zadluzenia.com
zamknij

Najlepsze konto osobiste ?

T-Mobile Konto to najlepsze konto osobiste 2016 według portalu Money.pl. Całkowicie zgadzamy się z tym wyróżnieniem, rachunek w T-Mobile także i w naszych zestawieniach zajmuje pierwsze miejsce.

 

T-Mobile Usługi Bankowe to jeden z trzech tak zwanych „telebanków” działających w Polsce. Pod tym zwrotem kryje się wspólny projekt banku i operatora komórkowego. W przypadku T-Mobile Usługi Bankowe sojusz obejmuje sieć komórkową T-Mobile i Alior Bank.

 

Pozostałe „telebanki” to Orange Finanse (operator Orange + mBank) i Plus Bank (operator Plus + dawny Invest Bank). Naszym zdaniemnajlepszą ofertę bankową przygotował T-Mobile Usługi Bankowe. Otrzymamy tam najlepsze konto osobiste, nisko oprocentowaną pożyczkę przez Internet oraz kredyt konsolidacyjny.

 

Czym wyróżnia się T-Mobile Konto ? Jest darmowe, nie płacimy za jego użytkowanie, nie płacimy za bankomaty na całym świecie. Dostajemy też „gratisy”: 10 darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu i 5% zwrotu wartości transakcji kartą (do 25 zł miesięcznie).

 

Oferta T-Mobile Konta

 

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za bankomaty w Polsce i na świecie
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 10 darmowych przelewów natychmiastowych miesięcznie
  • 5% zwrotu transakcji

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 

Darmowa jest także karta debetowa, pod warunkiem dokonywania transakcji bezgotówkowych na 200 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku bank pobierze 6 zł za kartę miesięcznie. Konto otwierane jest w całości przez Internet. Kartę przywozi nam kurier.

 

T-Mobile Konto to solidna i uczciwa oferta. Zwłaszcza na tle konkurencji, która oferuje przeważnie płatne konta.

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~ptak

mam w pekao24.pl i nie polecam, rozglądam się już od jakiegoś czasu za cyzmś nowym ale wiadomo jak to jest z takimi decyzjami. jak sójka za morze po ptostu!   Odpowiedź

~siostro.basen

wymóg jest, ja chcę konto które jest całkowicie za darmo. wkładam do nich moje pieniądze, na pewno wiedzą co z nimi zrobić, czy to tak trudno zaoferować klientowi DARMOWE konto?   Odpowiedź

~ronald

Fakt że na początku mmieli całkowicie darmowe konto bezżadnych warunków no ale też teraz ta płatność nie jest to jakiś warunek nie do przeskoczenia. 200 zł miesięcznie? to chyba tylko student absolwent i naprawdę bardzo biedni ludzie tyle nie zrobią miesiecznie   Odpowiedź

~spencer

szkoda, że ta karta jest płatna   Odpowiedź