zadluzenia.com
zamknij

Pierwsza Pożyczka w Raiiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank przygotował niezwykle korzystną ofertę kredytową. W jego „Pierwszej Pożyczce” rzeczywista stopa rocznego oprocentowania (RRSO) wynosi jedynie 2,88%. Godne polecenia.

 

„Pierwsza Pożyczka” to kredyt gotówkowy, w którym zapłacimy wyłącznie za prowizję (2,99%). Reszta jest darmowa: oprocentowanie wynosi 0%, nie ma żadnego ubezpieczenia czy kosztów dodatkowych. W przykładzie reprezentatywnym, RRSO to tylko 2,88%.

 

Znakomity wynik, ale musimy pamiętać o trzech rzeczach: kredyt dostępny jest wyłącznie do kwoty 4000 zł, spłata maksymalnie trwa 24 miesięcy, a po kredyt zawsze musimy pójść do oddziału (nie jest to kredyt online).

 

Szczegóły oferty

  • Kwota kredytu: do 4 000 zł
  • Spłata: do 24 miesięcy
  • Bez zaświadczeń o dochodach
  • Płacimy tylko prowizję 2,99%
  • RRSO od 2,88% 
  • Kredyt dostępny w oddziałach banku

Ile wyniesie rata

 

Raiiffeisen Polbank nie udostępnił wprawdzie kalkulatora kredytowego, ale na stronie znajdziemy prostą tabelkę ze wskazaniem kosztów kredytu:

 

 

Pieniądze z kredytu możemy oczywiście przeznaczyć na dowolny cel. Cieszy minimum formalności związanych z procesem kredytowym – Bank nie wymaga od nas zaświadczeń o dochodach, wystarczy jedynie dowód osobisty.

 

Przykład reprezentatywny: "Pierwsza Pożyczka 2,99%" dotyczy kredytów gotówkowych "Kredyt na Miarę" udzielanych na maksymalny okres 24 miesięcy i na kwotę nie wyższą niż 4 000 zł (bez kredytowanych kosztów). Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 2,88%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 4 119,60 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 119,60 zł (w tym: prowizja 119,60 zł; odsetki 0,00 zł), 24 miesięczne raty równe w wysokości 171,65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 20.03.2017 r.

 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
1 / 5 z 1 oceny
~Janusz

Jak się ktoś bierze za pisanie recenzji produktu, to powinien się wykazać większym wysiłkiem. Warto zgłębić wiedzę wykraczającą poza to co każdy może przeczytać na stronie internetowej banku. W tym celu proponuję zadzwonić na infolinię (okaże się w tedy np. że wcale nie jest konieczna wizyta w oddziale). Warto także skomentować treść wzoru umowy (sposobów na jej zdobycie jest kilka, np. zawrzeć taką umowę), np. sprawdzić jakie są warunki wcześniejszej spłaty, czy będą potrzebne jakieś dodatkowe zakupy, np ubezpieczenie, czy rachunek osobisty. Ogólnie uważam, że ta recenzja jest słabiutka i bliżej jej do reklamy niż opinii. Pozdrawiam.   Odpowiedź