zadluzenia.com
zamknij

Alior Bank zmienia swoje hasło

„Wyższa kultura. Bank nowości” to nowe hasło Alior Banku nawiązujące do innowacyjnej strategii firmy.

 

 


Nowy slogan zastąpi stare hasło: "Wyższa kultura bankowości”, które towarzyszyło marce od samego początku. Bank poinformował na swoim profilu na Facebooku:

 

- Nadszedł czas na zmianę i stworzenie określenia oddającego innowacyjną strategię banku, a jednocześnie dającego klientom poczucie ciągłości. Wystarczyła niewielka zmiana, by dotychczasowe hasło nabrało ducha innowacyjności. 
 

Nowe hasło i nowa strategia
 
Aktualnie bank realizuje nową strategię przewidzianą na lata 2017-2020 i określa się mianem „cyfrowego buntownik”. Bank zakłada, że za trzy lata więcej niż 40% sprzedaży produktów będzie odbywać się drogą cyfrową. Alior planuje wydać na trzech lat bank wyda IT i innowacje 400 mln zł. Liczba oddziałów zmniejszy się o około 30%, z 324 do 200. Co więcej, bank chce uprościć swoją ofertę oraz ograniczyć liczbę obecnie sprzedawanych produktów o połowę.


Nowy rachunek

 

Niedawno do oferty banku trafił nowy rachunek, który ma zastąpić pozostałe ROR-y. Michał Chyczewski, wiceprezes zarządu, pełniący obowiązki prezesa zarządu, tłumaczy, że Konto Jakże Osobiste można samemu konfigurować dokładając usługi niczym klocki.

 

- Konto Jakże Osobiste jest pierwszym produktem w pełni wpisującym się w strategię „Cyfrowego buntownika”, zapowiadającą uproszczenie oferty produktowej zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Klienci mogą modyfikować rachunek, korzystając ze specjalnie utworzonej funkcjonalności w nowej bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku – dodaje.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY