Promocja: “Załóż firmę, zyskaj 300 zł” w mBanku

Promocja: “Załóż firmę, zyskaj 300 zł” w mBanku

author
Patryk Byczek
04 sierpnia 2020

W mBanku trwa promocja, która jest skierowana wyłącznie do osób fizycznych, które w przeszłości nie posiadały działalności gospodarczej.  Wystarczy, że chętni założą konto z kartą debetową Mastercard Debit Business i spełnią bardzo proste warunki, za co dostaną od banku premię pieniężną w wysokości 300 złotych. Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

W bieżącej ofercie promocyjnej przygotowanej przez mBank udział mogą wziąć osoby, które są osobami fizycznymi i nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej.

Jak wziąć udział w promocji?

Klienci, którzy spełniają powyższe warunki muszą złożyć wniosek o otwarcie firmy za pomocą specjalnie przygotowanej strony promocji, otwierając dodatkowo konto firmowe. Warto również widzieć, żeby wyrobić kartę debetową Mastercard Debit Business, ponieważ to właśnie to narzędzie będzie potrzebne do uzyskania premii w wysokości 300 złotych.

Jak otrzymać nagrody?

Klienci chcący zdobyć nagrodę w promocji muszą w ciagu 30 dni, od momentu zawarcia umowy o konto firmowe, dokonać transakcji wyżej wspomnianą kartą na łączną kwotę minimum 1000 złotych.

Dodatkowa korzyść z promocji

Warto wiedzieć, że nagrodą w promocji nie jest wyłącznie premia pieniężna. mBank gwarantuje Uczestnikom promocji, że Ci będą mogli przez rok bezpłatnie korzystać z:

– prowadzenia konta,
– karty debetowej,
– bankomatów własnych, Cashline, Euronet, Planet Cash, Santander Bank Polska (wypłaty w złotówkach),
– wpłatomatów Cashline, Euronetu, mBanku, Planet Cash,
– nielimitowanego pakietu przelewów SEPA. w euro,
– nielimitowanego pakietu przelewów Elixir. w złotówkach.

źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć 300 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaci Klientom premię do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji opisane w regulaminie.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/lp2/2020/c1/firmy/konta/firmootwieracz/google/zaloz-firme-i-konto-z-mbankiem/regulamin_promocji_otworz_firme_zyskaj_300_zl_10_07_2020.pdf.


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Rynek leasingu na ratunek przedsiębiorcom
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
04 kwietnia 2020

Rynek leasingu na ratunek przedsiębiorcom

Kasa Stefczyka Olecko
Oddziały
author
Patryk Byczek
15 października 2020

Kasa Stefczyka Olecko

500 tysięcy Ukraińców przeniesie się do Niemiec?
Wpisy
autor wpisu
Natalia Narloch
31 października 2018

500 tysięcy Ukraińców przeniesie się do Niemiec?

Promocja: „Skocz po premię” w BGŻ BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
11 stycznia 2019

Promocja: „Skocz po premię” w BGŻ BNP Paribas

E-auta we flocie Poczty Polskiej
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
17 listopada 2019

E-auta we flocie Poczty Polskiej

Studenci w czasach koronawirusa
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
25 marca 2020

Studenci w czasach koronawirusa

Porównaj