zadluzenia.com
zamknij

Polecam mój Bank- edycja II” w Santander Bank Polska

Bank Zachodni WBK, pod zmienioną już nazwą Santander Bank Polska, rusza z drugą edycją promocji poleceń banku. Aż 80 złotych premii czeka na osobę polecającą oraz poleconą, będącą jednocześnie nowym Klientem banku, który zdecydował się na otworzenie konta. Promocja trwa do 30 listopada 2018 roku.
Jak wziąć udział w promocji?

 

Należy otworzyć konto w Santander Bank Polska (dawniej BZ WBK) do 30 listopada 2018 roku. Aby zgarnąć premię, należy w odpowiednim do tego miejscu wpisać kod polecający obecnego Klienta banku.

Jeżeli nowy Klient nie ma osoby znajomej, która mogłaby podać kod polecający, polecamy skorzystanie z kodu banku: 1007533095


Aby zgarnąć premię (jako polecony), należy ponadto spełnić następujące warunki:
 

- co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości Internetowej
- wykonać płatności BLIKiem lub kartą na kwotę minimum 200 złotych.


Kto może wziąć udział?

W promocji może wziąć udział nowy Klient banku (który ukończył 13 lat), nie posiadający żadego konta w instytucji od 1 grudnia 2017 roku..
Co można wygrać?

Zarówno polecający jak i polecony mogą zgarnąć premię w wysokości 80 złotych.

Przyznanie nagrody

Premia zostanie przyznana do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym Klient spełnił wymagane warunki.


Regulamin konkursu

Pełny regulamin "Polecam mój Bank- edycja II” w Santander Bank Polska" można znaleźć na stronie: https://static3.santander.pl/asset/R/e/g/Regulamin-Programu-Polecaj-II-edycja_61287.pdf.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY