zadluzenia.com
zamknij

KRUK przyznaje nagrody za spłatę długów

Ciekawą propozycję dla osób zadłużonych przygotowała grupa KRUK. Dłużnikom regularnie spłacającym długi, firma przyznaje specjalne nagrody. Jak to możliwe ?
 

KRUK rozpoczął specjalny program bonusowy „Marzenia z gwarancją spełnienia” skierowany do osób regularnie spłacających swoje zadłużenie w tej firmie.
 

Pragniemy w ten sposób docenić wysiłek włożony w spłatę należności przez osoby, które mimo nie najłatwiejszej sytuacji finansowej dokonują terminowych spłat. Dzięki swojej systematyczności są na dobrej drodze, aby pozbyć się zaległości i zacząć życie bez długów - mówi Karolina Barańska z Grupy KRUK.    


Zasady otrzymania nagrody są proste. W pierwszej kolejności należy podpisać ugodę z firmą KRUK oraz wypełnić deklarację przystąpienie do programu. Kolejny krok to otrzymanie indywidualnego loginu i hasła do specjalnego serwisu www.marzenia.kruk.eu.

Na stronie znajdują sie szczegółowe informacje dotyczące zasad programu, liczby zdobytych punktów oraz nagród możliwych do zdobycia.

 

Po przystąpieniu do programu, uczestnik za terminową spłatę zadłużenia zdobywa specjalne punkty. Przelicznik jest bardzo prosty: każda złotówka przeznaczona na poczet spłaty zadłużenia to jeden punkt. Po wpłacie wszystkich wpłat za zdobyte punkty można wybrać i odebrac nagrodę.
 

Katalog aktualnych nagród dostępny jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Jak zapewnia firma KRUK, do zdobycia są m.in.: sprzęt kuchenny, AGD, telewizory, konsole, sprzęt sportowy.

Nagradzanie za spłatę zaległych długów tylko pozornie wydaje się pomysłem szalonym. Pamiętajmy bowiem, że zyskuje każda strona: Dłużnik, który pozbywając się swojego długu otrzymuje jednocześnie prezent oraz KRUK, który zwiększa dochody firmy, a jednocześnie zwiększa bazę rzetelnych "Klientów".

Kto wie, może w przyszłości Grupa KRUK będzie takim osobom udzielała krótkoterminowych pożyczek (ze względu na negatywny BIK takie osoby mają na kilka lat zamkniętą drogę do kredytu w Banku).

 

Źródło: kanał firmy KRUK na serwisie YouTube

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~bogdan

Proszę spokojnie poczekać,zamawiałem już trzy razy i za każdym razem otrzymałem przesyłkę pomimo długiego oczekiwania!   Odpowiedź

~Maniek

Ja też dostałem już dwie przesylki   Odpowiedź

~Piotr

Spłaciłam zadłuzenie, zlożyłam zamowienie na nagrode i nic nie dostałam . to oszustwo!!!!!   Odpowiedź

~6052622

Nagrody   Odpowiedź

~Spłacony

Czekam na nagrodę jak dostanę dam znać jak nie to też napiszę   Odpowiedź

~Spłacony

To wszystko jest prawda dostałem nagrody po dwóch tygodniach   Odpowiedź

wysłałam miesiąc temu zamówienie nagrody i do tej pory cisza co mam teraz zrobić   Odpowiedź

~Anet

SUPER DZIAŁAJĄ WYSTARCZY ROZMAWIAĆ NAPRAWDĘ POMOGĄ. POLECAM.   Odpowiedź

~9431837

   Odpowiedź