W niedalekiej przyszłości Tor Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec będzie po brzegi wypełniony fanami muzyki. Już 1 czerwca bieżącego roku startuje jedenasta edycja Orange Warsaw Festival - jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce. Z tej okazji MasterCard przygotował dla uczestników pewną niespodziankę. 

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 28.05.2018
Udostępnij:

Partner, a zarazem sponsor technologiczny wydarzenia, da możliwość wyrobienia opasek płatniczych. Tych samych, które zrobiły furorę podczas gdyńskiego Open’er Festival w roku ubiegłym. Czym jest opaska płatnicza i jakie korzyści płyną z jej użytkowania?


https://orangewarsawfestival.pl/pl/informacje/platnosci

Warto wiedzieć, że zarejestrowanymi opaskami, które wykorzystywane były podczas festiwalu w Gdyni, będzie można płacić na festiwalu w Warszawie. Organizatorzy OWF chcą, żeby wydarzenie było całkowicie bezgotówkowe.

Opaska płatnicza MasterCard

Silikonowa bransoletka na rękę pełni funkcję karty płatniczej, która po wcześniejszej rejestracji zyskuje miano przedpłaconej karty debetowej Mastercard. Warto wiedzieć, że:
 

  • niezarejestrowaną opaską płacić można jedynie na terenie i podczas festiwalu,

  • zarejestrowaną opaską można płacić po skończonym i poza terenami festiwalu,

  • niezarejestrowana opaska jest bezpłatna jedynie do 30 września bieżącego roku; po tym terminie opłata wynosi złotówkę miesięcznie (zarejestrowana opaska jest bezpłatna),

  • niezarejestrowaną opaską, która nie jest doładowana, nie można płacić.


źródło grafiki: https://opaska.dipocket.org/register

Skąd wziąć opaskę

Urządzenie można bezpłatnie zamówić na oficjalnej stronie opaska.alterart.pl. Aby aktywować opaskę, należy zasilić jej saldo kwotą w wysokości przynajmniej 30 złotych. Każda osoba, która skorzysta z tego rozwiązania, może odebrać przyrząd w punktach obsługi opasek płatniczych na terenie OWF. Uczestnicy mogą znaleźć te zaznaczone opaską miejsca na mapie wydarzenia. 

Osoby, które nie zdążyły lub nie wiedziały o możliwości zamówienia opasek nie powinny się martwić. W tych samych punktach obsługi opasek płatniczych można pozyskać urządzenie, bez wcześniej złożonego zamówienia.


źródło grafiki: https://opaska.dipocket.org

Promocje

Warto wiedzieć, że zamówienia na opaski złożone od 22 maja do 31 maja bieżącego roku biorą udział w promocji. Każda osoba, która doładuje swoją opaskę zamówioną w ciągu kilku tych dni, doładowując narzędzie kwotą przynajmniej 50 złotych, dodatkowo otrzyma 10 złotych, które można przeznaczyć na dowolny zakup.

Podczas festiwalu będzie można płacić także kartą płatniczą oraz telefonem. Cała impreza ma się odbywać bezgotówkowo. Warto wiedzieć, że płacąc narzędziami MasterCard można korzystać ze zniżek, które będą dostępne w punktach sprzedaży podczas trwania wydarzenia.

Wszelkie informacje dotyczące opasek oraz płatności podczas OWF można znaleźć na stronie https://orangewarsawfestival.pl/pl/informacje/platnosci​.


źródło grafiki: https://www.mastercard.pl/pl-pl/klienci-indywidualni/funkcjonalnosci-i-benefity/owf.html​
 

Komentarze