zadluzenia.com
zamknij

Potrzebujesz gotówki tu i teraz?
Mamy dla Ciebie nawet do 25 000 złotych

RRSO 89,93%
Ile potrzebujesz?
0 zł
Klikając „Wyślij” wyrażam zgodę na skontaktowanie się ze mną przez PROFI CREDIT Polska S.A. w celu przedstawienia oferty pożyczkowej.
Pełna treść klauzuli

Administratorem danych osobowych jest PROFI CREDIT Polska S.A., ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PROFI CREDIT Polska S.A. drogą elektroniczną, z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji handlowych dotyczących produktów i usług Spółki, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez administratora danych oferty pożyczkowej. Udostępnienie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania i usunięcia na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Jeśli zechcą Państwo zrezygnować z otrzymywania w przyszłości wiadomości e-mail lub odbierania połączeń telefonicznych należy zadzwonić pod nr 801 700 999 dla tel. stacjonarnych lub 33 499 60 00 dla tel. komórkowego.

Polityka prywatności

Wstęp
PROFI CREDIT Polska S.A. (dalej zwany "PROFI CREDIT") jest właścicielem serwisu http://www.proficredit.pl a także innych stron w domenie www.proficredit.pl. PROFI CREDIT z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2 jako administrator danych osobowych dba o ochronę prywatności użytkowników swoich stron internetowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2001 r. Nr. 101 poz. 926 ze zm.). Niniejszy dokument dotyczy wyłącznie stron należących do PROFI CREDIT.

Na stronach PROFI CREDIT umieszczone są formularze kontaktowe. Wypełnienie i wysłanie formularza kontaktowego oznacza przekazanie danych osobowych znajdujących się w formularzu do PROFI CREDIT.

Przekazanie danych osobowych jest każdorazowo dobrowolne, a osobom udostępniającym dane służy prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe jakie mogą być przetwarzane przez PROFI CREDIT to następujące informacje identyfikujące daną osobę : imię, nazwisko, nr telefonu, adres email, kod pocztowy, PESEL.

Państwa dane będą przetwarzane przez PROFI CREDIT w celu podjęcia przez PROFI CREDIT na Pana/Pani wniosek niezbędnych działań związanych z przygotowaniem dla Państwa oferty i zawieraniem umów, w w tym na skontaktowanie się PROFI CREDIT w celu przedstawienia oferty pożyczkowej.

Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazane przez PROFI CREDIT wyłącznie: podmiotom upoważnionym przez przepisy prawa (w tym podmiotom wskazanym w art. 105 ustawy z 29 sierpnia 1997 r. - Prawo bankowe (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r., nr 72, poz. 665, ze zm.), oraz podmiotom na rzecz których udzielili Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych – jeżeli taka zgoda została udzielona.

Bezpieczeństwo danych
Wprowadziliśmy środki techniczne i organizacyjne w celu ochrony danych użytkownika przed utratą, zniszczeniem, kradzieżą bądź dostępem ze strony nieupoważnionych stron trzecich.

Prawo do informacji
Informujemy o przysługującym Państwu na podstawie Ustawy prawie dostępu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usuwania.

Korespondencję w sprawie polityki prywatności prosimy kierować pisemnie na adres: PROFI CREDIT Polska S.A., ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, lub telefonicznie pod nr 801 700 999 dla tel. stacjonarnych lub 33 499 60 00 dla tel. komórkowego.

Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) - 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja - 3 971 zł, oprocentowanie - 1 592 zł, "Twój Pakiet" - 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej klienta.

Profi Credit Polska S.A. działa na polskim rynku od 2004 roku i jest wiceliderem w sektorze pożyczek pozabankowych. Działalność spółki opiera się na sprzedaży pożyczek konsumenckich, stanowiących alternatywę dla kredytów bankowych. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 25 000 zł, z okresem spłaty do 36 miesięcy.

 

Oferta Profi Credit skierowana jest do osób zatrudnionych, emerytów, rencistów oraz przedsiębiorców. Głównym celem firmy jest szybka odpowiedź na nagłe potrzeby finansowe Klientów i wsparcie ich w momentach, w których gotówka jest im potrzebna natychmiast. Centrala firmy mieści się w Bielsku-Białej. Profi Credit jest również głównym sponsorem drużyny siatkarskiej BKS Profi Credit Bielsko-Biała). 

 

Spis treści:

1) Oferta Profi Credit

2) Złóż wniosek - decyzja przez telefon

3) Jak otrzymać pożyczkę

4) Pytania i odpowiedzi

5) Profi Credit - kontakt

6) Placówki Profi Credit

7) Opinie Klientów

 

OFERTA PROFI CREDIT

 

Firma udziela długoterminowych pożyczek na większe kwoty. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 25 000 zł. Spłata rozłożona jest maksymalnie na 36 miesięcy. Firma weryfikuje dochód Klienta (zaświadczenie o dochodach oraz wyciąg z rachunku bankowego).

 

Do 9 000 zł nawet na oświadczenie o dochodach. Nie jest wymagane zaświadczenie od pracodawcy czy odcinek renty/emerytury.

 

Profi Credit posiada ofertę zarówno dla osób fizycznych jak i dla przedsiębiorców. Oferta aktualna na grudzień 2017. 

 

Pożyczki Profi Credit - nowa oferta

 • Kwota pożyczki: od 500 do 25 000 zł
 • Spłata: od 6 do 36 miesięcy
 • Do 9000 zł nawet na oświadczenie o dochodach
 • Także dla osób z innymi zobowiązaniami finansowymi
 • Błyskawiczna decyzja przez telefon
 • Oferta także dla przedsiębiorców
 • Wniosek także przez Internet
 • Koszt pożyczki: RRSO 89,93% 
Złóż wniosek

Profi Credit infografika:

 


Profi Credit - najważniejsze informacje:

 

1. Wartość pożyczki: od 500 do 25 000 zł

2. Termin spłaty: od 6 do 36 miesięcy

3. Dla osób w wieku od 18 do 80 lat

4. Weryfikacja zewnętrznej bazie: tak

5. Pożyczka dla emerytów i rencistów: tak

6. Pożyczka dla firm:tak

7. Pożyczka dla studentów:tak (przy stałych dochodach)

8. Pożyczka bez zaświadczeń: do 9000 zł nawet na oświadczenie

9. Pożyczka na dowód:dopiero od 2 pożyczki

10. Wymagane dokumenty: dowód osobisty, zaświadczenie lub oświadczenie o zarobkach, wyciąg z rachunku bankowego, rachunek za media

11. Weryfikacja BIK: brak informacji

12. Darmowa pożyczka: nie

13. Dojazd do Klienta: tak

14. Infolinia: 801 805 806, (33) 496 00 68

15. Godziny pracy infolinii: poniedziałek-piątek w godzinach 7:00 - 19:00 oraz soboty 8:00 - 13:00

16. Adres: ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała

17. Strona: https://proficredit.pl/

18RRSO 89,93%


Złóż wniosek

 

 

 

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ W PROFI CREDIT

 

Chcesz otrzymać pożyczkę w Profi Credit ? Sprawdź nasz film, w którym opisujemy podstawowe informacje:

 

 

1. Wypełniamy formularz kontaktowy. Podajemy w nim podstawowe dane: imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz kod pocztowy.
 
2. W ciągu kilku minut kontaktuje się z nami agent z infolinii Profi Credit. Podczas rozmowy konsultant uzyskuje od nas kilka dodatkowych danych i przedstawia dedykowaną ofertę. Jeśli oferta będzie dla nas dostępna, to zostanie spisany wniosek o pożyczkę. Wniosek o pożyczkę możemy również złożyć w placówce Profi Credit lub u doradcy terenowego, który może odwiedzić nas również w miejscu zamieszkania.

 

3. Po pozytywnej decyzji, wniosek trafi niezwłocznie do obsługi doradcy terenowego. Po zatwierdzeniu wniosku, doradca z naszego miasta skontaktuje się z nami, aby podpisać umowę.

 

4. Po dokonaniu wszystkich formalności, pieniądze szybko powędrują na konto bankowe Klienta. 

Procedura wygląda podobnie w przypadku pożyczek dla firm. Oferta Profi Credit dla biznesu skierowana jest do Klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

 

PROFI CREDIT - PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

Jakie warunki trzeba spełniać, aby otrzymać pieniądze z Profi Credit ?

 

W przypadku pożyczek dla osób fizycznych, do otrzymania pieniędzy wystarczy:

 

1) polskie obywatelstwo

2) wiek od 18 do 18 lat

3) posiadanie stałych dochodów

 

Firma honoruje różne źródła dochodów (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, emerytura, renta, własna działalność, uprawa ziemi rolnej i inne).

 

Co najważniejsze - pożyczkę mogą otrzymać także osoby, które mają inne zobowiązania w bankach/firmach pożyczkowych.


Kto może otrzymać pożyczkę dla firm ?

 

Oferta skierowana jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Pożyczka dostępna jest już po 3 miesiącach od rozpoczęcia działalności. Dostępna kwota to 4000 zł netto, rozłożone maksymalnie na 24 miesiące. Do otrzymania pożyczki wystarczy oświadczenie o dochodach.

 

Przedsiębiorcy prowadzący własną działalność od 12 i 24 miesięcy mogą natomiast liczyć nawet na pożyczkę w kwocie 6000 zł netto, którą można rozłożyć nawet na 4 lata. Do zawarcia umowy nie jest potrzebny poręczyciel ani partner.


Jaki jest koszt pożyczki w Profi Credit

 

Jak informuje firma pożyczkowa, "wysokość odsetek zależy od parametrów pożyczki: kwoty i długości okresu spłacania. Konkretne przykłady zaprezentuje Państwu nasz doradca finansowy."
 
11 marca 2016 zmieniła się oferta. Po zmianach pożyczki w tej firmie są tańsze. W przykładzie reprezentatywnym koszty wyglądają następująco:

 

Pożyczka w kwocie 5000 zł, spłacana w 36 ratach. Miesięczna rata wyniesie 322 zł. Łącznie oddajemy 11 592 zł, a RRSO wyniesie 89,93%. Jest więc znacznie taniej niż w poprzedniej ofercie.


Czy Profi Credit udzieli pożyczki, jeśli mam inne zobowiązania kredytowe ? 

 

Tak. Oferta Profi Credit obejmuje również pożyczki dla osób posiadających inne zobowiązania, np. dla kredytobiorców bankowych. Przyznanie pożyczki i jej kwota jest jednak zależna od indywidualnie wyliczanej zdolności kredytowej klienta. 


Czy Profi Credit jest pożyczką bez zaświadczeń ?

 

Zakres wymaganej dokumentacji jest zależny od kwoty, którą jest zainteresowany Klient. Aby wnioskować o pożyczkę wystarczy podstawowy zestaw dokumentów. W przypadku pożyczki do 9000 zł, nawet na oświadczenie o dochodach.

 

W pozostałych przypadkach Profi Credit może poprosić o dostarczenie dodatkowych dokumentów, np. potwierdzających adres zamieszkania (np. rachunek na media).

 


Czy Profi Credit sprawdza BIG ?

 

Tak. Według naszych informacji firma weryfikuje swoich Klientów w wybranych biurach informacji gospodarczej (popularne BIGi). Nie mamy informacji, w których dokładnie. Dodatkowo Profi Credit stosuje własny system weryfikacji zdolności kredytowej Klienta. Podstawą otrzymania pożyczki jest uzyskiwania regularnych dochodów. 


Czy Profi Credit udziela pożyczek online ?

 

Nie. Klienci wysyłają przez Internet swoje podstawowe dane kontaktowe, a następnie w ciągu kilku minut kontaktują się z nimi agenci Call Center, aby uzyskać dodatkowe informację niezbędne do spisania wniosku o pożyczkę. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, konieczne jest podpisanie umowy w oddziale firmy lub u doradcy finansowego.

 


Czy Profi Credit udziela darmowej pożyczki ?

 

Niestety nie. Profi Credit nie ma w ofercie darmowej pierwszej pożyczki dla nowych Klientów. Darmowe pożyczki chwilówki znajdziemy wyłącznie w tzw. "pożyczkach-chwilówkach", które są płatne w ciągu 30 dni.

 

Profi Credit to natomiast pożyczka ratalna, spłatę możemy bowiem rozłożyć nawet na 36 miesięcy. Żadna firma udzielająca pożyczek na raty nie oferuje darmowej pierwszej pożyczki.


Czy możemy wysłać wniosek online ?

 

Tak. Sam wniosek o pożyczkę wysyłamy w całości przez Internet. Podajemy w nim podstawowe dane: imię, nazwisko i numer telefonu.


Czy Profi Credit udziela pożyczek chwilówek ?

 

Nie do końca. Pożyczki chwilówki to produkt z krókim terminem spłaty. Przeważnie takie pożyczki spłacamy w terminie 30-60 dni. W przypadku Profi Credit, pożyczkę oddajemy w miesięcznych ratach: od 3 do 36. 


Ile czasu czeka się na decyzję w Profi Credit ?

 

Wstępna decyzja o przyznaniu pożyczki wydawana jest jest już w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej z pracownikiem infolinii Profi Credit. 


Co jeżeli nie mogę odebrać telefonu od konsultanta Profi Credit ?

 

Po wysłaniu formularza internetowego, pracownik kontaktuje się z nami telefonicznie. Jeżeli nie odbierzemy telefonu przy pierwszej próbie kontaktu, konsultant będzie próbował jeszcze kilkukrotnie się z nami skontaktować.

 

Infolinia Profi Credit działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00. W soboty infolinia pracuje w godzinach od 8:00 do 13:00.

 


Czy Profi Credit dokonuje wpisu na hipotece ?

 

Nie. Pożyczki w Profi Credit nie wymagają zabezpieczenia w postaci hipoteki lub poręczyciela. Biorąc pożyczkę, nie musimy być właścicielem lub współwłaścicielem nieruchomości. 


Czy Profi Credit udziela pożyczek emerytom i rencistom ?

 

Jak najbardziej. Firma udziela sporo pożyczek emerytom/rencistom. Minimalna wysokość świadczenia uprawniającego do otrzymania pożyczki to 700 zł miesięcznie. Emeryci z takich dochodem często mają problem z uzyskaniem pożyczki w banku.


Czy pożyczkę mogą otrzymać także studenci ?

 

Tak. Warunkiem jest posiadanie zdolności kredytowej i uzyskiwanie stałych dochodów umożliwiających spłatę miesięcznych rat.


Czy firma dojeżdża do Klienta ?

 

Tak. Wszelkie formalności można załatwić w jednym z ponad 140 oddziałów PROFI CREDIT, ale istnieje także możliwość umówienia się z doradcą bezpośrednio w miejscu zamieszkania. Wystarczy zgłosić taką chęć w czasie pierwszej rozmowy telefonicznej z dedykowanym doradcą finansowym.


Ile lat trzeba mieć by otrzymać pożyczkę Profi Credit

 

Pożyczki są przyznawane osobom w wieku od 18 do 80 lat. Warunkiem jest posiadanie dowodu osobistego, stałego dochodu oraz złożenie wniosku o pożyczkę. Do 9000 zł pieniądze są przyznawane nawet na podstawie oświadczenia o dochodach.


Jak spłacić pożyczkę w Profi Credit

 

Spłat należy dokonywać zgodnie z harmonogramem dołączonym do umowy pożyczki. W harmonogramie znajdziemy dokładną kwotę raty oraz datę płatności. Pieniądze przelewamy na indywidualny numer rachunku bankowego, przypisany do naszej umowy pożyczki.


Czy Profi Credit udostępnia kalkulator pożyczkowy ?

 

Szczegóły dotyczące wysokości rat i kosztach pożyczki poznamy po złożeniu wniosku o pożyczkę i zbadaniu zdolności kredytowej.

 

Kalkulator pożyczkowy w Profi Credit prawdopodobnie będzie dostępny po wprowadzeniu do oferty pożyczki online, dostępnej w całości bez wychodzenia z domu. Klient pozna wysokość raty i całkowity koszt pożyczki bezpośrednio na stronie.


Jakie wymagania trzeba spełniać żeby dostać pożyczkę w Profi Credit

 

Profi Credit honoruje wiele źródeł dochodów Klientów. Firma akceptuje również umowę zlecenie i umowę o dzieło. Minimalny dochód to 800 zł netto miesięcznie.

 

W przypadku emerytów i rencistów minimalny dochód to 700 zł netto miesięcznie.


Czy Profi Credit udziela pożyczek rolnikom ?

 

Tak. Według naszych informacji firma przyznaje pieniądze również rolnikom.


Jak wygląda windykacja w Profi Credit

 

Firma Profi Credit posiada własną sieć windykacyjną. Klienci posiadający zaległości w spłacie najszybciej mogą się skontaktować z działem windykacji poprzez Panel Klienta. Osoby, które wykupiły wraz z pożyczką odpowiednią usługę mogą odroczyć termin płatności lub czasowo obniżyć kwotę raty.


Czy Profi Credit to bank ?

 

Nie, Profi Credit to firma pożyczkowa. Zgodnia z ustawą prawo bankowe, kredytów mogą udzielać wyłącznie banki. Pozostałe podmioty, takie jak Profi Credit, mogą udzielać pożyczek.

 

Popularna nazwa dla takich produktów to "pozabankowe pożyczki". W przeciwieństwie do kredytów, pożyczki są udzielana na dowolny cel. 


Oprocentowanie pożyczki Profi Credit

 

W przykładzie reprezentatywnym oprocentowanie wynosi tylko 9,82%. Trzeba jednak pamiętać, że na koszt pożyczki oprócz oprocentowania, składa się także opłata przygotowawcza (129 zł) oraz odsetki umowne. Nie można jednak zarzucić firmie, że oferuje wysoko oprocentowane pożyczki.

 

Opłata przygotowawcza naliczana jest dopiero po otrzymaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej. 

 

Dobrowolnym kosztem pożyczki jest także "Twój Pakiet", który umożliwia w dowolnym momencie odroczenie spłaty. Koszt takiego pakietu uzależniony jest od wysokości pożyczki. 


Jak wygląda Panel Klienta w Profi Credit

 

Klienci Profi Credit mają możliwość zalogowania do Panelu Klienta. Dzięki niemu możemy w szybki sposób ustalić:

 

 • stan umowy
 • harmonogram spłaty pożyczki
 • kontakt bezpośredni do naszego Doradcy Finansowego
 • dane kontaktowe Profi Credit
 • oferty specjalne i promocje

 

W Panelu Klienta znajdziemy także wypełnione blankiety do wpłaty/przelewu. W razie wątpliwości istnieje możliwość wysłania pytania za pomocą formularza kontaktowego.

 


Profi Credit reklamacje

 

Zgodnie z Ustawą z dnia 05 sierpnia 2015 roku o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym (Dz.U z 2015 r. poz. 1348) od 11 października 2015 roku przysługują nowe prawa w zakresie reklamacji.

 

Reklamacja to wystąpienie skierowane do Profi Credit Polska S.A, w którym Klient zgłasza zastrzeżenia dotyczące usług świadczonych przez Spółkę. Reklamacja powinna zostać złożona w jednej z trzech form wymienionych poniżej:

 

a) pisemnej – w siedzibie spółki lub w jednym z biur terenowych. Aktualny spis adresów biur terenowych jest dostępny w zakładce „Kontakt“ na stronie www.proficredit.pl. Adres najbliższego biura można też uzyskać pod numerem 801 700 999;


b) ustnej - w siedzibie Spółki lub w jednym z biur terenowych. Aktualny spis adresów biur terenowych jest dostępny w zakładce „Kontakt“ na stronie www.proficredit.pl. Adres najbliższego biura można też uzyskać pod numerem 801 700 999. W przypadku ustnego zgłoszenia reklamacji reklamujący i przyjmujący finalizują jej treść poprzez podpisanie stosownego protokołu;


c) ustnej - telefonicznie pod numerem 801 700 999.

 

Po złożeniu reklamacji za pomocą jednego ze sposób, wymienionych powyżej, Profi Credit rozpatruje ją i udziela odpowiedzi pisemnie w terminie do 30 dni.

 

W skomplikowanych przypadkach, w których rozpatrzenie reklamacji i udzielenie odpowiedzi w terminie do 30 dni będzie niemożliwe, Spółka przesyła informację o przewidywanym terminie jej rozpatrzenia. Termin ten nie będzie przekraczał 60 dni od dnia otrzymania reklamacji.

 

Odpowiedzi w zakresie złożonej reklamacji zostają przesłane na adres korespondencyjny wskazany w treści reklamacji.


Problemy ze spłatą pożyczki w Profi Credit

 

Przede wszystkim Klienci nie powinni unikać kontaktu z Profi Credit. Firma zdaje sobie sprawę, że mogą się przydarzyć chwilowe problemy z regularną spłatą zobowiązania. Niespodziewane wydatki, nagły losowy wypadek - takie rzeczy mogą przytrafić się każdemu.

 

Zanim weźmiemy pożyczkę w Profi Credit, doradca finansowy przedstawia korzyści jakie niesie ze sobą specjalny pakiet usług dodatkowych: „Twój Pakiet", który daje możliwość odroczenia lub obniżenia rat o 50%. Oznacza to, że w dowolnym momencie Twojego kalendarza spłat możesz skorzystać z tak zwanych wakacji kredytowych.


Zawieszenie raty w Profi Credit

 

Czy w przypadku problemów finansowych można zawiesić raty ? 

 

W ramach dodatkowej usługi „Twój Pakiet” jest taka możliwość. Usługę należy jednak wykupić w momencie podpisywania umowy. Wówczas, w dowolnym momencie istnieje możliwość odroczenia terminu spłaty raty lub obniżenia jej wysokości o połowę. 

 

Jeżeli wykupimy "Twój Pakiet" będziemy mieli mozliwość:

 

- zawiesić spłatę nawet 2 rat

- obniżyć o połowę spłatę 4 rat


Wakacje kredytowe w Profi Credit

 

Dostępne są wyłącznie dla osób, które skorzystały z usługi "Twój Pakiet". „Wakacje kredytowe” polegają na możliwości odroczenia raty w danym miesiącu bez ponoszenia dodatkowych kosztów.


Czy Profi Credit ma kanał na You Tube

 

Tak, firma prowadzi oficjalny kanał, ale znajdziemy na nim wyłącznie dwa filmy, w dodatku sprzed 3-4 lat. Konto nie jest aktualizowane.


Konkurencja Profi Credit

 

Największym rywalem Profi Credit jest Provident, który jest liderem pozabankowych pożyczek w Polsce. Jednak maksymalna kwota pożyczki w Provident to 15 000 zł, podczas gdy w Profi Credit pożyczymy nawet 25 000 zł. 

 

Nowy konkurent to Rapida Money - pożyczkodawca z Wielkiej Brytanii. Firma pożyczka także do 25 000 zł, na okres do 36 miesięcy. Firma otwarcie reklamuje się jako oferta dla osób zadłużonych, z komornikiem sądowym oraz negatywną historią kredytową w BIK i BIG. W przeciwieństwie do Profi Credit, Rapida pożycza również osobom bezrobotnym.

 

Warunkiem otrzymania pieniędzy jest jednak wskazanie poręczyciela (może nim być dowolna osoba). Cała pożyczka odbywa się w całości online.


Czy Profi Kredyt to ta sama firma co Profi Credit ?

 

Jak najbardziej. Jednak "Profi Kredyt" to błędna nazwa. Prawidłowa, pełna nazwa to PROFI CREDIT Polska S.A. 


Jak działa e-gate w Profi Credit ?

 

E-gate to wewnętrzna platforma Profi Credit. Nie jest ona przeznaczona dla Klientów, którzy korzystają z firmy pożyczkowej. Osoby pożyczające od Profi Credit mają natomiast dostęp do pok.proficredit.pl

 


Czy Profi Credit działa w weekendy ?

 

Profi Credit udziela pożyczek wyłącznie od poniedziałku do soboty. W niedzielę można oczywiście wysłać formularz kontaktowy , jednak wówczas pracownik infolinii skontaktuje się z nami dopiero w najbliższym dniu roboczym.


Profi Credit a Provident

 

Provident to oczywisty konkurent firmy Profi Credit. Która oferta wygląda lepiej ? W Provident maksymalnie pożyczymy 15 000 zł, w Profi Credit - 25 000 zł. Provident umożliwia spłatę w 24 ratach, Profi Credit w 36 ratach.

 

Provident umożliwia otrzymanie pożyczki w całości przez Internet, póki co Profi Credit nie oferuje takiej możliwości. 


Czy Profi Credit ma siedzibę w Warszawie ?

 

Nie. Profi Credit posiada swoją siedzibę w Bielsku-Białej. W Warszawie znajdziemy natomiast dwa biura regionalne, które mieszczą się pod adresem Rzymowskiego 30 oraz na ul. Kijowskiej 5.


Do kogo należy Profi Credit

 

Profi Credit należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group. W Polsce spółka działa od 2004 roku. Obecnie posiada około 150 biur terenowych (lista poniżej) oraz ponad 2500 doradców finansowych. 

 


Gdzie jeszcze Profi Credit udziela pożyczek

 

Profi Credit działa również w Czechach, na Słowacji, Bułgarii i w Rosji. 


Jak wygląda centrala Profi Credit

Centrala firmy pożyczkowej mieści się w Bielsku-Białej przy ulicy Browarnej 2. W samej centrali nie ma punktu obsługi Klienta.

 

PROFI CREDIT KONTAKT

 

Adres:

PROFI CREDIT Polska S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała

 

Mapa dojazdu:

 

 

NIP: 547-215-10-80
KRS: 0000518190
REGON: 243624011

 

Kapitał akcyjny Profi Credit to 793 951 000 PLN.

 

Infolinia: 801 805 806 oraz (33) 496 00 68 

e-mail: [email protected], [email protected] - zawieszone decyzją Profi Credit

 

Ważna informacja - wyłączenie adresów e-mail Profi Credit

 

Niedawno firma pożyczkowa poinformowała o wyłączeniu swoich skrzynek pocztowych. Wszelkie zapytania należy kierować telefonicznie pod numerem 801 700 999, w terenowych i regionalnych biurach albo pisemnie na adres:

 

PROFI CREDIT Polska S.A.
ul. Browarna 2,
43-300 Bielsko-Biała

 

Poniżej komunikat Profi Credit:

 

Szanowni Państwo,


Uprzejmie informujemy, że działanie adresów email: [email protected] / [email protected], zostało wyłączone.

Wszelkie zapytania do PROFI CREDIT Polska S.A. należy kierować pisemnie na adres:


PROFI CREDIT Polska S.A.
ul. Browarna 2,
43-300 Bielsko-Biała

 

lub telefonicznie pod numerem 801700999, lub osobiście w biurach regionalnych i terenowych Spółki.

Z góry dziękujemy z zrozumienie.

 

Z poważaniem
PROFI CREDIT Polska S.A.


Podsumowanie

 

Profi Credit w nowej ofercie ma dużo tańsze pożyczki. Zrezygnowano także z obowiązkowego ubezpieczenia. Firma nadal udziela pożyczek osobom zadłużonym. Można spodziewać się coraz lepszych opinii o firmie.

 

Czy zatem warto brać pożyczkę w Profi Credit ? Każdy powinien samodzielnie rozważyć wszystkie za i przeciw. Wniosek można złożyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek

 

ODDZIAŁY PROFI CREDIT W POLSCE

 

Profi Credit w Bełchatowie

Profi Credit w Będzinie

Profi Credit w Białej Podlaskiej

Profi Credit w Białogardzie

Profi Credit w Białymstoku
Profi Credit w Bielsku-Białej

Profi Credit w Bielsku Podlaskim

Profi Credit w Biłgoraju
Profi Credit w Bochni

Profi Credit w Brodnicy
Profi Credit w Brzegu
Profi Credit w Busku-Zdroju
Profi Credit w Bydgoszczy

Profi Credit w Bytomiu
Profi Credit w Ciechanowie

Profi Credit w Cieszynie

Profi Credit w Chełmie

Profi Credit w Chojnicach

Profi Credit w Chrzanowie
Profi Credit w Częstochowie

Profi Credit w Dąbrowie Górniczej

Profi Credit w Dębicy

Profi Credit w Drawsku Pomorskim
Profi Credit w Elblągu

Profi Credit w Ełku

Profi Credit w Garwolinie
Profi Credit w Gdyni
Profi Credit w Gdańsku
Profi Credit w Gliwicach
Profi Credit w Głogowie

Profi Credit w Gnieźnie

Profi Credit w Grodzisku Mazowieckim

Profi Credit w Grodzisku Wielkopolskim
Profi Credit w Grójcu
Profi Credit w Grudziądzu

Profi Credit w Gryficach

Profi Credit w Hrubieszowie
Profi Credit w Iławie

Profi Credit w Inowrocławiu

Profi Credit w Jarosławiu

Profi Credit w Jarocinie

Profi Credit w Jaworznie
Profi Credit w Jastrzębiu Zdroju

Profi Credit w Jeleniej Górze

Profi Credit w Jędrzejowie
Profi Credit w Kaliszu
Profi Credit w Katowicach
Profi Credit w Kędzierzynie Koźlu
Profi Credit w Kępnie

Profi Credit w Kętrzynie
Profi Credit w Kielcach

Profi Credit w Kluczborku

Profi Credit w Kłodzku
Profi Credit w Koninie

Profi Credit w Końskich
Profi Credit w Koszalinie

Profi Credit w Kościerzynie

Profi Credit w Kraśniku

Profi Credit w Krośnie
Profi Credit w Kutnie
Profi Credit w Krakowie

Profi Credit w Kwidzynie
Profi Credit w Legnicy
Profi Credit w Lesznie
Profi Credit w Lęborku

Profi Credit w Lubaniu
Profi Credit w Lublinie

Profi Credit w Łęcznej

Profi Credit w Łukowie
Profi Credit w Łodzi
Profi Credit w Łomży

Profi Credit w Malborku

Profi Credit w Miechowie

Profi Credit w Mielcu
Profi Credit w Międzychodzie

Profi Credit w Międzyrzeczu

Profi Credit w Mińsku Mazowieckim

Profi Credit w Mławie

Profi Credit w Myślenicach
Profi Credit w Nasielsku

Profi Credit w Nowym Dworze Mazowieckim
Profi Credit w Nowym Sączu

Profi Credit w Nowym Targu
Profi Credit w Nysie
Profi Credit w Olkuszu
Profi Credit w Olsztynie
Profi Credit w Opolu

Profi Credit w Ostrołęce

Profi Credit w Ostrowcu Świętokrzyskim
Profi Credit w Ostrowie Wielkopolskim

Profi Credit w Ostródzie
Profi Credit w Oświęcimiu
Profi Credit w Pile
Profi Credit w Piotrkowie Trybunalskim
Profi Credit w Płocku
Profi Credit w Poznaniu
Profi Credit w Pruszkowie

Profi Credit w Przemyślu

Profi Credit w Puławach

Profi Credit w Raciborzu
Profi Credit w Radomiu
Profi Credit w Radomsku
Profi Credit w Rudzie Śląskiej
Profi Credit w Rybniku
Profi Credit w Rzeszowie

Profi Credit w Sandomierzu

Profi Credit w Sanoku

Profi Credit w Siedlcach
Profi Credit w Skarżysku Kamiennej

Profi Credit w Skierniewicach
Profi Credit w Słupsku

Profi Credit w Sochaczewie

Profi Credit w Sokołowie Podlaskim

Profi Credit w Sosnowcu
Profi Credit w Stalowej Woli
Profi Credit w Stargardzie Szczecińskim

Profi Credit w Starogardzie Gdańskim

Profi Credit w Strzelcach Opolskich
Profi Credit w Suwałkach
Profi Credit w Szczecinie
Profi Credit w Szczecinku

Profi Credit w Szczytnie

Profi Credit w Śremie

Profi Credit w Świdnicy

Profi Credit w Świętochłowicach
Profi Credit w Tarnowie
Profi Credit w Tarnowskich Górach

Profi Credit w Tczewie
Profi Credit w Toruniu

Profi Credit w Trzebnicy
Profi Credit w Tychach
Profi Credit w Wadowicach
Profi Credit w Wałbrzychu
Profi Credit w Warszawie
Profi Credit w Wieluniu
Profi Credit we Włocławku

Profi Credit w Wołominie
Profi Credit we Wrocławiu

Profi Credit we Wrześni

Profi Credit w Zabrzu

Profi Credit w Zambrowie
Profi Credit w Zamościu

Profi Credit w Zawierciu
Profi Credit w Zduńskiej Woli

Profi Credit w Zgierzu
Profi Credit w Zielonej Górze

Profi Credit w Żorach
Profi Credit w Żywcu

 

Większość placówek Profi Credit jest czynna w godzinach 9:00 - 17:00.

 

AKTUALNOŚCI O PROFI CREDIT

 

Nowa oferta Profi Credit

 

11 marca 2016 firma wprowadziła nową, lepszą ofertę. Przede wszystkim pożyczki są teraz tańsze, co powinno ucieszyć wszystkich potencjalnych Klientów. To efekt nowych przepisów, które regulują maksymalny koszt pożyczki.

 

Maksymalny czas spłaty pożyczki to teraz 36 miesięcy, wcześniej były to maksymalnie 48 miesięcy. Z Profi Credit mogą również skorzystać osoby z komornikiem sądowym.


Nowa pożyczka dla przedsiębiorców

 

17 stycznia 2017, Profi Credit wprowadziło nową pożyczkę dla firm. Jej maksymalna kwota to nawet 6 000 zł, którą można rozłożyć nawet na 4 lata. Pożyczka dostępna jest nawet dla nowych działalności gospodarczych.

 

Pożyczka dla firm również bierze udział w promocji zwrotu odsetek. 


Profi Credit w Polsce

 

Profi Credit jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Więcej pożyczek udziela wyłącznie Provident. Tylko w roku 2015 firma udzieliła około 72 tysięcy pożyczek na łączną kwotę ponad 686 mln złotych.


Profi Credit praca

 

Firma Profi Credit rozwija się bardzo szybko. Sprzedaż pożyczek rośnie 40% w skali roku. Nie ma się co więc dziwić, że firma często prowadzi rekrutacje. Wszystkie oferty pracy Profi Credit znajdziecie pod tym adresem:

 

http://rekrutacja.proficredit.pl/

 

Przykładowe oferty pracy Profi Credit:

 

- Team Manager

- Doradca Finansowy

- Windykator terenowy

- Konsultant w dziale windykacji

- Manager Zespołu Sprzedaży Telefonicznej

- Kierownik Windykacji

- Księgowy/księgowa

- Trener sprzedaży

- Agent ds. obsługi Klienta

 

Profi Credit oferuje również płatny staż w siedzibie spółki w Bielsku-Białej. Największe zainteresowanie budzi jednak wysokość wynagrodzenia. W przypadku Doradców Finansowych firma nie ogranicza maksymalnego poziomu pensji. Jej wysokość jest uzależniona od prowizji, którą otrzymują doradcy za sprzedaż.


Profi Credit zostało tytularnym sponsorem siatkarek BKS Aluprof

 

Od najbliższego meczu zespół oficjalnie będzie występował jako BKS Aluprof Profi Credit Bielsko-Biała. BKS to jeden z najstarszych polskich zespółów siatkarskich. W polskiej lidze występuje od 40 lat.


Promocja Profi Credit - zwrot odsetek - promocja zakończona

 

Od 21 listopada 2016 do 31 stycznia 2017 trwała promocja Profi Credit "Zwrot 100% odsetek za terminową spłatę". Każdy Klient, który terminowo spłacił wszystkie raty zgodnie z umową pożyczki, miał szansę na zwrot wszystkich odsetek umownych. Maksymalna kwota zwrotu odsetek wynosiła nawet 4000 zł.

 

Aby skorzystać z promocji wystarczyło:

1) wziąć pożyczkę w Profi Credit na kwotę większą niż 4000 zł - z opcją Twój Pakiet Bonus lub Extra

2) nie dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki

3) spłacić w terminie wszystkie raty pożyczki zgodnie z pierwotnym harmonogramem.

 

Po spełnieniu wszystkich warunków, Profi Credit automatycznie przesyłał na nasz rachunek bankowy zwrot wszystkich odsetek umownych. Dokładną kwotę zwrotu można sprawdzić na specjalnym kalkulatorze, dostępnym na stronie głównej Profi Credit.

 

Ile mogliśmy dostać zwrotu:

Pożyczka 5000 zł - zwrot 796 zł

Pożyczka 8000 zł - zwrot 1288 zł

Pożyczka 12 000 zł - zwrot 1932 zł

Pożyczka 15 000 zł - zwrot 2388 zł

Pożyczka 20 000 zł - zwrot 3220 zł

Pożyczka 25 000 zł - zwrot 4016 zł 

 


Promocja Profi Credit - zwrot odsetek dla firm - promocja zakończona

 

Od 17 stycznia do 17 lutego 2017 obowiązuje natomiast bliźniacza promocja „Zwrot 100% odsetek za terminową spłatę 2”, skierowana do Klienta biznesowego. Jej zasady są bardzo podobne, wystarczy:

 

1) w czasie trwania promocji wziąć pożyczkę dla firm w kwocie minimum 5000 zł netto

2) nie dokonać wcześniejszej spłaty całej pożyczki

3) terminowo spłacić wszystkie raty zgodnie z harmonogramem.

 

I to wszystko. Profi Credit zwróci wszystkie odsetki umowne. Jest o co walczyć, bo maksymalna kwota zwrotu to nawet 12 000 zł. Dokładna kwota zwrotu:

 

Pożyczka 5 000 zł - zwrot 2406 zł

Pożyczka 9 000 zł - zwrot 4340 zł

Pożyczka 16 000 zł - zwrot 7718 zł 

Pożyczka 20 000 zł - zwrot 9644 zł

Pożyczka 25 000 zł - zwrot 12059 zł

 


Pożyczki na ferie zimowe 2017

 

Osoby potrzebujące pieniądze na zimowe wyjazdy również mogą otrzymać pożyczkę w Profi Credit. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Więcej znajdziecie w specjalnym artykule przygotowanym przez naszych redaktorów, którego znajdziecie w dziale "Komunikaty prasowe".


Profi Credit otrzymał statuetkę Harnasia

 

Prezydent miasta Bielska-Białej uhonorował spółkę statuetkę Harnasia. To nagroda za wkład firmy w rozwój sportu oraz lokalnych inicjatyw. Od roku 2015 Profi Credit aktywnie wspiera klub siatkarski BKS Profi Credit.

 

Firma była także twórcą akcji "Bezpiecznie z Profi Credit". W wydarzeniu uczestniczyły dzieci ze szkół, a tematem szkoleń było bezpieczeństwo na drodze a także w czasie imprez masowych. Firma Profi Credit wsparła również dzieci z Domu Dziecka w Bielsku-Białej.


Profi Credit z tytułem Potęga Biznesu 2016

 

Instytut Europejskiego Biznesu po raz dziewiąty zorganizował konkurs Potęgi Biznesu 2016. Jednym z laureatów została firma pożyczkowa Profi Credit. Wyróżnienie było przyznawane przedsiębiorstwom, których wartość rynkowa przekroczyła 400 mln złotych.

 


Profi Credit na GPW

 

Od pewnego czasu firma Profi Credit przymierza się do wejścia na warszawską Giełdę Papierów Wartościowych. Ma to związek z dynamicznym rozwojem firmy i chęcią pozyskania dodatkowych środków na inwestycje.


Jak wygląda druga pożyczka w Profi Credit

 

Klienci, którzy terminowo spłacili pierwszą pożyczkę, każdą następną otrzymają wyłącznie na dowód osobisty. Nie ma konieczności przedstawiania dokumentów potwierdzających dochód osobisty, wyciągów z rachunku bankowego ani rachunków.

 

Według niepotwierdzonych informacji, dotychczasowi Klienci mogą również liczyć na większe kwoty pożyczki (więcej niż standardowe 25 000 zł).


Klub Dobrego Klienta Profi Credit

 

Osoby, które terminowo spłacają pożyczki w Profi Credit mogą przystąpić do tzw. Klubu Dobrego Klienta. Uczestnictwo w klubie to między innymi:

 

- wyższa kwota pożyczki

- szybsza wypłata pieniędzy

- pożyczkę otrzymujemy wyłącznie na dowód osobisty

- dedykowana infolinia VIP dla członków klubu

 

Aby skorzystać z Klubu Dobrego Klienta wystarczy spłacić 6 rat swojej pożyczki bez żadnych opóźnień.

 

Numer infolinii VIP: 801 805 805


Współpraca

 

Profi Credit współpracuje z organizacjami:

- Unicef

- SOS Wioski Dziecięce

- Pracodawcy RP

 

SOS Wioski Dziecięce

 

W 2015 roku spółka Profi Credit została oficjalnym darczyńcą SOS Wioski Dziecięce. Dodatkowo pracownicy firmy pożyczkowej angażują się w inne aktywności stowarzyszenia.


Dziecięcy uśmiech z Profi Credit

 

Dziecięcy uśmiech z Profi Credit to międzynarodowa akcja charytatywna istniejąca we wszystkich krajach, gdzie działa spółka. Pomoc polega na wspieraniu aktywności na rzecz potrzebujących dzieci.


Strona Profi Credit

 

Wchodząc na stronę firmy pożyczkowej, pojawia się komunikat o ilości Internautów, którzy w danym momencie zapoznają się z ofertą Profi Credit. Najwięcej osób odwiedza stronę w dni powszednie, zwłaszcza w poniedziałki.

 

Na bieżąco pojawiają się także opinie i komentarze Klientów.


Rozwój Profi Credit

 

9 sierpnia 2016 spółka poinformowała w komunikacie prasowym o wynikach za pierwsze półprocze 2016 roku. Firma odnotowała w tym okresie wzrost wartości udzielonych pożyczek o 16%. Średnia wartość pożyczki to 10 000 zł, które Klienci rozkładają na 30 miesięcy.

 

Profi Credit zamierza również zwiększyć liczbę placówek do 180 oraz pracowników handlowych - do 4000. Aktualną liczbę oddziałów znajdziecie wyżej.

 

Spółka zamierza jeszcze bardziej zintensyfikować telefoniczny kanał sprzedaży. W przyszłości Profi Credit chce również udzielać pożyczek w całości przez Internet.


Konkurs Profi Credit

 

9 września 2016 wystartowała promocja Profi Credit. Smartfona otrzymuje każdy Klient, z którym Profi Credit nie skontaktuje się telefonicznie w ciągu 15 minut od wysłania formularza kontaktowego. 

 

Szczegóły promocji dostępne są tutaj:

https://www.zadluzenia.com/artykul/promocja-profi-credit-firma-rozdaje-smartfony/

 

Do wygrania są smartfony o wartości około 370 zł. 

 

RAPORTY PROFI CREDIT

 

Co jakiś czas Profi Credit publikuje na swojej stronie raporty dotyczące sytuacji finansowej Polaków:

 

1) Raport dotyczący wydatków na edukację w polskich rodzinach - 21.10.2016

 

Według badań, przeprowadzonych przez Klientów Profi Credit, to kobiety mają w rodzinach decydujący głos odnośnie edukacji jej członków. Ponad 80% ankietowanych wydatki na edukację pokrywa z bieżących dochodów.


2) Co motywuje dzieci najlepiej do nauki - 22.08.2016

 

Według badań IPSOS "Finanse rodzinne 2016", blisko 80% dzieci z polskich rodzin otrzymuje nagrody za dobre wyniki w szkole. Co ciekawe, częściej nagradzają dziadkowie niż rodzice. Badanie przeprowadzono w Bułgarii, Czechach, Słowacji i Polsce.  

 

3) Zakupy w sieci - lipiec 2017

 

Raport zlecony przez Profi Credit, dotyczący nabywania produktów finansowych przez Internet oraz korzystania przez Polaków z bankowości mobilnej.

 

4) Pożyczki online w Polsce - sierpień 2017

 

Firma badawcza ARC Rynek i Opinia, na zlecenie Profi Credit przygotowała badanie dotyczące pożyczek zaciąganych przez Internet. Według raportu, aż 65% ankietowanych osób szuka pożyczki powyżej kwoty 1000 zł. Z tej okazji, Profi Credit pochwaliło się, że jeszcze w tym roku zamierza uruchomić internetowy kanał sprzedaży. Bez wychodzenia z domu Klienci będą mogli otrzymać pożyczki na większe kwoty.

 

5) Jak często Polacy odwiedzają bankowe oddziały - 20 listopada 2017

 

ARC Rynek i Opinia (na zlecenie firmy Profi Credit), przygotowała badanie pokazujące jak często korzystamy z bankowych placówek. Według badań, ponad 30% ankietowanych przynajmniej raz w miesiącu chodzi do oddziału banku. W jakim celu ?

 

Najczęściej wpłacamy i wypłacamy tam gotówkę (odpowiednio 55 i 57%). Kolejne operacje to: wyrobienie karty (20%), zaożenie rachunku osobistego (17%), spłata zobowiązań (15%) oraz zaciągnięcie kredytu (11%). 

 

6) Zobowiązania finansowe Polaków - 30 listopada 2017

 

Firma badawcza ARC Rynek i Opinia po raz kolejny przygotowała na zlecenie Profi Credit, badania dotyczące zachowań finansowych Polaków. Według badań, aż 35% obywateli, w ciągu ostatnich 2 lat zaciągało umowę kredytu lub pożyczki. Jak pokazują wyniki:

 

- zobowiązania częściej zaciągają mężczyźni

- najczęściej kredyt/pożyczkę bierzemy w wieku od 25 do 39 lat

- 54% respondendów zaciąga zobowiązania w stacjonarnych oddziałach i placówkach

- tylko 30% ankietowanych zawarło umowę przez Internet.

 

Niestety badania pokazują również negatywną stronę naszych zachowań finansowań - tylko 10% Klientów uwaznie czyta umowę kredytu lub pożyczki.


Wyniki za 2016 rok - informacja prasowa z 21.03.2017

 

Jak podała spółka w komunikacie prasowym, w poprzednim roku Profi Credit udzieliło pożyczek konsumenckich na kwotę 308,1 mln złotych netto. W stosunku do roku 2015 jest to wzrost o 21%. Celem strategicznym firmy jest utrzymanie dwucyfrowego trendu w dynamice sprzedaży.

 

Udział Profi Credit w polskim rynku pożyczkowym wynosi około 18%. 


Zarząd Profi Credit

 

David Chour - Prezes Zarządu

Sławomir Pawlik - Dyrektor Wykonawczy, Wiceprezes Zarządu

Marek Štejnar - Członek Zarządu

Agnieszka Berkan - Członek Zarządu

 

BKS PROFI CREDIT BIELSKO-BIAŁA

 

Niewiele osób wie, że Prof Credit jest sponsorem tytularnym żeńskiego klubu sportowego BKS Stal z siedzibą w Bielsku-Białej. Od roku 2016, oficjalna nazwa zespołu to BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała. Klub jest wielokrotnym zdobywcą Mistrza Polski, Pucharu Polski oraz Superpucharu Polski.

 

Klub powstał już w roku 1922. Obecnie działa w formie spółki akcyjnej. 

 


W sierpniu 2017, Profi Credit przedłużył umowę sponsorską z klubem do roku 2018. Logo firmy pożyczkowej znajdziemy w nazwie klubu, hali sportowej, biletach oraz strojach zawodniczek.

 

PROFI CREDIT - OPINIE

 

Profi Credit budzi sporo emocji wśród Internautów. Część osób oskarża firmę o wysokie oprocentowanie i kłopoty ze zwrotem ubezpieczenia. Z drugiej strony w żadnej innej firmie osoby zadłużone, z negatywną historią kredytową, nie znajdą tak wysokiej pożyczki - nawet do 25 000 zł.

 

Plusy:

- wysoka kwota pożyczki

- długi okres spłaty

- bardzo szybka decyzja pożyczkowa

- także dla osób z negatywną historią kredytową

- bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń

- również dla osób zadłużonych

- nawet z komornikiem sądowym

- możliwość zawieszenia spłaty

- duża ilość oddziałów

- rezygnacja z dotychczasowego ubezpieczenia

- możliwość otrzymania pożyczki na dowód - dla stałych Klientów

- długi czas pracy infolinii

 

Minusy:

- brak kalkulatora pożyczkowego

- brak pożyczki dostępnej w całości przez Internet

- brak możliwości wysłania wiadomości e-mail

 

OPINIE KLIENTÓW O PROFI CREDIT

 

A jakie są Wasze opinie na temat Profi Credit ? Zachęcamy do komentowania i oceniania firmy pożyczkowej:

 

Przykład reprezentatywny ze strony Profi Credit: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) - 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja - 3 971 zł, oprocentowanie - 1 592 zł, "Twój Pakiet" - 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017.

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
4 / 5 z 488 ocen
~Damian

Witam czy jest jeszcze mozliwosc wziecia pozyczki z komornikiem ? Bralem koedys dwa razy splacilem jestem w tym klubie i teraz juz nie moge dostac jest w stanie ktos pomoc ? Pracuje umowa na czas nie okreslony zarobki niestety najniższa krajowa moj nr 737370635   Odpowiedź

~stella

kilka lat temu wzielam od nich kredyt ,warunkiem bylo zlecenie stale w banku na splate rat,i tak bylo na calym okresie splaty raty ze zlecenia schodzily ,po ostatniej racie napisalam do nich aby sprawdzic czy napewno wszystko zeszlo niestety nie od[powiedzieli mi,a ja zachorowalam na raka ,walk o zdrowie ,chemioterapia ,nie mialam glowy dopatrzyc ze nie bylo odp.po 3 latach okazuje sie ze komornik zajol mi konto na ponad 7 tys ,zekomo noe splaconej pozyczki,jestem w szoku, moj stan zdrowia jest nadal ciezki sama nie jestem w stanie nic zalatwic nie wiem co robic czuje sie oszukana,rozumie jakbym nie placila,niewiem czy bank jest mi w staniew bwydac tyle lat w stecz wyciagi ,bo tak to niewiem co robic,   Odpowiedź

~Marika

Dobrze sprawdzają mi się ich usługi. Pożyczam tam od lat i za każdym razem jestem zadowolona. Myślę, że wiele zależy od tego czego wy oczekujecie od pożyczki. Mnie zależało na szybkości oraz możliwości rozłożenia na dogodne raty.   Odpowiedź

~Oliwier

Ja zdecydowałem się na dość długi okres spłaty bo, aż 18 miesięcy. Według mnie był to dobry wybór bo raty nie były dzięki temu duże. Jestem jak najbardziej zadowolony.   Odpowiedź

~patrico45

Najbardziej odpowiada mi w ich pożyczkach fakt, że można rozłożyć sobie to na raty które jesteśmy w stanie fizycznie spłacić. Dzięki takiej możliwości nie wpadniemy w pętle długów. Ja brałem u nich 2000 tysiące złotych i wziąłem na 12 miesięcy bo w takim okresie byłem w stanie ją spłacić   Odpowiedź

~BożenkaT

Mają super warunki i można składać wniosek przez internet. Dla takiej zabieganej osoby jak ja to na prawdę super sprawa. Ze spłacaniem nie miałam problemów bo sama pod siebie dopasowałam okres spłaty.   Odpowiedź

~BerenikaTomkiewicz

Szczerze polecam tą pożyczkę. Brałam u nich wiele razy pożyczki i zawsze warunki były bardzo dobre. Ważne jest też to, że okres kredytowania jest dość długi. Dzięki temu nie obciąża to tak budżetu.   Odpowiedź

~Gabriela

Pracuje na umowę zlecenie i już się przekonałam jak "chętnie" dają pożyczkę przy takich umowach. W profi credit nie mieli z tym problemu. W końcu ktoś jak człowiek na mnie spojrzał i stwierdził, że przy moich dochodach nawet na umowę zlecenie jestem wstanie spłacić pożyczkę,   Odpowiedź

~Madzix

Nigdy nie miałam problemu z ich pożyczkami. Jestem osobą terminową więc raty zawsze były na czas. Fajne jest to, że biorąc u nich kolejne pożyczki macie o wiele lepsze warunki. Ja jestem zadowolona z ich usług :)   Odpowiedź

~Mirka

Warunki pożyczki były dla mnie dobre. Uważam, ze jak na tak małą ilość formalności to pożyczka jest bardzo dobra. Każdy jednak oczekuje od takich usług czegoś innego. Ja osobiście byłam z nich zadowolona   Odpowiedź

~Marlena

Ja jestem jak najbardziej zadowolona z ich usług. Wniosek składałam przez internet, a info o otrzymaniu pożyczki dostałam telefonicznie. Dla mnie jest to mega wygodna sprawa :) Polecam Wam serdecznie.   Odpowiedź

~Anielka

Nie wiem jak wy, ale ja stawiam tylko na miejsca w 100% sprawdzone. Nie lubię brać kota w worku :)Zanim wzięłam u nich pożyczkę prześwietliłam ich bardzo dobrze. Generalnie szybko działają, spłata jest tak dopasowana by każdy miał możliwość spokojnie wpłacać raty. Dla mnie jest jak najbardziej okey :)   Odpowiedź

~KarolW

Mogę Wam polecić ich usługi bo mnie sprawdzają się od lat bardzo dobrze. Nigdy nie miałem z nimi problemu. Nigdy nie pożyczałem u nich dużo więc nie wiem jak to jest pry większych kwotach jednak przy mniejszych u mnie było całkiem spoko.   Odpowiedź

~Lilia

W sumie to dla mnie najważniejsza była możliwość dopasowania spłaty do własnych możliwości. W tym przypadku miałam taką możliwość. Dla mnie jest to na duży plus. Co do warunków mnie odpowiadały.   Odpowiedź

~jbq

Takie rzeczy tylko w Polsce. Opinie o Profi Credit piszą: pracownicy firmy marketingowej na zlecenie profi credit, hejterzy wynajęci przez inną firmę pożyczkową, Klienci którzy NIE PŁACĄ RAT i szukają w sądzie ucieczki. Poniższe cztery opinie sporządzili pracownicy providenta - tak przynajmniej wynika z treści komentarza   Odpowiedź

~fugazi

Weksel masz w każdym banku. Reszta co piszesz jest wyssana z palca. Jak zlikwidowano bankowe tytułu egzekucyjne to każdy bank przeszedł na weksle. Ot cała tajemnica   Odpowiedź

~Zbigniew

W proficredit przy zawieraniu pożyczki podpisujesz weksel, i mimo że spłaciłeś pożyczkę a oni uznają że jeszcze nie bo można od ciebie wyciągnąć pieniądze to na podstawie weksla uzyskują nakaz sądowy i wysyłają ci komornika.   Odpowiedź

~Jola

Zgadza się , oszukują ludzi. Moja znajoma brała u nich pożyczkę i 3 razy tyle co pożyczyła musiała oddać. Jakieś ubezpieczenia i inne nie wiadomo jakie i skąd doliczają kwoty. Lepiej w Providencie pożyczać ta nie kombinują jak cię oszukać i oskubać.   Odpowiedź

~Tomek

Te pozytywne opinie o proficredit to pracownicy piszą, aż żygać się chce jak to czytam. jak z telewizora lukier się wylewa.   Odpowiedź

~Mateusz

oszuści. Nakładają mega kary za opóźnienia w spłacie. a od tej kary jeszcze biorą odsetki które nie są nigdzie księgowane. tak że przy pożyczce 4000 zł oddasz ponad 20 000 zł jak masz poślizg w spłacie. Prokuratura w Bielsko Białej prowadzi postępowanie przeciwko tej firmie. Poczytajcie na innych stronach o tej firmie to zobaczycie ilu ludzi oszukali i ile osób podało ich do sądu za oszustwa i wyłudzenia.   Odpowiedź

~Oskar

Warto zwrócić uwagę na ich ofertę bo jest na prawdę godna uwagi. U mnie bardzo dobrze się sprawdziła. Wiele przetestowałem pożyczek i zawsze miałem jakiś problem w tym przypadku tego nie było.   Odpowiedź

~Magdalena

Wiecie co? Kiedyś bardzo ostrzegano mnie przed firmami pożyczkowymi jednak po przetestowaniu kilku wiem, że nie są takie złe. Jeżeli chodzi o profi credit to tutaj pożyczkę można otrzymać ekspresowo no i okres kredytowania jest bardzo dogodny.   Odpowiedź

~Ludwik

Spłata nie była odczuwalna bo mają bardzo długi okres kredytowania. Ja wziąłem pożyczkę na 20 miesięcy. Dzięki temu w ogóle jej nie odczułem. Polecam!   Odpowiedź

~Laura

Dla mnie to na prawdę spoko pożyczka. Załatwiania jest niewiele, a można szybko otrzymać pieniądze. Dla mnie jest to ogromny plus. Ja mogę ją polecać innym.   Odpowiedź

~Jadzia

Mało kiedy zdarza mi się pożyczać pieniądze jednak czasami nie ma innego wyjścia. Profi credit w tym roku bardzo mnie poratował. Szybko dostałam pieniądze no i ze spłatą też było dobrze. Myślę, że warto wziąć ją pod uwagę gdy szukacie pożyczki.   Odpowiedź

~Gabriel

Warto u nich pożyczać bo warunki są bardzo dobre. Wiem, że wybierając opcje "twój pakiet" można odroczyć termin spłaty w razie jakiś problemów. Dla mnie takie zabezpieczenie jest czymś bardzo ważnym :) Ja Wam polecam pożyczanie kasy w profi credit.   Odpowiedź

~Bronek

W banku nie chcieli mi dać kredytu więc szukałem pożyczki, która ma dużą przyznawalność. Trafiłem na profi credit i dostałem ją bez problemu. Jeżeli chodzi o spłatę wziąłem sobie ją na 8 miesięcy. Jestem zadowolony, że na nią postawiłem   Odpowiedź

~Alina

Mają bardzo fajne warunki, mała ilość formalności no i szybko otrzymuje się pieniądze. Uważam, że szukając pożyczki warto zobaczyć sobie ich oferte. Ja się na nich nie zawiodłam. Myślę, że i wy będziecie zadowoleni.   Odpowiedź

~Anita

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia jeżeli chodzi o pożyczki, ale ta według mnie jest całkiem okey. Nie ma przy niej za wiele załatwiania czas spłaty ustalamy do własnych potrzeb.Dla mnie warunki są dobre i nic więcej mi nie jest potrzebne.   Odpowiedź

~Mar-ek

Jak potrzebujecie kasy i macie problem z uzyskaniem pożyczki to myślę, że w profi credit tego problemu unikniecie. Mają sporą przyznawalność i nawet jeżeli pracujecie na umowę zlecenie macie szansę na pożyczkę. Mnie ona dobrze się sprawdziła.   Odpowiedź

~Bartłomiej

Nie tak dawno brałem u nich pożyczkę na dość konkretną kwotę bo, aż 3200 zł . Nie było problemu z jej otrzymaniem. Jeżeli chodzi o raty to ja postanowiłem rozłożyć sobie je na 7 miesięcy. Dla mnie było to mega korzystne rozwiązanie. Ogólnie mówiąc jest to całkiem dobra pożyczka.   Odpowiedź

~Kasik

Znajoma mówiła, że to dobra pożyczka i miała rację. Wypróbowałam jakiś czas temu gdy potrzebowałam kasy na remont. Szybko załatwiłam formalności bo jest ich na prawdę niewiele,a potem cieszyłam się że mogę zaczynać remoncik. Spłata poszła gładko i w razie potrzeby wiem gdzie zaglądać.   Odpowiedź

~Grzesiek

Do tej pory pożyczałem pieniądze tylko w banku jednak po tym jak przeszedłem na umowę o dzieło banki nie za bardzo chciały mi udzielać kredytu w większych kwotach. W profi credit nie miałem tego problemu. Załatwiłem kilka minimalnych formalności po czym zostałą mi przyznana pożyczka. Ja zdecydowanie polecam.   Odpowiedź

~Kordian

Dobra pożyczka na dogodnych warunkach. U mnie się sprawdziła. Pożyczałem niewiele i spłaciłem bardzo szybciutko. Całość przebiegła bez problemów. Szczerze polecam.   Odpowiedź

~Zośka

Długo zastanawiałam się nad pożyczką w tym miejscu jednak decyzji nie żałuję. Pożyczkę dostałam dość szybko i nie musiałam tutaj dostarczać za wielu papierów i zaświadczeń- całkowite minimum formalności. Spłata też nie była dla mnie problematyczna. Chętnie do nich wrócę.   Odpowiedź

~Romek

U nich jest bardzo mała ilość formalności co jest bardzo fajne, do tego okres kredytowania jest długi, a przyznawalność spora. Warto zobaczyć ich ofertę i sprawdzić czy Wam odpowiada. Mnie się dobrze sprawdziła.   Odpowiedź

~Zbyszek

Warto brać u nich pożyczkę bo szybko można ją dostać i przy terminowości bez problemu spłacić. Ja bardzo pozytywnie ją oceniam i jestem pewna, że nie raz do nich wrócę :)   Odpowiedź

~Ewela

Uważam, że jest to pożyczka na przyzwoitych warunkach. Jeżeli zależy Wam na czasie to u nich wszystko załatwiane jest bardzo szybko. Powiedziałabym wręcz ekspresowo.U mnie się dobrze sprawdziła   Odpowiedź

~Lidka

Moja znajoma pożyczała tam kilka razy ja jednak ostatnio robiłam to u nich po raz pierwszy. Mają mega miłych i profesjonalnych pracowników. Dogodny czas kredytowania to coś na czym bardzo mi zależało i u nich to znalazłam no i spora przyznawalność :)   Odpowiedź

~IDKFA

Naciągacze. Po spłacie zadłużenia nagle pojawiają się dodatkowe koszty i wezwania do zapłaty. Oczywiście wcześniej nie było o nich mowy - konkretne zapytanie - ile muszę zapłacić żeby spłacić zadłużenie i zakończyć sprawę - konkretna kwota w odpowiedzi. Zapłacone i po tygodniu pojawiają się dodatkowe koszty. Oszuści - radzę unikać jak ognia. A te pozytywne opinie ze scenariuszami jak z TV to naprawdę żałosna próba reklamowania się przez pracowników tej firmy.   Odpowiedź

~tom

to są kombinatorzy...wygrałem z nimi w sądzie... współczuję przegranym....   Odpowiedź

~Zbynio

Kase miałem mega ekspresowo na koncie. Pożyczkę spłacałem przez 6 miesięcy i nie było problemów. Warunki według mnie są odpowiednie. Jeżeli szukacie pożyczki praktycznie od ręki to to jest dobre miejsce.   Odpowiedź

~krzysiekW

Spoko pożyczka na dobrych warunkach. Gdy będę znowu potrzebować szybko pieniędzy to na pewno tam zajrzę. Co mogę jeszcze o niej powiedzieć? Szybko wszystko można załatwić, a obsługa jest bardzo pomocna :)   Odpowiedź

~natasza

Najbardziej w pożyczce podoba mi się to, że nie musiałam latać z masą papierków. Formalności jest tutaj niewiele, a na odpowiedź długo nie trzeba czekać. Jak dla mnie super sprawa :)   Odpowiedź

~Amelia

Będąc na rencie mało kto chce dać pożyczkę. Ja niestety odwiedziłam wiele miejsc i spotkałam się z odmową bo dochód był nie wystarczający dla wielu banków i firm. Tutaj tego problemu nie było. Wzięłam 600zł pożyczki, które potrzebowałam i zadecydowałam o spłacie w ciągu 10 miesięcy. W tym czasie spokojnie uda mi się spłacić tą kwotę. Jak dla mnie bardzo w porządku firma   Odpowiedź

~Arczik

Nie spodziewałem się, że pierwsza lepsza pożyczka której się przyjrzę będzie tak bardzo spoko. Wziąłem ją w sumie bez dłuższego zastanowienia i to była dobra decyzja. Nie było problemu z dostaniem jej,ani też ze spłatą :)   Odpowiedź

~kasandraw

Bardzo nie lubię gdy nagle coś mi się psuje bo niestety nie zawsze mam odłożone pieniądze. W tym roku przez kilka awarii musiałam wziąć pożyczkę bo niestety oszczędności nie wystarczyły. Bardzo cieszy mnie fakt, że pożyczkę mogłam rozłożyć nawet na 36 miesięcy. Ja swoją wzięłam na 12 miesięcy i myślę, że spokojnie ją spłacę bo raty nie są tak duże.   Odpowiedź

~jacekr

Szczerze mówiąc to nie brałem nigdy wcześniej pożyczki jednak pierwszy raz kiedyś musi być. Co prawda dużej kwoty nie pożyczyłem jednak miałem ogromny stres przy tym. Na całe szczęście pożyczka już spłacona, a firmę mogę ocenić pozytywnie   Odpowiedź

~Becia

Wzięłam pożyczkę na 8 miesięcy była to kwota 1300zł. Otrzymałam ją bardzo szybko i nie miałam problemu z ratami. Obsługa jest bardzo miła, a sam proces starania się o pożyczkę jest dość szybki. Dla mnie duży plus.   Odpowiedź

~anitaw

Pożyczki biorę tylko wtedy gdy na prawdę nie mam innego wyjścia. W tym roku zdarzyła się sytuacja, która zmusiła mnie do szukania dość ekspresowej pożyczki. Trafiłam właśnie na profi credit i wzięłam na 6 miesięcy 1000 zł . Na tą chwilę mam już spłaconą cała pożyczkę i mogę ocenić ją pozytywnie.   Odpowiedź

~Anett

Nikt nie lubi się zapożyczać jednak są sytuacje niezależne od nas, które potrzebują nakładu finansowego. Wiele osób tak jak ja zawsze się tego obawia. Zawsze sprawdzam pożyczki zanim je wezmę. Tym razem wzięłam ją w profi credit i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Spłatę rozłożyłam na 12 miesięcy jednak wiem, że można zrobić to nawet na 36 miesięcy. Zostało mi tylko kilka rat jednak już teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolona :)   Odpowiedź

~roksi

Dla mnie świetna pożyczka. Nie trzeba tutaj latać z wnioskami i papierami wystarczy tylko złożyć wniosek przez internet i dodać odpowiednie papierki. To czego oczekują zależy od tego ile chcesz pożyczyć. Ogólnie jest tego bardzo mało nawet przy większych kwotach. Do tego informacje o tym czy Ci przyznają czy też nie jest przez telefon. Ogólnie pozytywnie oceniam cały przebieg pożyczki od jej wzięcia, aż do spłaty.   Odpowiedź

~Ankaaa

Lubię gdy obsługa jest miła i pomocna bo wtedy wszelkie wątpliwości są szybko rozwiane.Tutaj obsługa jest na wysokim poziomie, a same pożyczki są dobre. Ja na pewno do nich wrócę   Odpowiedź

~AleksandraR

Pożyczkę brałam pierwszy raz bo troszkę zmusiła mnie do tego sytuacja życiowa. Bałam się tego, że nie dam rady ze spłatą jednak dzięki temu, że mogłam rozłożyć sobie to na dogodne raty nie miała problemu. Ja jestem mega zadowolona mimo iż na początku się nią stresowałam.   Odpowiedź

~Rafik

Pożyczki brałem wiele razy i w sumie za każdym razem w innym miejscu. Tym razem postawiłem na profi credit i myślę, że był to dobry wybór. Szybko otrzymałem pieniądze i bez problemu spłaciłem tą pożyczkę. Jak dla mnie jest ona całkiem okey.   Odpowiedź

~Kamil Sierka

Wyszedłem z założenia, że marzenia warto spełniać nawet biorąc na nie pożyczkę. Tym razem postanowiłem wyjechać i wziąłem na to pożyczkę. W profi credit dostałem ją bardzo szybko i nie miałem z nią nawet najmniejszego problemu   Odpowiedź

~Maja

Sporo pożyczek jest na rynku jednak nie każda daje możliwość wzięcia jej na aż 36 miesięcy. Potrzebowałam dużej kwoty pieniędzy dlatego też taki okres kredytowania mnie przyciągnął. Jak na razie jestem w jednej trzeciej spłaty jednak do tej pory nie było problemów i myślę, że ich nie będzie.   Odpowiedź

~Kordian

Pożyczałem u nich pieniądze na nową kuchenkę gazową jakieś 10 miesięcy temu i byłem zadowolony z tej pożyczki. Dość szybko ją spłaciłem, warunki mi odpowiadały, obsługa miła mnie więcej nie jest potrzebne do szczęścia.   Odpowiedź

~Kamilos

Pożyczkę polecił mi kumpel i dlatego też się na nią zdecydowałem. Szybko ją u nich załatwiłem i mogłem realizować swoje plany. Według mnie jest ona całkiem spoko.   Odpowiedź

~Jaarek

Szybko działają, nie ma problemu z czasem kredytowania bo jest bardzo długi no i obsługa jest bardzo pomocna.Ja bardzo dobrze oceniam ich pożyczki bo brałem ją nie pierwszy raz.   Odpowiedź

~Michaaał

Ojj długo myślałem nad zakupem roweru i w momencie kiedy miałem go kupować okazało się, że na wyprzedaży znalazł się model który bardzo chciałem jednak był zdecydowanie za drogi. Za połowę ceny byłem wstanie go kupić jednak musiałem wziąć kilkaset złotych pożyczki by spełnić marzenie. Cieszę się , że Profi Credit tak szybko mi jej udzielił bo rezerwacja była na max 1,5 tygodnia.   Odpowiedź

~patryk1985

Jak każdy facet uwielbiam gadżety jednak na plejkę trochę mi brakowało, a nie chcąc czekać stwierdziłem że w sumie mogę w wziąć na nią pożyczkę. Postawiłem na Profi Credit i w sumie zaskoczyli mnie tym jak szybko działają. Kasa była ekspresowo na moim koncie. Dla mnie mega spoko pożyczka   Odpowiedź

~Arekp

Biorąc pożyczkę nie zwracałem uwagi na nic bo zależało mi na tym by była po prostu szybka. Ona jest już spłacona i mogę szczerze przyznać, że nie było problemów ze spłatą a wszelkie sprawy z nią związane dość szybko załatwiłem.   Odpowiedź

~Marzeeena

Bardzo chciałam pomóc mamie bo niestety w tym roku przez liczne anomalia pogodowe dom bardzo ucierpiał. Nie miałam jakiś wielkich oszczędności bo w zimie byłam na wypasionym wyjeździe więc wzięłam jeszcze 6 tysięcy pożyczki właśnie u nich. Spłatę rozłożyłam na 6 miesięcy bo w tym okresie spokojnie sobie ją spłacę, a mama naprawi to co zniszczone. Bardzo podoba mi się u nich to, że dość szybko działają.   Odpowiedź

~Marinka

Przez wiele lat unikałąm pożyczek bo moja znajoma miałą dość nie przyjemną sytuację. Jednak musiałąm w ostatnim czasie wziąć bo troszkę mnie do tego życie zmusiło. Profi Credit okazało się całkiem dobrym rozwiązaniem, Pożyczka zostałą udzielona dość szybko, a warunki są według mnie w granicach normy :)   Odpowiedź

~Karola

Zazwyczaj większość pożyczek, które chciałam wziąć miały bardzo krótki okres kredytowania. W przypadku profi credit jest to aż do 36 miesięcy dlatego też zdecydowałam się na nią. Dziś mam już wszystko spłacone i wiem gdzie w razie potrzeby zaglądać.   Odpowiedź

~Martusia

Nie wiem ile razy w życiu pożyczałam jednak wiem, ze doświadczenia miałam bardzo różne. W tym przypadku wszystko było dobrze. Nie było problemów ze spłatą, okres kredytowania dostosowałam pod siebie dzięki czemu nie obciążało to tak mojego budżetu.   Odpowiedź

~Jadzia

Wzięcie pożyczki przy pracy na umowę zlecenie to nie lada wyzwanie. Udało mi się jednak w profi credit. Wypełniłam wnioski przez internet i dostałam decyzję przez telefon. Plusem jest to, że pieniążki były szybko na koncie. Nie mam zastrzeżeń do tej pożyczki   Odpowiedź

~Nicol

Od dawna nie byłam na wakacjach bo ciągle coś mi wypadało i pieniądze które miałam odłożone szły na inne potrzeby dlatego też za namową męża postanowiliśmy gdzieś wyjechać. Była to dość spontaniczna decyzja dlatego też potrzebowaliśmy gotówki. Zdecydowaliśmy się na pożyczkę w Profi Credit. Wzięliśmy 1000zł i rozłożyliśmy na 6 miesięcy. Jesteśmy w połowie spłacania i jak na razie nie ma żadnych problemów i jestem zadowolona.   Odpowiedź

~Tymek

Bez problemu uzyskałem pożyczkę mimo iż znajdowałem się w BIK. Pożyczkę spłaciłem po 6 miesiącach. Nie miałem z tym problemu bo rozłożyłem sobie spłatę pod swoje możliwości finansowe. Ogólnie jestem zadowolony.   Odpowiedź

~viola

Dla mnie wzięcie pożyczki to ostateczność i jakiś czas temu taka ostateczność nastąpiła. Miałam ogromny problem z samochodem i naprawa troszkę kosztowała. Szukałam czegoś co dostanę praktycznie od ręki i tak trafiłam na Profi Credit. Potrzebowałam 2 tysięcy i otrzymałam je bez problemu. Plusem jest to, że wniosek wypełniamy przez internet,a decyzje otrzymujemy przez telefon dzięki czemu oszczędzamy swój czas.   Odpowiedź

~MartynaT

Nie lubię mieć na głowie pożyczek jednak czasami są one nieuniknione. W tym roku musiałam wziąć niewielką pożyczkę w wysokości 900 zł . Kilka sytuacji życiowych mnie do tego zmusiło. Miałam dość duży problem ze znalezieniem pożyczki jednak otrzymałam ją w Profi Credit. Na tą chwilę mam wszystko spłacone i mogę powiedzieć, ze jestem zadowolona z wzięcia tam pożyczki na taką kwotę :)   Odpowiedź

~Kaśka

Myślę, że ta pożyczka jest jak najbardziej w porządku. Ja spłacałam ją według ustaleń i nie miałam żadnych problemów. Myślę,że warto zwrócić na nią uwagę bo można otrzymać ją bardzo szybko :)   Odpowiedź

~Czesiek

Mieliście tak, że oszczędzaliście na coś długo, a i tak zawsze Wam na to brakowało? U mnie właśnie bardzo często tak jest. Jakiś czas temu zadecydowałem, że w końcu trzeba coś z tym zrobić by spełnić swoje marzenia. Dlatego też wziąłem pożyczkę w Profi Credit. Nie żałuje tej decyzji bo w końcu mam to co chciałam, a rat zostało już niewiele :)   Odpowiedź

~Antek

Mało formalności, duża przyznawalność i pieniążki szybko na koncie. To wyróżnia na pewno proficredit na tle innych. Ja jestem zadowolony i mogę ją polecić.   Odpowiedź

~Ewelina

Każda kobieta uwielbia dobrze wyglądać. Ja świetnie czułam się zawsze w dobrze zrobionym makijażu i interesowałam się tym tematem. Chciałam jednak polepszyć swoje umiejętności poprzez kurs wizażu. Takie kursy sporo kosztują dlatego też nie potrafiłam szybko zorganizować takiej kwoty . Zdecydowałam, że wezmę pożyczkę. Padło na proficredit i muszę Wam powiedzieć, że nie żałuję tego wyboru. Wszystko przebiegało pomyślnie :)   Odpowiedź

~Robert Musiał

Jakiś czas temu musiałem wziąć pożyczkę nie byłem za szczęśliwy bo nie lubię się zapożyczać. Wziąłem ją w proficredit. Już udało mi się ją spłacić. Ogólnie jestem z niej zadowolony.   Odpowiedź

~Kornelia K

Dobre warunki, duża przystawalność no i ten dość długi okres kredytowania. To wszystko przemówiło do mnie i wzięłam tam pożyczkę. Szczerze mówiąc nie żałuję. Dziś już spłaciłam całą pożyczkę i jestem zadowolona.   Odpowiedź

~patika

Szukałam długo pożyczki, którą dostanę bez problemu przy umowie zlecenie. Tutaj idealnie sprawdziła cię pożyczka od poficredit. Formularz wypełniłam przez internet, a decyzję otrzymałam przez telefon. Pieniążki bardzo szybko znalazły się na moim koncie. Mogę szczerze polecić tą pożyczkę.   Odpowiedź

~elenka

Jak dla mnie świetna pożyczka. Musiałam kilka rzeczy opłacić wcześniej niż planowałam dlatego pożyczka była nieunikniona . Zależało mi na czasie więc szukała czegoś co szybko dostanę. Proficredit sprawdziła się idealnie -formularz wypełniłam przez internet, a decyzję dostałam przez telefon i pieniążki szybko były na koncie. Spłatę rozłożyłam na 6 miesięcy jednak wiem, że można to zrobić aż na 36 miesięcy.   Odpowiedź

~Dori

Jeżeli potrzebujecie szybko pieniędzy to warto do nich się udać. Ja brałam tam pożyczkę gdy mój samochód się zepsuł, a nie miałam gotówki by go naprawić (wiecie jak to jest gdy jest kilka wesel w miesiącu) . O przyznaniu pożyczki dowiedziałam się przez telefon, a pieniążki szybko otrzymałam. Dlatego też jestem zadowolona z ich usług :)   Odpowiedź

~Karin

Jestem zadowolona z ich usług finansowo. Decyzja o przyznaniu była telefoniczna co mnie bardzo ucieszyło bo latanie i załatwianie tego typu rzeczy jest bardzo męczące. Okres kredytowania jest dość spory bo aż do 36 miesięcy mnie wystarczyło tylko 6 na spłatę.   Odpowiedź

~Fera

Jestem zadowolona z wzięcia u ich pożyczki. Potrzebowałam szybko pieniędzy i bez problemu je otrzymałam. Formalności było niewiele, a co ważne wystarczyła tylko umowa zlecenie. Pracuję tak od jakiegoś czasu i dopiero za kilka miesięcy będę miała umowę o pracę dlatego cieszę się, że nie było problemu z pożyczką.   Odpowiedź

~Nicol

Podoba mi się to ,że można wziąć aż 25 tysięcy pożyczki co nie jest możliwe w innych miejscach. Dla mnie istotnym faktem jest to, że nie muszę mieć umowy o pracę bo może być umowa zlecenie. Od wielu lat pracuję na właśnie taką umowę i ciężko mi było dostać nawet najmniejszą pożyczkę.   Odpowiedź

~morwa

Potrzebowałam pożyczki na firmę i szukałam czegoś co otrzymam szybko i bezproblemowo bo chciałam opłacić kursy podnoszące kwalifikacje. Z pomocą przyszedł mi proficredit .Nie było tam wielu formalności bo potrzebny jest rachunek za media oraz kopia dowodu osobistego. U mnie się sprawdziła.   Odpowiedź

~Qazi

Dla mnie to świetna pożyczka nie muszę nigdzie biegać by dowiedzieć się czy mi ją przyznali czy tez nie bo decyzję dostaje się przez telefon. Do tego okres kredowania jest bardzo długi i przy kolejnych pożyczkach gdy poprzednia była terminowo spłacana możesz otrzymać na dowód. Dla mnie super sprawa.   Odpowiedź

~rokis

Jestem bardzo zadowolona z usług proficredit bo bez problemu otrzymałam pożyczkę i dzięki temu, że miałam tkz "Twój Pakiet" mogłam obniżyć raty gdy mój budżet był bardzo narażony. Zdecydowanie polecam.   Odpowiedź

~Asia

Pół roku temu potrzebowałam gotówki jak najszybciej niestety rodzina nie mogła mi pożyczyć dlatego też szukałam pożyczki, którą dostałabym jak najszybciej. Proficredic sprawdził się idealnie, minimalna ilość formalności i szybki przypływ gotówki. Wszystko przebiegło szybko i mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z ich usług :)   Odpowiedź

~Ula N

Formalności przy ich pożyczkach jest niewiele, można wziąć nawet 25 tysięcy, okres kredytowania jest dość długi po aż do 36 miesięcy. Jak dla mnie to świetna pożyczka, którą można szybko dostać. Myślę, że warto ją brać pod uwagę .   Odpowiedź

~Sissi

Teraz jest tak wiele pożyczek jednak ich warunki są przeróżne. W proficredit bardzo podoba mi się długi okres kredytowania. Brałam tam pożyczkę jakiś czas temu i wszystko przebiegało sprawnie i bez problemów. Szczerze mogę polecić :)   Odpowiedź

~teran

polecam, rzetelna firma.   Odpowiedź

~Rummer

wszystko można załatwić telefonicznie, potem umowę mozna podpisać albo w biurze albo doradca przyjeżdża. kasa na koncie na drugi dzień od podpisania umowy.   Odpowiedź

~thier

formularz zgłoszeniowy wypełniony online, decyzja była bardzo szybka i mogłam bez problemu pozyczyć 9000 zł. polecam.   Odpowiedź

~syrenka

mogę spokojnie polecic profi credit, brałam u nich już dwie pożyczki na szybko. Jeśli wszystko spłacamy w terminie to nie ma żadnych problemów ze strony firmy. na plus również jest poziom obsługi klienta - pożyczkę brałam w warszawie.   Odpowiedź

~theo

jedna z lepszych firm na naszym rynku, bardzo miła obsługa i kompetentna. babcia nie miała wszystkich dokumentów, pomogli zdobyć i udzielili jej pożyczki.   Odpowiedź

~tylman

wszystko załatwiłam w oddziale, na drugi dzień miałam juź pieniądze na koncie. ratę ustalilismy na tyle niską, żeby nie mieć stresu, wolę dłużej spłącać niż się wyłyżowac na ratę a potem w razie choroby dziecka nie mieć na leki. dlatego warto o tym pomyślec zanim podpiszecie umowę.   Odpowiedź

~greg

tak jest szansa z komornikiem. kiedyś była taka możliwośc, potem na chwilę zrezygnowali, ale od roku znowu można dostać. nie wiem tylko ile, pytałem się u źródło i była mowa o kilku tysiącach. z komornikiem raczej 25 000 się nie dostanie   Odpowiedź

~Alicja

Czy jak mam komornika to jest szansa na pożyczkę ? Proszę o jakieś sensowne opinie osób, które dostały w profi credit taką pożyczkę. Z góry dziękuję   Odpowiedź

~mulan

wydaje mi się że logicznym jest to że firma będzie ściągać odsetki przy nie płaceniu rat i opłaty dodatkowe- dziwi mnie tylko kiedy ktoś ma wąty a sam nie jest ok w stosunku do firmy bo nie płaci rat w terminie.   Odpowiedź

~malasz

wysoka kwota pożyczki i w miarę długi okres spłaty - jedne z ważniejszych plusów. szkoda, że nie przyznają jeszcze w całości przez internet   Odpowiedź

~spirit

Dziwnym trafem negatywne opinie dotyczą przeważnie niespłacania pożyczki. Pamiętajcie, że dział windykacji w banku wygląda podobnie. Profi credit to drogie pożyczki, ale mieszczą się w ustawowych limitach. Ostatnio nawet coś obniżyli. Biorąc pożyczkę po 3 latach oddajemy drugie tyle - nie wychodzi aż tak źle   Odpowiedź

~jaki

JAK KTOŚ CHCE MIEĆ TANIO TO ZAPRASZAM DO BANKU   Odpowiedź

~nie admin

Śmieszy mnie ta jałowa dyskusja i wzajemny hejt. Każdy umie sobie policzyć ile kosztuje pożyczka w profi credit. Wiadomo, że tanio nie jest. Wiadomo również, że mają szansę na pożyczkę także osoby które nigdzie jej nie dostały. Każdy sam musi sobie przeanalizować czy stać go na ratę, czy godzi się na oddawanie sporo więcej niż się pożyczyło i tak dalej. Moim zdaniem pożyczają ludzie którzy po prostu "muszą" wziąć bo potrzebują na życie, lekarstwo, czynsz.   Odpowiedź

~r4sOm3k

Cytuję z tej strony powyżej^ ,,Nie można jednak zarzucić firmie, że oferuje wysoko oprocentowane pożyczki.''. Co wy świra macie admin? gdy pożyczamy w Profi Credit 4000 ZŁ, to oddajemy 8500 ZŁ. Wniosek? dwa razy więcej i jeszcze 500 ZŁ oddajemy : / a więc jedna z kilku najdroższych pożyczek....   Odpowiedź

~Lola

Nie polecamam poślizg z jedną rata i juz wysłali pismo do pracodawcy żeby z pensji odrazu im wysłali ratę i wiele wiele innych minusów naprawdę jak jesteście w sytuacji bez wyjścia pożyczają ale nie tu przestrzegam przed tą firmą nigdy więcej żebym złotówki na chleb nie miała   Odpowiedź

~bb

to sprawdź sobie w najgorszych bankach. masz bz wbk z rrso na poziomie 32%. Bierzesz 3000 i po 2-3 latach też spokojnie oddajesz ponad 6000 zł. A to bank przecież. Nikt nie twierdzi że w profi credit jest tanio, po prostu jest tyle na ile ustawa pozwala. konkurencja ma podonbne stawki (poza ostatnią rapida money), najgorzej w ferratum bank jest chyba   Odpowiedź

~prac

Nie oszukujmy się - pożyczki profi credit są wyłącznie dla osób zadłużonych, z negatywną historią kredytową i komornikiem. każda inna osoba, jak ma czysty bik to weźmie w banku. a jak są opóźnienia w biku - to sorry, taki mamy klimat   Odpowiedź

~PCredit

Nie polecam miec z nimi doczynienia straszą wypowiedzeniem umowy za regularne spłaty sprawa w prokuraturze o zwrot kosztów lichwiarskich   Odpowiedź

~arni

Polecam, raty się łatwo spłaca, można sobie rozkładać jak się chce jest duzo opcji dogadania się, ja akurat brałem 15 tys zl wiec tak nie bolało   Odpowiedź

~sebi

Wszystko szybko załatwione dobra firma polecam, nie ma co słuchać hejterów, wszystkich krytykują tych dobrych i tych złych.   Odpowiedź

~firma ok

firma ok moge polecić, bralismy pozyczke na wakacje w tamtym roku jeszcze zostalo troche na niewielki remont, odmalowanie pokoju, spłaty znośne, ogólnie warunki nie sa złe   Odpowiedź

~mario 5

Znam rózne firmy pozyczkowe i Profi Credit w Polsce jest jedną z lepszych firm. Brałem pozyczke, spłaciłem cała, warunki są ok, jakbym potrzebowal kasy to znowu bym u nich brał   Odpowiedź

~wasyl

dla mnie najważniejsze, że to pożyczki bez jakiś oszukańczych zabezpieczeń na nieruchomości. to dopiero jest słabe i mega niebezpieczne. zastanówcie się 2 razy zanim dacie swoją nieruchomość jako zabezpieczenie. w profi credit tego nie ma   Odpowiedź

~tymtym

Moja chłodna ocena: jest dość drogo, ale łatwo u nich dostać osobom z zaległościami kredytowymi i z niską zdolnością kredytową. Dla porównania - rapida money (też dla zadłużonych), daje o połowę lepsze warunki, ale tylko z poręczycielem. w Profi nie ma poręczyciela, coś za coś. Minus za brak tego kalkulatora i brak pożyczki przez internet. pozdrawiam   Odpowiedź

~pora

Przez Internet można o wiele szybciej dostać pieniądze. Nie trzeba tych wszystkich formalności załatwiać. Choćby na profi credit pl widziałam taką ofertę od zaraz.   Odpowiedź

~norek

Chwilówki też są dla ludzi;) Niedawno czytałam, że w Profi Credit opłaca się pożyczać. Można od ręki dostać kilka tysięcy.   Odpowiedź

~5/5

Z tego co słyszałam, to w Profi Credit teraz też się opłaca pożyczać. Mają zero formalności i na ich stronie widziałam, że aż do 25 tysięcy mogą dać. Także oferta ciekawa, choć wiadomo wszystkie trzeba analizować.   Odpowiedź

~koala

Hipoteczny jest coraz ciężej dostać. Lepiej już bazować na chwilówkach i mieć swój wkład. W Profi Credit można dostać aż do 25 tysięcy od ręki.   Odpowiedź

~ertn

Co z zaświadczeniami o dochodach, jak to faktycznie wygląda ?   Odpowiedź

~FelicjanAdam

Lubię profesjonalną i szybką obsługę. W Profi Credit szybko dostałam pożyczkę przy minimum formalności, nikt nie zadawał mi zbędnych pytań.   Odpowiedź

~wojt

nie masz juz obowiazkowego ubezpieczenia. niespłacanie rat to nie jest "byle powód" oddawania do komornika. koszty zastępstwa procesowego każdy powód może w sądzie uzyskać   Odpowiedź

~nikodem

nie graj głupka, jako pracownik tej firmy doskonale wiesz o czym mówie,to jabardziej zbójecka firma pozyczkowa . zajmuja się juz wami i sądy i UOKiK   Odpowiedź

~wojt

haha. Jakim pracownikiem ? Sądzisz że ktoś tam pracuje o 21 lub o 6 rano jak teraz ? Rozumiem, że każdy kto nie zgadza sie z Tobą jest pracownikiem profi credit :)   Odpowiedź

~nikodem

chcesz założyć sobie pętlę na szyję weż pożyczkę w Profi Credit.mam z nimi jak najgorsze doświadczenia.pożyczysz np. 5 tys musisz oddać blisko 20 tys. załatwią Cię tz. ubezpieczeniem pozyczki z które płacisz horrendalne pieniadze. a nie daj boze nie zapłacisz w terminie raty, z byle powodu dadza do komornika . narzucą sobie dodatkowe koszty i wynagrodzenie dla swojego prawnika i t 5 tys pozyszonych spłacasz 25 tys.!!!!!!   Odpowiedź

~BM

Potwierdzam. Moja mama otrzymała 2 tys. a spłaciła 10 tys. Windykatorzy manipulują, kłamią i zastraszają. Weksel uruchamiają po około 2 miesiącach zaległości. Nie przyjmują żadnych tłumaczeń. Niewielu ludzi wie o tym, że można skutecznie skarżyć nakaz. Moja mama niestety nie wiedziała... To najbardziej podła firma na rynku. Maksymalny wyzysk. Przestrzegam wszystkich bo z nimi łatwo utonąć...   Odpowiedź

~atmosf

Placówki stacjonarne to raczej w odwrocie są. Firmy raczej w całości przenoszą się do internetu - nie inaczej będzie z profi kredit. Zobaczycie   Odpowiedź

~lizard

Duży plus to możliwość wnioskowania o pożyczkę zarówno przez internet jak i w tych placówkach. Mieszkam akurat w mieście gdzie jest jeden oddział. lepsze to niż provident i chodzenie po domach   Odpowiedź

~pajper

Nie sądzę. Póki co działają głównie przez agentów sprzedaży i te placówki. Coś tam przebąkiwali o pożyczce przez internet, ale to jeszcze chyba poczekamy. Jedyny plus to brak wizyty pracownik w domu (jak się nie chce oczywiście) - spotykacie się w dowolnym innym miejscu lub oddziale. pozdrawiam   Odpowiedź

~feel

Czy pożyczkę w profi credit można otrzymać w całości przez internet ?   Odpowiedź

~so far

Jak się oddaje w terminie to jest raczej wszystko ok - zastanawiam się właśnie nad profi i stąd czytam informacje na forum   Odpowiedź

~wariat

Obsluga dobra warunki dobre bralem 20 tys zl nie robili mi zadnych problemow ani nie bylo pytan o moj stan zdrowia albo plany na zycie jak to robia w bankach   Odpowiedź

~bartek

Dobra firma pozyczki spoko kasa przyszla w miare szybko, punktow maja duzo wiec mozna zalatwic wszystko na miejscu nie ma duzych kolejek, tysiac razy lepiej niz w banku   Odpowiedź

~filip

Firma spoko pozyczke sie szybko dostaje, dostalem w wakacje bez problemu w sezonie w szczytowym momencie mozna sie normalnie dogadac jak z ludzmi nie to co w banku   Odpowiedź

~profi credit

Nie dzwonia do pracodawcy nie sprawdzaja wszystkiego tak dokladnie, nie zadaja dziwnych pytac o szczegoly z Twojego zycia i przeszlosc nie ma takich dziwnych akcji jak w bankach. Profi jest ok dobra firma   Odpowiedź

~polecam

Nie mam nic przseciwko pozyczką poza bankami, duzo lepsze warunki, mniej formalnosci mniej czekania i mniej glupich pytan i szczegoly z mojego zycia. Profi Credit jest ok szybko daja kase na konto   Odpowiedź

~tomek wiara

Firma ok, wzialem pozyczke i wezme chyba nastepna jak bede w wakacje potrzebowal znowu, obsluga dobra nie mam zastrzeżeń   Odpowiedź

~robert zakoscielny

Profi Credit ma dobre warunki, bralem pozyczke jakis czas temu, juz posplacalem wszystko, mialem akurat dobrego opiekuna, wszystko dobrze wytlumaczone nic sie nie zmienilo w trakcie   Odpowiedź

~stranger

Pożyczkę normalnie można spłacić, nie przesadzajmy z tym wszystkim. Od początku wiadomo ile wynosi rata i jaki jest łączny jej koszt. Można spłacić przed terminem jak ktoś chce   Odpowiedź

~carter

Mój sposób na rozliczenie pożyczki profi credit: 1) logujemy się do panelu klienta i sprawdzamy jakie jest saldo do spłaty 2) wpłacamy całą kwotę 3) wysyłamy do profi credit list polecony za zwrotnym poświadczeniem odbioru z prośbą o rozliczenie naszej pożyczki i zwrot ubezpieczenia. Można również wnieść o cofnięcie zgody marketingowej - polecam   Odpowiedź

~CARIBO

W moim przypadku profi credit kontaktował się telefonicznie z pracodawcą- mi to akurat nie przeszkadza, nie ma się czego wstydzić   Odpowiedź

~fbg

Pożyczkę dostaje się po jakiś 3-4 dniach od złożenia wniosku - jakby ktoś się zastanawiał   Odpowiedź

~anna

Jedyne co przychodzi do głowy to czas otrzymania pożyczki w profi credit. Reszta przemawia raczej na korzyść banku - mniejsza rata   Odpowiedź

~mix

W jakim sensie lepiej niż w banku ?   Odpowiedź

~sebastian

Sporo osob z mojego otoczenia bralo lub ma pozyczke w Profi Credit, opinie wszystko podobne, lepiej brac w Profi niz w banku, warunki do przyjęcia, firma spoko, zadnych oszustw, uczciwie wszystko zalatwione.   Odpowiedź

~5/5

Polecam firma 5/5 obsluga spoko kontakt dobry formalnosci malo az sie nie spodziewalem ze wszystko tak latwo pojdzie. Spłacałem wszystko w terminie zadnych problemow   Odpowiedź

~bejm

Da się ale raczej tylko z tym "twoim pakietem". W przypadku starszych umów pewnie to jakoś inaczej wygląda   Odpowiedź

~ala

Czy da się też załatwić wydłużenie okresu spłaty albo obniżenie raty ? Chodzi o pożyczkę już istniejącą   Odpowiedź

~polecam

Ode 5 z plusem, dobra firma polecam. Szybko sie dostaje kase na konto, malo formularzy do wypelniania na obsludze sa ogolnie przychylni klientowi da sie wszystko zalatwic   Odpowiedź

~lalka

Nie wiem, ale pożyczkę mogę śmiało polecić. Wszystko wyjaśnione od razu po złożeniu wniosku   Odpowiedź

~il

CZY MAJĄC OPÓŹNIENIA WSZĘDZIE (BIK I KRD TEŻ CHYBA) MAM SZANSĘ NA POŻYCZKĘ ? KOMORNIKA NIE MAM NA SZCZĘŚCIE   Odpowiedź

~chcę urlopu

Dobrze mówisz - to nie jest tak, ze ktoś marzy o pożyczce w profi credit. Marzeniem są takie zarobki, że nie potrzebujesz żadnych kredytów czy pożyczek. A jak ktoś faktycznie musi to idzie do banku. Negatywna historia kredytowa ? Pocałujesz tylko klamkę. Stąd sukces wszystkich firm pozabankowych   Odpowiedź

~loosing

pożyczki w profi credit to niestety konieczność dla wielu osób. weźmy pod uwagę taki scenariusz - rodzina 4 osobowa ze średnim dochodem 4500 zł netto miesięcznie. To standard w naszym kraju. Taka rodzina ma średnią zdolność kredytową w banku. A przez jakiekolwiek opóźnienie w spłacie (widoczne rzecz jasna we wspaniałym BIKu czyli biurze informacji kredytowej) kredyt w banku odpada w ogóle. Co pozostaje ? pożyczki pozabankowe z takimi bohaterami jak profi credit czy provident. Na szczęście jest ustawa antylichwiarska, pożyczki nie są tak drogie jakby się wydawało. Negatywne opinie i komentarze ? Są, ale przeważnie przy opóźnieniach w spłacie. Tak jest wszędzie   Odpowiedź

~long

jak dokładnie wygląda panel klienta w profi credit ? proszę o szczegółowe informacje - nie jestem tak ogarnięty w tych sprawach   Odpowiedź

~surrender

Dla mnie plus to możliwość załatwienia formalności bezpośrednio w placówce, a nie przez przedstawiciela który przychodzi do domu. To żaden powód do chwały, że się bierze pożyczkę pozabankową.   Odpowiedź

~BASIA

Mogę z czystym sumieniem polecić: pieniądze trafiły na konto bez żadnych kłopotów. Wcześniej bank odmówił mi kredytu, bo nie była dla niego wiarygodna. Zależało mi na większej kwocie (15 000 zł) i mało która firma ma taką ofertę.   Odpowiedź

~around

W III kwartale 2017 ma być wszystko przez internet. Pytanie co z dotychczasową ofertą - czy będa dwie równoległe jak w provident   Odpowiedź

~mickrokl

Kiedy w końcu profi credit odpali pożyczki przez internet ? Póki co online jest tylko wniosek, konkurencja ma to już dawno u siebie   Odpowiedź

~bik

na pewno nie dają bezrobotnym. od razu jest info, że nie będzie decyzji pozytywnej. w sumie to i dobrze   Odpowiedź

~smile67

Tego nie wiem, ale wiem że na bik raczzej przymykają oko. Sprawdzają raczej jakieś wybrane biuro informacji gospodarczej. Najważniejsze rzeczy do otrzymania pożyczki to posiadanie stałych dochodów (najlepiej z pracy). Nie wiem jak patrza na 500+   Odpowiedź

~uniat

Z Twojej strony oświadczenie o dochodach. Czy profi sprawdza kogo tam wpisałeś ? Moim zdaniem nie, ale mogę się mylić. A nie prosili o dodatkowe dokumenty w postaci na przykład wyciągu z rachunku bankowego ? To by wszystkie wątpliwości wyjaśniło co do wynagrodzenia   Odpowiedź

~cat

Czy firma weryfikuje pracodawcę wskazanego we wniosku o pożyczkę ? Staram sie o 5000 zł. Jest informacja, że do 9000 zł nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach tylko zwykłe oświadczenie. Ale nie chce zeby profi credit kontaktowało się z pracodawcą. Ktoś coś wie ?   Odpowiedź

~aldona

Nic. Jak spłacasz to nie masz żadnych tematów z windykacją. A kiedy zaczynają dzwonić w związku z brakiem spłaty ? Obstawiam, że po tygodniu od braku wpłaty raty, ale strzelam. Raczej nie warto testować na sobie   Odpowiedź

~joanna

A co z tą osławioną windykacją ? Jak to dokładnie wygląda - wystarczy spóźnić się z jedną ratą czy dwoma ? Będę wdzięczna za info   Odpowiedź

~patriota

Mam podobnie, naczytałem się w internecie że lichwa, ubezpieczenie i w ogóle. Jaka jest rzeczywistość ? Ubezpieczenia nie ma od ponad roku, lichwa też odpada, bo ustawa wszystko reguluje. To co mi się natomiast nie podoba to: brak kalkulatora pożyczkowego na stronie (skąd mam wiedzieć ile wynosi rata przed wysłaniem wniosku ?) oraz braki informacyjne - czy profi credit sprawdza bik ? czy weryfikuje Big, co jak ktoś ma komornika ? To powinno być wszystko na ich stronie w zakładce "najczęstsze pytania", a nie jakieś proste pytania i proste odpowiedzi :)   Odpowiedź

~jankr

Jakbym czytał wszystkie negatywne opinie to bym się nigdy nie zdecydował. A jednak podjąłem ryzyko i nie żałuję. 90% negatywnych opinii dotyczy sytuacji, w której ktoś nie spłaca pożyczki. Czy można się dziwić, że firma próbuje odzyskać pieniądze ? No bez przesady. Spróbujcie w banku nie oddać to zobaczycie identyczną windykację. A mówię to z perspektywy osoby, która miała zaległości w kredycie gotówkowym. Z tego właśnie względu biorę w Profi Credit a nie w banku, gdzie nie chcą mi dać przez 5 następnych lat.   Odpowiedź

~basia_ch

Profi Credit Polska SA zdecydowanie nie polecam, lichwa, przekraczanie granic, windykacja zero poziomu , nastawienie na straszenie, zero poszanowania dla klientów , którzy jakby nie było spłacają o wiele. więcej niż powinni. NIE POLECAM.   Odpowiedź

~mich

To co zasługuje na uwagę i pozytyw to rzeczowa obsługa. Wiadomo, że nie jest tak tanio jak w banku (ale pożyczają całkiem komu innemu), ale to nie czasy że oddajemy 3 razy tyle co pożyczyliśmy. Wysokość raty jest dokładnie wskazana już w czasie rozmowy telefonicznej. Jak komuś nie pasuje to może zobaczyć jak inne firmy działają (zapewniam, że większość gorzej)   Odpowiedź

~wuja

Porządna firma bardzo dobrze mi wszystko wyjasnili pierwszy raz w ogole bralem pozyczke i bylem zielony w tych tematach, spłaty ok byly do dogadania, kasa szybko na koncie, warunki znośne.   Odpowiedź

~remi

mialem pozyczke u nich 3 lata temu i mysle że za rok znowu wezme, firma jest ok sprawdzilem nie mialem problemow nikt mnie nie scigal wszystko splacone w terminie i po sprawie, plus taki, ze bylo mniej formalnosci niz w banku   Odpowiedź

~rajsko

korzystałem z firmy, nie moglem dostac kasy z banku, z Profi dostalem 10 tys zl czyli tyle ile chcialem nie robili mi zadnych problemów, w tym roku juz sie spłacilem ze wszystkiego i mam wszystko zalatwione i zamkniete   Odpowiedź

~mikol

Profi Credit wychodzi calkiem tanio, warunki maja dobre i da sie wszystko bardzo szybko i sprawnie zalatwic. W banku Cie wypytuja o wszystko jak na przesluchaniu w profi credit tego nie ma, pozyczka na oswiadczenie, kasa bardzo szybko na koncie zadnych problemow   Odpowiedź

~trolo

Dobra firma, Profi Credit ma mniej biurokracji, działaja podobne jak bank ale troche szybciej, wypłata kasy na konto jest przyspieszone i potrzeba mniej dokumentów zebyw szystko zalatwic wiec jezeli komus sie spieszy to lepiej isc do Profi Credit   Odpowiedź

~olek

Mialem w Profi maly kredyt 2 lata temu jestem po splacie nikt mnie nie nachodzil nie ciagal po sadach, raty mialem splacane wszystkie w terminie wiec wszystko ok, firma spoko   Odpowiedź

~brat

W Profi Credit brałam pozyczke rok temu w wakacje, wzięłam z mezem 10 tys musielismy sobie dołożyć do auta no i reszta poszla ogolnei na wakacje, teraz powoli koncze spłacać pewnie wyrobie sie akurat na wakacej 2017, ogolnie warunki maja bardzo dobre i szybko sie dostaje decyzje o przyznaniu pieniedzy   Odpowiedź

~minder

3500zl w kilka godzin to moze przesada, ale mi na programie partnerskim Profi Credit mniej wiecej tyle sie udaje dodatkowo wyciągnąc miesiecznie i nie spedzam nad tym 8 godzin, ale troche trzeba popracowac. i tak to jest lepsza opcja niz praca na etacie. dostaje się 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem   Odpowiedź

~filip

Profi Credit ma spoko program partnerski ja z kumplem razem sobie tak pracujemy, chociaz niekoenicznie to mozna nazwac praca bo robi sie mniej niz na etacie a pensja jest normalna Dostaje się 60zł za każdy spisany wniosek, masz panel w internecie do obslugi wszystkich klientow mozesz umieszczac firmowe baneru, opcji jest duzo   Odpowiedź

~notek

daje 5/5 firmie chociazby za fajny program partnerski jestem w programie juz prawie pol roku kasa jest niezla miesiecznie sie ladnie na tym wychodzi Dostaje się 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem a klientów jest sporo, bardzo latwo sie pracuja z mojego punktu widzenia   Odpowiedź

~uszol

Ja sobie zarabiam akurat na programie partnerskim Profi Credit. Dostaje się 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem. Fajnie sie pracuje bo mam do wszystkie panel internetowy i nie ma progów wypłaty kasy   Odpowiedź

~janek

Firma wporządku nie moge powiedziec, na poczatku myslalem inaczej ale najlepiej jak sie po prostu samemu sprawdzi na mniejszej sumie, splacilem wszystko tzn tylko 4tys zl mialem i wszystko bylo bez problemow   Odpowiedź

~tuwim

Mysle, że skoro tak duzo ludzi idzie jednak do profi credit to cos w tym musi byc, jeszcze nie bralem pozyczki, mialem jeden kredyt w banku i nie chce znowu przez to przechodzic, a brat poleca profi, nie mial zadnych problemow   Odpowiedź

~maciek

Całkiem spoko, dobre warunki, z bankiem mialem duzo wiecej problemu i niestety w koncu odpuscilem, albo na szczescie bo w Profi szybciej przychodzi kasa na konto i nie czepiają się tak o wszystko   Odpowiedź

~dorian

Dla mnie ok mialem pozyczke czy kredyt niewielki i splacilem juz, 12 rat, 5000zl wyrobilem sie jakos, zadnych problemow wiec 5/5   Odpowiedź

~boy

Jak sobie sprawdzicie opinie ludzi, którzy nie spłacali pożyczki w dowolnym banku to będzie to samo: jak oni mogli wypowiedzieć umowę i skierować sprawę do windykacji i komornika ??? :)   Odpowiedź

~zadowolony

Firma uczciwa, moge potwierdzic, jestem byłym klientem, brałem 10 tys 2 lata temu, w grudniu 2016 spłaciłem wszystko, całość przebiegla tak jak bylo w umowie nie bylo w trakcie zadnych zmian czy aneksów wiec są słowni, nic nie zmieniali   Odpowiedź

~5/5

ja daje tez 5/5, moja ocena jest bdb bardzo dobra firma pod wzgledem obslugi i ogolnego podejscia do klienta, kasa szybko na koncie, kontakt z opiekunem klienta caly czas, wszystko jasno wytlumaczone, wszystko napisane w umowie wiec jest ok   Odpowiedź

~ivo

Bardzo dobra firma, spłaciłem się do zera wszystko wg umowy z mojej i z ich strony, pomogli mi bo kase dostalem na konto w krotkim czasie od kiedy podpisalismy wszystkie dokumnty, a naprawde zależało mi na czasie   Odpowiedź

~wielgu

jakie ubezpieczenie ? przecież tego już nie ma. Kontakt z windykatorem ? Wielkie halo, przecież to w każdej firmie pożyczkowej i banku jest. Spróbuj nawet nie opłacić faktury za telefon to zobaczysz. Pozdrawiam myślących   Odpowiedź

~beatrix

Opinie są różne w internecie. Większość negatywnych dotyczy głównie problemów ze spłatą   Odpowiedź

~Anonim

Nie wiem komu zapłaciło Profi credit za te wszystkie pozytywy. Ludzie polecam JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY. 1, UBEZPIECZENIE pożyczki to zabójstwo dla pożyczkobiorcy - np. pożyczasz 9000 firma dodatkowo wymaga od górnie wykupienia ubezpieczenia grupowego w celu zabezpieczenie przed zgonem etc. Bagatela ubezpieczenie takiej pożyczki to również 9000 zł. 2, Nie spłacasz bo zadziało się coś czego nie byłeś w stanie przewidzieć - śmieć małżonka, utrata pracy itd.lub po prostu przestajesz płacić - przygotuj się na horror. Masz kontakt z windykatorem terenowym mówisz że nie masz żeby zapłacić. Namawia Cie zapłać ile masz chociaż 100 to się odczepią bo wykazujesz dobrą wole. W między czasiem zaszczują Cie w domu - wizyta windykatora o 21, non stop telefony, telefony do pracy itd. W moim przypadku ponieważ pracuję w firmie która ma dużo oddziałów PC nawet w swojej pomysłowości dzwoni do innego oddziału, a nawet do firmy zewnętrznej która zajmuj się sprawami personalnymi. 3. Wypowiadaja Ci umowę - piszesz o zdwrot ubezpieczenia - na poczet długu wobec Profi Credit - ile zobaczysz jedno wielkie 0. Nic Ci nie oddadza, a że zawarte ubezpieczenie jest grupowe to sama nie wypowiem - musi wypowiedzieć strona czyli firma. Oni nie widzą podstaw. I TU OD RZECZNIKA FINANSOWEGO DOWIADUJE SIE DLACZEGO BO 80% KTÓRE PROFI CREDIT POBRAŁ NA UBEZPIECZENIE TO ICH PROWIZJA. 4. Dochodzi do sprawy, bo mówisz im dość zaszczuta do granic możliwości - idzie sprawa do sądu, wypełniają Twój weksel pożyczyłam 9000 spłaciłam 6000 na wekslu jest 20000zł (wszystko legalnie zgodnie z umowa - same koszty windykacji to 20% twojego zadłużenia). BIORĄC POD UWAGĘ POWYŻSZE - O D R A D Z A M !!!!!   Odpowiedź

~alex

Podsumowując - nie spłacałaś zadłużenia to nie ma się co dziwić   Odpowiedź

~ANONIM

a że to BANDA ZŁODZIEI TO SIĘ KOLEGA NIE DOCZYTAŁ ----- ZALECAM CZYTANIE ZE ZROZUMIENIE :-D   Odpowiedź

~ag

Widzę, że uwagi o profi credit są na wysokim, polskim-hejterskim poziomie :) Jak zwykle ścierają się dwie strony - lichwiarze vs wszystko ok. Prawda jest po środku. To nie są najtańsze pożyczki, ale ciężko nazwać ich złodziejami   Odpowiedź

~ANONIM

Rzecznik Finansowy i Sąd Okręgowy w Bielsko-Białej są innego zdania. Byłam ciekawa jak szybko opłacony hejter da osobie znać ... szybko działacie ...proszę o namiar chętnie popracuje bez wychodzenia z domu. Dużo płacą??   Odpowiedź

~A

Słyszałem, że przez cały okres kredytowania musisz pilnować szkodowości, czy klient spłaca, jak jest spóźnienie z ratą to dzwonisz albo jedziesz na miejsce zamieszkania, dlaczego nie ma kasy. Raczej z wychodzeniem z domu.   Odpowiedź

~tomek

miałem do czynienia z różnymi bankami, już nie będe wymieniał, przez 2 lata chodzenia i załatwiania nigdzie nie dostałem pożyczki, jestem czysty, dostałem w końcu w Profi Credit, na oświadczenie, spłaciłem później wszystko o czasie i po sprawie, firma bardzo dobra, zaufali mi i ja zaufałem dzięki temu im.   Odpowiedź

~neon

jak na pożyczkę dla osób zadłużonych to koszty nie są wygórowane. Poza tym to jest pożyczka bez zabezpieczenia, bez poręczycieli i bez wskazywania żadnej nieruchomości. Nikt nie daje więcej z negatywną historią kredytową, sprawdźcie sobie inne oferty   Odpowiedź

~jerry

Ktoś wspomniał o wekslu - chciałem przypomnieć, że w każdym banku też to mamy. Odkąd zlikwidowano bankowe tytułu egzekucyjne to wszyscy przeszli na weksle. Jak spłąca się normalnie to nie ma żadnego problemu. A jak się nie spłaca to zawsze są kłopoty, obojętnie czy to jest firma pożyczkowa czy bank   Odpowiedź

~mix

No decyzja faktycznie jest mega szybka. Dostałem wprawdzie negatywną, ale wiem za co i nie mam żadnych zastrzeżeń. Nie mam oficjalnej pracy - to główny powód. Nie mam też żadnych świadczeń. negatywna historia kredytowa w innych pożyczkach raczej nie byłaby przeszkodą. szkoda, że do 1000 zł nie dają także ludziom bezrobotnym. pozdrawiam   Odpowiedź

~badyl

wnioskowałem o pożyczkę w poniedziałek. oddzwonili w moment, decyzja pozytywna, zaproponowali 8000 zl, wzialem na 24 miesiace. kasa juz na koncie, ludzie - jak nie macie obaw o spłatę to śmiało bierzcie   Odpowiedź

~onyx

Co za teksty "że drogo". To proszę do banku się udać. W banku nie chcą dać ? To pewnie z jakiś powodów. Negatywna historia kredytowa, brak zdolności kredytowej, negatywna historia w bik ? Wtedy dopiero klienci się interesują profi credit, provident, feniko i inne. Ludzie - coś za coś. Pożyczki są droższe, bo ryzyko jest dwa razy wyższe że ktoś nie spłaci... A dzięki ustawie antylichwiarskiej i tak jest tanio w porównaniu co działo się jeszcze kilka lat temu   Odpowiedź

~paradise

firma pożyczkowa jak każda inna. A że chcą odzyskać swoje pieniądze - rzeczywiście podejrzane :)   Odpowiedź

~hubson

Ja nie mam nic przeciwko, profi Credit jest ok, nie oszukali mnie z niczym, obsługa mi wytlumaczyla wszystko co i jak w szczegółach wyglada pozniej przy spłatach wiec wszystko bylo od poczatku jasne, firma uczciwa.   Odpowiedź

~5/5

Potrzebowałem kase na auto, stare odmówiło posłuszeństwa w najgorszym momencie. Najszybciej udało mi się wsyzstko załatwić w Profi Credit, 10 tys zl na szybko na oświadczenie, tylko dowód osobisty jest potrzebny i juz.   Odpowiedź

~MD

Brałem kiedyś kredyt samochodowy w ge capital bank. Pożyczyłem 20 000 zł, łącznie oddałem 120 000 zł. samochód przejęty przez bank po 2 latach. więc nie mówcie mi o wysokich odsetkach...   Odpowiedź

~bajn

Mi alior bank też wypowiedział umowę jak nie spłaciłem 2 rat. Nie lubię profi credit ale już nie przesadzajmy. Jak nie ma spłaty raty zgodnie z umową to każa firma zrobi wypowiedzenie - obojętnie czy bank, firma pożyczkowa i tak dalej. Weksle stosują teraz także banki - po tym jak trybunał konstytucyjny zakwestionował bankowy tytuł egzekucyjny   Odpowiedź

~Janusz

Oszukują ludzi wpisując do umowy kredytowej ubezpieczenie w wysokości 4-5 tysięcy (ukryta lichwa) a wykupują to ubezpieczenie za 90 zł i przez to trzeba spłacać 3-4 razy tyle co pożyczą. Jest śledztwo w prokuraturze w ich sprawie i cały czas zgłaszają się poszkodowani.Doniesienie do prokuratury zgłosił sędzia z Sądu w Bielsku Białej jak czytał te ich umowy.   Odpowiedź

~bolo

nie dajcie się nabrać na profi credyt jak spóżnisz się ze spłatą to zaaz wypowiadają umowe i wypisują weksel na 4 krotnośc pożyczki to zdziercy   Odpowiedź

~niedamsię

No i co z tego?. W umowie powielaj się odsetki w pkt bodajże 11, w racie sa raz i potem 2 x, które każdy sąd odwala. Trzeba tylko sprzeciw złożyć w terminie.   Odpowiedź

~yes

Przyłączam się do prośby. Generalnie jestem za pożyczkę (wcześniej się wahałam). Jak myślicie że biorąc pożyczkę w banku i nie spłacając ją nie ma kłopotu - to się grubo mylicie. Spróbujcie nie oddać w bph - telefony z windykacji od 3 dnia opóźnienia. masakra   Odpowiedź

~rafał

Proszę napisać coś więcej o weryfikacji klienta, kto może dostać pożyczkę, co z tym weksem, co w przypadku opóźnień w spłacie. I które bazy sprawdzacie. pozdrawiam   Odpowiedź

~Doradca finansowy PROFI-CREDIT S.A

Witam ! Trafiłam na tę stronę przypadkowo i widzę, że w komentarzach pojawia się bardzo dużo pytań. Współpracuję z firmą od 3 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Bezpośrednio obsługuję klientów z części województwa lubuskiego i wielkopolskiego (biuro terenowe w Międzyrzeczu). Podaję nr telefonu: 502 138 783 i e-mail: [email protected] Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości proszę dzwonić lub pisać postaram się pomóc, bezpośrednio ode mnie na pewno dostaniecie Państwo szybciej niż pytając w komentarzach. Pozdrawiam   Odpowiedź

~crawlers

Reklama to jedno a rzeczywistość to drugie. Pytanie czy w profi faktycznie do 9 koła jest bez zaświadczeń ? to by znacznie uprościło. mam nadzieje ze nie jest tak ze trzeba jakies wyciagi z rachunku bankowego i inne cuda na kiju. pozdrawiam   Odpowiedź

~pajoro

skuszony "kredytem online" wysłałem wniosek do banku getin po 5000 zł. miało być zaświadczeń, szybko i w ogóle. jak wyszło w praktyce ? dopiero po 2 dniach się dowiedziałem że potrzebuję: zaświadczenie o zarobkach, wyviąg z rachunku bankowego i coś tam jeszcze. zmarnowałem kilka dni, kasy i tak nie ma bo stwierdzili że było jakieś opóźnienie w spłacie. nie twierdzę, że profi credit jest najlepszą firmą, ale wiadomo skąd mają tyle klientów. poszukałem pożyczek bez zaświadczeń i trafiłem na ich ofertę   Odpowiedź

~staś

łatwiej bo mniej formalności. w banku "kredyt bez zaświadczeń" to rzadkośc i przeważnie wyłącznie dla swoich klientów którzy mają tam konto lub inny produkt. nawet w bzwbk bez zaświadczeń jest tylko 4000 zł. w profi 9000 zł na oświadczenie   Odpowiedź

~nobody

Lepsza od banków ? chyba tylko w tym aspekcie że łatwiej dostać pieniądze. oprocentowanie i prowizja w banku raczej nieco niższe są.   Odpowiedź

~5/5

daje 5/5 bardzo dobra firma, lepsza od niektorych banków, działają szybko profesjonalnie i pomijają zbędne dokumenty co przyspiesza cała procedure wypłaty   Odpowiedź

~darek

Profi Credit jest bardzo dobra, lepsza od niektorych banków, działają szybko profesjonalnie i pomijają zbędne dokumenty co przyspiesza cała procedure wypłaty   Odpowiedź

~max

Nie, pożyczka dostępna jest wyłącznie dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Żadne spółki cywilne, z o.o. raczej nie dostaną tego. Chyba że umowa na osobe fizyczną będzie   Odpowiedź

~js

Czy spółka z o.o. też może dostać tą nową pożyczkę dla biznesu ? Działalność od 12 miesięcy więc powinno być ok   Odpowiedź

~jacek

ode mnie 5/5 dla profi bardzo dobra firma, profesjonalne podejscie, lepszy kontakt z ludzmi niz w banku nie spodziewalem sie tego a jednak mają normalniejsze podejscie i widac ze praktycznie wiedzą jak zycie wyglada   Odpowiedź

~LOL PC

W PRAKTYCE TO CI POKAZA JAK CI SIE NOGA POWINIE   Odpowiedź

~niko

Profi Credit jest dobre, uczciwa firma, nie ma co. Przekonałem się o tym na wlasnej skórze kilka lat temu. wypłata kasy jest bardzo szybko, dużo szybciej niż w bankach, jak ktoś ma nagłą sytuacje to idealne rozwiązanie   Odpowiedź

~tomek

daje 5/5 firmie, nie ma co dobra firma, brałem 10 tys w profi i splacilem wszystko w terminie nie mialem zadnych problemow, plusy sa takie ze dostalem kase bardzo szybko na konto zależało mi na tym   Odpowiedź

~Lol

A ile pan splacil wiecej?   Odpowiedź

~nike

w końcu jakaś oferta dla firm. Poprzednia pożyczka to tylko 4000 zl, naprawdę bardzo mało w stosunku do potrzeb młodego biznesu. ciekawe tylko jak prezentują się koszty takiej pożyczki firmowej   Odpowiedź

~haha

proszę państwa - myślę, że nowa ustawa antylichwiarska Pana Ministra Ziobry ma niewielkie szanse wdrożenia. A zatem w firmach pożyczkowych - bez zmian, koszty będą na dotychczasowym poziomie   Odpowiedź

~oskar

Podaję mejla: [email protected] Proszę o symulację pożyczki w kwocie jak wskazałem i dodatkowo: - info na mejla w jaki sposób wygląda weryfikacja i cały proces przyznania pożyczki - ile się czeka na wypłatę pieniędzy - gdzie sprawdzacie - jakie bazy (mam 20 dni opóźnienia w biku) Z góry dzięki !   Odpowiedź

~Ed6434

Jak coś piszcie pytania i swoje miele - podpowiem co mogę Doradca Profi   Odpowiedź

~łejn

Zadzwoń na infolinię to powiedzą   Odpowiedź

~oskar

Proszę powiedzieć - ile wyniesie rata pożyczki 10 000 zł na 24 miesiące - wolę wiedzieć przed wysłaniem wniosku. kalkulatora żadnego nie mają z tego co widzę   Odpowiedź

~whatever

815PLN   Odpowiedź

~whatever

jeszcze zaleźy pewnie od pakietu, ale to będzie ok 800zł, czyli jak wszędzie +/- 100% więcej do spłaty.   Odpowiedź

~Ed6434

Oskar - skąd jesteś? Napisz meila swojego to dam ci To info   Odpowiedź

~JK

Firma pożyczkowa musi nas informować o fakcie weryfikacji w bik - bo potrzebuje do tego naszego upoważnienia. Jeżeli tego nie robi to znaczy że nie sprawdza   Odpowiedź

~smog

to prawda - na stronie hapi pożyczki ani słowa "bik". A to przecież provident wiec pewnie nie sprawdza tej bazy   Odpowiedź

~Anna

nikt teraz nie napisze wprost, że nie sprawdza bik, ale to prawda. podobnie ma provident czy hapi pożyczki - też cisza w tym temacie. wydaje mi się, że nie mogą tego pisać   Odpowiedź

~vanga

profi credit nie sprawdza biku - mam zaległość i bałem się, że z tego powodu nie przejdzie mój wniosek. na szczęście wyszło dobrze :)   Odpowiedź

~LOL PC

SPRAWDZAJA TYLKO I WYŁACZNIE INFOMONITOR.CIESZ SIĘ GŁUPKU Z POZYCZKI ZOBACZYMY JAK SIĘ NIE WYROBISZ Z RATĄ NAJPIERW CIE INFOLINIA WINDYKACYJNA ZASZCZUJE SMSAMI I TELEFONAMI POTEM CI ZADZWONIA DO PRACY A POTEM CI PRZYJDA DO DOMU I DO PRACY A OBORY UMIA NAROBIC UWIEZ WIEM COS O TYM -Z DRUGIEJ STRONY   Odpowiedź

~Barbara

Dokładnie tak jest jak piszesz   Odpowiedź

~ELLLA

Nie przesadzaj. Można się z windykatorem dogadać , to też ludzie. Widocznie nic nie robiłeś w sprawie spłaty. No a jeśli to takie działania są nie zgodne z prawem. Poczytaj co może windykator. Powinieneś zawiadomić Policje.   Odpowiedź

~kklient

W Infomonitorze też są Banki w jednej kupie z lichwiarzami.. Zobacz sobie. Zapłać 6,49 zł. i będziesz widział i wiedział wszystko o sobie. Tak więc jak nie wierz to nie pisz.   Odpowiedź

~obserwator

Tak, pracowałem w banku i pamiętam z dokumentów takie deklaracje klientów. generalnie nie mają żadnej mocy prawnej. pracodawca po otrzymaniu takiego pisemka od wierzyciela nie powinien nic robić. nie można pozbawiać pracownika pełnego wynagrodzenia bez prawomocnego wyroku sądu   Odpowiedź

~antykod

Podobne zabiegi stosowały jeszcze niedawno banki - przy podpisywaniu umowy kredytu, wpisywało się dane zakładu pracy i wyrażało zgodę na potrącanie pieniędzy z wynagrodzenia w przypadku braku płatności. Prawnicy mówili, że to i tak niezgodne z prawem   Odpowiedź

~pejot

wydaje mi się, że nawet nasza zgoda nie stanowi podstawy do potrąceń bezpośrednio od pracodawcy z pominięciem komornika sądowego i tytułu wykonawczego   Odpowiedź

~katowice

Takie wysyłanie pisma do pracodawcy nie ma żadnej mocy. Bez paniki. Chyba że przy podpisywaniu umowy wyrazimy zgodę na potrącenia z wynagrodzenia w przypadku braku dokonywania wpłat zgodnie z harmonogramem pożyczki   Odpowiedź

~Klient

Stosują karygodne abuzywne metody w przypadku braku wpłaty : grożą wysłaniem pisma do zakładu pracy o potrącenie z wynagrodzenia. Sprawa dla UOKiK, a oni twierdzą, że mają takie prawo. No o takich niedozwolonych metodach nikt nie słyszał, bez wyroku, tytułu maja prawo chyba się puknąć w w pusty łeb.   Odpowiedź

~lol pc

BRAWO   Odpowiedź

~kkk

Zapytaj się na infolinii to zobaczysz. Moim zdaniem jak najbardziej. Gdzieś tam na stronie mieli wskazane w jakiej wysokości musi być świadczenie emerytura/renta - to może też coś wspomnieli o umowie o pracę. Kiedyś dla mamy szukałem właśnie tej wysokości emerytury   Odpowiedź

~Polak

Mój problem jest taki, że nikt przy moich zarobkach nie chce dać mi kredytu... W bankach pukali się w czoło, kilka firm pożyczkowych też odrzuciło wniosek. Potrzebuję tylko 3000 zł. Dochód mam 1950 zł netto, jeden kredyt w biku na 500 zł. Ponoć za mało na życie mi zostaje dlatego banki się krzywią. czy profi credit da pożyczkę ?   Odpowiedź

~avala

Dajcie znać jaki finał   Odpowiedź

~odyn

Czyli zawsze można "przypalić głupa" - oczywiście nie polecam takiego rozwiązania. Kłamstwo ma krótkie nogi   Odpowiedź

~dymek87s

no mnie sie tylko pytali czy mam komornika bo na wyciagu z banku przecież tego nie zobaczą ale teraz to już za późno   Odpowiedź

~mar

A nie jest tak, że składa się jakieś oświadczenie, że nie jest prowadzone przeciwko nam postępowanie egzekucyjne ? Jeżeli napiszemy, że nie a potem wyjdzie, że jednak mamy komornika - to szansa na potencjalne kłopoty. Pytanie czy profi w ogóle to będzie interesowało po otrzymaniu pożyczki   Odpowiedź

~alex

Dobre pytanie. Zastanówmy się gdzie profi credit miałby zdobyć informację o komorniku - w biku jest tylko informacja o wypowiedzeniu umowy - ale profi credit nie sprawdza tego rejestru. W bigach (biurach informacji gospodarczej) też tego nie mają   Odpowiedź

~GG

JAKBY KTOŚ MIAŁ WĄTPLIWOŚCI TO W POLSCE MAMY 52 BAZY GDZIE KOMORNIK I RÓŻNE FIRMY TYPU BANKI,TELEFONIA,MANDATY....MOGĄ BYĆ WPISYWANE A KOMORNIK MOŻE BYĆ Z RÓŻNYCH PRZYCZYN NAJCZĘŚCIEJ NIE WYCHODZI ZAJĘCIE ADMINISTRACYJNE   Odpowiedź

~dymek87s

zastanawia mnie jedna sprawa jak bym powiedział ze nie mam komornika i normalnie podał wyciag z kąta z wypłatą bo tego wymagają co prawda teraz najniższa krajowa ale może by to coś zmieniło :) jest tu jakiś pracownik z profi credit lub ktoś kto ma pojecie i sie może wypowiedzieć ?   Odpowiedź

~dymek87s

dodam że nie chodzi mi tu o żadne wyłudzenie kredytu czy coś po prostuje potrzebuje partu tyś na zakup auta :-/ kiedyś mi sie powinęła noga i teraz mam tego skutki ale powoli to naprawiam   Odpowiedź

~zar

Dzięki za info. Ktoś też miał taką sytuację, że w klubie dobrego klienta zaproponowali też tylko 1000 zł mając komornika ?   Odpowiedź

~dymek87s

zawiodłem sie na firmie dostałem u nich pozyczke 1000 zł na 6 miesiecy bo mam komornika spłaciłem miesiac przed czasem dzieki czemu tez dostałem sie do tego pseudo klubu dobrego klienta czy jakos tak i chciałem wziasc wieksza kwote a tu okazuje sie ze moge dalej tylko 1000 zł na tych samych warunkach :/ wiem ze mam komornika ale myslalem ze druga pozyczke dostane juz wieksza sume zwłasza ze jestem juz w tym pseudo klubie a tu taka lipa i jeszcze do tego milion zaswiadczen a mialo byc inaczej ! nie polecam !   Odpowiedź

~sam

Dla wszystkich zastanawiących się: profi credit jest dla osób gorzej sytuowanych finansowo (czyli z małymi dochodami). Dla osób, które odbiły się od systemu bankowego (słynna "za niska zdolność kredytowa"). Wiadomo że wyjdzie drożej niż w alior banku czy innym, ale to przecież inny rodzaj produktu. Bezrobotnym nie dają, ale dochodów nie trzeba mieć jakiś gigantycznych   Odpowiedź

~der

Tak jak dla większości firm - to temat tabu. Na stronach próżno szukać takich informacji. Kiedyś było wiadomo, że bik może być negatywny. Teraz pewnie też, ale jak widać - nikt się tym nie chwali. podobnie provident   Odpowiedź

~sklave

czy profi credit sprawdza bik czy nie ? Ciężko gdziekolwiek znaleźć informację ? mam 2 pożyczki w ing widoczne w biku z opóźnieniem i nie wiem czy jest sens w ogóle wysyłać wniosek o pozyczkę. dochody są, krd i inne bigi czyste   Odpowiedź

~zig

To raczej nie jest zaskoczenie. Bezrobotni przecież nawet chwilówki nie dostaną. To co dopiero większe kwoty. Mnie bardziej interesuje ile czasu faktycznie czeka się na wypłatę pieniędzy na konto   Odpowiedź

~zbigi

Ale też nie dla bezrobotnych - trzeba mieć pracę żeby dostać...   Odpowiedź

~Alicja

Skoro tyle ludzi z nich korzysta to pewnie tak. Przecież wiadomo, że jak ktoś ma zdolność kredytową w banku to nie pójdzie do profi credit bo po co ? To raczej produkt dla ludzi mniej zasobnych   Odpowiedź

~magda

Pytanie czy firma nadal będzie chciała pożyczać osobom wykluczonym z systemu bankowego   Odpowiedź

~aleo

akcje providenta na giełdzie spadły prawie o połowę. niektórych to może cieszy, ale to nie jest normalna sytuacja   Odpowiedź

~opole

Pożyczajmy póki są jeszcze firmy pożyczkowe :) A na poważnie - firmy pożyczkowe ledwo co zniosły poprzednią ustawą a teraz następna regulacja   Odpowiedź

~sonia

Ciekawe co profi credit z tym nowym projektem ustawy "antylichwiarskiej" ministerstwa sprawiedliwosci...   Odpowiedź

~mojnick

Mówią że decyzja przez telefon ma być w kilka minut. Może te 2 dni to faktycznie kwestia nowego oddziału. Albo jest tak, że przez telefon jest wstępna decyzja pożyczkowa, a ostateczna jest dopiero po przekazaniu dokumentów. oczywiście jak pożyczamy więcej niż 9 koła, bo wtedy są potrzebne dokuemnty potwierdzające dochód. Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi   Odpowiedź

~dymek87s

dokładnie tak decyzje dostałem odrazu przez telefon ale tylko 1000 zł chyba ze wzgledu na to ze mam komornika a pozniej papierki i za nim wszytsko doszło do skutku to dwa dni plus 2 chyba na przelew   Odpowiedź

~stande

Ile się czeka na decyzję pożyczkową ? Bardzo mi się spieszy i nie wiem czy zdążę... Będę wdzięczna za info   Odpowiedź

~dymek87s

ja czekałem około 2 dni plus jakies 2 do 3 dni na przelew :-/ troche sie z tym ociagaja tyle ze u mnie był nowo otwarty oddział i ciezko było sie dogadać :D   Odpowiedź

~plo

Moim zdaniem będzie to co teraz czyli 25 tysięcy. Provident od początku ma w pożyczce samoobsługowej pełną kwotę u nich dostępną czyli 15000 zł. wyjdzie w praniu   Odpowiedź

~latoid

Obstawiam pożyczki do 5000 zł na 12 miesięcy. Podobnie jak konkurencji wśród pożyczek na raty   Odpowiedź

~mind

Ciekawe co zaprezentują w ofercie pożyczek przez internet   Odpowiedź

~statystyk

Aż się nie chce wierzyć, że to takie proste. Z drugiej strony profi i tak na tym nie traci - ludzie zaczynają spłacać regularnie co ma wpływ na wyniki spółki.   Odpowiedź

~Marek

Obojętnie, ważne żeby pożyczka była większa niż 4000 zł i masz być nowym klientem   Odpowiedź

~slask

Na ile rat trzeba wziąć pożyczkę żeby dostać ten zwrot odsetek ?   Odpowiedź

~roo

Pewnie ktoś z firmy się zgłosił. Te informacje masz na innych stronach z tego co pamiętam   Odpowiedź

~Sylwia

Dlaczego strona zadlużenia.com usunęła z tej storny infromację o zwrocie ubezpieczenia dla Umów pożyczkowych zawartych przez 11 marca 2016 r. ? Na szczęście zrobiłam prt sc i sprawa już jest u rzecznika :) Oszuści nic więcej   Odpowiedź

~asik

Sylwia......Proszę o kontakt w sprawie tego co napisałaś , mam problem duzy z PC. Mój mail [email protected] Bede wdzieczna za kontakt. Obys tu jeszcze zaglądała. Pozdrawiam Asia   Odpowiedź

~ulala

Powinna być jasna informacja na stronie kiedy przyznają komu jaką kwotę. Jakie trzeba mieć dochody i tak dalej   Odpowiedź

~lukas

Dzięki za info z komornikiem - pozdrawiam   Odpowiedź

~zetkaone

Myślałem że to jakiś poważny artykuł i faktycznie jeśli ktoś ma na karku komornika to może mając stała pracę i zarobki wyższe od średniej państwowej pożyczyć pieniądze na spłatę wierzyciela i wycofanie komornika. Po 1 min tel. rozmowie z osoba z ProfiCredit zaproponowano mi limit kredytowy 1000 zł. To jakaś kpina..... tyle to mogę od sąsiada pożyczyć....bez zbędnych formalności....   Odpowiedź

~dymek87s

tez tyle dostałem widocznie nie ufają ludziom z komornikiem :D bede własnie nie długo płacił 5 ratę a juz dostałem jakiegos smsa z propozycja pozyczki wiekszej sumy ale zeby co kolwiek sie dowiedziec musze udać sie do oddziału   Odpowiedź

~dobro

To już chyba było poruszane: po braku spłaty dwóch rat profi credit wypowiada umowę pożyczki. Dział wczesnej widnykacji odezwie się pewnie kilka dni po braku spłaty pierwszej raty   Odpowiedź

~obywatel

Ktoś się orientuje kiedy do akcji wkracza dział windykacji ? Wolę wcześniej wiedzieć, opóźnienie w spłacie będę mieć w przyszłym tygodniu. Z góry dziękuję   Odpowiedź

~tośka

Tak samo jak ktoś wcześniej już brał pożyczkę to też nie weźmie udziału. A szkoda bo wyjątkowa dobra promocja   Odpowiedź

~abc

Konkurs skierowany jest do nowych klientów profi credit. Czyli dotychczasowi nie otrzymają zwrotu odsetek. Trzeba teraz wziąć pożyczkę powyżej 4000 zł i spłacać regularnie zgodnie z harmonogramem   Odpowiedź

~qbek

Dobra promocja - jak spłacamy bez zaległości to zwracają odsetki. Dla mnie petarda, i tak spłacam bez opóźnień   Odpowiedź

~zero

To proste - zadzwoń po prostu na infolinię i się zapytaj. Będziesz wiedział zawczasu :)   Odpowiedź

~dymek87s

o no to fajnie bo bede potrzebował troche wiecej gotówki . Myślałem też zeby spłacić już te dwie raty ale nie wiem czy to dobry pomysł czy spłacać normalnie :/ martwi mnie tylko to czy ten komornik nie zaszkodzi mi na większą sume   Odpowiedź

~bat

Tak. Jak najbardziej. jak spłacałeś terminowo to tylko działa na Twoją korzyść. Gorzej jak miałbyś opóźnienie w spłacie. profi credit ma poza tym ten klub dobrego klineta czy jakoś tak - jak nie masz opóźnień w spłacie to możesz dostać jeszcze większą pożyczkę niż mają w ofercie   Odpowiedź

~dymek87s

Witam Mam pytanko mając komornika na głowie dostałem w profi credit 1000 zł na 6 miesięcy i zostały mi jeszcze dwie raty do spłacenia . Czy jak spałce mam szanse dostać jakaś większą sume i dłuższy okres ? Raty spłacane terminowo a nawet przed a zarobki około 1400 zł   Odpowiedź

~amerykan

Tak, pod warunkiem ,że spłata pożyczki zgodnie z harmonogramem będzie przed końcem umowy   Odpowiedź

~USA

TAK, BIERZE POD UWAGĘ. A UMOWA NA CZAS OKREŚLONY - KTOŚ WIE ?   Odpowiedź

~obywatel

Nie ma co kręcić. Masz dochody to je wskazujesz, nie masz - nie podajesz. Myślę, że profi credit te świadczenia rodzinne 500+ i inne normalnie honoruje   Odpowiedź

~bagatela

Polecam wskazywać wyłącznie prawdziwe informacje. Kłamanie niczemu nie służy. Po co świecić potem oczami. Przestaniesz spłacać, profi credit sprawdzi u komornika że wcale tam nie pracujesz i nie pracowałeś i kłopot gotowy. Wyłudzenie pożyczki jak nic   Odpowiedź

~sklave

Mnie jedno zastanawia: w PF jest niby 8000 zł bez zaświadczeń żadnych. Ale to znaczy, że jak ktoś wskaże fikcyjne zatrudnienie lub zarobki to firma sprawdzi to ? Ja wiem że to w sumie przestępstwo ale zawsze mnie to ciekawiło   Odpowiedź

~red

To w ogóle jakiś farmazon, że są na rynku firmy pożyczkowe które dają osobom bez dochodu. Przecież jak ktoś nie ma dochodu to nigdy nie odda.   Odpowiedź

~Rafał

To nie jest pożyczka dla osób które nie mają jakiekolwiek dochodu. Bo z czego mieliby oddać ?   Odpowiedź

~gracz

Tak piszą w internecie w ofercie i mówił mi też doradca. Żeby dostać pożyczkę musisz mieć dochód, ale wystarczy oświadczenie   Odpowiedź

~republikanin

Do 8000 faktycznie nie trzeba zaświadczenia o dochodach ?   Odpowiedź

~oczy

Wczoraj wysłałem formularz kontaktowy i oddzwonili w ciągu 7 minut. Dzisiaj szykuję dokumenty i powinno być dobrze. Mam tylko nadzieję, że pracodawca zaświadczenie o zarobkach już ma   Odpowiedź

~iwsm

Każdy prawie sprzedawca ma prowizję. Zwłaszcza ten terenowy, pamiętacie co było w providencie ? Od każdej wpłaty w domu klienta doradca miał jakąś prowizję   Odpowiedź

~petrus

Doradca jedzie pewnie na prowizji. Mój kumpel kiedyś był, ponoć dostają pieniądze jak klient spłaci pierwszą ratę w terminie. Dlatego tak zachęcają do terminowej spłaty :)   Odpowiedź

~kafalix

Wydaje mi się, że tak - najlepiej skontaktuj się ze swoim doradcą profi który udzielał pożyczki   Odpowiedź

~ls350

Czy w oddziałach profi credit można bezpośrednio spłacić pożyczkę ?   Odpowiedź

~marcin

Pożyczka w niedzielę - co to za dywagacje w ogóle. Takie potrzeby to ma jedna osoba na tysiąc. Pożyczki najczęśniej potrzebujemy poniedziałek-piątek, a nie w niedzielę.   Odpowiedź

~roob

A która firma pożyczkowa lub bank pracuje w niedzielę ? Za chwilę i tak wszystko będzie pozamykane w niedzielę. To dzień Swięty dla rodziny i Boga   Odpowiedź

~historyk

W niedzielę nie pracują - wczoraj wysłałem wniosek i pewnie dzisiaj zadzwonią rano. Najważniejsze żebym dostał tą pożyczkę...   Odpowiedź

~mazur

Przynajmniej oddzwaniają szybko. Ostatnio wysłałem wniosek do wandoo o darmową pożyczkę - zadzwonili następnego dnia po 12 ! A wniosek składałem dzień wcześniej popołudniu. A tutaj - niecała 5 minut i telefon od pracownika profi. Przez telefon także wstępna decyzja   Odpowiedź

~j23

Na darmową bym nie liczył, to raczej nie w ich stylu. I tak ta promocja ze smartfonem była nowością   Odpowiedź

~miesiek

Może uruchomią w końcu dla Klientów darmową pożyczkę albo przynajmniej jakieś zniżki. To by dużo dało   Odpowiedź

~janka

RRSO 96,27% masz. Wszystkie chwilówki mają grubo powyżej 100%   Odpowiedź

~koszan

Masz w przykładzie reprezentatywnym kwoty podane, na tej podstawie można sobie wyliczyć także większe kwoty. Trochę oddajesz, ale pamiętajmy że to jest na 3 lata pożyczka   Odpowiedź

~sfa

Póki co na stronie nie ma, ale to pewnie kwestia czasu. Moim zdaniem profi credit wejdzie też w pożyczki całkowicie online - ale pewnie na mniejsze kwoty   Odpowiedź

~DB

CZY PROFI CREDIT WPROWADZI KIEDYŚ TAKI KALKULATOR KREDYTOWY NA STRONIE ? WARTO POZNAĆ WYSOKOŚĆ RATY PRZED WYSŁANIEM WNIOSKU. MYŚLE ŻĘ WIELU LUDZI BY TO POMOGŁO   Odpowiedź

~janusz mak

Ja mam pytanie: ile wyniesie rata pożyczki na 10 000 zł, spłata w maksymalnym okresie 36 miesięcy. Będe wdzięczny - Profi credit nie udostępni niestety kalkulatora pożyczkowego   Odpowiedź

~Doradca finansowy PROFI-CREDIT S.A

Zgodnie z moim poniższym komentarzem proszę o kontakt telefoniczny pod nr 502 138 783. Pozdrawiam Tatarewicz Eliza doradca finansowy   Odpowiedź

~Doradca finansowy PROFI-CREDIT S.A

Witam wszystkich komentujących, przypadkowo trafiłam na tę stronę i z tego co widze pojawia się wsród państwa dużo pytań. W razie watpliwości proszę o kontakt bezpośrednio pod nr: 502 138 783 lub wizyte w biurze terenowym w Międzyrzeczu. Pozdrawiam doradca finansowy   Odpowiedź

~ello16

Dzięki za komentarz. Wszystko się zgadza, firma DOLICZAŁA ubezpieczenie. Na szczęście tego już nie robi   Odpowiedź

~bo

piszacy pozytywne komentarze pytaja skad sie biora negatywne komentarze ,a stad , ze firma ta przy pozyczce 6000 zl doliczala ubezpieczenie 7000 zl, czyli o tysiac zlotych wieksze od kwoty pozyczki , faktycznie ubezpieczenie to kosztowalo240 zl , to komentarz negatywny z autopsji , a piszacy komentarze pozytywne kto pisze? nic dziwnego , ze firma chce odzyskac swoje pieniadze , ale nie horendalne sumy np.windykatorka terenowa przychodzac do domu dopisala do dlugu 4000zl , za swoj przyjazd? / przyklady mozna mnozyc , a swoja droga firma ta i kazda inna , dajac pozyczki ludziom zadluzonym zdaje sobie sprawe , ze komus moze podwinac sie noga np.ludzie starsi/emeryci/ moga ciezko zachorowac,lub inny wypadek losowy.Pracujacy zas moga stracic prace prawda? i co wtedy? Napewno tez *wielkim udogodnienem* jest odroczenie platnosci na dwa miesiace za ,bagatela,600zl. Klaniam sie .   Odpowiedź

~asdk

Drugi problem to za małe zarobki. Wystarczy zarabiać 2000 zł netto (to przecież popularna pensja w Polsce), jedno dziecko na utrzymaniu i w banku krzywo się na Ciebie patrzą.   Odpowiedź

~mira

Banki wypinają się na takich ludzi właśnie... To jest niesprawiedliwe. Wystarczy bik z opóźnieniem i już po kredycie w banku. A już nawet nie mówię o komorniku sądowym   Odpowiedź

~kadr

Jestem samotną matką z dwójką dzieci. Mam alimenty, świadczenie 500+ i pensję z połowę etatu. Były mąż nie spłacał kredytów więc mam negatywną historię w bik, krs i gdzies jeszcze. Gdzie mam wziąć pożyczkę na życie skoro banki mają mnie gdzieś ??   Odpowiedź

~feliks

Prawda. I cala branża jest "zaskoczona", że Polacy korzystają z firm pożyczkowych pozabankowych. No faktycznie dziwne k.. To przez was banksterzy i bikowcy. Czekam aż rzad wezmie sie za to   Odpowiedź

~marcowy

bankom w polsce sie w p... poprzewracało. wystarczy miec opoznienie w karcie kredytowej, negatywny bik i od razu brak jakichkolwiek szansa na kredyt. to jest chore. sie dziwic potem ze ludzie szukaja pozyczek w takim profi credit. a co maja zrobic ??   Odpowiedź

~lolo

u mnie podobnie, zadzwonili dosłownie od razu. teraz kilka dokumentów przedstawiam i myślę, że będzie dobrze. wcześniej odmówili mi w eurobanku (jakieś minimalne opoźnienia w pożyczce z 2014 roku), poza tym mam kiepską zdolność kredytową   Odpowiedź

~alf

Przede wszystkim jest bardzo szybko. Telefon od pracownika dosłownie w kilka minut, powiedzieli jakie dokumenty i teraz je zbieram. Biorę 18000 zł więc bez zaświadczenia o dochodach się nie obędzie. Wszystko na wysokim poziomie   Odpowiedź

~ZIZU

PRZYNAJMNIEJ NIE CHODZĄ PO PRACODAWCACH JAK NIEKTÓRE FIRMY. WYSYŁASZ WNIOSEK O POŻYCZKĘ, A FIRMA DZWONI DO TWOJEGO ZAKŁADU I PYTA SIĘ CZY FAKTYCZNIE TAM PRACUJESZ, ALBO DZWONIĄ DO FIRMY. TO JEST ŻENUJĄCE I NIEPOTRZEBNE   Odpowiedź

~gosia

Czyli de facto bez wychodzenia z domu. Szkoda że musi być ta wizyta pracownika profi credit, ale co zrobić. Zawsze można się z nim umówić "na mieście"   Odpowiedź

~wiktor

W każdym oddziale i placówce profi credit lub pracownik firmy przyjezdza do Ciebie na spotkanie. Formularz kontaktowy zawsze możesz przez internet wysłać   Odpowiedź

~gd

Czy pożyczkę mozna dostać w oddziale czy tylko wniosek przez internet ?   Odpowiedź

~alo

Pieniądze wczoraj trafiły na konto, dobrze że nie słuchałem negatywnych komentarzy. Rata jest wskazana w harmonogramie, ubezpieczenia nie ma. Dla mnie wszystko ok, wcześniej banki wyśmiały mój wniosek kredytowy...   Odpowiedź

~damian

Nawet taki bgż bnp paribas daje przez internet 10 000 zł kredytu, a profi credit 25 000 :) Oby tak dalej   Odpowiedź

~polak

I to jeszcze 25000 zł. Naprawdę takiej oferty to ze świecą szukać. Chcecie taniej ? To było spłacać normalnie. Wtedy mielibyście dobry bik i po kredyt chodzilibyście do banku   Odpowiedź

~oj tam

A jakie to ma w ogóle znaczenie ? Dają pożyczki ludziom z negatywną historią i komornikiem. Tu więcej reklamy nie trzeba. Takich firm jest na palcach jednej ręki   Odpowiedź

~erazm

profi credit zaraz przegoni providenta - kwotę pożyczki mają większa, tak samo ilość rat. brakuje tylko produktu przez internet   Odpowiedź

~gienek

Rynek pożyczek pozabankowych się ustabilizował, to nie jest już dziki zachód. Prowizja maksymalne zostały określone, tak samo odsetki i inne opłaty. Każda oferta wydaje się w miarę normalna. Wyjątek to firmy udzielające pożyczek pod zastaw nieruchomości, ale to nie profi credit   Odpowiedź

~inkwizytor

W Profi Credit nie ma już ubezpieczenia, więc nawet prowizja 20% nie jest straszna..   Odpowiedź

~jacob

W bankach też masz oprocentowanie 7%, ale prowizja 20% :) Potem wychodzi RRSo powyżej 25% - taki klimat. Dlatego banki muszą teraz pokazywać dużymi literami to rrso w reklamach   Odpowiedź

~andreas

Podobnie jak w innych firmach, samo oprocentowanie w profi credit jest niskie (czy wręcz bardzo niskie). To co zwiększa koszt pożyczki to opłata przygotowawcza i prowizja. Podobnie jak w bankach, prowizja wynosi aż kilkanaście procent wartości pożyczki. Ale i tak nie jest źle - pożyczasz 4000 zł w profi credit, oddajesz po 2 albo 3 latach jakoś 9000 zł. Myślicie że banki mają dużo mniej ?   Odpowiedź

~profesur

Masz teraz promocję w profi credit, że jak nie zadzwonią w przeciągu kilkunastu minut po wysłaniu wniosku o pożyczkę to dadzą klientowi smartfona. Pytanie ile osób faktycznie na to się załapie   Odpowiedź

~rico

No ale zawsze jest taka możliwość. Profi Credit jako najbliższy konkurent providenta powinien o tym pamiętać. Więcej promocji jeszcze nikomu nie zaszkodziło. A pożyczkę w profi credit jest łatwiej dostać, oczywiście przy osiąganiu dochodów minimalnych   Odpowiedź

~kaszub

Wspaniale, ale kto odda od razu 15 000 zł w providencie ? Trochę sporo jak na 1 miesiąc...   Odpowiedź

~krakus

Jak oddasz pieniądze w ciągu 1 miesiąca - firma nie pobierze żadnych innych opłat czy odsetek. Czyli zamiast spłacać w ratach oddajesz tyle ile pożyczyłeś. provident resztę zadłużenia umarza   Odpowiedź

~samum

No w providencie jest promocja darmowej pożyczki przy spłacie w 1 miesiąc. Nie wiem dokładnie jak to działa, ale brzmi dobrze   Odpowiedź

~duds

Oprocentowanie jest niższe w provident (przynajmniej bez promocji). Przydałaby się darmowa pożyczka przy spłacie w 1-2 miesiące   Odpowiedź

~Angiela0

Mają doświadczenie w tych sprawach, zresztą działają już od długiego czasu także są profesjonalistami. Oprocentowanie jest ok , tak jak termin spłaty. Co jakiś czas pożyczam i spłacam spokojnie .   Odpowiedź

~WK

Są za dużą firmą żeby sobie pozwolić na jakieś przycinanie klientów   Odpowiedź

~Bukietek

Profi ma bardzo dobre warunki. Pożyczałam u nich miesiąc temu i udało mi się ich spokojnie spłacić. Zero problemów i dodatkowych kosztów. Polecam bo nie zdzierają z klientów tak jak w innych firmach pożyczkowych.   Odpowiedź

~bubu

chyba chodziło o komentarze w stylu: "polecam czajnik Zelmer ZX 2012 FC Silver" hehe oferta profi credit w pewnym sensie broni się sama - dają z komornikiem, także z negatywną historią kredytową. dla wielu osób to wystarczy   Odpowiedź

~Aniela1

nie zgodzę się z Tobą cak, to ,że ktoś piszę nazwę własną z dużej litery nie oznacza ,że jest to opinia reklamodawcza. Zobacz ile osób pisze tak o innych firmach np. Mc donalds, Kfc , Reserved. To jest po prostu poprawna gramatyka :) Wracając do Profi Credit ich warunki pożyczek mi odpowiadają, spłaca się dosyć łatwo ,także polecam.   Odpowiedź

~cak

A tak w ogóle to część opinii i komentarzy jest pisanych na zamówienie: zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych (konkurencja nie śpi). To nawet widać czasami - jak ktoś pisze o danej firmie dużymi literami   Odpowiedź

~norek

To jest specyfika komentarzy w internecie - piszą głównie ci, którym coś nie pasowało. wcześniej głównie w kontekście ubezpieczenia. pożyczka jak każda inna   Odpowiedź

~Krystyna1

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy. Ja od nich pożyczam raz na jakis czas kiedy muszę i nigdy mnie nie oszukano. Mają profesjonalne podejście do klienta i można na nich liczyć. Polecam.   Odpowiedź

~akita

Czy ktoś wie które dokładnie biuro informacji gospodarczej trzepią ??? Obstawiam krd czyli krajowy rejestr długów   Odpowiedź

~all

Na negatywny bik na pewno przymykają oko. Tak mi powiedział doradca handlowy. Sprawdzają jedno biuro informacji gospodarczej, ale tego które już nie chcieli zdradzić. Generalnie jak pożyczają z komornikiem sądowym to pożyczają w zasadzie wszystkim, którzy mają odpowiedni dochód   Odpowiedź

~danio

Dla nich najważniejsza rzecz to stały miesięczny dochód, na resztę chętnie przymkną oko   Odpowiedź

~leonard

na swojej stronie wprawdzie nigdzie tego nie napisali, ale nie sprawdzają bik. Przetestowałem na sobie, miałem duże opóźnienia i wypowiedzenie jednej umowy kredytu z bankiem - wniosek w profi credit przeszedł   Odpowiedź

~cc

Pewnie automatycznie wydłuża się harmonogram spłaty pożyczki w panelu klienta. A zawieszenie raty można zrobić zapewne tylko raz w czasie trwania umowy pożyczki   Odpowiedź

~zbych

Niby 450 zł, ale moim zdaniem to raczej sie opłaca. W razie czego mozna przez 2 miechy nie płacić im raty. Ile wcześniej można zgłosić to zawieszenie raty ?   Odpowiedź

~rob

Ratę pożyczki można zawiesić maksymalnie na 2 miesiące - ktoś się wcześniej pytał. Oczywiście jak skorzystamy z tego pakietu   Odpowiedź

~paragraf

Co by nie mówić - profi credit ma jeszcze trochę do providenta. Nie ta skala prowadzenie działalności, nie mają tyle budżetu na promocję chociażby   Odpowiedź

~adam

Może to provident stoi za częścią negatywnych opinii ? Konkurencja ostra, a oferty nie do końca podobne (provident daje 15000 zł, profi 25 000 zł)   Odpowiedź

~watchingyou

Profi Credit faktycznie ma specyficzne opinie na wszelkich forach. Robiąc małe podsumowanie: temat ubezpieczenia nieaktualny, bo nie ma ubezpieczenia. Pożyczki są faktycznie bez bik i z tego co słyszałam - także z komornikiem a to rzadkość. Nie ma kalkulatora pożyczkowego więc nie dowiemy się ile to kosztuje przed wysłaniem wniosku. W przykładzie jest pożyczka 4000 zł, oddajemy ponad 8000 ale po 3 latach jakość. Czyli nie jest źle. Do 9000 zł na oświadczenie o dochodach czyli w praktyce wystarczy przyjść z dowodem. Albo doradca do nas się pofatyguje bo wystarczy zadzwonić na infolinię. 80% negatywnych opinii dotyczy windykacji, do której dochodzi - umówmy się, jak ktoś da ciała i przestaje spłacać. To samo można przeczytać o windykacji banków   Odpowiedź

~mer

Nie wiem. Też czekam na odpowiedź. Obstawiam, że na 1-2 miesiące można zawiesić ratę. Niech wypowie się ktoś kto zawarł umowę z profi credit   Odpowiedź

~bifoka

Jak się kupi twój pakiet to na ile może zawiesić płatność raty ??   Odpowiedź

~robespierre

Ewidentnie nakłaniają do wykupywania "Twojego Pakietu" za 600 zł. Wtedy można zawiesić ratę pożyczki co inaczej nazywa się "wakacjami kredytowymi"   Odpowiedź

~liberal

A korzystałaś z tego "twój pakiet" ? Może oni zawieszają TYLKO wtedy jak się go wykupi   Odpowiedź

~Justyna9999

Niestety jednak nie można się dogadać jeśli chodzi o zawieszenie jednej raty, choć poprzednie były spłacane w terminie. Więc tylko takie gadanie.   Odpowiedź

~aj

A ktoś wie czy można takiego poręczyciela wskazać ? Ja mam akurat taką sytuację, że sama mogę nie mieć zdolności kredytowej (za małe zarobki), ale mam chętnie mi podżyruje (jest na emeryturze a to firmy pożyczkowe lubią). Będę wdzięczna za info, jeszcze nie składałam wniosku o pożyczkę   Odpowiedź

~iq50

Najważniejsze że bez poręczycieli. To żenujące jak trzeba się prosić żeby ktoś nam podżyrował. I kogo się pytać w pierwszej kolejności - rodzinę czy znajomych ? Słabe to jest, zawsze się na jakiegoś oszusta wychodzi   Odpowiedź

~ram

Z tego co wiem to właśnie weksel jest. To normalna procedura, wszystkie banki to mają. Nie trzeba żadnych poręczycieli czy nieruchomości wskazywać   Odpowiedź

~LOL

Ktoś może wie jakie jest zabezpieczenie na pożyczce ? Wiadomo że coś musi być, banki wcześniej miały oświadczenie o poddaniu się egzekucji, potem weksel. Pytanie jak z profi credit. Nie ma żadnego poręczenia na pewno   Odpowiedź

~wjurek

Najlepiej założyć świeże konto w SKOKu lub banku spółdzielczym - ale nie w mieście w którym mieszkamy. Dla bezpieczeństwa warto od razu wypłacić pożyczkę z konta i przenieść gdzie indziej   Odpowiedź

~rój

Uwaga jak ktoś pożyczka z komornikiem na karku - żeby nie było tak że profi credit wypłaci pieniądze na konto które jest zajęte przez komornika. Wtedy najlepiej podać nowe konto, dopiero co otwarte i nie zajęte, albo konto typu viabuy albo kogoś innego   Odpowiedź

~facet

Z tego co wiem to przyjeżdżają do Ciebie jak chcesz. Ale głównie ludzie w oddziale chyba załatwiają. Pieniądze i tak na konto trafiają, to nie jest provident że kasa na stole leży   Odpowiedź

~jotwu

Czy przedstawiciel profi credit przyjeżdża do klienta czy tylko w oddziale można wziąc takie pożyczki ?   Odpowiedź

~gucio

Nie ma limitu pożyczki w Profi Credit z komornikiem. Czyli pewnie można dostać i 25 000 zł, pod warunkiem, że ma się zdolność kredytową - odpowiednie dochody. Historia kredytowa raczej nie jest brana pod uwagę, skoro akceptują komornika to i akceptują zaległości   Odpowiedź

~andy

Ile maksymalnie można dostać z komornikiem ? Potrzebuję 12000 żeby się dogadać z bankiem i cofną komornika. Bez anulowania egzekucji nie będę mógł spłacać miesięcznych rat   Odpowiedź

~kobra

Tak, dobrze że do tego wrócili - to była najlepsza oferta z egzekucją komorniczą   Odpowiedź

~stachu

DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE ŻE PF UDZIELA POŻYCZEK Z KOMORNIKIEM. CHWAŁA IM ZA TO   Odpowiedź

~graż

Mnie zawsze zastanawia jak ktoś jest zaskoczony, że firma próbuje odzyskać swoje pieniądze. To coś dziwnego ?   Odpowiedź

~waldi

Przynajmniej jakaś dyskusja jest i prawdziwe opinie. A nie standardowo: "polecam Profi Credit, wszystko bez problemów i pieniążki są na koncie". Nie cierpię tych fałszywych opinii na niektórych innych portalach   Odpowiedź

~krzysiek

Super wpis, nigdzie nie widziałem tylu informacji, łącznie ze stroną profi credit. widać, że mają dużo informacji o firmie. Przydatne też opinie ludzi - nie wiedziałem o tym zwrocie ubezpieczenia. Jak dla mnie oferta profi credit jest przejrzysta - dla zadłużonych, ale takich którzy mają stałe prace i dochody. i nie mają komornika. brakuje bliższych informacji o kosztach   Odpowiedź

~kurp

I ja dorzucę swoję 3 grosze: pożyczki w profi credit były drogie, ale kiedyś. Od tego marca faktycznie nie odbiegają od konkurencji. Każdy bierze odsetki maksynalnie - obojętnie czy jest to vivus, monedo czy inna firma pożyczkowa. Ubezpieczenie - wcześniej było obowiązkowe w benefia i kosztowało słono. Teraz już tego nie ma. Przedłużenie pożyczki - kiedyś faktycznie trzeba było wypowiedzieć pożyczkę żeby nie dostać nowej z automatu. Zrezygnowano z tego. Spłacasz i masz spokój. Podsumowując - brałem pożyczkę w pf kiedyś i teraz w kwietniu. Jest niebo a ziemia. Pożyczkę chcę szybciej spłacić bo już nie potrzebuję   Odpowiedź

~mmm

Dzięki za swoją opinię, też jestem przekonany że spłacając pożyczkę w terminie uniknę negatywnych rzeczy o których piszą inni. Co do kosztu pożyczki - znam go przed podpisaniem umowy, tragedii nie ma. Ubezpieczenia też nie ma   Odpowiedź

~mick

Moja opinia jest taka - długo się wahałem czy brać pożyczkę w profi credit. Niestety sytuacja trochę przyspieszyła podjęcie decyzji. Mam kilka niespłaconych pożyczek na kwotę około 10 tysięcy. Żadna nie jest niewypowiedziana ale nie spina mi się w ogóle termin spłaty. Po prostu nie mam na spłatę wszystkich. Nie mam żadnego komornika, bik średni - są opóźnienia z przeszłości widoczne, które wykluczają możliwość wzięcia kredytu w banku. Dochody mam jako takie, praca na etat od kilku lat. Bałem się profi credit bo nasłyszałem się o ubezpieczeniu, wysokich odsetkach i tak dalej. I teraz fakty: w pożyczkach nie ma już ubezpieczenia, czyli nie ma się co martwić jakimś zwrotem. Czy odsetki są wysokie ? Takie same jak w innych firmach, bo ustawa to reguluje. Wniosek złożyłem, podpisałem umowę i dostałem pieniądze. JESTEM ZADOWOLONY. Kiedy byłbym niezadowolony ? jakbym nie spłacał raty, na co nie mam najmniejszej ochoty. pozdrawiam wszystkich niezdecydowanych   Odpowiedź

~Rojson1

To chyba jedyna taka firma gdzie oferują tak uczciwe warunki. Duże pieniądze dostaje od nich bardzo szybko a spłacam w wygodnych terminach   Odpowiedź

~baca

Trochę dziwna decyzja, ale czas pokaże co będzie dalej. Może zrobią jeden formularz kontaktowy na stronie profi credit albo wzmocnią komunikację na facebooku. To nie jest mała firma   Odpowiedź

~xroy

Najlepiej wszystko wysyłać listem poleconym do centrali w białym stoku. Ewentualnie na infolinię dzwonić   Odpowiedź

~elf

Faktycznie poszedł taki komunikat z profi credit. Wspominają w nim, że wyłączyli te dwie skrzynki. Pytanie co z regionalnymi skrzynkami e-mail. Moim zdaniem też nie ma co pisać - wykładnia komunikatu jest jasna: pisemnie, telefonicznie lub osobiście w oddziale   Odpowiedź

~RYDZ

Na stronie normalnie jest informacja o adresach e-mail kontakt i [email protected] To jakaś sciema z tym wyłączeniem.   Odpowiedź

~Max

Żadna ściema wyłączyli adresy tylko listownie przyjmują jestem w szkoku co ta firma wyprawia .   Odpowiedź

~cvd

Czy terenowe biura mają oddzielne adresy e-mail ?   Odpowiedź

~rdd

Nawet najgorszemu wrogowi nie poleciłabym tej firmy. Spłacam pożyczki u nich od siedmiu lat. Terminowo co do dnia. Jak ostatnio policzyłem to dom postawiłbym prawie. I po wejściu nowych przepisów ustawy "antylichwiarskiej", również poczytałem przepisy o ubezpieczeniach i ogłoszonej rekomendacji U i po zapoznaniu się z informacjami na temat prowadzonej sprawy prokuratorskiej w sprawie ewentualnego dopuszczenia się oszustwa w ramach zawieranych przez Profi Credit umów złożyłem wniosek o rezygnację z ubezpieczeń z wiadomością do TU. I co się stało?. Dostałem informację z PC, ze moja rezygnacja z ubezpieczeń jest skuteczna i że rozliczą mnie do 30 dni. Minęło 30 dni i nic. Moje umowy zniknęły z panelu klienta a jak dzwonię na infolinię otrzymuję informację, że mają chwilowe problemy techniczne i ktoś do mnie oddzwoni (to trwa już dwa tygodnie). Oczywiście nikt nie oddzwania. I oświadczenia o rzetelności i uczciwości na ich stronach jak mają się do mojej sytuacji?   Odpowiedź

~add

Napisz zapytanie na [email protected] Potem ewentualnie złóż reklamację na negatywną decyzję kredytową. Zapytaj się też po jakim czasie od decyzji odmownej można ponownie składać wniosek   Odpowiedź

~Max

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że działanie adresów email: [email protected] / [email protected], zostało wyłączone. Wszelkie zapytania do PROFI CREDIT Polska S.A. należy kierować pisemnie na adres: PROFI CREDIT Polska S.A. ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała lub telefonicznie pod numerem 801700999, lub osobiście w biurach regionalnych i terenowych Spółki. Z góry dziękujemy z zrozumienie. Z poważaniem PROFI CREDIT Polska S.A.   Odpowiedź

~Max

19.07.2016 składałem wniosek o kolejną pożyczkę agentów i wszystkie dokumenty dałem po tygodniu dowiaduje się że mój wniosek odrzucony i nie wiem czemu nie ma komornika spłacać pożyczkę czasem mam parę dni opóźnienia. Firma się popsuło ani mail do nich nie działa.   Odpowiedź

~vv

każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, jestem przekonany, że po tylu latach zaległość już nie ma znaczenia. najważniejsze to stałe, wysokie dochody. nie wiem jak profi credit patrzy na długość zatrudnienia, ktoś coś wie ?   Odpowiedź

~kaczor

wyślij wniosek. Jest szansa, że o Tobie zapomnieli przez te wszystkie lata :)   Odpowiedź

~emigrant

No właśnie - dobre pytanie. Wracam do kraju. w profi credit brałem coś jakieś 3 lata temu. przyznaję - były kłopoty ze spłatą, otarło się nawet o komornika sądowego. Czy w moim przypadku dostanę pożyczkę na dowód ? Nie mam jeszcze umowy o pracę w polsce   Odpowiedź

~rafi

Pytanie jakie opóźnienia w spłacie. Przy 2-3 dniach nikt nie będzie robił problemu, gorzej przy 2-3 miesiąch i wszczęciu egzekucji komorniczej :)   Odpowiedź

~zzz

Druga pożyczka jest na dowód. oczywiście jak nie było problemów ze spłatą pierwszej. nie sądzę żeby profi credit dawało następna pożyczkę jak były opóźnienia przy pierwszej. ktoś miał taką sytuację ?   Odpowiedź

~stef

Podstawowy dokumenty to te potwierdzające dochód od pracodawcy, odcinek renty lub emerytury - czyli standardowo jak wszędzie poza chwilówkami do 1000 zł.   Odpowiedź

~tomek

Firma godna polecenia, mają masę oddziałów w całej Polsce, sama pożyczka bardzo szybko na koncie.   Odpowiedź

~max

a jakie dokumenty sa potrzebne bo u mnie przy 3 pozyczce zazadali wszystkich to co pisza bez dokumentów tylko na dowod osobisty nawet przy małych kwotach to bajka .   Odpowiedź

~kozioł

Pytanie kiedy miałeś tą 3 pożyczkę. Moim zdaniem ta pożyczka na dowód funkcjonuje u nich dopiero od jakiegoś czasu. Wcześniej może tego nie było i faktycznie chcieli kompletu dokumentów. Nie sądzę żeby ściemniali bo za bardzo się z tym reklamują   Odpowiedź

~basia

Teraz się reklamują że druga pożyczka jest już na dowód, czyli nie potrzeba żadnych dokumentów. Czy można wziąć pożyczkę na miejscu ? Dobre pytanie, nie jestem z Bielska Białej :) Najlepiej podejdź do siedziby i daj znać: ulica Browarna 2. Obstawiam, że nawet jak nie mają punktu udzielania pożyczek to i tak ktoś "zejdzie" do Ciebie   Odpowiedź

~Max

Czy mozna pożyczkę wziąść na miejscu w Bielsku-Białej?   Odpowiedź

~Max

Mam jedną już pożyczkę spłacana terminowo chce wziąść druga jakie dokumenty na 4000?   Odpowiedź

~tradycja

Z komornikiem to ciężko będzie. Profi Credit już odpada, zostaje fundusz korona (ale to u notariusza), ferratum bank (to co ekspres kasa tylko więcej siana dają) i na raty, ewentualnie jakiś skok oddłużeniowy   Odpowiedź

~hhh

Kto jeszcze daje pożyczki z komornikiem ? potrzebuję 5000 zł na gwałt   Odpowiedź

~yapiees

skok też czasem dajje nawet przy komorniku   Odpowiedź

~pit

Ja tylko żałuję że przestali dawać pożyczki osobom z komornikiem. To była kiedyś najlepsza oferta..   Odpowiedź

~zgred

profi credit tak się rozwija, że zaraz odpali oddziały i w tych mniejszych lokalizacjach   Odpowiedź

~kix

Nie. w samym pruszczu jeszcze nie. Najbliższe oddziały to gdańsk lub gdynia. W gdańsku masz na ul. Gomółki 2   Odpowiedź

~leon

Czy profi credit ma oddział w Pruszczu gdańskim ??   Odpowiedź

~hejka

Po owocach ich poznacie - amber gold zniknęło szybko z rynku, pomocna pożyczka - 160 osób z zarzutami, a profi credit - trzyma się doskonale. Wiecie czemu ? Bo to normalna firma, pracowałam jako doradca przez 8 miesięcy. Nie mają najtańszych pożyczek ale nie jest to lewizna. Zwłaszcza teraz obniżyli raty   Odpowiedź

~veg1

Parabank był jeden - amber gold. Tusk odpowie teraz za to stając przed komisją sejmową. Ma coś na sumieniu, dlatego tak przebiera nóżkami   Odpowiedź

~foxs

Słowo parabank zrobiło zawrotną karierę. A większość osób je stosujących nie wie co to jest tak naprawdę. Parabanków w Polsce praktycznie już nie ma   Odpowiedź

~acdc

Profi Credit to żaden parabank. Tylko idiota może tak powiedzieć. Parabanki pożyczają z pieniędzy klientów. A profi credit pożycza SWOJE PIENIĄDZE. To gigantyczna różnica   Odpowiedź

~jacek

Wiele firm tak robi: oferuje swoim usługi pod różnymi markami. Osobna sprawa to "podpinanie" się firm pod oferty innych. Aasa kredyt działa jako aasa ale jest z 5 firm, które udzielają pożyczek przez aasę ale pod różnymi markami   Odpowiedź

~donek

Zwróciliśmy uwagę, mają tą informację w stopce na landing page. Widać że mocno inwestują w reklamę google   Odpowiedź

~armin

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, że popularna strona pogotowiegotowkowe.info to w całości strona profi credit. udzielają tych samych pożyczek tylko pod innym adresem   Odpowiedź

~polka

profi credit nie ma jakiegoś ofensywnego marketingu, nikt do was nie będzie dzwonił w środku nocy   Odpowiedź

~emeryt

Ja po spłaconej pożyczce usunąłem swoje dane osobowe od profi credit. Wysłałem pismo, odpisali i do widzenia. Na telefon wolę nie załatwiać takich spraw   Odpowiedź

~maly

To z ich strony: "Administratorem danych osobowych jest PROFI CREDIT Polska S.A., ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFI CREDIT Polska S.A. moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez administratora danych oferty pożyczkowej. Udostępnienie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania i usunięcia na warunkach określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Jeśli zechcą Państwo zrezygnować z otrzymywania w przyszłości wiadomości e-mail lub odbierania połączeń telefonicznych należy zadzwonić pod nr 801 700 999 dla tel. stacjonarnych lub 33 499 60 00 dla tel. komórkowego."   Odpowiedź

~generał50

Po co profi credit miałoby wyłudzać dane osobowe ? Im strasznie zależy żeby udzielić pożyczkę a nie kolekcjonować jakieś dane. Poza tym ryzykowaliby kontakt z GIODO - generalny inspektor ochrony danych osobowych   Odpowiedź

~gle

To mówi się że nie wyrażamy zgody i do widzenia   Odpowiedź

~robofix

Kserowanie dowód to niestety grzech także wielu banków. Ostatnio zmieniałem dowód osobisty i poszedłem z nim do alior banku. Pani na dzień dobry oprócz zmiany w systemie, wzięła i skserowała mój dowód. Na pytanie czemu - bo takie mamy procedury   Odpowiedź

~honor

Nie sądzę, może bałagan po prostu. Ale dzwoń na infolinię, wysyłaj mejla aż do skutku !   Odpowiedź

~aaaa

Nie polecam,wyslalam ksero dowodu bo Pani mowila ze jest podobno jakis blad,zero odzewu!!Wyludzanie danych osobowych?!   Odpowiedź

~pozdrowienia z londynu

Mają, mają windykację. Ale do londynu nigdy nie trafia :) Wszyscy ci pracownicy terenowi moga mi wiecie co. Brałem pożyczkę w profi credit jeszcze za czasów gdzie była duużo droższa, dzisiaj ta oferta wygląda lepiej.   Odpowiedź

~polak

Z tego co ja wiem to mają swoją windykację: infolinia, pisma, pracownicy terenowi. Ale może coś się zmieniło   Odpowiedź

~peron

Ja mam pytanie z innej beczki - kto prowadzi windykację dla profi credit ? Mam opóźnienia w spłacie, pewnie trafię do tego działu za kilka dni i chcę wiedzieć co mniej więcej mnie czeka   Odpowiedź

~włókniarz

Pozdrawiam pracownika z łodzi, bardzo mi pomógł. Myślałem że nie ma szans, zadzwoniłem rzutem na taśmę i udało się - mam pożyczkę.   Odpowiedź

~sędzie

W zasadzie wszystkie firmy działające w internecie mają kalkulator pożyczkowy, nawet największy rywal profi credit - provident   Odpowiedź

~olik2

Proponuję zasypać im stronę na facebooku :)   Odpowiedź

~ricelord

Zróbmy wspólnie apel do PROFI CREDIT: UDOSTĘPNIJCIE KALKULATOR POŻYCZKOWY. CAŁA BRANŻA I WASZA KONKURENCJA JUŻ TO MA   Odpowiedź

~faf

Przyłączam się do pytania :) Opinie są różne, więc chcę to zweryfikować   Odpowiedź

~samiko

Przyglądam się profi credit. Jak ktoś ma pożyczkę - bardzo proszę o wskazanie jej wysokości, miesięcznej raty i kalendarza spłat. Chcę zobaczyć ile faktycznie łącznie się oddaje. Z góry dziękuję !   Odpowiedź

~śmiechu82

Szukałem trochę pożyczki 12000 zł. Z uwagi na durne karty kredytowe mam opóźnienia w biku a przez to kłopot z pożyczką w banku. Nawet vivus mi sprawdził bik i nici z pożyczki. a w profi credit ok, nie przyczepili się i dostałem siano. dlatego polecam   Odpowiedź

~młody

Dla mnie duży minus to brak pożyczki dla osób z komornikiem. Kiedyś profi credit nie miało z tym problemu. teraz wypinają się na takie osoby...   Odpowiedź

~hollywood

"Ciekawe kiedy wyjdzie jakaś afera." - nie wiem skąd się biorą te negatywne opinie. Firma działa legalnie, normalnie w całej polsce i tyle   Odpowiedź

~real

Profi credit rośnie w siłę skoro ma tyle oddziałów. Opinie nie są diametralnie różne - moim zdaniem narzekają wyłącznie osoby niespłacające   Odpowiedź

~amaro

Coś w tym jest. Banki też kierują umowy do egzekucji i komornika sądowego, to przecież naturalne. Każdy chce odzyskać swoje pieniądze. A koszty pożyczki są dobrze znane przed podpisaniem umowy   Odpowiedź

~ola

Nie można tak powiedzieć. Każdy ma różną sytuację, różne okoliczności które pojawiły się po zaciągnięciu zobowiązania. A profi credit powinno mieć to na uwadze (zwłaszcza biorąc pod uwagę ich target klienta) i pomagać swoim "pożyczkobiorcom"   Odpowiedź

~ant-men

Cieszą to chyba za dużo powiedziane. Po prostu biorą gdzie im dają. A potem negatywne opinie jak nie spłacają, że komornik, że windykacja, że odsetki. LUDZIE - POŻYCZAMY TO ODDAJEMY...   Odpowiedź

~Figa

Myślę, że ludzie się bardzo cieszą jak dostają pożyczkę profi credit. Wcześniej odbijali się od banków i firm pożyczkowych, tym bardziej to cieszy   Odpowiedź

~ewa

Najlepsza firma ! Pomogła mnie i mojej rodzinie kiedy naprawdę było krucho. Wszyscy odsunęli się plecami, dziękuję   Odpowiedź

~tomek

Profi Credit ewidentnie potrzebuje pożyczki dostępnej przez internet, znacznie zwiększyłoby to liczbę Klientów   Odpowiedź

~m59

Plusem firmy na pewno są oddziały rozsiane po całej Polsce, provident tego nie ma   Odpowiedź

~jama1

No ok, ale 4000 zł pożyczki dla firm to dość mała kwota. Przydałoby się z te 30 tysięcy minimum   Odpowiedź

~Janusz

Firma według mnie bardzo uczciwa i profesjonalna. Brałem pożyczkę na rozruch firmy i nie miałem aż tak dużego oprocentowania. Obsługa bardzo miła, wytłumaczyli mi wszystko na pierwszym spotkaniu.   Odpowiedź

~czy

Niestety trzeba zawsze podawać aktualny adres do korespondencji. Dla naszego dobra przede wszystkim !   Odpowiedź

~kosa

Nie narzekam, pożyczkę 15000 zł dostałem bardzo szybko. Wziałem wszystkie dokumenty o których wspomniano w artykule i nie było żadnych komplikacji. Zamierzam wszystko spłacać w terminie więc windykacji się nie boję   Odpowiedź

~mission

Ja bym składał pozew o pozbawienie tytułu wykonalności. Skorzystajcie z bezpłatnych porad prawnych - nawet możecie zadzwonić do rzecznika dłużnika tej spółki getback - poczytajcie w necie. I nie poddawać się !   Odpowiedź

~Anna

A ja mam teraz z nimi problemy. Przed 2013 rokiem z tego ci mi pani od nich mówiła, wszystkie były odnawialne. Czyli po spłaceniu jednej automatycznie przyznawano ci drugą, którą można było tylko w ciągu 14 dni odmówić.... tyle że jakaś biurwa nowe papiery wysłałą na stary adres zameldowania i nie uwzględniła aktualnego adresu podanego do korespondencji! A podwójne awizowanie traktowane jest jako prawidłowo doręczony list. Prze durne niedopatrzenie ICH PRACOWNIKA my mamy teraz komornika. I nic do nich nie dociera, ze wina lezy po ich stronie bo nie mieliśmy szansy na odwołanie gdyż żadne papiery do nas nie doszły, o kasie nie wspomnę.   Odpowiedź

~dorka

Bez "Twój Pakiet" pożyczka jest tańsza o 600 zł. To dużo, warto zastanowić się przed wzięciem tego pakietu   Odpowiedź

~bolek

żaden bank czy firma pożyczkowa nie zwraca przecież prowizji przy wcześniejszej spłacie. mowa o prowizji za udzielenie pożyczki   Odpowiedź

~stink

zwrócą ci nadpłacone odsetki, a nie prowizję, która wynosi dodatkowe 90% wartości kwoty, o którą się ubiegasz...   Odpowiedź

~stink

pożyczka 4000 zł a jej koszt to dodatkowe 4500 zł i to w przypadku spłacania w terminie.   Odpowiedź

~pinekjoe

NA ostudzenie gorących głów: Całkowita kwota pożyczki - 4000,00 zł; roczna stopa oprocentowania pożyczki 9,82 %; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4520,00 zł składają się: opłata przygotowawcza - 129,00 zł, prowizja - 3261,00 zł, oprocentowanie - 530,00 zł, "Twój Pakiet" - 600,00 zł; roczna rzeczywista stopa oprocentowania pożyczki - 96,27 %; umowa płatna w 30 miesięcznych ratach po 284,00 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta - 8520,00 zł.   Odpowiedź

~asd

Przy tak wczesnej spłacie faktycznie powinien być większy zwrot. Ale to też jakiś marginalny przypadek, moim zdaniem dobrze napisana reklamacja by to zmieniła. Plus ewentualnie wizyta u miejskiego rzecznika praw konsumenta :)   Odpowiedź

~LAMA

Napiszcie proszę jaki był finał tej historii   Odpowiedź

~gerda

Weronika, jak spłacasz to nikt Cie nie nachodzi. Oczywiste jest to, że przy braku spłat firma mniej lub bardziej nachalnie będzie chciała odzyskać swoje pieniądze. Poniżej opisano jednak inny przykład, gdzie Klient skorzystał z prawa do wcześniejszej spłaty, a firma nie wywiązała się z zapisów umowy i nie zwróciła wszystkich kosztów, a to co oddała zrobiła po terminie.To jest problem i oszustwo. Napisano, że umowa zawarta była na 36 miesięcy a spłacono ją w 4 czyli 32 miesiące przed czasem. Jak to możliwe, żeby przy tak szybkiej spłacie zaoszczędzić można było jedynie 1500 zł? Niechby to nawet było 3 tys. to i tak dalej za mało skoro umowa aktywna była niecałe pół roku.   Odpowiedź

~Weronika

Brałam pożyczkę u nich już dwa razy i nie miałam żadnych problemów z nachodzeniem pracowników. Po prostu udało mi się spłacić wszystko w terminie :) Trzeba pamiętać o ratach!   Odpowiedź

~olo123

Daj znać jaki będzie finał tej historii ze zwrotem kosztów   Odpowiedź

~iki

Ta firma to jakaś paranoja. Teraz walczyc będziemy z nimi o zwrot kosztów. Pożyczka w wys. 6 tys. zł na okres 36 miesięcy. Spłacona przed czasem, tj. po 4 miesiącach od uruchomienia. Zgodnie z umową wpłaca się im całośc, a w ciągu 2 tygodni umowa jest rozliczana i koszty są zwracane. W kosztach miały byc tyko opłata przygotowawcza, wynagrodzenie/prowizja, odsetki za 4 miesiące i ubezpieczenie za 4 miesiące oraz prowizja za szybszą spłatę, jakieś 1,5%. Okazało się, że mimo wcześniejszej spłaty naliczono nam przez te 4 miesiące poza kapitałem jakieś 7 tys samych kosztów. Co daje nam kwotę jedynie o około 1500 zł niższą niż przy spłacaniu tego kredytu do końca według harmonogramu. Dodatkowo firma złamała zapisy umowy tym, że zwrot, który otrzymaliśmy dotarł do nas po 4 tygodniach zamiast po 2.   Odpowiedź

~helmud

Negatywne opinie głównie biorą się od osób niespłacających pożyczki. Taka jest prawda   Odpowiedź

~marek m

DOSTAŁEM POŻYCZKĘ, BARDZO SZYBKO WSZYSTKO POSZŁO. POSPŁACAŁEM JAKIEŚ MAŁE GÓW.. POŻYCZKI. DO WINDYKACJI NIE ZAMIERZAM DOPROWADZAĆ BO PO CO   Odpowiedź

~marco

Podajcie proszę więcej informacji o tej windykacji profi credit - kiedy dzwonią, kiedy wypowiadają umowę, kiedy zaczynają się wizyty pracowników terenowych...   Odpowiedź

~obywatel w

A ile opóźnienia miałaś w spłacie ?   Odpowiedź

~Julia

Nie polecam !!!! Kredyt może i łatwo dostępny ale ich działania windykacyjne są gorsze niż mafijne!!!! Nachodzą i wydzwaniają do pracy, u sąsiadów. Nie idą na żadną ugodę i straszą podaniem do prokuratury!!! Tragedia!!!   Odpowiedź

~kocio

Cytując klasyka: "zmień pracę, weź kredyt". Tylko co jak się ma negatywną historię kredytową ? Kończy się właśnie firmami typu Profi credit   Odpowiedź

~astronom

Takiej kwoty nie udziela żadna inna firma pożyczkowa. Oczywiście z tych normalnych, nie mówię o pożyczkach z zabezpieczeniem na nieruchomości. tutaj jest bez poręczycieli i bez nieruchomości   Odpowiedź

~sss

To gdzie lepiej pożyczyć 25000 ? Nikt inny tyle nie oferuje. Wiadomo że jak się spóźniasz ze spłatą to dostajesz przypomnnienia od firmy. Wszędzie tak jest   Odpowiedź

~zyz

Zgadzam sie z poprzednimi komentarzami. Omijajcie ta firme z daleka. Kolosalne koszty, spoznij sie ze splata to stradza smsami, pismami do firmy i rozwiazaniem umowy. Splacilem im 2 tys a oni tego nie widza. Po prostu lekko mowiac najgorszavfirma na rynku. OMIJAC Z DALEKA !!!   Odpowiedź

~dudus

Nawet szumnie reklamują się jako "pożyczki na dowód". Niestety chodzi wyłącznie o następną pożyczkę, do pierwszej zawsze potrzebujesz dokumentów potwierdzających dochód   Odpowiedź

~altom

To prawda, że dają pożyczki tylko na dowód ??   Odpowiedź

~góral

Może z czasem podniosą, 4 000 zł na firmę to nic. Daliby z 50 000 zł. Ale bez żadnych dokumentów zusów i innych. Jak formalności to do widzenia   Odpowiedź

~mamto

szkoda że na firmę tylko te 4000 zł, mało - zwłaszcza, że osoby fizyczne mają aż 25000   Odpowiedź

~ja33

Potrzebowałem 20000 zł na drobne inwestycje w biznesie. nie chciałem brać kredytu na firmę więc wziąłem na osobę fizyczną. bik spaprany stąd w ogóle pomysł na profi credit, nikt inny nie daje 25 000 zł bez zabezpieczeń i i z negatywną historią kredytową   Odpowiedź

~hafner

na 30 rat pożyczka to super oferta dla mnie   Odpowiedź

~bejm

obsatwiam 1 dzień roboczy, ale podpytaj się na infolinii: 801 700 999   Odpowiedź

~Dorota

Ile czeka się na wpłate na konto p podpisaniu umowy ?   Odpowiedź

~kim1

twój pakiet kosztuje 600 zł, tyle mają wskazane w przykładzie reprezentatywnym na stronie głównej   Odpowiedź

~lerira

Ile kosztuje ten "twój pakiet" gdzie jest opcja wydłużenia spłaty ?   Odpowiedź

~feliks

obstawiam 20% max. weryfikują przecież dochód i jak ktoś nic nie zarabia to nie dostanie   Odpowiedź

~max

Mnie zastanawia ile osób ma problem ze spłatą w profi credit. Wszystko zależy od tego jaką mają windykację, pracowników terenowych i tak dalej   Odpowiedź

~ela

Pożyczka na koncie, wszystko w miarę spoko, chciałam 30000 zł ,ale 25000 zł też jest nieżle. BIK słaby dlatego w banku nie brałam   Odpowiedź

~precz z PO

Ludzi sami się wykluczają biorąc nierozsądnie pożyczki pod zastaw. Potem komornik albo przejęcie nieruchomości. Bierzcie pożyczki bez żadnych zabezpieczeń (poręczenie, hipoteka)   Odpowiedź

~morris

Najlepsza pożyczka na raty dla osób "wykluczonych" przez system bankowy. Kiedyś było drogo ale nowe przepisy zrobiły swoje. Duży plus za pracowników terenowych - szybko pomagają we wszystkich formalnościach   Odpowiedź

~butt

W tej chwili nie ma już możliwości wzięcia pożyczki z ubezpieczeniem. A dotychczasowi klienci którzy z niego skorzystali, raczej nie mogą dostać zwrotu ubezpieczenia. Podpytaj się prawnika najlepiej i pokaż mu umowę z firmą pożyczkową   Odpowiedź

~Zubr003

A jak wygląda zwrot ubezpieczenia w Proficredit?????   Odpowiedź

~kapitan

a stali klienci nie mogą liczyć przypadkiem na większą kwotę niż 25 000 ?   Odpowiedź

~j24

Obstawiam, że maksymalną czyli 25000 zł. Nie mają za dużych wymagań kredytowych. nie dają z komornikiem sądowym już   Odpowiedź

~plplpl

Jak mam 3000 zł na rękę to jaką mam zdolność kredytową w profi credit ? z góry dziękuję za odpowiedź   Odpowiedź

~DŻERSEJ

STARAM SIĘ O POŻYCZKĘ. NAJWIĘKSZY PLUS TO 30 RAT I BRAK GRZEBANIA W TYM BIKU   Odpowiedź

~read

Negatywne opinie dotyczące profi credit pochodzą głównie od osób, które mają problem ze spłatą zadłużenia a potem windykacją. Żadna nowość   Odpowiedź

~normalny

Zostają firmy w stylu fundusz korona do 10000 zł i feniko.pl - tutaj tylko 1000 zł, ale w 4 ratach   Odpowiedź

~polo

Gdzie teraz dostaniemy pożyczkę z komornikiem ?? Myślałem że profi credit daje cały czas a tu zonk   Odpowiedź

~bartłomiej

Ten system egate nie jest taki zły. Panel klienta ma każda firma pożyczkowa   Odpowiedź

~siema

30 miesięcy to całkiem niezły okres spłaty, provident ma 24 miesięcy chyba tylko   Odpowiedź

~zenek

Widać, że firma się rozwija. Oby dalej dawali zadłużonym, bo bez tego co to za oferta. Z dobrym bikiem to w banku można dostać   Odpowiedź

~chess

Dużym plusem firmy są te wszystkie biura i oddziały terenowe. Zawsze można porozmawiać z żywym człowiekiem. A nie że firma z siedzibą w warszawie i wszystko przez "internety"   Odpowiedź

~elf

Każdą pożyczkę trzeba spłacać, chwilówkę, w banku i w profi credit. Negatywne opinie biorą się z braku terminowej spłaty. Niestety. Przecież to oczywiste, że chcą odzyskać swoje pieniądze. Jak ma się opóźnienia w spłacie to trzeba o nich mówić PRZED a nie po   Odpowiedź

~miczes

Raczej nie, teraz mieli najlepszą okazję. Zrobili nową ofertę, mniejsza rata - to mnie cieszy najbardziej   Odpowiedź

~found

Moim zdaniem mają spore szanse przegonić Providenta. Pytanie czy pójdą w pożyczki przez Internet   Odpowiedź

~lunch

Skoro w zeszłytm roku mieli 700 mln udzielonych pożyczek to w tym roku jest szansa na miliard. Nieźle   Odpowiedź

~Alan

Paradoksalnie ustawa, która miała zmniejszyć liczbę klientów profi credit, może doprowadzić do jej szybszego rozwoju. Pożyczki są sporo tańsze od tego co było dawniej (a było drogo więc mieli z czego schodzić). Nie ma tego parszywego ubezpieczenia przede wszystkim   Odpowiedź

~end

W przykładzie reprezentatwynym wskazali ten "twój pakiet" więc coś jest na rzeczy   Odpowiedź

~dede

Chyba tak. To się nazywa u nich "Twój pakiet" i kosztuje 600 zł. Nie znam szczegółów, wiadomo tylko, że z pakietem można zmniejszyć ratę pożyczki lub odroczyć spłatę   Odpowiedź

~wafel

Z tego co wywnioskowałem z nowej oferty to możliwość odroczenia lub zmniejszenia raty dostępne jest przy wykupieniu jakiegoś pakietu. Ktoś coś wie ?   Odpowiedź

~Mirek

Brałem dużą pożyczkę na rozwój firmy. Ustaliliśmy dogodnie dla mnie terminy i wartość spłat. Bardzo szybko i miło mnie obsłużyli.   Odpowiedź

~Jagódka

Kilka razy brałam pożyczkę od nich i wszystko było ok. Wiem że można też odroczyć na rok spłaty, co jest dużym udogodnieniem. Miło wspominam obsługę, tylko trzeba pilnować terminów.   Odpowiedź

~7NIGHT

W KOŃCU LEPSZA OFERTA, LUDZIE SIĘ UCIESZĄ :)   Odpowiedź

~jestemzaPIS

Provident niby idzie teraz w pożyczki online, ciekawe czy profi credit też się na to zdecyduje   Odpowiedź

~maślak

Słuszna uwaga - każdy sąsiad widzi, że wpada raz na tydzień pracownik providenta po kasiorę :)   Odpowiedź

~anonim kredytowiczka

Ja brałam pożyczke w Profi na spłate rat za sprzęt, który nabrałam po dostaniu pierwszej pracy jak głupia, umowa nie została mi przedłużona a ja zostałam z ratami, komornik listy wysyłał, chwilówki to nie była opcja bo dają mało, na krótko i na ogromny procent, a w banku nie miałam czego szukać z umową zlecenie i negatywnym BIKiem. Narazie jestem zadowolona, a złe opinie biorą się chyba z tego ze Proficredyt jest po prostu drogą firmą, coś za coś, trzeba czytać co się podpisuje, oni rryzkują pożyczając takim jak my, a my musimy za to zapłacić. Mozna skorzystać też z providenta, ale cotygodniowe wizyty obcego człowiega w domu raczej nie są przyjemne.   Odpowiedź

~Ulka

Brałam pożyczkę bo dorwał mnie kryzys. A od znajomej dowiedziałam się że Profi Credit ma dobre propozycje. I to się zgadza, szybko, bez zbędnych zaświadczeń dostałam pożyczke na konto. Już jest spłacona, a ja się chyba zdecyduje na następną, bo świeta trochę mi daly po kieszeni.   Odpowiedź

~Ireneusz

Brałem i to duża pożyczkę w Profi Credit Na rozwój firmy. Obsłużono mnie błyskawicznie, bez stosu zaświadczeń.Pieniądze szybko wpłynęły na konto. Nie mam żadnych krytycznych uwag.   Odpowiedź

~Zdziwiony

Ja korzystałem już dwa dwa razy z pożyczki w Profi Credit i nigdy nie spotkałem się z nieuprzejmością obsługi, czy niekompetencją. A terminów spłat trzeba przestrzegać i nie zwalać na ludzi tam pracujacych czy nieczytelność umowy.   Odpowiedź

~Jodełka

Oczywiście, że te zarzuty są niesłuszne, bo umowy są po to by je czytać. A poza tym w Profi Credit jest bardzo konkretna obsługa, która odpowiada na wszystkie pytania. A jak mówią kto pyta nie błądzi.   Odpowiedź

~energy

od początku kawa na ławę wiadomo ile rata wynosi, ile łącznie do spłąty, rrso i tak dalej. mówienie że się nie wiedziało jest przekomiczne   Odpowiedź

~Urszula

Zgadzam sie że trzeba czytać umowy. Ja już nie raz ratowałam się pożyczkami w Profi Credit Nie mam do nich zastrzeżeń, a że raty ustalałam z obsługą. Oczywiście nie są to niskie kwoty, ale przecież sama się na to decydowałam. Nikt na siłę mi pożyczki nie wcisnął. Ja jestem bardzo zadowolona i pewnie nie raz skorzystam.   Odpowiedź

~marian

Podstawa to czytanie umów, a u nas jest z tym rozmaicie. Ludzie nie czytają, a potem mają pretensje. Ja brałem pożyczkę w Profi Credit i nie mogę narzekać. Obsługa fachowa, uprzejma i bez tony zaświadczeń. Teraz tylko pilnuję terminu spłaty rat.   Odpowiedź

~pawel

ja brałem 4 tysiące, jestem zadowolony.   Odpowiedź

~steadt

Nic, obniżą miesięczne raty i dalej będą sporzedawać zadłużonym   Odpowiedź

~jeff

jestem tylko ciekaw co zrobi profi credit 11 marca po wejściu w życie nowej ustawy lichwiarskiej. powinno być taniej i bez słynnego ubezpieczenia   Odpowiedź

~Sylwester

To nasz bolączka polska że polacy biorą jak dają i nie czytają. A potem zdziwienie że rata większa niż im się wydawało. Ja z obsługi Profi Credit jestem zadowolony. Przeliczyłem sobie sam koszt całej pożyczki. I sam zdecydowałem się ją wziąć.   Odpowiedź

~dominik

W banku bym pożyczki nie dostał nie było szans. Wziełem w Profi Credit. Porównywałem z innymi ofertami i było ok. Teraz spłacam a raty są niskie.   Odpowiedź

~without

Też mnie trochę bawią te negatywne wpisy. Jak ktoś chce odzyskać swoje pieniądze to zawsze jest ten zły :)   Odpowiedź

~Malwina

Ja też czytam co podpisuję. Mam pożyczkę w Profi Credit drugi raz i nie mam im nic do zarzucenia. Spłaciłam pierwszą teraz spłacam drugą. Nikt mnie do brania nie zmuszał.   Odpowiedź

~Jaro

Podejrzewam, że osoby mające jakieś ale nie czytają umów przed jej podpisaniem... a potem pretensja o wyłudzenie. Mam wziętą pożyczkę w profi credit i wziąłem ją z pełną świadością bo w umowie są opisane warunki pożyczki.   Odpowiedź

~alek

obstawiam, że 80% klientów nie ma żadnych problemów ze spłatą   Odpowiedź

~Renia

Brałam pożyczkę w Profi Credit w grudniu dwa lata temu na zakup piecyka do gazu bo w sklepie dostałam odmowną decyzję na raty. Nie miałam problemu z jej spłatą.   Odpowiedź

~rca

Profi credit szantażuje ? Jasne.. Czemu to wszystko piszę osoby które umówmy się - średnio spłacają swoje zadłużenie. Przypadek ?   Odpowiedź

~jeep

Ja rozumiem że niektórzy są zawiedzeni tym ubezpieczeniem ale niestety prawda jest taka że oni o tym oficjalnie informują   Odpowiedź

~adam

Ludzie - co Wy piszecie ?? Jak won z polski - przeciez to firma działająca od wielu lat tutaj, zatrudniająca kilkaset osób. Udzielają pożyczek po prostu. Drogich ? to znajdźcie tańsze i tam weźcie, nikt Was nie zmusza do korzystania z ich usług...   Odpowiedź

~wert

profi credit sponsorem siatkarek w białymstoku - beka. Ale reklama na całą polskę to jest niezła   Odpowiedź

~gość

Patrząc obiektywnie: super, że dają także zadłużonym i z komornikiem. Minus za to konieczne ubezpieczenie, które znacznie zwiększa ratę pożyczki   Odpowiedź

~janek

W sensie, że nie bandziory czy przestępcy, ale normalna firma pożyczkowa. Jak spłacasz regularnie to krzywdy ci nie zrobią   Odpowiedź

~mike

Mnie tylko trochę bawi hasło profi credit: "szybkie i bezpieczne pożyczki". W jakim sensie bezpieczne ?   Odpowiedź

~nikola

Do 25000 zł nie znajdziecie lepszej pożyczki bez bik   Odpowiedź

~JagnaS

Mi znajoma poleciła jak byłam w tarapatach i wziełam pożyczkę. Nie duża kwota koło 3000 i spłacam. Rozmowa była w porzadku i wszystko co chciałam to wiem. Nie widzę haczyków.   Odpowiedź

~Edek

Kiedyś żona męczyła mnie o remont balkonu. Terakotę chciała położyć i pomalować ściany na kolor. Nie miałem kasy a chciałem jej zrobić przyjemność i wziąłem pożyczkę w Profi Credit na remont balkonu. Spłaciłem bez problemu w półtora roku.   Odpowiedź

~wiluk

Kredyt mam nisko oprocentowany i spłacam ze spokojem. Profi Credit pomogli jak byli potrzebni i im dziękuję. Wyszłem na prostą dzięki nim.   Odpowiedź

~smerfeta

Dzwoniłam na infolinie wszystkiego się dowiedzieć zanim brałam pożyczkę. Na wszystkie pytania dostałam odpowiedzi i jestem zadowolona z obsługi w Profi Credit.   Odpowiedź

~Cyrul

Miałem przyjemność brać sporą kwotę w Profi Credit. Liczyłem się z tym że oddam więcej. To logiczne przecież że jest procent i bank musi też zarobić. Wszędzie tak jest.   Odpowiedź

~Dorota

Jak się bierze to trzeba oddać proste jak drut. Brałam w Profi Credit oddałam i po problemie. Raty miałam małe procent też. Będę chciała to znów wezmę.   Odpowiedź

~Dorota

Jak się bierze to trzeba oddać proste jak drut. Brałam w Profi Credit oddałam i po problemie. Raty miałam małe procent też. Będę chciała to znów wezmę.   Odpowiedź

~miłosz

Często sięgam po nie wielkie kwoty jak muszę się ratować i korzystam też między innymi z Profi Credit. Ze spłatą sobie radzę. Biorę spełniam jakieś marzenie , spłacam i znów biorę.   Odpowiedź

~Wojtek

Dla mnie spoko. Kasa szybko, procent nie duży. Kiedyś chciałem brać na dowód to mnie oprocentowanie niemal zabiło. Profi Credit mi odpowiada.   Odpowiedź

~Hela

Ja się zastanawiam czy ludzie w ogóle czytają umowy? Jak pretensje to do siebie. Ja wszystko przeczytałam, pożyczkę wziełam, warunki były jasne i się nie czepiam. Spłacam i jest ok. Dla mnie firma jest w porządku.   Odpowiedź

~lolek

Sebek - nikt nikogo nie oszukuje, dostajesz na umowie pożyczki kwotę całkowita do spłaty. Nie szukaj sensacji tam gdzie jej nie ma. Kto jeszcze pożycza zadłużonym ??   Odpowiedź

~busy

Zadźwoń na infolinie: 801 700 999, 33 499 60 00 lub napisz mejla: [email protected]   Odpowiedź

~music

Obstawiam, ze co 3-4 pożyczka w profi credit nie jest terminowo spłacana. Ale to wyłącznie moja opinia   Odpowiedź

~seriusz

Dlatego oprocentowanie jest wyższe niż w bankach, osoby zadłużone po prostu częściej nie spłacają :)   Odpowiedź

~bury

Tak jak ktoś powiedział - jak nie dostaniesz pożyczki w profi credit to już nikt Ci nie da   Odpowiedź

~bolo

Alior bank - nie dostałem, millennium też nie, jak odrzucił mnie getin to złożyłem wniosek przez internet do profi credit. Tam się akurat udało :) Opóżnienia w biku powyżej 60 dni w dawnej umowie stąd banki mi podziękowały   Odpowiedź

~karpaty

Profi credit faktycznie nie posiada kalkulatora pożyczkowego, dopiero po wysłaniu wniosku zobaczymy ratę. Może z czasem to zmienią   Odpowiedź

~help

Profi credit nie oferuje typowych pożyczek konsolidacyjnych. Maksymalnie finansowanie to 25 000 zł. Jeżeli szukasz typowego kredytu oddłużeniowego to zobacz w SKOKu: http://www.zadluzenia.com/artykul/konsolidacja-dla-zadluzonych/ W przypadku pożyczek do 30 000 zł nie jest potrzebna nieruchomość jako zabezpieczenie   Odpowiedź

~ka28

Czy Profi credit konsoliduje Kredyty?jeden mam z niesplacany od jakiegoś czasu i jestem w Bik suma jednego kredytu przekracza ich 25tys które oferuja.nie jestem osobą która się zadluza bo się nie chcę.tylko sytuacja życiowa mnie zmusiła ze nie miałam z czego splacac.potrzebuje konsolidacji żeby w końcu normalnie funkcjonowac a niewiem gdzie mogę zasięgnąć jakiego kolwiek rozwiązania.   Odpowiedź

~lluf

profi credit przydałby się kalkulator pożyczkowy - skąd mam wiedzieć wcześniej ile wyniesie moja rata ?   Odpowiedź

~LEX

Dopóki umowa nie podpisana to brak jakichkolwiek konsekwencji. W końcu nigdzie Twojego podpisu nie mają   Odpowiedź

~Michu

Rozpatrzenie wniosku pozytywne ale umowy nie podpisana Można mieć jakieś kłopoty?   Odpowiedź

~jessy

pożyczka jest droga bo nie spłaca jej 30% KLIENTÓW !!! Skoro mają takich "solidnych" pożyczkobiorców to co się dziwić, że nie chcą pożyczać taniej   Odpowiedź

~Marzena

Jeśli się bierze pozyczkę to trzeba być przygotowanym, że odsetki się również płaci, nie ma nic za darmo na tym świecie. Ja jestem zadowolona z usług tej firmy, korzystałam z ich pozyczki, wszystko spłaciłam i nie mam nic do zarzucenia.   Odpowiedź

~KamilK

Ja uważam , że warto wziąć u nich pożyczkę. Jak spłaca się terminowo, to wszystko gra jak należy. Widziałem że dużo jest negatywnych opinii... nie wiem właściwie czemu, przecież ta firma jest bardzo dobra!! Pożyczyłem niemałą kwotę i dostałem ją bardzo szybko. Spłaciłem co potrzeba, a niedawno wziąłem na upragnione wakacje. Poza tym zgadzam się, nikt nie pożyczy kasy za darmo i trzeba oddać swój dług.   Odpowiedź

~Kamila

Zepsuł mi się samochód i potrzebowałam szybko gotówki. Nie miałam od kogo pożyczyć więc zaczęłam szukać w necie jakiś sensownych ofert kredytowych i trafiłam na Profi Credit. Wypełniałam wniosek na stronie internetowej i po chwili miałam decyzje o przyznaniu pożyczki. Odetchnęłam z ulga, kiedy pieniądze wpłynęły na konto. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam    Odpowiedź

~Ajlar

Pozyczalam od nich pare stowek - potrzebowalam 'na gwalt' hihi - nie bylo zadnych problemow, oddalam po wyplacie. Pozdrawiam.   Odpowiedź

~Blaneczka

Faktycznie jedna z lepszych instytucji pożyczkowych. Pożyczka bez żadnych formalności. Polecam.   Odpowiedź

~Laska112

Jeśli chodzi o mnie to generalnie firma jest jedna z lepszych i najczęściej udzielających pożyczek wszystkim. Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś takiej pożyczki nie otrzymał. Duży pozytyw.   Odpowiedź

~Angel

A ja uważam, że Profi Credit ma jasne zasady udzielania pożyczki i od początku wiedziałem ile będę musiał spłacić. Odrzucono mój wniosek w trzech bankach, więc za namową kolegi złożyłem go w Profi Credit. I dostałem pieniądze. Teraz spłacam pożyczkę powoli i w sierpniu spłacę ostatnią ratę.   Odpowiedź

~apple

pożyczki z definicji są bardzo drogie (za wyjątkiem pierwszych darmowych pożyczek) alternatywą dla profi credit może być iwoca ale też super tanio nie mają a profi credit przynajmniej ma bardzo niskie wymagania i łatwo dostać u nich   Odpowiedź

~halls

no to tak w kwestii odpowiedzi na powyższe pytanie. ja natomiast wszedłem na tę stronkę żeby się podzielić moją opinią. w profi credit dostałem dość lekką ręką 6000 pożyczki, podczas gdy byłem po kilku już odmowach na taką wysokość kredytu. ze spłatą dużego problemu nie było, bo rozłożyłem to aż na 18 miesięcy. pieniądze potrzebne mi były w miarę na zaraz do uregulowania długu dostawcy więc to, że profi credit uchodzi za drogi nie interesowało mnie wtedy w pierwszej kolejności. ogólnie jestem zadowolony i nie zgłaszam żadnych problemów   Odpowiedź

~halls

niestety, ale wydaje mi się że najbliżej masz jednak do Warszawy   Odpowiedź

~anonim

a jest może biuro w Siedlcach albo w okolicach do 30 km?   Odpowiedź

~dieTotenHosen

taki lakoniczny ten artykul. niby jest powiedziane ze firma nalezy do m-nardowej grupy co powinno zwiekszac jej wiarygodnosc. z drugiej strony jest dosc droga ale mam mieszane uczucia czy w ogole mozna tej firmie ufac.   Odpowiedź

~#swag

rozbawil mnie fragment w w/w tekscie ze skoro profi credit nalezy do miedzynarodowej firmy to na bank jest bardziej wiarygodny. dlamnie to zaden argument   Odpowiedź

~kershaw

Pożyczke z profi credit można wziąć na spłatę komornika - to największy plus oferty profi credit   Odpowiedź

~ewcia

słowo klucz - także z zajęciem komorniczym :)   Odpowiedź

~balcerek

witam zastanawiam się nad pożyczką dla przedsiębiorców, czy ktoś z państwa może brał u nich pożyczkę i mógłby napisać coś na temat warunków uzyskania, przebiegu spłacania i oceny generalnej firmy profi credit?   Odpowiedź

~amy

a co to za ubezpieczenie u nich tzreba dodatkowo wykupic? ubezpieczenie tej pożyczki czy jakieś np na życie albo zdrowotne wciskają? ??   Odpowiedź

~alouet

profi credit to lichwa ? W takim razie lichwą jest każdy bank i pozostałe firmy pożyczkowe. Wszyscy którzy pożyczając powyżej 10% na rok to lichwiarze !   Odpowiedź

~czeslaw spiewa

no tak, niewatpliwie najwiekzm atutem profi credit są ich niskie wyymagania. Zgglaszaja sie do nich ludzie którym inne firmy ani tym bardziej banki żadnych pieniedzy nie udzielą   Odpowiedź

~atomatyk

tu pisze że firma udziela bardzo drogich pożyczek. A co to znaczy bardzo drogich?jakie to oprocentowanie w skali miessiąca, roku? może ktoś podać przykład?   Odpowiedź

~roweroman

a jaki jest koszt pożyczki na 25000?   Odpowiedź

~miasto44

Na oświadczenie (czyli rozumiem sam piszę ile zarabiam) max 4000 a na zaświadczenie (już z pieczątką z firmy w której pacuję) max9000. Mam nadzieje że dobrze rozumiem różnice między o- a za-świadczeniem. Człowiek masz racje, jeśli firma jest uczciwa no to tylko od klienta zależy czy się na nią decyduje wiedząc lub nie wiedząc że jest tam drogo - nikt go nie przymusza. A skoro daja pożyczki ludziom o najgorszych perspektwach to nic dziwnego że się zabezpieczają wysokimi kosztami. WIększe ryzyko to więksszy koszt, nie od dziś wiadomo   Odpowiedź

~czlowiek

Nie ma się co oszukiwać - pieniądze trzeba oddawać, obojętnie czy pożyczamy z banku, firmy pożyczkowej czy rodziny. Profi Credit nie jest żadnym wyjątkiem   Odpowiedź

~niko

mozesz miec dobre checi a moze byc tak ze w ogole bank Ci nie przyzna kredytu i stracisz kilka miesiecy latania z papierkami, w Profi Credit szybciej dostajesz kase, przyznają na oświadczenie   Odpowiedź

~5/5

Banki robią straszne problemy, po pierwsze czas. Drugi problem to za małe zarobki. Wystarczy zarabiać 2000 zł netto (to przecież popularna pensja w Polsce), jedno dziecko na utrzymaniu i w banku krzywo się na Ciebie patrzą W Profi Credit idzie to jakos wszystko szybciej, polecam dobra firma, mozna sie dogadac.   Odpowiedź

~nikola

Warto zacząć sobie dodatkowo zarabiać na programie partnerskim, wiem, że Profi Credit ma takie coś i prowadzi się wszystko przez własne konto, dostajesz panel internetowy i logujesz sie normalnie z przeglądarki i widzisz swoje rozliczenie i wnioski. Dostaje się 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem.   Odpowiedź

~majo

Ja bralem z Profi Credit żeby troche sobie dołożyć do nowego mieszkania jak sie wprowadziliśmy, na poczatku przydaje sie wolna gotówka bo jest masa nieplanowanych wydatkow, dodatkowe meble itd. Pożyczka uczciwa, bralismy 20 tys zl   Odpowiedź