Na warszawskich Bielanach otwarty został cyfrowy oddział banku BGŻ BNP Paribas. Personel placówki nie zajmuje się obsługą tradycyjnych transkacji, a doradza jedynie podczas zakupu usług oraz produktów. Dzięki specjalnym bankomatom-recyklerom na własną rękę dokonamy transkacji gotówkowych.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 25.10.2017
Udostępnij:

Nowootwarty oddział wyposażony jest w tablety, komputery, drukarkę oraz automat z gorącymi napojami. Placówka oferuje również wynajęcie konkretnych sal konferencyjnych oraz przeprowadzenie video konsultacji. 


żródło grafiki: https://prnews.pl/bgz-bnp-paribas-uruchomil-cyfrowa-placowke-oddzial-nawet-swoj-wlasny-zapach-430425#prettyPhoto
 

INNOWACYJNOŚĆ PLACÓWKI

Do obowiązków pracowników banku nie należą transakcje gotówkowe. Przy pomocy specjalnych urządzeń, Klienci samodzielnie je wykonują. Personel, który przyjmuje Klientów w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach, poleca oraz doradza wybieranie usług oraz produktów. Pokoje do rozmów z doradcą wyposażone są w wygodne sofy, aby rozmowa mogła przebiegać jak najbardziej komfortowo.

Nowy oddział jest bardzo nowoczesny, utrzymany w głębokich kolorach natury. Pierwszym, co rzuca się w oczy jest ogromne drzewo i bardzo duży ekran LED, na którym wyświetlane są oferty banku. Klienci odwiedzający bank mogą w nim usłyszeć dźwięki natury oraz poczuć specjalnie stworzony na potrzeby banku zapach.


źródło grafiki: https://prnews.pl/bgz-bnp-paribas-uruchomil-cyfrowa-placowke-oddzial-nawet-swoj-wlasny-zapach-430425#prettyPhoto
 

Komentarze