zadluzenia.com
zamknij

PandaMoney – pożyczka bez zaświadczeń do 1800 zł

PandaMoney to dobrze znana Klientom firma pożyczkowa. To co przyciąg użytkowników to fakt, że pieniądze mogą również otrzymać osoby figurujące w BIK i KRD.

 

Większość firm pożyczkowych jak ognia unika Klientów, którzy mają opóźnienia w spłacie innych zobowiązań. W większości ofert pożyczek online znajdziemy informację, że przeszkodą do jej otrzymania jest figurowanie w jakichkolwiek rejestrach niesolidnych Klientów.

 

Inaczej jest w PandaMoney. Firma jasno wskazuje, że negatywny wpis w BIK lub biurach informacji gospodarczej „nie przesądza o decyzji pożyczkowej”.

 

Oferta PandaMoney

 

  • Pożyczki od 100 do 1800 zł
  • Spłata do 30 dni
  • W całości przez Internet
  • Bez zaświadczeń o dochodach
  • Błyskawiczna decyzja

 

 

 

 

 

 

 

 

Złóż wniosek

 

 

Skomentuj artykuł
captcha
~kinio

takich ofert jest mnóstwo. ja zdecydowałam się na Kasa Tak, można dostać 1500 zł, bez zaświadczeń, bez formalności, bardzo szybko. mi się podobało, polecam:D   Odpowiedź

~jonkoping

No i oby samych bikowców było też co raz mniej . Kurde przecież nie można się zadłużać w nieszkończoność. Ludzie mają jakieś parcie na materializm i to nie dobrze że co chwila trzeba te smartfony wymieniać czy konsole dla dzieci kupować. Kiedyś rower to był luksus a teraz co roku trzeba komórkę zmieniać :/ trudno nie wpaść w długi chcąc dotrzymać tempa   Odpowiedź

~amenn

super bo firm dla bikowcow jest bardzo malo   Odpowiedź