Credit Agricole wystartował z drugą edycji obecnego programu poleceń. Oferta dotyczy zarówno obecnych, jak i nowych Klientów i łączy się z obowiązującą promocją startową Credit Agricole. Nowi Klienci mogą więc zarobić w promocji nawet 350 złotych. Promocja trwa do 31 maja 2019 roku.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 02.04.2019
Udostępnij:

Kto może wziąć udział?

Bank kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów banku, czyli osób nieposiadających jakiegokolwiek konta w Credit Agricole od 1 kwietnia 2018 roku oraz niekorzystających w przeszłości z promocji, w której bank przyznawał premie za przeniesienie konta. Ponadto uczestnik

Jak wziąć udział w promocji?

Obecny Klient

Aby skorzystać z promocji poleceń jako aktualny Klient banku (zwany polecającym) należy posiadać konto osobiste w Credit Agricole oraz posiadać wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki wystarczy, że wygenerują swój indywidualny kod polecający na specjalnie przygotowanej podstronie Credit Agricole. Następnie trzeba go tylko przekazać nowemu Klientowi banku. Jeżeli nowy Klient spełni wymagane warunki to bank zapłaci polecającemu 50 złotych. Maksymalnie w promocji Klient może zdobyć 500 złotych, czyli 10 razy skutecznie polecić konto w Credit Agricole.

Nowy Klient

Regulamin traktuje nowego Klienta jako osobę, która w ciągu 265 dni przed dniem zawarcia z bankiem umowy o konto nie posiadała jakiegokolwiek konta osobistego w Credit Agricole. Składając wniosek o nowe konto osobiste Klient również musi wyrazić zgody na:

– otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną,
– przetwarzanie danych w celach marketingowych.

Ponadto w każdym z trzech następnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto Klient musi spełnić jeden z poniższych warunków:

– wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę przynajmniej 300 złotych,
– zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę przynajmniej 1000 złotych.


Dodatkowa promocja – 300 złotych na start

Przeniesienie konta

Pierwszą premię można zgarnąć za przeniesienie posiadanego w innym banku konta do Credit Agricole. W tej opcji wymagane jest przeniesienie do nowego banku wynagrodzenia. Warunek tej pojawia się dlatego, że aby sfinalizować umowę o Konto dla Ciebie konieczne będzie zamknięcie konta w banku poprzednim. Regulamin mówi, że we wniosku promocyjnym należy podać nazwę i adres instytucji, która przekazuje nam wynagrodzenie. Wynagrodzenie według regulaminu to:

„środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów”.

Należy wiedzieć, że same wpływy nie muszą pochodzić od pracodawcy. Regulamin definiuje sumę wpływu jako:

„Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank [Credit Agricole] lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.”

Pieniądze mogą pochodzić z przelewów z innego konta lub z tradycyjnych wpłat na konto. Im więcej Klient wpłaci, tym premia będzie wyższa. Przykładowo: wpłacając 1000 złotych do Klienta trafi 100 złotych premii; jeżeli Klient wpłaci 3000 złotych, otrzyma 300 złotych premii.

Warto wiedzieć, że pierwszy wpływ na konto musi zostać zaksięgowany do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta. Kolejne wpłaty należy zrealizować przez kolejne dwa miesiące kalendarzowe.

Zwrot za rachunku

Pierwszy zwrot wynosi 5% od płatności za media. W ciągu roku można zgarnąć 300 złotych. Ograniczeń miesięcznych nie ma, dlatego też maksymalna premia może trafić na konto Klienta w szybkim czasie.

Jednakże chcąc skorzystać z tej opcji, przed dokonaniem pierwszej płatności, Klient musi zarejestrować potwierdzenie płatności na specjalnie przygotowanej stronie promocyjnej lub w oddziale banku. Credit Agricole sprawdza, czy konkretna płatność faktycznie będzie zapłatą za media. Do listy związanej z dostarczaniem usług zaliczamy:

telefon komórkowy,
telefon stacjonarny,
telewizję kablową lub satelitarną,
dostępu do Internetu,
wodę bieżącą (podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
energię elektryczną,
gaz.

Warto wiedzieć, że bank naliczy premię za dany miesiąc pod warunkiem, że na konto wpłynie przynajmniej 1000 złotych.

Zaokrąglenia CAsaver

Ostatnią możliwą opcją jest tak zwane oszczędzanie, którego nie widać. Credit Agricole zwróci Klientom maksymalnie 25 złotych miesięcznie (przez 12 miesięcy), dokładając połowę wartości transakcji, które Klient zrealizuje w ramach usługi CAsaver.

Usługa polega na zaokrąglaniu kwot przy płatnościach. Maksymalna wysokość wielokrotności wynosi 10 złotych. Płacąc za dany produkt 11 złotych z konta Klienta „znika” 20 złotych, z czego 11 złotych to faktyczny zakup, natomiast 9 złotych trafia na konto oszczędnościowe CAsaver. Maksymalną premię można zdobyć za około 7 płatności kartą miesięcznie.

Jednakże aby otrzymać premię należy zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000 złotych oraz dokonać transakcji kartą na kwotę 300 złotych w ciągu miesiąca.źródło grafiki: Credit Agricole

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków w promocji poleceń:

– polecający może zdobyć maksymalnie 500 złotych premii,
– osoba polecona może zdobyć 50 złotych premii, lecz następnie może stać się osobą polecającą.

Przyznanie nagrody

Bank premię za każde udane polecenie w miesiącu następującym po miesiącu, w którym nowy Klient otworzył konto.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-programu-polecen-ii-edycja-2_16057.pdf.


źródło grafiki: Credit Agricole

Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie można prowadzić całkowicie za darmo, jeżeli spełnimy bardzo proste warunki. Aby pozbyć się opłaty wynoszącej 7 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową.

Takie same warunki dotyczą prowadzenia karty. Aby pozbyć się opłaty w wysokości 9 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję kartą lub Blikiem. Dodatkowo spełniając te warunki wypłaty z bankomatów również będą darmowe.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.

Komentarze (3)

Nowo wygenerowany oraz pewny kod polecenia: 4091792
Z góry dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydują się skorzystać z mojego kodu 🙂

Ciepły jeszcze /z 08.06/ mój kod polecenia 4050826. Polecam:)

Aktywny kod polecenia do konta, które nie zostanie zamknięte przed 01.01.2020 to 3799564. Konto spełnia wszystkie warunki promocji, więc podanie tego kodu gwarantuje otrzymanie przez Was nagrody premiowej 😀