zadluzenia.com
zamknij

Pożyczka gotówkowa na urlop - publikacja Profi Credit

Zbliża się urlop, a w kieszeni pieniędzy na wyjazd brak. Dlatego tak wiele osób w tym momencie decyduje się na pożyczkę gotówkową. Aby kredyt nie spędzał jednak snu z powiek w trakcie wakacji, należy dokładnie przeanalizować dostępne oferty. 


Dziś zasypywani jesteśmy toną reklam pożyczek i kredytów. W okresie wakacyjnym zarówno banki, jak i instytucje pozabankowe zachęcają nas do skorzystania z ich ofert. Wielu Klientów z powodu braku odpowiednich środków decyduje się takim momencie na szybką pożyczkę.

Dlatego ważne jest, aby przed skorzystaniem z tej możliwości poznać zasady, których znajomość pozwoli spokojnie wypoczywać na urlopie.

Po pierwsze, należy dokładnie sprawdzić instytucję, która udziela pożyczek oraz zbadać rynek i zorientować się w ofertach firm.

Następnym krokiem jest wizyta w placówce w celu złożenia wniosku lub jego wypełnienie przez Internet. Wśród instytucji umożliwiających wzięcie pożyczki internetowej jest m.in. Profi Credit, który udziela jej do kwoty 4000 złotych. Do wzięcia takiego kredytu wystarczy dowód osobisty i rachunek za media.

Osobom nie pracującym na umowę o pracę często ciężko jest wziąć pożyczkę na wakacje. Dlatego też Profi Credit dostosowało swoją ofertę również do osób pracujących m.in. na umowę zlecenie, umowę o dzieło.

Na początku sierpnia rozpoczęliśmy kampanię, w której informujemy naszych Klientów o większej dostępności pożyczek. Wiele osób, szczególnie tych młodszych, pracuje w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło czy w ramach własnej działalności gospodarczej i nie może dostać pożyczki w wielu instytucjach.

Żeby i ich wakacje były spokojne, nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby każdy Klient pobierający wynagrodzenie, bez względu na rodzaj zawieranej umowy z pracodawcą, mógł otrzymać pożyczkę
- mówi Jarosław Chęciński, Dyrektor Wykonawczy Profi Credit Poland.

 

Złóż wniosek
 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY