zadluzenia.com
zamknij

Toyota Bank daje 50 zł na paliwo

Toyota Bank kusi Klientów sporym moneybackiem. W ramach promocji "8% mniej za paliwo z Toyota Bank Polska S.A." maksymalnie można dostać z banku 50 zł miesięcznie.

 

Moneyback dotyczy nowego rachunku osobistego: "Konta Jedynego". Promocja trwa od 2 grudnia 2013 do 31 grudnia 2014.

 

Warunki skorzystania z moneyback:

 

- zawarcie lub posiadanie umowy o prowadzenie Konta Jedynego w Toyota Banku

 

- wypełnienie deklaracji przystąpienia do promocji, w tym wyrażenie zgody na działania marketingowe

 

- wskazanie danych pojazdu

 

- dokonanie trzech transakcji bezgotówkowych (innych niż na stacji benzynowej) o minimalnej wartości 39 zł każda.

 

Oferta Banku skierowana jest do wszystkich Klientów, niezależnie od marki pojazdu.

 

Na czym polega promocja ? Po spełnieniu wszytkich warunków wskazanych w regulaminie promocji, Bank wypłaca Klientowi premię w wysokości 8% od wartości transakcji bezgotówkowej z tytułu zakupu paliw. Maksymalna miesięczna premia wynosi 50 zł.

 

Jak łatwo policzyć, aby otrzymać taką premię należy zatankować za kwotę minimum 600 zł miesięcznie. Maksymalnie w ciągu roku możemy natomiast otrzymać moneyback w łącznej kwocie 650 zł.

 

 Wypłata premii następuje bezpośrednio na konto Klienta, do 15-go dnia roboczego następnego miesiąca, w którym spełniliśmy warunki otrzymania premii.

 

Konto Jedyne to także darmowy pakiet assistance: Moto oraz Travel. W ramach ubezpieczenia Moto Klient otrzymuje m.in.: możliwośc dostarczenia paliwa przez ubezpieczyciela, naprawa uszkodzonego pojazdu na miejscu lub holowanie do warsztatu.

 

Ubezpieczenie Travel to z kolei natychmiastowa pomoc w razie wypadku lub innego zdarzenia w podróży oraz pokrycie kosztów transportu i leczenia.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY