitego, skoro eService daje te terminale za darmo na zawsze, a nie na 18 miesięcy?