zadluzenia.com
zamknij

iKonto - konto z moneyback

Miłośnicy kont z moneyback mogą zacierać ręce. BNP Paribas zwróci użytkownikom iKonta nawet 50 zł miesięcznie za płatności w Internecie.

 

iKonto to nowy rachunek osobisty BNP Paribas. Poza moneybackiem nie wyróżnia się niczym szczególnym:

 

  • 0 zł za prowadzenie rachunku przy wpływach 1000 zł miesięcznie
  • 0 zł za kartę debetową przy transakcjach bezgotówkowych na 200 zł miesięcznie
  • darmowe bankomaty BNP Paribas i 4 darmowe wypłaty w miesiącu z pozostałych bankomatów.

 

 

 

 

Darmowe prowadzenie konta to nic nowego na rynku. Klienci przyzwyczajają się powoli nawet do darmowych wszystkich bankomatów, bez spełniania jakichkolwiek wymogów (Konto Wyższej Jakości lub T-Mobile Konto).

 

iKonto oferuje jednak znacznie więcej: moneyback, czyli zwrot 3% wartości transakcji dokonanych kartą w Internecie za pośrednictwem platformy PayU.

 

PayU to bardzo popularny system płatności internetowych. Za jego pośrednictwem zapłacimy między innymi w takich sklepach jak:

 

- Allegro

- Saturn

- Media Markt

- C&A

- Piotr i Paweł

- Vistula

- Komputronik i wiele innych.

 

iKonto przypadnie do gustu wielu Internautom robiącym zakupy w sieci. Wartość zwrotu maksymalnie może wynieść 600 zł w skali roku. Warunkiem skorzystania z moneyback jest zapewnienie miesięcznego wpływu na konto w kwocie 1000 zł.

 

Jak przystało na konto dla ludzi aktywnie korzystających z Internetu, rachunek zakładany jest w całości online. Wniosek można złożyć w tym miejscu:

 

Złóż wniosek

 

Po wypełnieniu wniosku należy zrobić tzw. przelew weryfikacyjny, dzięki któremu BNP Paribas zweryfikuje naszą tożsamość.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~norbi

Ciekawa oferta dla wszystkich masowo kupujących na allegro. Fajnie, że nie trzeba wynagrodzenia przelewać, wystarczy wpłata własna powyżej 1000 zł   Odpowiedź

~BNP Paribas

Witamy. Promocja konta z moneyback obowiązuje do 12.06.2015. Po tym terminie może być przedłużana na kolejne okresy 6 miesięcy.   Odpowiedź

~kilopo

Ciekawe do kiedy będzie ta promocja ze zwrotem 3%. Oby się nie okazało, że tylko przez 6 miesięcy...   Odpowiedź

~Martinim

Super, że allegro w to wchodzi. Reszta sklepów mnie nie interesuje   Odpowiedź