LendUp – pożyczka online do 15 000 zł

LendUp – pożyczka online do 15 000 zł

author
Dominika Byczek
02 listopada 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

LendUp to nowa pożyczka dostępna w całości przez Internet. Maksymalna kwota to 15 000 zł, a do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty. Średni czas otrzymania pożyczki to tylko 16 minut. Sprawdzamy szczegóły oferty.

Właścicielem marki LendUp jest Profi Credit, należące do międzynarodowa grupy finansowej Profireal. Grupa udziela pożyczek między innymi w Czechach, Słowacji, Bułgarii i Rosji.

LendUp – szczegóły oferty:

  • Kwota pożyczki: od 500 do 15 000 zł
  • Spłata: od 6 do 48 miesięcy
  • W całości przez Internet
  • Pieniądze na dowolny cel
  • Bez zaświadczeń o dochodach
  • Decyzja pożyczkowa w 2 minuty
  • RRSO 90,21%

Złóż wniosek

KTO MOŻE OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ LENDUP

Pożyczkę mogą dostać osoby, które:

– ukończyły 18 lat

– posiadają pełną zdolność do czynności prawnych

– zamieszkują w Polsce

– mają stałe źródło dochodu

– posiadają pozytywną historię kredytową.

Do złożenia wniosku potrzebujemy jedynie:

a) telefonu komórkowego

b) adresu e-mail

c) rachunku bankowego.

LendUp to przykład pożyczki na dowód – do złożenia wniosku wystarczy bowiem wskazanie danych z dowodu osobistego: numeru i serii, daty wydania oraz daty ważności. Nie ma konieczności przedstawiania zaświadczenia od pracodawcy lub odcinka renty/emerytury. Dzięki temu cały proces odbywa się bardzo szybko.

Czy LendUp sprawdza BIK ?

Tak. Klienci są weryfikowani w bazie BIK (Biura Informacji Kredytowej) oraz dodatkowo w BIGu – biurze informacji gospodarczej (brak informacji w którym dokładnie).

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ LENDUP

Cały proces odbywa się online i wygląda następująco:

1. Za pomocą suwaka wybieramy kwotę pożyczki.

2. Wpisujemy swoje imię oraz numer telefonu.

3. Wskazujemy dane kontaktowe.

4. Podajemy dane dotyczące źródła dochodów.

5. Wyrażamy zgody marketingowe.

6. Czekamy na weryfikację danych.

7. Otrzymujemy ofertę pożyczki.

8. Robimy przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł.

9. Wypłata pożyczki na rachunek bankowy.

Cały proces, zdaniem firmy pożyczkowej, zajmuje średnio 16 minut – liczony od rozpoczęcia wypełniania wniosku o pożyczkę do otrzymania pieniędzy na konto.

ILE KOSZTUJE LENDUP ?

RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi 90,21%, co jest atrakcyjną propozycją na tle innych pożyczek ratalnych. Niestety Lendup nie udostępnia kalkulatora pożyczkowego. Aby poznać dokładną wysokość raty i całkowity koszt pożyczki, należy wypełnić formularz.

Poniżej przykładowa symulacja pożyczkowa: otrzymujemy 10 000 zł na 36 miesięcy. Rata wyniesie wówczas 365 zł. Łącznie oddajemy 23 220 zł. Na koszt pożyczki składa się prowizja oraz opłata przygotowawcza oraz odsetki.

LENDUP – KONTAKT

Adres:

LendUp

Ul. Browarna 2

43-300 Bielsko-Biała

KRS: 0000518190
NIP: 5472151080

Infolinia: brak informacji

adres e-mail: [email protected]

PODSUMOWANIE

LendUp to dobra propozycja dla osób szukających szybkiej pożyczki przez Internet. Na uwagę zasługuje wysoka kwota pożyczki (do 15 000 zł) oraz atrakcyjne RRSO. Co istotne – do złożenia wniosku nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach, co ucieszy sporo osób, które nie mają czasu na kompletowanie dokumentów. Szkoda, że firma nie zdecydowała się na udostępnienie kalkulatora pożyczkowego na stronie głównej.

Plusy:

– kwota pożyczki

– długi okres spłaty

– w całości bez wychodzenia z domu

– bez zaświadczeń o dochodach

– krótki wniosek o pożyczkę

– decyzja pożyczkowa w 2 minuty

– pożyczka na dowolny cel

Minusy:

– brak infolinii (póki co)

– brak kalkulatora na stronie głównej.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy LendUp udziela darmowej pożyczki ?

Nie. Firma nie udostępnia darmowej pierwszej pożyczki. Obowiązuje natomiast promocja braku odsetek – Klienci płacą tylko prowizję oraz opłaty przygotowawcze

Na co można przeznaczyć pożyczkę ?

Pieniądze można wydać na dowolny cel. We wniosku o pożyczkę pojawia się pole „Na co wydasz pieniądze”, ale służy ona wyłącznie celom promocyjnym. LendUp chce bowiem w przyszłości oferować swoim Klientom kupony rabatowe do konkretnych sklepów.

Czy osoby z komornikiem mogą otrzymać pożyczkę ?

Raczej nie. Firma weryfikuje bowiem potencjalnych Klientów w bazie BIK oraz BIGu. Zaległości w spłacie innych zobowiązań, mogą być powodem negatywnej decyzji pożyczkowej.

Ile wyniesie rata pożyczki ?

Wysokość naszej raty poznamy w czasie wypełniania formularza. Minimalna rata to tylko 64 zł.

W jaki sposób otrzymam pieniądze ?

Pieniądze są wypłacane bezpośrednio na rachunek bankowy, z którego dokonano przelewu weryfikacyjnego.

Do kogo należy LendUp ?

Właścicielem marki jest Profi Credit z siedzibą w Bielsku-Białej, należąca do grupy finansowej Profireal.

Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki – 10 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,90%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 13 220 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 9 967 zł, odsetki – 3 220 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 90,21%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 645 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 23 220 zł. Stan na dzień 1.06.2019 r.

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Łukasz
Łukasz
2020-01-08 05:58:22

Miłe zaskoczenie. Potrzebowałem pilnie pieniędzy na remont samochodu. Wszystkie formalności załatwiłem przez Internet, a pieniądze trafiły na konto jeszcze tego samego dnia!

Daria
Daria
2019-12-16 06:15:11

Jedna z najlepszych ofert pożyczkowych na rynku. Polecam każdemu, kto szuka uczciwej pożyczki dostępnej w całości bez wychodzenia z domu. Rata przystępna, więc nie mam problemów ze spłatą.

Daniel
Daniel
2019-12-08 12:15:54

100% pozytyw. Błyskawiczna decyzja i pieniądze szybko trafiły na konto. Pożyczkę potrzebowałem na pilny remont mieszkania, wcześniej chciałem kredyt w banku, ale wymagali za dużo dokumentów mimo dobrych zarobków. Zdecydowanie polecam!

ania1974
ania1974
2018-12-27 14:16:29

napisano ze sredni czas pozyczki to 16 minut.. ja otrzymalam w zaledwie 10! super opcja dla wszystkich ktorzy na swieta czy po siwetach potrzebuja pieniedzy! szybko sprawnie i bez problemow 5/5

stefan_ketonski
stefan_ketonski
2018-12-27 07:28:37

ta pożyczka jest super! pieniądze otrzymałem bez problemu, wszystko ładnie szybko i przyjemnie. polecam

Podobne artykuły

Alior Bank w Bartoszycach

Alior Bank jest jednym z największych banków detalicznych w naszym kraju. Sprawdzamy oddziały i placówki w Bartoszycach – zapoznaj się z godzinami otwarcia, danymi kontaktowymi i opiniami.

author
Aleksandra Gościnna
27 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Promocja: „Premia na każdą jesień” w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa kolejna promocja na start, w której w zamian za otworzenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie bardzo prostych warunków promocji w październiku i listopadzie, Klienci mogą zgarnąć nawet 250 złotych w gotówce. Promocja trwa do 20 września 2020 roku.

author
Patryk Byczek
13 września 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Promocja: „Multimerchant Masterpass promocja” z Mastercard

W Mastercard trwa promocja, w której za spełnienie bardzo prostych warunków Uczestnicy mogą zdobyć voucher o wartości 20 złotych do sklepów Empik. Promocja trwa do 30 listopada 2019 roku. Pula nagród wynosi 7000 sztuk.

author
Patryk Byczek
14 listopada 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Lombardy w Dąbrowie Górniczej

W Dąbrowie Górniczej działa obecnie kilka lombardów. Sprawdź ich aktualne godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz adresy.

author
Patryk Byczek
08 grudnia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

E-gwarancja w Banku Millennium

W Banku Millennium jest już dostępna E-gwarancja dla firm. To gwarancja wystawiana w formie elektronicznej, która wykorzystuje bezpieczny, elektroniczny podpis kwalifikowany.

author
Aneta Jankowska
19 czerwca 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Opolscy przedsiębiorcy z dofinansowaniem unijnym

W swoim najnowszym komunikacie Bank Gospodarstwa Krajowego poinformował, że opolscy przedsiębiorcy otrzymali już ponad 100 mln zł wsparcia w ramach funduszy z Unii Europejskiej. Z pożyczek udzielanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, którymi zarządza BGK wsparcie uzyskało już prawie 500 lokalnych biznesów województwa opolskiego.

author
Alicja Hirsekorn
23 sierpnia 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.
Porównaj