Najtańszy kredyt gotówkowy

Najtańszy kredyt gotówkowy

author
18 września 2015
Banki dwoją się i troją żeby zachęcić nas do zaciągnięcia kredytu. Przyzwyczailiśmy się do ofert „gwarancji najniższej raty” , „gwarancji najniższego oprocentowania” czy zwrotu odsetek. Po czym faktycznie poznać, który kredyt jest najtańszy ?

Odpowiedź jest prosta – zwracajmy uwagę na RRSO. To nic innego jak rzeczywista stopa rocznego oprocentowania, czyli parametr obejmujący wszystkie koszty kredytu.  Banki mają obowiązek informować Klientów o wysokości RRSO, zwłaszcza w reklamach.

To szybki sposób na zweryfikowanie czy dana oferta faktycznie jest dla nas korzystna. Niestety RRSO przeważnie podawane jest małym drukiem.

Dlaczego o tym piszemy ? Często pytacie się nas który kredyt wybrać. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo każdy ma różne oczekiwania. Jednemu będzie zależało na wysokiej kwocie kredytu, drugiemu na możliwości wysłania wniosku online, a trzeciemu na niskiej racie. W praktyce to właśnie niska rata przeważnie decyduje o wyborze konkretnej oferty.

Jedną z korzystniejszych ofert przygotował T-Mobile Usługi Bankowe. RRSO dla przykładu reprezentatywnego wynosi jedynie 12,80%. To naprawdę doskonały wynik.

Oferta pożyczki T-Mobile Usługi Bankowe

  • Do 150 000 zł
  • Bez dodatkowych zabezpieczeń
  • Spłata maksymalnie do 10 lat
  • Pożyczka dostępna online
  • Minimum formalności

Złóż wniosek

Pożyczka w T-Mobile Usługi Bankowe została wybrana najlepszą pożyczką wg portali Comperia.pl oraz Money.pl.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

ubuntu
ubuntu
2015-10-10 21:09:06

niestety ale masz rację. wszystko zpewnością rozbija się o interesy polityczne bo że to niemoralne oszukiwać przy cenie kredytu to chybanitk niema wątpliwości

olimpique
olimpique
2015-10-09 23:17:15

No ale jaki interes mieliby nasikochani politycy w ustaleniu czegoś co byłoby na korzyść dla wielu milionów Polaków, ale na niekorzyść dla o wiele potężniejszych BANKÓW? Wiadomo nie od dziś a kto nie wie ten naiwniak że banki rządzą światem. Widać politycy otrzymują rekompensatę lub w nagrodę mogą żyć w spokoju i dlatego nikt nie wyskoczy z pomysłem uchwalenia czegoś sensownego czyli - bezwzględnego nakazu informowania klienta o rzeczywsitym koszcie kredytu

olimpique
olimpique
2015-10-09 23:15:16

podpisuję się pod powyższą wypowiedzią rękami i nogami

gerryT01
gerryT01
2015-10-07 12:24:58

Fajnie tylko co z tego że banki mają obowiązek informować o RRSO i rzekomo to stosują skoro to jest na ekranie wyświetlanym przez sekundę i to w gąszczu pozostałych drobnym maczkiem informacji... RRSO to dobre porównanie ale wszyscy powinni mieć równy dostęp do tego wskaźnika bo niestety ale banki bardzo manipulują tymi kosztami

novak
novak
2015-10-06 23:14:34

J a osobiście uważam że to niedobrze że żyjemy w takiej kulturze kredytu. Bardzo dużo rzeczy mamy na kredyt - samochód, mieszkanie. I młodzi ludzie mówią o poczuciu stabilności kiedy mają juz mieszkanie na kredyt. A przecież niestety nie oni są właścicielem mieszkania tylko bank. Gdzie tu stabilność?

Podobne artykuły

PKO BP w Radomsku
Oddziały
author
26 sierpnia 2019

PKO BP w Radomsku

Profi Credit w Kościerzynie
Wpisy
author
01 czerwca 2019

Profi Credit w Kościerzynie

Przelewy bankowe Wielkanoc 2021
Bez kategorii
author
31 marca 2021

Przelewy bankowe Wielkanoc 2021

Zarobki w 2019 roku – prognoza
Bez kategorii
author
03 grudnia 2018

Zarobki w 2019 roku – prognoza

Sprawdź, ile dopłacasz za OC na raty
Wpisy
author
21 lipca 2017

Sprawdź, ile dopłacasz za OC na raty

Lombardy w Bytomiu
Lombardy
author
21 marca 2022

Lombardy w Bytomiu