Ostatnie darmowe konto to….

Ostatnie darmowe konto to….

author
Patryk Byczek
10 kwietnia 2015
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria
Banki wykruszają się z ofert darmowych kont, za które nic nie płacimy bez spełniania dodatkowych warunków. Opłaty za konto wprowadził między innymi Meritum Bank, konto T-Mobile Usługi Bankowe przestanie być darmowe w czerwcu.

Tym samym jedyne darmowe konto na rynku bez spełniania żadnych warunków to SMART Konto w SMART Banku.

Przyjrzyjmy się ofercie:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę do konta
  • 0 zł za bankomaty w Polsce i na świecie
  • 0 zł za krajowe przelewy internetowe
  • Nowoczesna aplikacja na smartfony

Załóż konto

Jak przystało na internetowy Bank, SMART konto zakładane jest w całości przez Internet. Wystarczy złożyć wniosek online i zrobić przelew weryfikacyjny w kwocie 1 grosza.

A karta debetowa do konta wygląda tak:

Zakładając SMART Konto dostajemy także dostęp do bardzo dobrego konta oszczędnościowego – SMART Procent. Oprocentowanie do 17 kwietnia wynosi aż 3,2%.

SMART Konto to także możliwość otrzymania szybkiego kredytu gotówkowego w SMART Banku. Pieniądze możemy otrzymać nawet w ciągu 24 godzin na konto. Bank udostępnia kalkulator kredytowe we wniosku, dzięki któremu poznamy wysokość raty jeszcze przed wypełnieniem wszystkich danych.

Co ważne, kredyt gotówkowy w SMART Banku jest tanim kredytem. RRSO czyli rzeczywista stopa rocznego oprocentowania dla przykładu reprezentatywnego wynosi jedynie 15,08%. Konkurencja ma droższe produkty.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

boogeyman
boogeyman
2015-09-24 23:13:22

WKurza mnie że wszyscy się teraz reklamują jakie to oni mają darmowe konta a wszędzie to i tak nie jest bezwarunkowo tylko trzeba np robić ileś przelewów miesięcznie, na jakąś kwotę albo używać karty płatniczej i na jakąś kwotę i dopiero wtedy konto jest darmowe...

adler
adler
2015-08-18 11:10:26

smart bank to dlamnie taki noname, choćbyście i ich chwalili ja póki nie zobacze jakiejś ich reklamy - uważam że to firma krzak

yellowsbmrn
yellowsbmrn
2015-07-23 13:05:39

jak się już prowadzi dane konto bankowe to łatwo spełnić warunku rzędu 1000 zł wpływu i 500 zł wydatków, więc tych darmowych kont de facto jest znacznie więcej niż nikomu nieznany smart bank

Podobne artykuły

Lokata mobilna – czym jest?

W dzisiejszym szybkim tempie życia, dostępność i elastyczność finansowych narzędzi stają się coraz ważniejsze. Lokata mobilna jest stosunkowo nową formą oszczędzania. Zdobywa ona coraz większą popularność wśród osób poszukujących zrównoważonego sposobu pomnażania swoich środków. To narzędzie łączy zalety tradycyjnej lokaty z nowoczesnymi udogodnieniami.  Może okazać się doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie zarówno stabilność, jak i wygodę w zarządzaniu swoimi finansami. Sprawdźmy czym dokładnie jest lokata mobilna i w jaki sposób działa.

author
Julia Wierciło
14 sierpnia 2023
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Bank Pekao w Bochni

Bank Pekao jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Bochni – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
04 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Alior Bank w Rybniku

Alior Bank to jeden z największych banków detalicznych w Polsce. Sprawdzamy placówki i oddziały w Rybniku – zobacz godzinę otwarcia, dane kontaktowe i opinie.

author
Aleksandra Gościnna
24 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Wyprawka szkolna 300 zł – jak otrzymać

Rząd ogłosił nowy program - wyprawka szkolna w wysokości 300 zł dla każdego ucznia. Pierwsze wypłaty mają nastąpić już w sierpniu tego roku. Sprawdź, jak otrzymać wyprawkę i komu ona przysługuje. 

author
Dominika Byczek
17 kwietnia 2018
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Santander Consumer Bank Dzierżoniów

Santander Consumer Bank to jeden z większych banków detalicznych w Polsce. Specjalizuje się w kredytach gotówkowych, ratalnych oraz samochodowych. Sprawdź oddziały Santander Consumer Banku w Dzierżoniowie – adres, telefon, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Dorota Grycko
24 lipca 2021
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com od 2021, absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Specjalizuje się w edukacji, także finansowej, pomagając czytelnikom zrozumieć i kontrolować swoje finanse.

„Bezpieczny Playroom” od PZU i Hasbro

Szkolne świetlice to miejsca, gdzie dzieci jeszcze niewystarczająco duże mogą spędzić ciekawie czas w oczekiwaniu na odebranie ich przez rodziców albo innych bliskich. Niestety część szkół nie posiada środków wystarczających na modernizacje tych miejsc. Stąd wziął się pomysł na wspólną inicjatywę PZU i Hasbro o nazwie „Bezpieczny Playroom”.

author
Alicja Hirsekorn
21 października 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.
Porównaj