zadluzenia.com
zamknij

Lemoniada w mobilnym oddziale Citi

Bankowcy Citi Handlowy odwiedzą 10 miast z mobilnym oddziałem Smart Mini. Wszyscy zainteresowani będą mogli załatwić swoje sprawy finansowe i odpocząć na leżaku lub napić się lemoniady w specjalnie strefie.
 


Poza lemoniadą, klienci Citi Handlowy będę mieli okazję poczęstować się kawą czy zagrać w gry oraz wziąć udział w innych atrakcjach. Marcin Domagał, dyrektor departamentu zarządzania produktem karta kredytowa w Citi Handlowy, wyjaśnia w rozmowie z newsrmtv:
 
- Świat staje się coraz bardziej mobilny, prawie wszyscy mamy już smartfony i my staramy dostosowywać się do nowoczesnego świata. Chcemy podążać za naszymi klientami i wymyśliliśmy mobilne oddziały. W tym roku odwiedzimy z nimi 10 wakacyjnych miejsc. 
 
Czym jest Smart Mini ?

 

Smart Mini to nowa mobilna koncepcja, która zakłada połączenie mobilnej placówki bankowej z przestrzenią rozrywki i wypoczynku. Na miejscu będzie można zapoznać się z ofertą produktową banku. Klienci za pomocą specjalnej aplikacji na tablety mogą przy wsparciu doradców od ręki złożyć wniosek o konto, kartę kredytową czy pożyczkę. 
 
Dwie różne strefy rozrywki
 
Zainteresowani będą mogli skorzystać z dwóch stref rozrywki. Pierwszą z nich jest strefa wypoczynku, gdzie na przygotowanych leżakach można odpocząć, skorzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi, a także napić się kawy lub lemoniady. Drugą strefą jest przestrzeń eventowa, w której klienci mogą zobaczyć spektakularne widowiska artystyczne, np. pokazy laserów czy video mapping. Całość zajmie powierzchnię 350 metrów kwadratowych. 

 


 
- W tym całym wakacyjnym otoczeniu, w tej atmosferze zabawy i luzu nie zapominamy o profesjonalnym podejściu do naszej pracy o bezpieczeństwie naszych klientów. Nie posługujemy się żadną dokumentacją papierową. Wszystkie dane klientów zbierane są w sposób cyfrowy i trafiają od razu bezpośrednio do naszych systemów bankowych - tłumaczy Marcin Domagał.
 

 

Miejscowości, do których wkrótce zawita Citi Handlowy: 
 
 - Piotrków Trybunalski – Fly Fest 01-02.07 
 - Grunwald – Dni Grunwaldu 15-16.07 
 - Giżycko – Mazury AirShow 05-06.08 
 - Gdynia - AeroBaltic 01-12.08 
 - Bielsko-Biała - XIV Międzynarodowy Piknik Lotniczy 02-03.09

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY