zadluzenia.com
zamknij

Nowy wygląd Open Finance

Open Finance rozpoczął rebranding swoich placówek. Firma stawia na prezentację szerokiego portfolio usług, spójną kolorystykę i dobrze zaprojektowane wnętrza oddziałów. 

 

 

Do dziś zmodernizowano już placówkę przy ulicy Waszyngtona w Warszawie. To był priorytet, z racji na stałe i wysokie zainteresowanie klientów spotkaniami dokładnie w tym oddziale. Założenia mówią, że rebranding obejmie wszystkie 46 placówek w Polsce.


Jakub Strzelczyk, Dyrektor marketingu Open Finance i Home Broker mówi:

 

- W ostatnim czasie odwiedzaliśmy nasze placówki i sprawdzaliśmy „co w trawie piszczy”. Zebraliśmy wnioski i uznaliśmy, że to najlepszy czas na rebranding oddziałów Grupy Open Finance. Jest on de facto uzupełnieniem innych pozytywnych zmian m.in. poprawy jakości obsługi Klienta czy wzmocnienia synergii Open Finance i Home Broker, jakie zachodzą w naszych firmach od kilku miesięcy. Co też istotne, chcemy, aby nasi Klienci utożsamiali nasze firmy nie tylko z wysokim standardem usług naszych doradców czy finalizacją największych transakcji na rynku, ale również spójnym, profesjonalnym i rozpoznawalnym wizerunkiem oddziałów w całej Polsce.


Jakie zmiany ?


Zmiany mają wprowadzić profesjonalny i spójny wygląd. Zaakcentowane będą barwy koloru fioletowego i niebieskiego, najbardziej kojarzone przez klientów z Grupą Open Finance. Zostanie również pokazany cały portfel oferowanych produktów. To znaczy, że firma skupi się na swoich atutach - nieruchomościach, finansach i ubezpieczeniach „w jednym miejscu”.

 


Co więcej, żywe kolory w witrynach mają podkreślać widoczność marki na zewnątrz budynków. Wnętrza zaś zostaną tak zaprojektowane, aby nadawały domowego charakteru. Planowane jest też umieszczenie ekranów w witrynach okien oddziałów.  Mają być na nich wyświetlane aktualne oferty Grupy Open Finance. W 2017 roku firma planuje również wprowadzić w tzw. „multimedialne ofertówki” zamiast tych papierowych.


Rebranding oddziałów Grupy Open Finance ma potrwać do końca 2017 roku.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY