zadluzenia.com
zamknij

Darmowa pożyczka w Filarum

 

Kolejna firma pożyczkowa udziela pierwszej pożyczki bez dodatkowych kosztów. Klienci, którzy po raz pierwszy korzystają z Filarum mogą liczyć na pożyczkę do 500 zł.

 

Zasada jest prosta: bierzemy od firmy pożyczkowej 500 zł, a po 30 dniach oddajemy dokładnie taką samą kwotę. Filarum nie pobiera żadnych opłat, prowizji, odsetek.

 

 

O pożyczkę mogą się starać osoby fizyczne, które:

 

 

- są obywatelami Polski lub posiadają stałe miejsce zamieszkania na terytorium Polski

 

- mają od 21 do 70 lat

 

- posiadają adres zamieszkania i zameldowania na terytorium Polski

 

- są stałymi użytkownikami telefonu komórkowego oraz posiadają osobisty numer.

 

Uwaga - Filarum weryfikuje Klienta w: BIK (Biurze Informacji Kredytowej), Związku Banków Polskich – System Bankowy Rejestr, Rejestrze Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowym Rejestrze Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

 

Przejdźmy do najistotniejszej rzeczy – kiedy otrzymamy pieniądze od Filarum ?

 

Pożyczkę możemy dostać nawet w 1 dzień. Warunkiem jest posiadanie rachunku bankowego w jednym z poniższych banków:

 

- PEKAO SA

 

- BZ WBK

 

- BRE

 

- Alior

 

- PKO BP

 

- Millennium Bank.

 

 

Jak można zdobyć pieniądze – instrukcja obsługi:

 

 

1.  Rejestracja na stronie Filarum.pl

 

2. Przelew 1 grosza na konto Filarum. Do wyboru mamy 6 kont: PEKAO SA, BZ WBK, BRE (obecnie mBank), Alior, PKO BP, Millennium Bank. Przelew robimy z naszego konta osobistego. Najlepiej jeżeli posiadamy rachunek w jednym z w/w kont. Wtedy Filarum otrzyma przelew tego samego dnia.

 

3. Złożenie wniosku o pożyczkę. Aby to zrobić należy zalogować się do swojego konta (dostępnego od momentu rejestracji) oraz kliknąć „zgłoś się o pożyczkę”.

 

4. Filarum rozpatruje wniosek o pożyczkę. Zajmuje to kilka minut. O decyzji Klient informowany jest za pomocą SMS. W przypadku decyzji pozytywnej pieniądze zostają niezwłocznie przelewany na rachunek Klienta, z którego dokonano przelewu w kwocie 1 grosza.

 

 

Wnioski o pożyczkę online rozpatrywane są w godzinach od 8 do 22. Filarum wykonuje przelewy bankowe między godziną 8 a 21.

 

 

Złóż wniosek

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY