Opaski płatnicze Mastercard na Orange Warsaw Festival

Opaski płatnicze Mastercard na Orange Warsaw Festival

author
Patryk Byczek
28 maja 2018
W niedalekiej przyszłości Tor Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec będzie po brzegi wypełniony fanami muzyki. Już 1 czerwca bieżącego roku startuje jedenasta edycja Orange Warsaw Festival - jednego z największych festiwali muzycznych w Polsce. Z tej okazji MasterCard przygotował dla uczestników pewną niespodziankę. 

Partner, a zarazem sponsor technologiczny wydarzenia, da możliwość wyrobienia opasek płatniczych. Tych samych, które zrobiły furorę podczas gdyńskiego Open’er Festival w roku ubiegłym. Czym jest opaska płatnicza i jakie korzyści płyną z jej użytkowania?


https://orangewarsawfestival.pl/pl/informacje/platnosci

Warto wiedzieć, że zarejestrowanymi opaskami, które wykorzystywane były podczas festiwalu w Gdyni, będzie można płacić na festiwalu w Warszawie. Organizatorzy OWF chcą, żeby wydarzenie było całkowicie bezgotówkowe.

Opaska płatnicza MasterCard

Silikonowa bransoletka na rękę pełni funkcję karty płatniczej, która po wcześniejszej rejestracji zyskuje miano przedpłaconej karty debetowej Mastercard. Warto wiedzieć, że:
 

  • niezarejestrowaną opaską płacić można jedynie na terenie i podczas festiwalu,

  • zarejestrowaną opaską można płacić po skończonym i poza terenami festiwalu,

  • niezarejestrowana opaska jest bezpłatna jedynie do 30 września bieżącego roku; po tym terminie opłata wynosi złotówkę miesięcznie (zarejestrowana opaska jest bezpłatna),

  • niezarejestrowaną opaską, która nie jest doładowana, nie można płacić.


źródło grafiki: https://opaska.dipocket.org/register

Skąd wziąć opaskę

Urządzenie można bezpłatnie zamówić na oficjalnej stronie opaska.alterart.pl. Aby aktywować opaskę, należy zasilić jej saldo kwotą w wysokości przynajmniej 30 złotych. Każda osoba, która skorzysta z tego rozwiązania, może odebrać przyrząd w punktach obsługi opasek płatniczych na terenie OWF. Uczestnicy mogą znaleźć te zaznaczone opaską miejsca na mapie wydarzenia. 

Osoby, które nie zdążyły lub nie wiedziały o możliwości zamówienia opasek nie powinny się martwić. W tych samych punktach obsługi opasek płatniczych można pozyskać urządzenie, bez wcześniej złożonego zamówienia.


źródło grafiki: https://opaska.dipocket.org

Promocje

Warto wiedzieć, że zamówienia na opaski złożone od 22 maja do 31 maja bieżącego roku biorą udział w promocji. Każda osoba, która doładuje swoją opaskę zamówioną w ciągu kilku tych dni, doładowując narzędzie kwotą przynajmniej 50 złotych, dodatkowo otrzyma 10 złotych, które można przeznaczyć na dowolny zakup.

Podczas festiwalu będzie można płacić także kartą płatniczą oraz telefonem. Cała impreza ma się odbywać bezgotówkowo. Warto wiedzieć, że płacąc narzędziami MasterCard można korzystać ze zniżek, które będą dostępne w punktach sprzedaży podczas trwania wydarzenia.

Wszelkie informacje dotyczące opasek oraz płatności podczas OWF można znaleźć na stronie https://orangewarsawfestival.pl/pl/informacje/platnosci​.


źródło grafiki: https://www.mastercard.pl/pl-pl/klienci-indywidualni/funkcjonalnosci-i-benefity/owf.html​
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Parczew
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
20 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Parczew

Handlowcy skarżą się na split payment w podatkach
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
04 listopada 2019

Handlowcy skarżą się na split payment w podatkach

Alior Bank w Wieruszowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
17 lipca 2019

Alior Bank w Wieruszowie

PKO BP w Sulęcinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
21 września 2019

PKO BP w Sulęcinie

Blisko 4 mld złotych z podatku bankowego
Wpisy
author
Patryk Byczek
06 marca 2018

Blisko 4 mld złotych z podatku bankowego

Kredyt samochodowy Sandomierz
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
06 grudnia 2017

Kredyt samochodowy Sandomierz

Porównaj