Największy bank w Polsce wystartował z nową kampanią reklamową. Nowy spot reklamowy PKO BP promuje pożyczkę gotówkową, która możliwa jest do podjęcia przez aplikację mobilną banku IKO.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 30.08.2018
Udostępnij:

Scenka w spocie przedstawia rodzinę, która podróżuje samochodem. Wówczas partnerka zadaje partnerowi pytanie „co by było, gdyby zrobiła prawo jazdy?”, przechodząc od razu do kwestii posiadania kredytów. Partner jednak nie zniechęca towarzyszki.

Głowa rodziny od razu przechodzi do argumentów, w których podkreśla głównie wygodę, którą daje posiadanie prawa jazdy. Wymienia kolejno czynności, które w trakcie posiadania dokumentów z łatwością mogłaby wykonywać żona. Kobieta od razu podejmuje decyzję o rozpoczęniu kursu. Z aprobatą do pomysłu dołącza córka.

Po zakończeniu reklamy na ekranie pojawia się informacja o tym, że RRSO pożyczki podjętej przez aplikację IKO wynosi 17,43%.

Reklamą zajęły się Agencja Warszawa, Artegence oraz Havas Media.


źródło video: YouTube/PKO BP

IKO

Aplikacja mobilna banku PKO BP została okrzyknięta najlepszą aplikacją finansową na świecie. Użytkownicy wykonali z niej ponad 70 000 000 transakcji, a liczba ta ciągle rośnie. Z programu korzysta ponad 1 300 000 osób, z których dokonują płatności, wprowadzają zmiany w kontach, czy podjętych w banku produktach.

Komentarze