zadluzenia.com
zamknij

„Bierzesz teraz, spłacasz później” – nowa promocja w Providencie

Wystartowała nowa promocja firmy pożyczkowej Provident, w której Klienci otrzymają dodatkowy miesiąc bez spłacania raty. Dzięki temu pożyczkę możemy zacząć spłacać dopiero po 2 miesiącach od zawarcia umowy.

 

Promocja „Bierzesz teraz, spłacasz później” trwa od 16 sierpnia do 12 września 2017. Jak wziąć w niej udział ? Zasady są bardzo proste. W czasie trwania promocji wystarczy:

 

Szczegóły promocji:

 

1. Wziąć Pożyczkę Miesięczną, płatną w gotówce lub na konto

2. Kwota pożyczki to 1500, 3000 lub 4500 zł

3. Z okresem spłaty 12 miesięcy

4. Podpisać aneks promocyjny

5. Nie odstąpić od umowy pożyczki

Weź udział w promocji

Każdy Klient, który spełni wskazane wymagania, otrzyma nagrodę – spłatę pierwszej raty dopiero po upływie 2 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Z promocji mogą skorzystać nowi Klienci, czyli osoby, które nie miały przedtem umowy w Providencie lub dotychczasowi, pod warunkiem, ze spłaciły ją minimum 6 miesięcy wcześniej.

 

Nieprzypadkowo promocja Providenta wystartowała właśnie teraz. „Powrót do szkoły to ważne wydarzenie, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Wiąże się niestety zwykle ze sporymi wydatkami. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i przygotowaliśmy ofertę, która pozwoli im odsunąć w czasie spłatę pierwszej raty” – wyjaśnia Katarzyna Szerling , dyrektor marketingu w Provident Polska.

 

Przypomnijmy, że według badań firmy Proivdent, średni koszt tegorocznej wyprawki szkolnej to 520 zł. Szczegóły znajdziecie w naszym artykule:

 

https://www.zadluzenia.com/pozyczki-kredyty-na-szkolna-wyprawke-ranking/

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
0 / 5 z 0 ocen
BRAK KOMENTARZY