zadluzenia.com
zamknij

Sygma Bank rozpoczął sprzedaż kredytów online

Sygma Bank rozpoczął sprzedaż swoich kredytów gotówkowych przez Internet. Bank chce tym samym odebrać część Klientów firmom pożyczkowym udzielającym pożyczek online.

 

Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce jest oddziałem francuskiego Banku - Sygma Banque Societe Anonyme (Spółka Akcyjna). W Polsce Bank specjalizuje się w sprzedaży kredytów ratalnych i kart kredytowych. 

 

Do tej pory swoje produkty Sygma Bank sprzedawał głównie poprzez punkty w partnerskich placówkach handlowych (kredyty ratalne na zakup towarów). Z czasem otworzył też własne placówki, m.in. w Toruniu i Katowicach.

 

 Od września 2013 Sygma Bank udziela także pożyczek przez Internet. Nie są to jednak produkty z serii "pożyczki chwilówki", okres spłaty wynosi bowiem od 6 do 48 miesięcy. Co najważniejsze - z perspektywy Klienta cały proces odbywa się online, bez wychodzenia z domu. 

 

Procedura przyznania pożyczki wygląda analogicznie jak w firmach pożyczkowych:

 

1) Klient wybiera na specjalnym suwaku zamieszczonym na stronie internetowej Bankukwotę kredytu (od 1000 zł do 20 000 zł) oraz okres spłaty (od 1 do 48 miesięcy) oraz składa wniosek

 

2) Celem weryfikacji tożsamości Klient dokonuje przelewu na konto Sygma Bank

 

3) Wypłata gotówki na konto.

 

Komunikacja z Klientem odbywa się w drodze e-mail.

 

Przykładowa oferta: jeżeli Klient zdecyduje się na maksymalną kwotę kredytu, tj. 20 000 zł oraz maksymalny okres spłaty - 48 miesięcy, wówczas miesięczna rata wyniesie 736.77 zł (stan na 09.10.2013).

 

Więcej informacji na stronie Banku: https://www.sygmabank.pl.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY