Darmowe bilety do kina od SMART Banku

Darmowe bilety do kina od SMART Banku

author
Aneta Jankowska
17 października 2016
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.
Kategoria
Bilety do kina są zawsze mile widzianym prezentem. Smart Bank wyszedł z ciekawą inicjatywą do swoich nowych potencjalnych klientów i przygotował darmowe vouchery na seanse filmowe w Multikinie.

500 sztuk – tyle wynosi pula darmowych biletów, które można otrzymać w ramach promocji od Smart Banku. Wystarczy założyć konto, spełnić warunki oferty i być jednym z pierwszych 500 uprawnionych uczestników do odbioru filmowego prezentu.

Promocja trwa jeszcze do 31.10.2016r.

Szczegóły promocji:

– promocja skierowana jest do osób pełnoletnich
– z oferty mogą skorzystać osoby, które nie posiadają jeszcze konta w Smart Banku
– aby otrzymać bilet, trzeba złożyć wniosek wyłącznie za pośrednictwem internetowej Strony Promocyjnej
– otrzymany voucher o wartości 21 zł uprawnia do obejrzenia dowolnego seansu w 2D w sieci kin Multikino
– darmowy bilet do kina otrzymuje 500 pierwszych uprawnionych uczestników promocji
vouchery tracą ważność 23.12.2016r.

Jak dostać bilety od Smart Banku ?

1) za pośrednictwem internetowej Strony Promocyjnej trzeba wypełnić wniosek o SMART Konto
2) na podstawie złożonego wniosku należy zawrzeć umowę z bankiem
3) po przystąpieniu do umowy nie wolno korzystać z uprawnienia odstąpienia od niej w terminie określonym w regulaminie
4) zalogować się na swoje konto internetowe (nie później niż w okresie 2 miesięcy od złożenia wniosku)
5) wyrazić zgodę w trakcie składania wniosku na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych
6) voucher zostanie wysłany uczestnikowi w terminie 15 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji

Każdy uczestnik może dodatkowo otrzymać jeszcze jeden voucher o wartości 19 zł, uprawniający na odbiór średniego napoju i popcornu w Multikinie. 

Wystarczy spełnić trzy kroki:

1) polecić drugiej osobie założenie SMART Konta
2) znajomy musi założyć konto na takich samych zasadach jak uczestnik
3) uczestnik polecający musi zarejestrować numery wniosków o SMART Konto pod tym adresem, otrzymanych na swój adres mailowy po rejestracji wniosku uczestnika polecającego i osoby, którą zaproszono do udziału w promocji.

author
Aneta Jankowska
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

rugby4ever
rugby4ever
2016-10-18 20:56:08

dość proste warunki tylko 500 biletów to chyba szybciutko zejdzie a smart bank tak czy siak ma dobre warunkiw ięc warto u nich mieć konto

Podobne artykuły

Od ilu lat można mieć konto w banku?

Wielu rodziców coraz częściej podejmuje decyzję o założeniu konta bankowego swojemu dziecku. Takie działanie jest podyktowane wieloma czynnikami. Przede wszystkim może chronić przed zagubieniem pieniędzy lub ich kradzieżą. Opiekun zyskuje także kontrolę nad wydatkami dziecka. Sprawdźmy od jakiego wieku możemy założyć konto bankowe, a także jakie banki oferują takie rozwiązanie.

author
Julia Wierciło
13 września 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Ile zarabia farmaceuta?

Praca farmaceuty to nie tylko praca w aptece. Okazuje się, że osoby z wykształceniem farmaceutycznym mogą pracować również w innych zawodach. Sprawdzamy, ile zarabia farmaceuta.

author
Dorota Grycko
26 sierpnia 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Santander Bank Polska z nagrodami w konkursie „Instytucja Roku”

W konkursie „Instytucja Roku 2020” Santander Bank Polska zajął pierwsze miejsce w głównej kategorii „Najlepszy bank w Polsce”. Sprawdź, co złożyło się na punkty dającą zwycięstwo w konkursie.

author
Patryk Byczek
14 kwietnia 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Jak zmienić limit w ING Banku Śląskim?

Jesteś w sklepie i nie możesz zapłacić kartą za zakup lodówki? A może wykonujesz przelew w aplikacji mobilnej lub serwisie transakcyjnym na kwotę kilka tysięcy złotych i spotykasz się z blokadą? Najprawdopodobniej masz ustawiony niski limit dzienny (limit przelewów i płatności kartą). Sprawdź, jak zmienić limit miesięczny w ING Banku Śląskim.

author
Dorota Grycko
23 września 2023
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

Abonament RTV 2020 – stawki, zwolnienia

Kwestia opłacania abonamentu RTV wraca co roku. Wszystkie media trąbią o obowiązku płacenia, a kogo nie zapytamy, odpowie, że takiego abonamentu nie płaci. Kto zgodnie z prawem jest zwolniony z tych opłat? Jakie są stawki na rok 2020? Sprawdzamy szczegóły.

author
Dominika Byczek
04 grudnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Alior Bank w Piastowie

Jednym z największych banków detalicznych w Polsce jest Alior Bank. Sprawdzamy placówki i oddziały w Piastowie – zobacz godziny otwarcia, dane kontaktowe i opinie.

author
Aleksandra Gościnna
09 lipca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.
Porównaj