Ciekawą propozycję dla osób zadłużonych przygotowała grupa KRUK. Dłużnikom regularnie spłacającym długi, firma przyznaje specjalne nagrody. Jak to możliwe ?

Autor: Maciej Stańko
Dodano: 30.08.2013
Udostępnij:

KRUK rozpoczął specjalny program bonusowy „Marzenia z gwarancją spełnienia” skierowany do osób regularnie spłacających swoje zadłużenie w tej firmie.
 

Pragniemy w ten sposób docenić wysiłek włożony w spłatę należności przez osoby, które mimo nie najłatwiejszej sytuacji finansowej dokonują terminowych spłat. Dzięki swojej systematyczności są na dobrej drodze, aby pozbyć się zaległości i zacząć życie bez długów – mówi Karolina Barańska z Grupy KRUK.    

Zasady otrzymania nagrody są proste. W pierwszej kolejności należy podpisać ugodę z firmą KRUK oraz wypełnić deklarację przystąpienie do programu. Kolejny krok to otrzymanie indywidualnego loginu i hasła do specjalnego serwisu www.marzenia.kruk.eu.

Na stronie znajdują sie szczegółowe informacje dotyczące zasad programu, liczby zdobytych punktów oraz nagród możliwych do zdobycia.

Po przystąpieniu do programu, uczestnik za terminową spłatę zadłużenia zdobywa specjalne punkty. Przelicznik jest bardzo prosty: każda złotówka przeznaczona na poczet spłaty zadłużenia to jeden punkt. Po wpłacie wszystkich wpłat za zdobyte punkty można wybrać i odebrac nagrodę.
 

Katalog aktualnych nagród dostępny jest wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Jak zapewnia firma KRUK, do zdobycia są m.in.: sprzęt kuchenny, AGD, telewizory, konsole, sprzęt sportowy.

Nagradzanie za spłatę zaległych długów tylko pozornie wydaje się pomysłem szalonym. Pamiętajmy bowiem, że zyskuje każda strona: Dłużnik, który pozbywając się swojego długu otrzymuje jednocześnie prezent oraz KRUK, który zwiększa dochody firmy, a jednocześnie zwiększa bazę rzetelnych "Klientów".

Kto wie, może w przyszłości Grupa KRUK będzie takim osobom udzielała krótkoterminowych pożyczek (ze względu na negatywny BIK takie osoby mają na kilka lat zamkniętą drogę do kredytu w Banku).

Źródło: kanał firmy KRUK na serwisie YouTube

Komentarze (14)

Spłaciłam kredyt w Kruku i za zebrane punkty dostałam nagrodę w postaci garnków.Teraz przyszedł mi Pit z Kruka, że musze się z tej nagrody rozliczyć.Czy będę musiała za tą nagrodę dopłacać?

Witam mam pytanie czy od nagrody trzeba odprowadzić podatek

Jest to super sprawa ,pozbywamy się długu ,A zarazem dużą przyjemność otrzymałam nagrodę jesrem zadowolona ,polecam ich z całego serca .

Ja właśnie dziś odebrałam nagrodę to prawda za spłatę można zamówić coś …

Czy od nagrody należy odprowadzić podatek?

Proszę spokojnie poczekać,zamawiałem już trzy razy i za każdym razem otrzymałem przesyłkę pomimo
długiego oczekiwania!

Spłaciłam zadłuzenie, zlożyłam zamowienie na nagrode i nic nie dostałam . to oszustwo!!!!!

Nagrody

wysłałam miesiąc temu zamówienie nagrody i do tej pory cisza co mam teraz zrobić

SUPER DZIAŁAJĄ WYSTARCZY ROZMAWIAĆ NAPRAWDĘ POMOGĄ. POLECAM.