zadluzenia.com
zamknij

Start nowego portalu Zadluzenia.com

Witamy na pierwszym w Polsce portalu finansowym stworzonym z myślą o osobach zadłużonych ! 

 

Strona powstała by pomagać ludziom, którzy posiadają zadłużenie w instytucjach finansowych lub mają problemy z płatnościami. Wszystkie treści zamieszczone na naszym portalu są bezpłatne !

 

Naszą działalność opieramy na trzech filarach:

 

 

• Informowaniu czym jest windykacja, egzekucja i komornik sądowy

 

• Doradzaniu  jakimi sposobami radzić sobie z zadłużeniem

 

• Wskazujemy z jakich produktów kredytowych warto skorzystać

 

Dodatkowo osobom ze złą historią kredytową przedstawiamy metody jej poprawy w BIKu (Biuro Informacji Kredytowej) i innych bazach. Dzięki temu nasi użytkownicy łatwiej mogą uzyskać kredyt lub pożyczkę. Portal Zadluzenia.com jest patronatem akcji społecznej "Nie płać za usunięcie danych z BIK !", która adresowana jest do osób pragnących usunąć/wykreślić negatywne wpisy z Biura Informacji Kredytowej.
 

 

Bezpłatnie udostępniamy pisma i wnioski do Wierzycieli, organów egzekucyjnych oraz Sądów. Na życzenie użytkownika udzielamy także indywidualnych porad prawnych oraz oddłużeniowych.

 

Zadluzenia.com to portal stworzony dla Was. Nie jesteśmy kolejną firmą „oddłużeniową”, która skupia się wyłącznie na pobieraniu opłat od Klientów. Dochody pochodzą głównie z reklam zamieszczonych na portalu.
 

Naszą misją jest realna pomoc osobom zadłużonym. Czekamy na propozycję nowych tematów i obszarów którymi powinniśmy się zająć.

Skomentuj artykuł
captcha
~pr0

takie brzydkie logo mieliście na początku? :) obecne jest ładne, takie proste i czyste   Odpowiedź