zadluzenia.com
zamknij

Profi Credit w Olsztynie

PROFI CREDIT OLSZTYN

 

Drugą największą firmą w Polsce jest Profi Credit. O pożyczkę wniosek składamy przez Internet lub w oddziale stacjonarnym, a maksymalnie uzykać można 25 000 złotych. Sprawdziliśmy dane placówki w Olsztynie.

 

Firma oferuje pożyczki ratalne z przeznaczeniem pieniędzy na dowolny cel. Profi należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która pożyczek udziela również poza granicami naszego kraju.

 

Klienci w Polsce mogą uzyskać do 25 000 złotych pożyczki z rozłożeniem spłaty tej sumy na 36 miesięcy. Wniosek o pożyczkę można złożyć przez Internet lub w dowolnym oddziale. Osoby uzyskujące stały dochód, przedsiębiorcy oraz emeryci i renciści mogą ubiegać się o pożyczkę.

 

Jedna z dostępnych placówek znajduje się w Olsztynie.

 

Adres Profi Credit w Olsztynie:

ul. Kopernika 10/2
11-041 Olsztyn

 

Skontaktuj się

 

Mapa dojazdu:

 

 

Telefon: (089) 527 89 11

 

OFERTA PROFI CREDIT W OLSZTYNIE

 

Od 11 marca 2016 pożyczki w Profi Credit są znacznie tańsze. To efekt zmiany przepisów dotyczących maksymalnych kosztów pożyczki. Więcej o firmie znajdziesz  w tym miejscu.

 

Pożyczki Profi Credit w Olsztynie

 • Kwota pożyczki: od 500 do 25 000 zł
 • Spłata: od 6 do 36 miesięcy
 • Do 9000 zł także na oświadczenie
 • Oferta także dla przedsiębiorców
 • Minimum formalności
 • Elastyczne podejście do Klienta
 • Koszt pożyczki: RRSO 89,93%
Złóż wniosek

 

OPINIE O PROFI CREDIT

 

Profi Credit budzi skrajne emocje. Firma była krytykowana za wysokie koszty oraz obligatoryjne ubezpieczenie. Sytuacja zmieniła się 11 marca 2016 roku, kiedy to Profi Credit zaprezentowało nową ofertę. Pożyczki są teraz dużo tańsze, zlikwidowano także obowiązkowe ubezpieczenie.

 

Nie zmieniła się natomiast kwota pożyczki, nadal maksymalnie pożyczymy 25 000 zł. Skrócono wprawdzie maksymalny okres spłaty - z 48 do 36 miesięcy, ale z uwagi na korzystniejsze oprocentowanie zmiana nie powinna być odczuwalna dla Klientów.

 

Jedno jest pewne - o produkty Profi Credit wnioskują najczęściej osoby mniej zamożne, z negatywną historią kredytową. Niestety Banki z góry odrzucają wnioski kredytowe takich Klientów. Osobom zadłużonym zostają wówczas albo pożyczki prywatne (u rodziny i znajomych), pożyczki pod zastaw nieruchomości (z wpisem do księgi wieczystej) lub wybrane pożyczki pozabankowe bez zabezpieczeń.

 


Profi Credit a BIK

 

Jedno z najczęściej pojawiających się pytań. Czy Profi Credit faktycznie nie weryfikuje Klienta w BIK (Biurze Informacji Kredytowej) ? Niestety nie mamy bliższych informacji.

 

Jedno jest pewne - firma pożyczkowa sprawdza czy Klient ma stałe dochody - przy każdej pożyczce wymagane jest bowiem oświadczenie/zaświadczenie o zarobkach lub wyciąg z rachunku bankowego.

 


Profi Credit - pożyczka z komornikiem ?

 

Wiele osób z komornikiem sądowym zastanawia się czy Profi Credit udzieli im pożyczki. Również nie mamy bliższych informacji. Decyzja pożyczkowa każdorazowo zależy od indywidualnej sytuacji Klienta. Pożyczki z komornikiem dostępne są w:

 

Rapida Money - do 25 000 zł

Feniko.pl - pożyczki 1000 zł na 4 raty

lendOn - darmowa pożyczka do 2500 zł

Fundusz Korona - do 10 000 zł

 


Profi Credit windykacja

 

Profi Credit posiada własną sieć windykacyjną. Klienci posiadający zaległości w spłacie najszybciej mogą się skontaktować z działem windykacji poprzez Panel Klienta. Istnieje możliwość spłaty zadłużenia w comiesięcznych ratach.

 


Wypowiedzenie umowy Profi Credit

 

Każdy Klient ma możliwość odstąpienia od podpisanej umowy pożyczki w terminie 14 dni od jej podpisania.

 


Profi Credit Panel Klienta

 

Klienci Profi Credit mają możliwość zalogowania do Panelu Klienta. Dzięki niemu możemy w szybki sposób ustalić:

 

 • stan umowy
 • harmonogram spłaty pożyczki
 • kontakt bezpośredni do naszego Doradcy Finansowego
 • dane kontaktowe Profi Credit
 • oferty specjalne i promocje.

 

W Panelu Klienta znajdziemy także wypełnione blankiety do wpłaty/przelewu. W razie wątpliwości istnieje możliwość wysłania pytania za pomocą formularza kontaktowego. 

 


Centrala PROFI CREDIT

 

Adres:

PROFI CREDIT POLSKA S.A.
ul. Browarna 2
43-300 Bielsko-Biała


NIP: 547-215-10-80
KRS: 0000518190
REGON: 243624011

 

Infolinia: 801 700 999
e-mail: [email protected]

 

INFORMACJE PRAWNE

 

RRSO 89,93 %
 
Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) - 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja - 3 971 zł, oprocentowanie - 1 592 zł, "Twój Pakiet" - 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017. Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej klienta.

 

NASZA OCENA: 7/10

 

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~haronm

Moim zdaniem taniej niż w providencie   Odpowiedź

~smigol

dopiero widze co napisalem: oczywiscie chodzilo o 3 tys zlotych (3000 zl) a nie 3000000 :D   Odpowiedź

~smigol

a mnie sie udalo u nich dostac pozyczke na cale 3000 tys zlotych tak jak skladalem. Na pewno bez biku i calkiem szybko bo na drugi dzien juz mialem pieniadze na koncie. natomiast jest to pozyczka droga ale czasem tak jest ze nie ma sie wyboru i najwazniejsze to miec kase dzisiaj a jak ja sie splaci to sie okaze pozniej. splacic sie udalo :)   Odpowiedź

~Ralph

dostałem u nich pożyczkę po kilku odmowahc w inncyh firmach. w tamtym czasie jeśzcze się w ogóle nie orientowałem w jakichś bikach nie bikach. Teraz jestem dużo lepiej zorientowany no ale fakt jest taki, że jak ktoś ma jakieś niespłacone długi to ma małe szanse gdziekolwiek dostać pożyczkę (choćby na spłatę poprzedniego długu ). Ale na szczęście jest garstka firm które udzielają pożyczek "bez biku" i które nie patrzą na czyjąś histroię kredytową. To jest m.in. profi credit ale musze podkreślić że jest u nich dużo drożej niż w tych "normalnych " firmach. No ale kiedy stois przed wyborem- albo profi credit, albo nikt no to nie ma czasu na wydziwianie...   Odpowiedź