zadluzenia.com
zamknij

Kredyt online w Banku Millennium

Bank Millennium to kolejny bank, w którym możemy otrzymać kredyt bez wychodzenia z domu. Maksymalna kwota kredytu dla Klientów z zewnątrz to 10 000 zł. Chcąc otrzymać pieniądze przez Internet musimy jednak otworzyć konto.

 

Kredyty online stają się coraz popularniejsze. Trudno się dziwić – wszystkie formalności możemy załatwić bez odwiedzania oddziału, a samą umowę podpisujemy za pomocą przelewu weryfikacyjnego, telefonicznie lub za pośrednictwem kuriera.

 

Najlepsze kredyty przez Internet dla Klientów zewnętrznych (czyli osób, które nie mają relacji z danym bankiem) mają obecnie:

 

Alior Bank – do 150 000 zł  

T-Mobile Usługi Bankowe – do 200 000 zł

iGotówka BGŻ BNP Paribas – do 120 000 zł

SMART Bank – do 150 000 zł

 

Do walki o Klienta internetowego dołączył Bank Millennium. Szczegóły oferty:

 

  • Kredyt od 1 000 do 150 000 zł
  • Kwota kredytu przez Internet: do 10 000 zł
  • Kredyt na dowolny cel
  • 0% prowizji do 30 czerwca
  • Dostępny kalkulator kredytowy

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 


Po kredyt tylko z kontem

 

W ofercie są dwa „haczyki”. Przede wszystkim kredyt przez Internet dostępny jest wyłącznie do kwoty 10 000 zł. Wnioskując o większą kwotę – każdorazowo musimy odwiedzić oddział Banku.

 

I druga rzecz: chcąc otrzymać kredyt przez Internet musimy otworzyć konto w Banku Millennium. Bank proponuje w tym miejscu swoje Konto 360. Decydując się na wypłatę kredytu na konto w innym banku – niestety musimy odwiedzić oddział Banku Millenium. I tym samym kredyt online przestaje być kredytem online.

 

Ranking kredytów przez Internet znajdziecie w tym miejscu.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~zahary

No fakt, marketingowo słaba siła przebicia. Ciekawe czy nie pomyśleli czy może jednak kredyt online na tak dużą kwotę raczej nie jest wykonalny (lub nie jest bezpieczny...) ? A kto daje 150 000? Alior?   Odpowiedź

~mao

10000 zł to śmiesznie mało, konkurencja ma 15 razy więcej   Odpowiedź