Promocja: „Bonus na wiosnę” w BNP Paribas

Promocja: „Bonus na wiosnę” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
08 lutego 2022

W BNP Paribas trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków mogą zgarnąć łącznie 330 złotych premii. Promocja trwa do 28 lutego 2022 roku.

Kto może wziąć udział?

Bank zaprasza do udziału w promocji wyłącznie nowych Klientów. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Klienci, którzy posiadają inne produkty z oferty instytucji mogą skorzystać z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji, nowi Klienci banku muszą do 28 lutego 2022 roku zarejestrować się na stronie promocji. W trakcie rejestrowania się do oferty trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Następnym krokiem oczywiście jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie i dowolną kartą debetową, a także dostępem do bankowości elektronicznej.

Klient podpisuje umowę o konto poprzez wiadomość SMS, dzięki serwisowi Autenti. Zadaniem kuriera jest jedynie dostarczenie Klientowi karty debetowej. Aktywacja konta następuje w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a tego dokonać do 14 marca 2022 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Gdy Klienci dobiją do tej granicy, bank uniemożliwi składanie kolejnych wniosków promocyjnych informując o tym na swojej stronie internetowej.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrody?

Główną nagrodę, czyli 330 złotych BNP Paribas podzielił na cztery części. Aby zgarnąć pierwszą nagrodę, czyli 35 złotych w formie kodu do Legimi, Klienci muszą podpisać umowę o konto.

Druga nagroda, czyli 100 złotych w gotówce trafi do Klientów, którzy w marcu:

– otrzymają na konto wpływy na łącznie minimum 500 złotych,
– wykonają płatności bezgotówkowe kartą na minimum 200 złotych.

Trzecia nagroda, czyli kolejne 100 złotych w gotówce trafi do Klientów, którzy w kwietniu 2022 roku:

– otrzymają na konto wpływy na minimum 500 złotych,
– wykonają przynajmniej 5 płatności BLIKiem,
– wykonają przynajmniej 3 płatności.

Czwarta nagroda, czyli ostatnie 100 złotych w gotówce trafi do Klientów, którzy w maju 2022 roku:

– otrzymają na konto wpływy na minimum 500 złotych,
– wykonają płatności bezgotówkowe kartą na minimum 200 złotych.

Co można otrzymać?

Klienci, którzy w terminie spełnią wszystkie warunki promocji otrzymają 300 złotych w gotówce oraz bon do Legimi o wartości 30 złotych.

Przyznanie nagrody

Bank informuje, że wiadomość o pierwszej nagrodzie (pieniężnej) trafi do Klientów do 20 kwietnia 2022 roku, o drugiej do 26 maja 2022 roku a o trzeciej do 27 czerwca 2022 roku. Wówczas Klienci otrzymają:

  • pierwszą nagrodę do końca kwietnia 2022 roku,
  • drugą nagrodę do końca maja 2022 roku,
  • trzecią nagrodę do końca czerwca 2022 roku.

Aby otrzymać nagrody należy pamiętać o uzupełnieniu danych do odbioru nagrody! Instrukcja wyjaśniająca jak tego dokonać będzie znajdowała się w wiadomości e-mail informującej o przyznaniu nagrody.

Regulamin promocji

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty przygotowanej przez BNP Paribas znajdują się w regulaminie promocji dostępnym na stronie: https://bonusnawiosne.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych.  Za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska. Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

mBank placówki we Wrześni
Oddziały
author
Patryk Byczek
04 lutego 2019

mBank placówki we Wrześni

Idea Bank w Łodzi
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 stycznia 2019

Idea Bank w Łodzi

Szybkie pożyczki Nowy Dwór Mazowiecki
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
06 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Nowy Dwór Mazowiecki

Kasa Stefczyka Bolesławiec
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 października 2020

Kasa Stefczyka Bolesławiec

Ile zarabia murarz?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
21 listopada 2019

Ile zarabia murarz?

Kasa Stefczyka Pułtusk
Oddziały
author
Patryk Byczek
30 października 2020

Kasa Stefczyka Pułtusk

Porównaj