zadluzenia.com
zamknij

50 biletów na mecz Polska-Japonia od Carrefour

Sklepy Carrefour przygotowały loterię dla swoich Klientów. Wraz z Visą, oficjalnym partnerem FIFA i sponsorem MŚ w Rosji 2018, daje możliwość wygrania biletów na ostatni mecz grupowy Polaków, który zagrają z reprezentacją Japonii.


Aby zdobyć bilet, wystarczy w sieci sklepów Carrefour za zakupy płacić kartą Visa. Są oczywiście pewne warunki, które należy spełniać, takie jak określona kwota za zakupy, czy określony sklep, w którym dana kwota musi spełnić wymagania konkursowe.Terminy losowań
 

Przewidywane są trzy losowania zwycięzców, którzy udział w konkursie mogą brać od 7 do 26 maja:
 

  • 12 maja obyło się pierwsze losowanie, do którego osoby zgłaszały się od 7 do 12 maja,

  • 19 maja odbędzie się drugie losowanie, do którego osoby zgłaszać się mogą od 12 do 19 maja,

  • 26 maja odbędzie się trzecie losowanie, do którego osoby zgłaszać się mogą od 19 do 26 maja.

 

WARUNKI LOTERII

 

Aby stać się szczęśliwym posiadaczem biletów wystarczy w sklepach sieci Carrefour płacić kartą Visa. Trzeba jednak sięgnąć pewnych progów:
 

  • minimum 50 złotych za zakupy w supermarketach,

  • minimum 100 złotych za zakupy w hipermarketach oraz sklepach online.


Jeżeli te warunki zostaną spełnione, wystarczy odebrać swój kod promocyjny i zarejestrować go na stronie www.loteria.carrefour.pl. 

Nagrody

Do wygrania w loterii jest pięćdziesiąt dwuosobowych biletów na mecz Polska-Japonia na MŚ FIFA 2018 w Rosji. Do biletu dołączony jest przelot czarterem do Wołgogradu i z powrotem.

Kody za zakupy w supermarketachKody za zakupy w hipermarketachKody za zakupy w sklepach onlineFormularz zgłoszeniowy

Na stronie loterii należy podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz oczywiście kod promocyjny. Warto wiedzieć, że można zgłosić dowolną ilość kodów - im więcej, tym większa szansa na wygranie. Dodatkowo należy zaznaczyć jedną odpowiedź na pytanie „Skąd dowiedziałaś/eś się o loterii Carrefour?” oraz zaakceptować regulamin konkursu.


źródło grafiki: https://loteria.carrefour.pl
 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY