zadluzenia.com
zamknij

Ile kosztują Święta Bożego Narodzenia

Jak wynika z badań, na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia Polacy wydadzą średnio 1235 zł. To więcej niż przed rokiem.

 

Badania zostały przeprowadzone na zlecenie firmy Hapi Pożyczki, udzielającej pożyczek na raty.

 

Dla wielu polskich rodzin zgromadzenie takiego budżetu będzie sporym wyzwaniem.  Wiele osób decyduje się zatem na wzięcie pożyczki w banku lub firmie pożyczkowej. Jeżeli zastanawiacie się skąd wziąć dodatkowe pieniądze, tutaj znajdziecie ranking darmowych pożyczek na Święta:

https://www.zadluzenia.com/artykul/10-darmowych-pozyczek-na-swieta/

 

Świąteczną ofertę przygotowała też marka Hapi Pożyczki:

 

"Zdajemy sobie sprawę z tego, jak magicznym okresem dla naszych Klientów są Święta. Chcą spędzić je w dobrej atmosferze, wśród najbliższych. Nieodzownie jest to czas związany z ponoszeniem większych wydatków. Pragniemy, żeby nasi Klienci mieli możliwość uszczęśliwienia swoich rodzin i spędzenia tego czasu jak najlepiej.

 

Nie chcemy, żeby mieli poczucie, że za chwilę trzeba będzie zacisnąć pasa. Dlatego kwotę hapipożyczki można rozłożyć na 24 raty, a spłatę pierwszej raty odłożyć nawet o dwa miesiące. Dodatkowym atutem naszej oferty jest to, że wnioskowanie o pożyczkę - przez internet - zaoszczędzi wiele czasu tak potrzebnego na świąteczne przygotowania." – mówi Joanna Izdebska z IPF Digital, która zarządza Hapi Pożyczki.

 

Na specjalne traktowanie mogą też liczyć osoby, które miały problem ze spłatą Hapi Pożyczki. Dla wybranych osób firma przygotowała niespodziankę, polegającą na umorzeniu naliczonych opłat windykacyjnych.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY