zadluzenia.com
zamknij

Harry Lendon – nowa kampania lendon.pl

Firma pożyczkowa lendOn.pl należąca do grupy Creamfinance Poland ruszyła z nową kampanią reklamową. W spotach, które można zobaczyć w Internecie i telewizji, główną rolę odgrywa Anglik Harry London.


Za realizacją kampanii reklamowej odpowiada VideoMill. W polskojęzycznym spocie bardzo wyraźnie można usłyszeć angielski akcent, który przedstawia propozycję oferty pożyczkowej.Spot reklamowy

W spocie reklamowym głównym bohaterem jest Anglik mówiący po polsku, przedstawiający różne sytuacje, w których konieczne jest zdobycie sporej ilości gotówki na pokrycie niespodziewanych wydatków.W reklamie podkreślany jest fakt, że Pierwsza Pożyczka w wysokości maksymalnie 3000 złotych podjęta na okres 45 dni jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że jeżeli spłata nastąpi w wyznaczonym terminie, Klient oddaje tyle, co pożyczył.


źródło video: https://www.youtube.com/channel/UCVpqr2Ab-DgImPyaQcNEZKQ

lendOn.pl
 

lendOn.pl jest firmą pożyczkową, która udziela szybkich i krótkoterminowych pożyczek online. Nowa kampania reklamowa ma na celu wypromować pierwsze darmowe pożyczki i zachęcić ewentualnych Klientów do ich podejmowania. Firma chce również wzmocnić swoją pozycję na rynku pożyczkowym oraz budować coraz to większą bazę Klientów, stawiając na swoją wiarygodność. Pożyczkę w lendon.pl znajdziecie między innymi w naszym rankingu pożyczek bez zaświadczeń.


Pożyczki w lendOn.pl mogą podejmować osoby, które:

- mają od 21 do 70 lat
- posiadają aktywny numer telefonu
- posiadają rachunek bankowy
- posiadają adres e-mail.Prowadzenie kampanii
 

Creamfinance Poland, jak informował Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Marcin Szporka, podjęło decyzję o podjęciu współpracy z VideoMill ze względu na oryginalne i bardzo kreatywne pomysły. Realizacja projektu Harry’ego Londona można będzie kontynuować w przyszłości, co stawia firmę w bardzo dobrej sytuacji, jeżeli chodzi o reklamowanie swoich produktów.


Reklamę lendOn.pl można oglądać w telewizji oraz w Internecie.

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY