zadluzenia.com
zamknij

Doradca wideo w Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank wprowadza nowy kanał komunikacji dla Klientów segmentu Premium.

 

Video Advisor (robocza nazwa usługi) umożliwia wideo spotkanie Klienta z osobistym doradcą bankowym za pośrednictwem urządzeń mobilnych. 

 

Aplikacja dostępna jest na system iOS oraz Android.


Dzięki Video Advisor, Klient za pomocą swojego smartfona czy tableta będzie mógł skontaktować się ze swoim osobistym bankowym opiekunem (także poza godzinami pracy banku). Zakres doradztwa jest szeroki:

 

  • zawieranie transakcji bez odwiedzania oddziału
  • sprawdzanie oferty Banku
  • omówienie planowanych inwestycji.

 

 

 

 

 

Aby zostać Klientem Premium w Raiffeisen Polbanku należy posiadaćaktywa w wysokości 160 000 zł lub comiesięczne wpływy na konto minimum 8000 zł miesięcznie.

 

Zdaniem Banku: „Wideo spotkania przez urządzenia mobilne są kolejnym etapem rozwoju nowoczesnych kanałów dostępu klientów do usług bankowych w erze mobility.”

 

Jak dodaje Artur Mojecki, Dyrektor Departamentu Bankowości Osobistej w Raiffeisen Polbank: "Jesteśmy pierwszym bankiem na rynku, który zaoferował klientom segmentu Premium możliwość rozmowy z ekspertem poprzez urządzenia mobilne. Dostrzegając zmiany preferencji klientów i dbając o maksymalny komfort, dostarczamy bankową wiedzę bezpośrednio do ręki klienta. Sytuacja na rynkach finansowych jest bardzo zmienna, co wymaga dynamicznej relacji między klientem a doradcą. Dzięki współczesnej technologii możemy zmienić sposób kontaktu zachowując formułę rozmowy „twarzą w twarz".


Obecnie trwają testy usługi Video Advisor.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY