zadluzenia.com
zamknij

Kredyt Deutsche Bank w aplikacji SkyCash

Użytkownicy aplikacji SkyCash mogą za jej pośrednictwem wnioskować o kredyt gotówkowy w Deutsche Banku. Maksymalna kwota finansowanie to nawet 200 000 zł.

 

Współpraca Deustche Banku z aplikacją SkyCash to kolejna odsłona nowej strategii banku (tzw. „Bankowa Ewolucja Deutsche Banku). Do tej pory bank udostępnił między innymi nową bankowość internetową db easyNET.

 

Jak mówi Łukasz Purzycki - Dyrektor Marketingu Deustche Banku: „Mając świadomość tego, jak szybko zmieniają się zachowania finansowe i potrzeby Polaków, szukamy różnorodnych, w tym także niestandardowych sposobów dotarcia do naszych potencjalnych Klientów. Aplikacje usług mobilnych mają w tym zakresie ogromny potencjał. Osoby korzystające ze SkyCash należą do pokolenia cyfrowych „nativów”, dla których oczywiste jest, że jednym kliknięciem kupuje się bilet autobusowy, wypłaca gotówkę, płaci za parkowanie w mieście. Teraz w analogiczny sposób można złożyć wniosek o nasz kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na dowolny cel”.

 

Jak to wygląda

 

W aplikacji pojawiła się nowa zakładka „Pożyczki”:

 

 

Po jej kliknięciu, zostajemy przekierowani na stronę Deutsche Banku, gdzie możemy wysłać formularz kontaktowy w sprawie kredytu:

 

 

Czy kredyt gotówkowy w Deutsche Banku to dobra propozycja ? Tak, to korzystna oferta: rzeczywista stopa rocznego oprocentowania wynosi od 10,16% i jest jedną z najlepszych na rynku.

 

db Kredyt gotówkowy

  • Kwota kredytu: do 200 000 zł
  • Spłata: maksymalnie do 10 lat
  • Wstępna decyzja pożyczkowa w 10 minut
  • Możliwość konsolidacji innych zobowiązań
  • RRSO od 10,16%
  • Minimum formalności
Złóż wniosek

Db Kredyt Gotówkowy to nie kredyt online. Aby go otrzymać, niezbędna będzie wizyta w oddziale banku.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY