Jak wziąć pożyczkę w Rapida Money

Jak wziąć pożyczkę w Rapida Money

author
09 marca 2017
Rapida Money to szybkie pożyczki dostępne przez Internet nawet dla osób zadłużonych. Jak wziąć pożyczkę ? Materiał przygotowany we współpracy z Rapida Money.

Rapida to nowy sposób na pożyczanie pieniędzy dla ludzi ze złą historią kredytową lub nie posiadających jej. Rapida udziela kredytów pomiędzy 2500 – 15000 złotych na okres od 12-stu do 36-ciu miesięcy. Rapida Moneyposiada RRSO (49,9%) na poziomie niższym niz większość kredytodawców.

Rapida nie pozwala komputerom decydować o tym, czy możesz pożyczyć. Nie jest dla nas ważne jeśli posiadasz złą historię kredytową, własną firmę, czy też jesteś bezrobotny – najważniejszą rzeczą jest to, że posiadasz członka rodziny lub przyjaciela, który ufa Ci na tyle, by zagwarantować spłacanie rat, jeśli Ty nie będziesz w stanie.

Zanim Rapida wypłaci pożyczkę, ktoś z naszego zespołu przeprowadzi rozmowę z osobą pożyczającą oraz gwarantorem, by upewnić się, że oboje rozumieją jak działa ta pożyczka oraz by upewnić się, że obie osoby stać na spłatę rat. Rapida opiera swoje decyzje na zdrowym rozsądku.

Jak wziąć pożyczkę

Wzięcie kredytu jest szybkie i proste. By zaaplikować po prostu wejdź na stronę www.rapidamoney.pl i wypełnij formularze pożyczającego oraz gwarantora. Możemy wypłacić pieniądze w ciągu 24 godzin. Żadna dokumentacja nie jest wymagana, by potwierdzić Twoją zdolność finansową i jeżeli tylko nie jesteś bankrutem, możemy zaakceptować Cię z gwarantorem.

Kto może zostać poręczycielem

Gwarantorem może być każdy, kto spełnia poniższe warunki:

a) jest w stanie spłacić raty, jeżeli pożyczający nie będzie płacił
b) posiada dobrą historię kredytową
c) jest właścicielem domu/mieszkania/budynków gospodarczych
d) mieści sie w przedziale wiekowym 18-75

Trzy główne powody dla których możesz chcieć zostać gwarantorem to:

1) Pożyczyłbyś pieniądze osobie pożyczającej, ale chcesz by sami poradzili sobie z odpowiedzialnością i spłacali raty zamiast robić to w ich imieniu
2) Nie możesz samemu pożyczyć pieniędzy kredytobiorcy
3) chcesz pomóc pożyczającemu zbudować dobrą historię kredytową i pomóc im kontrolować własne finanse

Wszyscy gwarantorzy muszą być właścicielami nieruchomości. Nie zabezpieczamy jednak kredytu hipoteką na nieruchomości. Pytamy gwarantorów o to, ponieważ chcemy by byli finansowo stabilni. Bycie gwarantorem nie wpływa na Twój wynik kredytowy chyba, że oboje pożyczający i gwarantor odmówią spłacania pożyczki i będziemy musieli wnieść sprawę do sądu. Więcej informacji na temat naszych kredytów dostępnych jest na naszej stronie internetowej www.rapidamoney.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Biuro Terenowe ZUS w Przysusze
Oddziały
author
21 sierpnia 2019

Biuro Terenowe ZUS w Przysusze

Profi Credit w Ostrołęce
Oddziały
author
06 czerwca 2019

Profi Credit w Ostrołęce

Totalizator Sportowy oddział Koszalin
Oddziały
author
26 września 2017

Totalizator Sportowy oddział Koszalin

Co to jest VISA Checkout ?
Wpisy
author
21 kwietnia 2017

Co to jest VISA Checkout ?

Pożyczki bez BIK Węgorzewo
Pożyczki miasta
author
01 sierpnia 2022

Pożyczki bez BIK Węgorzewo

ING Bank Śląski w Ostrowi Mazowieckiej
Oddziały
author
02 lipca 2019

ING Bank Śląski w Ostrowi Mazowieckiej